Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

07.06.2010 – Aktualności

Posted by zagrypiona w dniu 7 czerwca 2010


Na grypie pojawił się nowy wpis dzisiaj. Zachęcam do przeczytania O naprawę Rzeczypospolitej.

I do dyskusji poniżej na temat treści tam zawartych. W miarę możliwości będę się starała dawać wpisy równocześnie z grypą666, żeby czytelnicy mogli również komentować. Brzmi skomplikowanie, ale może damy radę? Po to powstał ten blog między innymi aby komentować grypowe artykuły, tak więc zapraszam.

——————————————————–

Ponadto z uwagi na zapotrzebowanie czytelników na informacje bardziej bieżące, i może słusznie, chociaż te tematy są wałkowany na wielu blogach, poniżej zamieszczam małą prasóweczkę.

——————————————————–

1. Pierwsza kwestia, która może nam umknąć w natłoku informacji o powodzi to rozbieżność w tym co zawierają słynne już stenogramy z doniesieniem miejscowego urzędu energetycznego o przerwaniu linii wysokiego napięcia (a może było to jedynie zakłócenie wywołane, czymś… trzeba będzie przejrzeć fotografie i zobaczyć czy ta linia rzeczywiście została przerwana, linia mogła tez zostać zerwana przez inny samolot, który rzekomo tamtędy przelatywał i miał podobne problemy).

Odnotowanie przerwania linii wysokiego napięcia zaszło o godzinie 8:39:35

Stenogram zaś zawiera informacje, że o godzinie 8:39:59 samolot był na wysokości 400m.

Skąd więc ta nieścisłość? Jest wiele możliwości.

– Odnotowanie urzędu energetycznego jest nieścisłe (podobnie jak początkowo w nieścisły sposób ustalono godzinę katastrofy)
– Coś innego zerwało linię energetyczną (np. inny samolot), albo spowodowało zakłócenie.
– Wysokość podawana w stenogramie jest różna od tej którą rzeczywiście miał samolot.
– Rozbieżność wynika z ‚niedogrania’ wersji. ;).
– W śledztwie rzeczywiście panuje chaos.

Stenogram

——————————————————–

2. Druga sprawa również dotyczy Smoleńska. A dokładniej chodzi o kradzież środków z kont bankowych jednej z ofiar, za pomocą kart znalezionych na miejscu tragedii.

Taki oto nius pojawił się w sobotę: Okradziono ofiarę katastrofy pod Smoleńskiem. Do kradzieży doszło już w dniu katastrofy. A potem jeszcze dwa razy. Dlaczego więc dowiadujemy się o tym dopiero teraz? Dlaczego nie zablokowano konta? Dlaczego rodzina się nie skarżyła? No rozumiem żałoba itd… Jednak dlaczego to wychodzi dopiero teraz?

W niedzielę już rzekomo ujęto sprawców: Aresztowano Rosjan, którzy okradli ofiarę katastrofy

A dziś się okazuje, że to jednak nie OMON a żołnierze: Wielka wpadka z kradzieżą kart Przewoźnika. Graś – to błąd w komunikacji. Skoro tak, to może to nie byli Rosjanie?

Chyba niedługo osiągniemy moment, w którym publika będzie zmęczona tematem katastrofy i porzuci rozmyślanie nad nią. I o to chodzi, trzeba zmęczyć społeczeństwo, zabić resztki wiary, że się czegokolwiek kiedyś dowiemy. Musi ‚rozejść się po kościach’.

Blogi dotyczące 10.IV., e-śledztwa:
ndb2010.wordpress.com
smolensk-2010.pl

——————————————————–

3. „Cała Polska chroni dzieci” – pod tym hasłem fundacja Mama i Tata protestuje przeciwko planowanej w lipcu w Warszawie europejskiej paradzie mniejszości seksualnych (źródło: artykuł GW, po stosownym skróceniu)

>>>- Nie jestem przeciwny samej manifestacji – powiedział nam Adam Nowak. – W wolnym kraju wolno manifestować każdemu. Ważne jednak, co homoseksualiści chcą uzyskać w sensie społecznym. Jeśli mają plan, by możliwe było adoptowanie przez nich dzieci, to z taką manifestacją się nie zgadzam. Nie z nią samą, lecz z jej treścią.

W apelu napisano: „Osobisty przykład życia matki i ojca jest fundamentem kształtującym w dzieciach świat wartości, wrażliwość społeczną oraz obraz kobiety i mężczyzny”. Prof. Zoll się z tym zgadza: – Nie należy wspierać prawnie sytuacji, które burzą naturalny porządek: że dziecko w procesie wychowania ma zarówno męski, jak i kobiecy wzór osobowy.

Autorzy alarmują, że głoszenie takich poglądów będzie wkrótce zakazane: „Dzisiaj aktywiści środowisk homoseksualnych zmierzają do wprowadzenia zmian prawnych, które będą miały opłakane skutki dla wolności słowa, przekonań i sumienia”. I apelują do polityków o sprzeciw wobec „legalizacji »małżeństw « homoseksualnych oraz adopcji dzieci przez pary homoseksualne”. […]

W ogłoszeniu znalazł się też apel do potencjalnych sponsorów, by „nie wspierali finansowo organizacji i osób, których działania zmierzają do promowania takich nieakceptowanych społecznie postulatów”. Po 10 kwietnia zwolennicy polskiej prawicy coraz chętniej sięgają po tzw. bojkot konsumencki, by wyrazić swoje poglądy polityczne. Akcje organizowane są głównie przez internet, m.in. na Facebooku i Twitterze. Ostatnio w ten sposób skrzykiwali się krytycy piosenki wykonanej przez Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego w Radiu Eska Rock, którzy chcieli nakłonić duży koncern spożywczy do wycofania reklamy z programu. […]<<<

——————————————————–

Na koniec ponawiam prośbę o dostarczanie materiałów (wystarczy link). Wszyscy jak mniemam klikamy to tu to tam i często znajdujemy coś ciekawego. Jesli któryś z szanownych czytelników coś znajdzie, proszę o podzielenie się. Edukacja i informowanie się leży w interesie każdego z nas. No i proszę o wyrozumiałość… 🙂

Reklamy

Komentarze 34 to “07.06.2010 – Aktualności”

 1. Praworządny Obywatel NWO said

  Moim zdaniem to sensacja! Rzecznik Jasnej Góry wypowiedział się otwarcie przeciwko chemtrials! Chyba nie doceniamy wagi tego wydarzenia.
  Igranie z chmurami na polskim niebie?
  Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych – pokrywających się ze sobą informacji – wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie. Według naocznych świadków samoloty te widoczne były w tych rejonach polskiej przestrzeni powietrznej, w których – wkrótce po ich przelocie – powstawały niespodziewanie potężne chmury deszczowe i niebawem występowały nadzwyczaj obfite opady.

  We wszystkich przypadkach obecność takich samolotów została odnotowana przez naocznych świadków jako szybko przemieszczających się, na dużych wysokościach, i w kolejnych sektorach powietrznych. Samoloty te zostały zauważone wielokrotnie, o różnych porach dnia, i przez wiele osób.

  We wszystkich wymienionych wyżej przypadkach nie chodzi – zdaniem obserwujących – o ‚normalne’ kondensacyjne smugi, jakie zawsze powstają po przelatujących samolotach odrzutowych i które w dość szybkim czasie znikają z nieba. Chodzi o takie smugi, które powstając w ślad za przelatującymi samolotami, tworzą na niebie długo utrzymujące się pasma chmur. Te zaś przypominające niby-chmury pasma, sztucznie wytworzone przez samoloty, z zauważalną trudnością rozpraszają się i nie od razu też z nieba znikają. Wszystkie te charakterystyczne smugi widoczne są na niebie jako pasma do siebie równoległe, często ze sobą krzyżujące się.

  Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że owe ‚ślady’ na niebie to normalne smugi kondensacyjne powstające po przelotach samolotów odrzutowych. Jednak obserwujący zauważyli, że wszystkie te długie na kilometry smugi, w przeciwieństwie do smug kondensacyjnych powstających po wielu innych przelatujących samolotach odrzutowych, ani – w takim samym czasie – nie znikają z nieba, ani nie wydają się być dla obserwujących takie same. Zdaniem oglądających smugi te swoim wyglądem różnią się od innych! Utrzymują się, stopniowo rozrastają i w widoczny sposób coraz bardziej rozpraszając się, wkrótce pokrywają sobą coraz większe połacie nieba.

  Co więcej, na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet przez użyty astro-teleobiektyw widać dokładnie i wyraźnie, że faktycznie… to nie mogą być samolotowe smugi kondensacyjne! W świetle przeglądanego materiału filmowo-fotograficznego można twierdzić, że powstające smugi nie są normalnym efektem pracy działania silników samolotowych. Zdaniem wielu osób to, co pojawia się na niebie – owszem – jest czymś, co powstaje jako widoczny ‚ślad’ po przelatujących samolotach, lecz jest jednak nadto także dobrze widocznym śladem czegoś, co przez te samoloty jest w powietrzu… rozpowszechniane!

  Jeśli taki miałby faktycznie być stan rzeczy, to powstają wówczas podstawowe pytania: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?

  I najważniesze w gruncie rzeczy pytanie – co takiego jest rozpowszechniane przez te samoloty nad naszym głowami? Czego cząstki wdychamy później wraz z powietrzem? Co jeszcze – wraz z deszczem – spada z nieba na nasze głowy i na ziemię: nasze pola, łąki, lasy? Czy to, co jest rozpowszechniane przez owe samoloty nie jest aby szkodliwe dla nas i naszych najbliższych? Czy nie jest to niebezpieczne dla naszego zdrowia, życia polnych i leśnych zwierząt, rozwoju drzew, traw, zbóż, wszystkich roślin? Czy faktycznie nie jest to zagrożeniem dla życia każdego z nas i całego eko-systemu?

  W ślad za takimi podstawowymi pytaniami rodzą się i następne: czy jakiejkolwiek z kompetentnych polskich służb państwowych jak np. Agencja Ochrony Środowiska czy Sanepid znany jest skład chemiczny substancji podobno rozpowszechnianych przez owe samoloty latające nad terytorium Polski? Czy w ogóle stanowiło to kiedykolwiek przedmiot jakiegolwiek specjalistycznego zainteresowania tych służb? Czy kiedykolwiek przeprowadzone zostały przez nie jakiejkolwiek analizy pobranych próbek powietrza i opadów – czy znanym i badanym jest właśnie to, co miałoby być przez te samoloty rozpowszechniane?

  Te i wiele innych podobnych pytań rodzi się u tych obserwujących, kiedy w ciągu dnia widzą oni na niebie to… co mogą oni na nim sami ewidentnie zobaczyć. A co dopiero może dziać się w nocy, kiedy jest już ciemno? – pyta wielu z tych obserwatorów.

  Można być jak najdalszym od różnych podejrzeń i teorii. Dla naocznych świadków fakty pozostają jednak… faktami! I co można wówczas odpowiedzieć tym wszystkim, którzy z przekonaniem twierdzą, że jednak jest tak, że owe dziwne smugi na naszym niebie to najoczywistszy dowód na trwający… chemtrails w Polsce? I może jednak wówczas nie tylko rację, ale i bardzo bliscy prawdy są wszyscy ci, którzy mówią, że to co jest rozpowszechniane to wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwastki. Że są to: Glin (Al), Bar (Ba), Bor (B), Wapń (Ca), Chrom (Cr), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Potas (K), Magnez (Mg) Mangan (Mn), Sód (Na), Nikiel (Ni), Ołów (Pb), Krzem (Si), Stront (Sr), Wanad (V), Cynk (Zn). Że rozpowszechniane są wysoce szkodliwe pierwiastki, których stężenie jest wybitnie podwyższone i znacząco wykracza poza jakiekolwiek dopuszczalne normy.

  Może więc warto poważniej zastanowić się na tym wszystkim. Bo gdyby jeszcze okazać się miało, że wszystko to pozostaje w niezaprzeczalnym odniesieniu i do powstawania wszystkich ulewnych deszczów, i różnych niespotykanych przez nas dotąd zmian stanu warunków atmosferycznych czyli zmian pogodowych, to uzasadnione byłoby także postawienie wielu innych pytań. Bo niewykluczone, że mogłoby to mieć swój istotny związek przyczynowo-skutkowy ze szczególnym występowaniem i nasileniem się zjawisk atmosferycznych na ściśle określonych obszarach itd.

  Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać… w niebo! I to nad własną głową! Zwłaszcza, że któregoś pięknego poranka lub popołudnia na własne oczy moglibyśmy na nim zaobserwować coś tak niewiarygodnie oczywistego jak np. sztuczne wywoływanie przy użyciu samolotów zmian pogodowych. Jak planowe wzbudzanie różnych zjawisk atmosferycznych o czasowo późniejszych – i jednak już możliwych do przewidzenia – skutkach. Zjawisk, o wywoływaniu których na tak szeroką skalę nie tylko, że dotąd mogliśmy nie mieć najmniejszego pojęcia, ale i o których wciąż nie możemy mieć prawie żadnej głębszej wiedzy. Nie mówiąc już o żadnej oficjalnie na ten temat podawanej nam w mediach informacji.

  o. Stanisław Tomoń
  2010-06-04, godz. 9.00

  http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=5660

  Sprawę opisał również Wyborcza.
  Pytania z Jasnej Góry. Czy powodzie w Polsce powodują tajemnicze samoloty?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7975444,Pytania_z_Jasnej_Gory__Czy_powodzie_w_Polsce_powoduja.html

  Wychodzi na to,że uny przechodzą do drugiego etapu walki z prawdą. Po całkowitym ignorowaniu problemu chemtrials zaczyna się ośmieszanie tych którzy ośmielą się o tym powiedzieć.
  Wczoraj Janina Paradowska z Polityki i jej goście w programie Superstacji strasznie
  nabijali się z ojca Stanisława Tomonia rzecznika Jasnej Góry, który
  wspomniał o chemtrials. Wszyscy w programie stwierdzili,że reprezentuje
  on średniowieczne zacofanie i twierdzili,że jest niemożliwe żeby
  samoloty mogły powodować ulewy. Czy aby na pewno. Mam coś z naszego
  podwórka z zeszłego roku:

  Samolot spowodował dzisiejszą ulewę? – pyta serwis twojapogoda.pl.
  Dalej czytamy: Nieco na północ od Warszawy o północy pojawiła się
  pozioma chmura deszczowa, która rozciągała się na obszarze około 200
  kilometrów. Jest to o tyle ciekawe, że była to jedyna deszczowa chmura
  nad naszym krajem i jednocześnie w promieniu setek kilometrów.
  Początkowo przynosiła ona wyładowania elektryczne, ale z czasem one
  wygasły. Chmura powoli przemieszczała się na północ i nad ranem dotarła
  nad powiat makowski i ostrołęcki. Na długości ponad 70 kilometrów
  przynosiła ulewne deszcze o charakterze ciągłym – informuje
  twojapogoda.pl.
  W niektórych miejscach doszło do podtopień, ponieważ obficie padało bez
  przerwy przez ponad 6 godzin. Po godzinie 10:00 chmura zaczęła się
  przemieszczać na północny wschód w kierunku Ostrołęki i dalej ku
  najbardziej wysuniętym na zachód krańcom województwa podlaskiego.
  Dotarła później na powiaty: kolneński, grajewski i łomżyński. Nadal była
  to jedyna chmura niosąca deszcz w naszym kraju. Tego typu chmury, które
  są pojedynczym zjawiskiem na obszarze setek kilometrów i zatrzymują się
  nad jednym obszarem przez wiele godzin, potrafią być bardzo
  niebezpieczne. Na zdjęciach satelitarnych wykonanych w nocy chmura
  wygląda jak smuga kondensacyjna pozostawiona przez samolot, ponieważ
  ciągnie się niemal prosto przez całą szerokość województwa
  mazowieckiego. Bardzo prawdopodobne, że była to właśnie smuga
  pozostawiona przez samolot startujący bądź też lądujący na
  podwarszawskim Okęciu. Smuga powinna była z czasem zaniknąć, ale przy
  sprzyjających warunkach atmosferycznych zdołała się rozwinąć i
  przeistoczyć w chmurę burzową o bardzo nietypowym kształcie – informuje
  twojapogoda.pl.
  Moim zdaniem coś zaczyna się dziać. Można mieć dużo obiekcji do niektórych hierarchów kościoła,ale jak powiada pismo Ognie piekielne bram kościoła nie przemogą. Prosiłbym Was o pisanie maili do rzecznika Jasnej Góry z poparciem. Będzie mu potrzebne bo pójdzie atak. Wasze relacje, filmiki, zdjęcia itp. na pewno się przydadzą. Jasna Góra to serce narodu. Kościół to jedyna siła która może być realną zaporą w walce z NWO. Cały czas będą to mówić,że to są zwykłe smugi kondensacyjne. Ludzie sa juz tak ogłupieni,a program chemtrials tak przerażający,że ciężko ludziowcom to wytłumaczyć. Ini już nawet nie wierza w to co widzą. Będą mówić,że po wstąpieniu do Unii jest większy ruch lotniczy itp.ale przecież to wystepuje prawie na całym świecie.\
  Trzeba zrobić ogólnopolską mapę przelotów samolotów. Nie będą w stanie nasze „władze” wytłumaczyć się z tych nierejestrowanych lotów.
  Póki co piszcie maile z wyrazami szacunku dla tego odważnego zakonnika na Jasną Górę. Ten problem dotyczy nas wszystkich. Zwyciężymy. Bóg jest z nami

  • CoZaSyf said

   Dodam do tego Laserek w służbie powodowania deszczy! http://www.geekweek.pl/wywolywanie-opadow-za-pomoca-lasera/64871/

   ***********************
   od TT: dzieki za linka, link został zapisany w zakladce CHEMTRAILS

  • grypa666 said

   od pb: czy duchowny jasnogorski ma dowody na to co doniesli ;udzie z terenu? zdjecia z teleskopu, probki powietrza i wody opadowej z naliza spektroskopowa, porownanie z sytuacja bez smug itd…
   nawet sama baza zdjec musi byc zalozona i prowadzona profesjonalnie;
   dlatego pisalem ze zajecie sie tematem przez Zdenobiusza jest chwalebne lecz dobre checi nie wystarcza, forum przeksztalci sie w magiel doniesien „u nas tez sa smugi”, jak na grypa666;
   chemtrailse mozna pokonac ale trzeba podejscia naukowego; w kanadzie i usa nawet to z trudem przechodzi

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Porównanie nieba bez smug to na szczęście każdy może zrobić gołym okiem. Czyste, błękitne niebo bez smug już prawie nie występuje. Przerażające jest to,że ludzie są w stanie sami sobie wmówić,że tak było zawsze. Ewentualnie zwalają to na zwiekszony ruch lotniczy, pojawienie sie tanich linii itp. Ciągle mam jednak wrażenie,że nie doceniamy wago wystąpienia ojca Stanisława Tomonia. Z profesji to ojciec jest duchownym,a nie badaczem chemtrials. Nie rozumiem więc tych zarzutów. Doceńcie to,że w końcu jakiś duchowny o tym powiedział. A co do badań.To trzeba sie z nim skontaktowć i zaoferować swoją pomoc, lub chociaż słowa wsparcia. Jak pisalem Paradowska i jej goście w Superstacji znęcali się nad nim bez litości. Brakowalo tylko pytania z ust oświeconej pani z Polityki „czy duchowny jasnogorski ma dowody na to co doniesli ;udzie z terenu? zdjecia z teleskopu, probki powietrza i wody opadowej z naliza spektroskopowa, porownanie z sytuacja bez smug itd”

    • zagrypiona said

     no coz, jaki efekt wywol jego artykul. poszlo do ludu bez zadnych dowodow, a jedynie pytania i hipotezy i jaka jest reakcja? obsmiano autora i artykul rowno. niestety owce karmione przez tvn i gw sa tak zaslepione ze jak tylko uslysza pytanie o smugi czy inne rzeczy to wystepuje u nich mechanizm wyparcia i probuja osmieszyc pytajacego. nie moga sobie wyobrazic ze czyjs umysl moze siegac do takich problemow a nawet zadawac pytania. ktokolwiek nie ma krotkiego umyslu jak one jest obsmiewany.

     gdyby wzbogacil swoj artykul o cos nowego, o cos w co ludzie uwierza, moze dotarl do jakichs wiarygodnych dokumentow w ktorych wladze przyznaja ze opryskiwaly itd. nie mowiac juz o jakichs badaniach, to moze wtedy mialoby to sens. a tak to jest to tylko kolejny jeden z wielu artykulow, jak to mowia zycie toczy sie dalej…

     ale oczywiscie milo ze jakies nowe srodowisko zaczyna spogladac w niebo. moze za ktoryms razem to ruszy.

    • Praworządny Obywatel NWO said

     @ Zagrypiona
     Z takim podejściem to dajmy sobie spokój z tym blogiem i umówmy się,że sobie tutaj poklikamy i wrócimy do matrixa. Wydarzenie moim zdaniem doniosłe, przecież nie powiedział tego proboszcz wiejskiej parafii, a rzecznik Jasnej Góry, naszego narodowego Sanktuarium. A już propozycja by ojciec Tomoń pokazał dokumenty,że władze się przyznają do oprysków jest komiczna. Nie wierzę również w uczciwość badań jakiś Sanepidów itp. Za daleko sprawy zaszły i badania będą fałszowane. Czy zdajesz sobie sprawę co by się działo gdyby rządy przyznały się,że opryskiwały ludzi jak insekty. Rewolucja na ulicach i samosądy. Uczciwość podpowiada mi żeby podziękować chociaż ojcu za odwagę i powiedzieć że chemtrials wystepuje również na terenie którym mieszkasz. Jasne,że Wyborcza i Superstacja strasznie go wysmiały,ale chociaż część tych ludzi wpisze w wyszukiwarkę chemtrials i dowie się o tym więcej. A Wy jak się o tym dowiedzieliście. JA właśnie w ten sposób i ta wiedza o chemtrials zmieniła moje życie skłoniła do poszukiwań. To co możemy zrobić na teraz to mapa przelotów samolotów robiących opryski. Ciągle przecież latają normalne samoloty rejsowe i zostawiają zwykłe smugi kondensacyjne. „Władze” się z tych lotów opryskowych nie będą w stanie rozliczyć i to może być punkt wyjścia do tej batalii. Samo gadanie w internecie jest dla unych wygodne. Jak rock i festival w Jarocinie w latach 80-tych. Wentyl bezpieczeństwa. A gdyby tak podczas pielgrzymek na Jasną Górę wziąć transparenty Stop Chemtrials itp. to zobaczą to setki tysięcy osób. I to jest realna siła.

     **********************
     od TT: no przepraszam bardzo wyrazilam tylko swoja opinie. to juz mialby byc powod zeby sobie darowac cala dzialalnosc edukacyjna?

     poza tym, pare razy w komentarzach na grypie pojawialy sie linki do dokumentow na temat ze ISTNIEJE oficjalna metoda tworzenia chmur czy czegos tam, niestety nie zapisalam linku, jak bede miala czas to poszukam i wygrzebie na swiatlo dzienne, chyba ze ktos bedzie tak mily i sam podzieli sie jesli ma. kiedys tez bylo w telewizji niemieckiej czy gdzies tam ze rozpylono cos w powietrzu by zaklocic prace radarow czy cos, w tym celu stworzono wielka chmure nad Niemcami, tez nie mam do tego linka bo utonąl w smieciach a nie zapisalam – moja wina, ale niestety nie rozdwoje sie. i o takie dokumenty mi chodzilo, zeby nie wychodzic do owiec z pustymi rekami bo inaczej jest to BEZ SENSU. zobacz jaka jest reakcja mediow i owiec na artykul, jada po tym biednym czlowieku jak po…. tylko my wyedukowani sie podniecamy ze mial odwage zadac publicznie pytanie. masz racje nalezy go pochwalic za odwage, moim zdaniem jednak mialby wieksza sile przebicia gdyby wspomnial ktoras z tych informacji ktore przeciekly

     co do tworzenia map przelotow i transparentow zgadzam sie, swietny pomysl.
     tutaj jest jakas mapa chemtrailsow: http://newworldorder.com.pl/mapa2.php tylko z tego co widze sa to jedynie zdjecia itd, a jak udowodnic ze to zrobil dany samolot i ze nie byl rejsowy? flightradar moim zdaniem jest watpliwym narzedziem, sama widzialam jeden rejsowy ktorego na radarze nie bylo widac wiec jaka gwarancja ze pokazuje wszystko jak trzeba? eh…

    • CoZaSyf said

     PO NWO bardzo dobry pomysł z tymi transparentami!!!! Po tylu oszukanczych wiadomościach rodem z tv i szmatławych gazet ludzie z rozumem w głowie powinni umieć odczytac* miedzy wierszami… Tak jak jest dobro i zło,noc i dzien,tak jest z niusami. Coś o czym się mówi i zaraz zaprzecza jest kontrowersyjne i powinno zasiać ziarno niepokoju. Miejmy nadzieję,ze ludzie zaczną patrzec w niebo!

    • Praworządny Obywatel NWO said

     @ Zagrypiona
     Jeśli Cię uraziłem to przepraszam, nie było to moją intencją. Ja jestem jednak pod wrażeniem postawy ojca Tomonia z Jasnej Góry. Nie wygramy tej wojny w internecie. Wyobraź sobie,że udałoby się ojcu Tomoniowi zainteresować choćby kilku biskupów, którzy poruszą ten temat np. w swoich listach pasterskich do wiernych. Przecież to jest już prawdziwa siła głosu. Internet jest ważny,ale zobacz ile osób w prawie 40milionowym państwie obejrzało chyba najbardziej znany film o chemtrials pt”Nie rozmawiaj o pogodzie”. Ile? 50 tysięcy!!! I to przez kilka lat. Ludzie o tym nie wiedza. A jesli uny zaczną z tym ojcem wojnę ludzie zaczną się tym interesować. Niektórzy zaczną szukać w internecie informacji które pozwolą im lepiej sie naśmiewać z chemtrals.Ale wtedy spotka ich przykra niespodzianka bo znajdą informacje,które ich przerażą i uświadomią jak mało o tym wiedzą. Wystarczy czasem tylko ziarnko niepewności które spowoduje lawinę. Dlatego świetnie by było gdybyście napisali choćby maila z poparciem. Niech zobaczy,że ta sprawa niepokoją się tysiące Polaków. Pozdrawiam

    • zagrypiona said

     Praworządny Obywatelu, OK, i masz rację. Dlatego im więcej razy rozmnożymy artyKuły, filmiki itd, tym więcej osób je zauważy. Musimy się edukować, bo jak wspomniałeś na sanepid, uniwersytety nie ma co liczyć.

     Może powinniśmy opracować zbiór podstawowych informacji (pisanych nie z grubej rury, bo do owiec to trzeba łagodnie), które zachęciłyby ich do poszukiwań. Pomyślę nad tym i liczę że forumowicze pomogą.

   • hjk said

    @PB:”chemtrailse mozna pokonac ale trzeba podejscia naukowego;”
    Nie, tu potrzeba podejścia kryminalnego – po prostu rząd musi poinformować, co to za samoloty, skad latają i co rozpylają, jaki mają ładunek, a jakaś „niezalezna komisja” musi to zweryfikować.

    Poza tym jak ma wyglądać tu „podejście naukowe”?
    Wyobrażam to sobie tak, ze blogowicze wynajmują samolot rozpoznania chemicznego (a jeszcze lepiej kilka, a najlepiej prowadzą skoordynowaną akcję w wielu krajach), który wlatuje w chemtrailsy i pobiera próbki przez ileś miesięcy (ale czy wtedy ‚opryskiwacze’ nie dadzą tam zamiast zwyczajowych jakichś nieszkodliwych substancji?), a najlepiej stale monitorują ich zawartość…
    Potem ich przedstawiciele kontrolują badania lab. i publikują wyniki, a w razie czego podejmują odpowiednie działania.
    Oczywiście to powinny robić rzadowe agendy również niezaleznie kontrolowane, a nie „blogowicze”, bo chodzi o interes publiczny.
    U nas jednak patrzac na to, co robią rządzący, możemy sobie rządy darować…

    • zagrypiona said

     rząd po dobroci nie pomoże.

     kiedyś na grypie (chyba) było o takim gostku co posyłał balon meteorologiczny na wysokie obszary atmosfery żeby robić fotki ziemi z góry, lot w gore trwał kilka godzin, po czym balon spadał a właściciel odnajdował go po wydawanym przezeń sygnale.

     tylko jak to zrobić żeby taki balon ‚pobrał’ próbkę osadów, pyłów itd. to by się musiała czymś takim jakaś tęga głowa zająć. no i jak potem to niezależnie zbadać? :/ chociażby jakąś podstawową analizę na zawartość pierwiastków.

   • felicyta said

    Mam wrazenie, ze saczony jest tu rowniez jakis jad niewiary w cokolwiek bez naukowych dowodow, jak na grypie, rujnujacy kazda tworcza mysl. Czasem cos zaczyna sie dziac bez nauki a potem nauka tylko to uzasadnia. Trzeba wierzyc w moc ludzkich pozytywnych emocji, bez nich daleko nie zajdziemy.

    • zagrypiona said

     nie jad niewiary. to sie nazywa realizm. tak mnie stworzono, nie poradze nic. 😦

     tak czy inaczej, sadze ze trzeba edukowac, przekonywac, a im lepiej skonstruowany material – tym lepiej dla sprawy. nie widze w tym nic zlego zeby podpierac sie danymi ktore juz ustalono czy tez dostepnymi dokumentami o opryskach.

     chociaz oczywiscie kazda kropelka drazy skale.

    • felicyta said

     @zagrypiona powiedział/a
     8 Czerwiec 2010 @ 23:25,

     -moj wpis odnosil sie do komentarza PB.

   • misia said

    Fałszywy lis jesteś. Wcześniej filmy z youtube krzyczałeś chemtrails, chemtrails. A teraz po czyjej stoisz stronie. Nie, nie odpowiadaj na to pytanie.

  • hjk said

   dzisiaj już widziałem przedruk w „Angorze” – temat zaczyna żyć w mediach… ciekawe co bedzie dalej…

  • felicyta said

   Praworządny Obywatel NWO ma 100% racji twierdzac, ze mozliwym jest,”że udałoby się ojcu Tomoniowi zainteresować choćby kilku biskupów, którzy poruszą ten temat np. w swoich listach pasterskich do wiernych”.
   Ojciec Tomon zrobil naprawde wielka rzecz, mimo, ze bez dowodow naukowych i naleza mu sie glosy podziekowania i wsparcia.
   Gro Polakow jest wierzacych i sluchajacych wypowiedzi ksiezy, wiec i ta wypowiedz nie ujdzie uwadze, zwlaszcza, ze prosto z Jasnej Gory.
   Echo bedzie olbrzymie i o to chodzi. Owce zaczna szukac w internecie, rozmawiac i w koncu domagac sie wyjasnien od NIErzadu a ten bedzie zmuszony gesto sie tlumaczyc.
   „Wystarczy czasem tylko ziarnko niepewności które spowoduje lawinę. Dlatego świetnie by było gdybyście napisali choćby maila z poparciem. Niech zobaczy,że ta sprawa niepokoją się tysiące Polaków. Pozdrawiam”

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Dokładnie o to mi chodziło Felicyta. Dzięki za te słowa. Napiszcie choćby maila do ojca Tomonia na Jasną Górę.
    e-mail: biuro.prasowe@jasnagora.pl
    e-mail: press@jasnagora.pl

    Każdy głos wsparcia będzie dla niego otuchą. Na naszych oczach uny przechodzą do drugiego etapu walki z prawdą o chemtrials. Po totalnym ignorowaniu tematu w mediach przechodzą do ośmieszania tych, którzy ośmielą się o tym choćby wspomnieć. Następnym etapem walki z prawdą jak powiedział Ghandi będzie walka. Ale po tym ostatnim etapie jest zwycięstwo. Gdy się zacznie walka na całego przynajmniej u części ludzi wzbudza się sympatia do atakowanego. Duża część ludzi choćby z ciekawości zacznie szukać informacji o chemtrials. A już napewno sporo ludzi zacznie patrzyć w niebo. A czyż trzeba lepszego dowodu na chemtrials od widoku tych przeklętych smug które pokrywają całe niebo. Do samego odkrycia,że jest coś nie tak wystarczy ludzkie oko. Na naukowe badania przyjdzie jeszcze czas. W tej chwili jak pisał HjK nie za bardzo są wwarunki techniczne żeby to zrobić.

 2. Zapsa said

  Jeśli już ktoś naprawdę stara się wierzyć tv lub rządowi jeśli chodzi o Smoleńsk, powinien tylko skojarzyć jedno:

  rzekomy wywiad z kontrolerem puszczany przez trzy dni non stop, w którym wypowiada się, że PRZEZ KILKANAŚCIE MINUT NIE MIAŁ KONTAKTU Z PILOTAMI, GDYŻ PRZESTALI SIĘ ODZYWAĆ I PODAWAĆ WYSOKOŚĆ. Czy rzekomo opublikowane stenogramy potwierdzają tę wałkowaną przez media wypowiedź?

  A skoro nie potwierdzają to:
  a) wypowiedź jest fałszywa (tzn. nie istniała w rzeczywistości)
  b) stenogramy są fałszywe
  c) wypowiedź miała miejsce lecz było to kłamstwo.

  Od tego, oczywistego dla każdego przeciętnego człowieka o inteligencji psa, wniosku, wiedzie już prosta droga do konkluzji, że NIEWAŻNE KTÓRA Z POWYŻSZYCH ODPOWIEDZI JEST PRAWIDŁOWA, WAŻNE ŻE DEMASKUJE MEDIA JAKO ŚRODEK INFORMACJI, ponieważ:

  ad. a)b) którakolwiek z tych dwu jest prawdziwa, świadczy w równej mierze o KŁAMSTWIE, w którym media biorą udział, bierze też udział rząd-nierząd
  ad. c) zaistnienie tej możliwości powinno zrodzić pytanie zarówno w mediach,jak i rzędzie-nierządzie, a pytania brak.

 3. hjk said

  „Ważne jednak, co homoseksualiści chcą uzyskać w sensie społecznym. Jeśli mają plan, by możliwe było adoptowanie przez nich dzieci, ”

  Aaaa, to juz wiemy po co ta ustawa odbierająca dzieci po pozorem „przemocy”…

  • Buka said

   To też ,ale ja stawiałabym raczej na niszczenie rodziny i więzi rodzinnych,odbieranie dzieci rodzicom i przekazywanie ich np do instytucji państwowych.

   • pati said

    Zniszczenie rodziny ,przekazanie dzieci do instytucji państwowych a następnie udostępnienie homoseksualistom adopcje takiego dziecka .Jedna ustawa a ile im daje .

 4. zagrypiona said

  Czterech żołnierzy służby zasadniczej z garnizonu w Smoleńsku korzystało z karty kredytowej należącej do Andrzeja Przewoźnika – ustaliło TOK FM. Ten sam garnizon poinformował ABW kim są sprawcy kradzieży. Według informacji prokuratury, w dniach 10 -12 kwietnia z karty dokonano 11 wypłat. (zrodlo: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7980641,TOK_FM__czterech_zolnierzy_z_Garnizonu_w_Smolensku.html)

  —-

  ciag dalszy cyrku. skoro tam byli i kradli to moze tez strzelali, dobijali? podobno juz 1.5h po katastrofie.

  dziwie sie ze rodziny ofiar jakos sie nie organizuja nie prowadza swojego sledztwa i nie informuja publiki. wiadomo ze jest zaloba itd, ale jak tak dalej pojdzie to niczego nigdy sie nie dowiemy.

 5. Buka said

  John Coleman i „Komitet 300” http://cichezniewolenie.wordpress.com/2010/06/05/komitet-300/#comments „Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, ubezpieczeniowym, wydobywczym, farmaceutycznym i naftowym. Jest to “Komitet Trzystu” – elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swe oparcie znajduje w 300 najbardziej wpływowych postaciach.”

 6. albun said

  tajemnicza śmierć w kancelarii premiera na początku roku
  http://krzystofjaw.salon24.pl/151606,smierc-grzegorza-michniewicza-dlaczego

  ***********************
  od TT: dzieki za linka, link został zapisany w zakladce 10.IV.

 7. heros2010 said

  Bardzo ciekawe wywód śledczy na temat udziału tuskoidów w spisku razem z putinowcami.Nie wchodzę w szczegóły kto dał zlecenie:)
  http://niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat

 8. […] https://zagrypiona.wordpress.com/2010/06/07/07-06-2010-aktualnosci/ Odpowiedz […]

 9. zenobiusz said

  http://bilderberg2010.com/dolce-hotel-2010-location-sitges-spain/leaked-attendee-list-bilderberg-conference-june-3-6-2010-in-hotel-dolce-sitges-spain/

  POZDRAWIAM MOŻE SIE PRZYDA.BILDERBERG,W MADRYCIE.

 10. ziomek said

  Taki apel do tych co są ateistami (i nie tylko), wiem że nie wierzycie w Boga i

  jesteście przeciw PiS, ale naprawdę zastanówcie się na kogo zagłosujecie….

  Czy aby na pewno Komorowski i PO to dobry wybór…

  Spójrzmy teoretycznie do czego dążą … wprowadzą euro > później wolne

  granice > wszechobecna „tolerancja” (z dyskryminacją katolików) > będziemy

  pełnoprawnymi obywatelami UE a w końcu …….. (parę filmików na

  przestrogę!!!)

  PROSZĘ POOGLĄDAĆ WSZYSTKIE FILMY!!!

  Zobacz

  koniecznie – 1

  Zobacz koniecznie

  – 2

  Fitna PL cz 1

  Fitna PL cz 2

  Ostatnie chwile przed egzekucją

  Polaka

  Profesor

  Bogusław Wolniewicz o Islamie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: