Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

10. IV.


Artykuły:
Okradziono ofiarę katastrofy pod Smoleńskiem
Gruppenführer KAT

Śmierć Grzegorza Michniewicza – DLACZEGO?

Katastrofa TU154M, Donald tusk przed trybunał stanu, wniosek zatrzymany

Blogi:
ndb2010
Dwa miejsca katastrofy, cz.1

Reklamy

Komentarzy 5 to “10. IV.”

 1. zenobiusz said

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7976263,Okradziono_ofiare_katastrofy_pod_Smolenskiem.html

 2. czytelniczka said

  “Rodziny niektórych ofiar spod Smoleńska rozważają ekshumacje ciał swoich bliskich. Pełnomocnicy rodzin ofiar nie wykluczają złożenia w prokuraturze wniosków o ekshumacje i wykonanie sekcji zwłok oraz niezbędnych badań, m.in. toksykologicznych – informuje RMF FM… ”

  “…Według RMF FM wynika, że złożenie wniosków o ekshumacje rozważają pełnomocnicy kilku rodzin – głównie członków załogi. Intencją tak radykalnego kroku jest zdjęcie odium z pilotów i innych członków załogi, że podchodząc do lądowania działali nieracjonalnie i zachowywali się jak samobójcy. Chodzi np. o wykluczenie sytuacji, że mogli sprowadzać samolot do lądowania będąc pod wpływem środków chemicznych. ..”
  źródło : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodziny-ofiar-katastrofy-smolenskiej-rozwazaja-ekshumacje-cial-bliskich,wid,12369620,wiadomosc.html?ticaid=1a58b

 3. Buka said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100619&typ=po&id=po31.txt ” Chcę zobaczyć protokół sekcji zwłok męża” wywiad z Zuzanną Kurtyką

 4. zenobiusz said

  Tusk: Polska i Rosja są na dobrej drodze

  Putin powiedział: „Europa jest zainteresowana tym, żeby usunąć ze swego ciała wszystkie drzazgi”.

  Czwartek, 8 kwietnia (06:07)

  Premier Donald Tusk poinformował, że szef rosyjskiego rządu Władimir Putin przyjął jego zaproszenie do złożenia wizyty w Polsce. Według Tuska, do wizyty mogłoby dojść jeszcze w tym roku. Polska i Rosja są na dobrej drodze – ocenił Tusk na wspólnej konferencji prasowej z Putinem w Smoleńsku.

  http://zenobiusz.wordpress.com/

 5. poliszynel said

  http://poliszynel.wordpress.com/2010/09/04/zamach-w-smolensku-fakty-mity-i-klamstwa/

  A tak na marginesie… Główny ideolog PiS, żydowski agitator Macierewicz/Singer załatwił z Amerykanami, że zajmą się oni ich własnym zamachem w Smoleńsku. Wobec powyższego możemy być pewni, że CIA wykaże, iż zamach był dziełem Putina. Tak jak wykazała, że WTC i Pentagon to robota koczującej w jaskiniach w Afganistanie grupki muzułmanów. Nazwano ją od nazwy założenej im przez CIA komputerowej bazy danych – al-kaida.
  Bo al-kaida to po prostu komputerowa baza danych, założoma przez CIA dla jej własnych arabskich agentów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: