Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

08.06.2010 – Polska ich domem: nie, nie chodzi o Polaków

Posted by zagrypiona w dniu 8 czerwca 2010


Tu i tam przez media głównego nurtu przewija się ostatnio skandal do jakiego doszło w okolicach Białego Domu. Pewna starsza pani wyraziła się w sposób mało delikatny na temat narodu naszych braci starszych w wierze.

Źródła po angielsku:

Helen Thomas, Jews should go back to Germany
Ari Fleischer fire Helen Thomas
Ex-Spokesmen Lead Charge for White House Reporter Helen Thomas to Be Fired

Źródła po polsku:

Wpływowa amerykańska dziennikarka, Żydzi, wynoście się z Palestyny do Polski

Skandal jak skandal. Przypną jej teraz łatkę antysemitki. Ona uda się na zasłużona emeryturę. Info jednak do ludu poszło: ojczyzna Izraelitów jest w POLSCE, (ewentualnie w Niemczech i innych miejscach na ziemi byle nie w Palestynie). Zadanie wykonane.

Poniżej wideo z wywiadem z tąż panią, zmontowane przez rabbilive.

Konkluzje wynikające z powyższego cyrku:

1. Czyżby trzeba było zacząć urabiać publikę na temat tego gdzie leży ICH ‚prawdziwa’ ojczyzna? Skąd w ogóle taki pomysł? Przecież wiadomo, ze biblijni Izraelici nie żyli w Polsce ani w Niemczech tylko w IZRAELU co nawet dziecko w przedszkolu samo byłoby w stanie wydedukować. No chyba, że tak już się kobiecinie (bądź komuś za nią stojącym) pokręciło, że chodziło o tych tam: Chazarów czy jak oni sie tam zwą. Tak czy siak, Polska nigdy nie była ich domem, inaczej zwano by ich POLAKAMI.

2. Odnośnie materiału na youtube: w kontekście tego, że niby mają się wynosić do POLSKI jako swego DOMU, autorzy filmu przedstawiają widzowi (o inteligencji podobnej pewnie do tej, którą posiadała ta pani co pisała o ‚nazistowskiej Polsce’ całkiem niedawno) takie oto zdanie: „6 milionów Żydów zostało zamordowanych w DOMU. W Niemczech i w Polsce.” – Jakby wtedy były to 2 rozdzielne byty, niezależnie ubijające te 6 milionów…

Się tak zastanawiam… A może to jednak po prostu najzwyczajniej w świecie, kolejny z przykładów na przeinaczanie historii, odwracanie ról (ofiara/kat), celem którego ma być wypranie owieczkom mózgów a później ewentualnie egzekwowanie odszkodowań od ‚nazistowskiej Polski’ itd.

Albo jeszcze gorzej: 2 w 1, czego mogłoby dowodzić nasilenie się podobnych tendencji jak powyżej, w ostatnim czasie. Co to oznacza dla nas wszystkich, wiadomo. Ale może chociaż Palestyńczycy trochę odetchną. 😉

——————————————————————————————————————————————————————————————–

Jedna z czytelniczek podesłała linka na nieco inny temat. Bardziej nam dzisiaj bliski: powodzie, klimat w Polsce, Słońce.

Tegoroczna powódź to małe piwo w porównaniu z tym, co nas czeka

Reklamy

Komentarzy 13 to “08.06.2010 – Polska ich domem: nie, nie chodzi o Polaków”

 1. CoZaSyf said

  ONZ chce, by w Polsce zabijano więcej dzieci.
  Ostry atak na polskie prawo chroniące ludzkie życie przypuścili przedstawiciele Rady Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie. Polska została skrytykowana za utrzymywanie przywilejów dla Kościoła katolickiego i egzekwowanie klauzuli sumienia, która pozwala pracownikom służby zdrowia odmawiać aborcji z powodu własnego światopoglądu. http://www.bibula.com/?p=22703

  ***********************
  od TT: dzięki za linka, zostal dodany do zakładki DEPOPULACJA

 2. Cieszę się, że grypa666 się rozmnożyła. Zaczynam podejrzewać, że konflikt pomiędzy Piotrem Beinem, Zenobiuszem i Królową Pokoju był sprytną prowokacją aby was zmusić do działania. To był ruch na miarę talmudystów i kabalistów!
  A co do pani Helen Thomas, szacownej dziennikarki, która „niczego się nie boi”, to myślę, że wcale niekoniecznie sama to wymyśliła. Żydzi mają coraz gorętszą atmosferę w Izraelu, atomówki im na razie nie pomogą, nawet jeśli zamienią Iran w szkliwo – to Izrael też ucierpi.
  Wiedzą o tym i może realizują plan B – inwazji na Polskę.
  Inwazja jak wiemy, jest już dawno zaplanowana, setki tysięcy izraelskich Żydów ma polski paszport (według informacji jaką otrzymałem w Nowym Jorku od pewnego szacownego Żyda – przechrzty, już w 2004 roku było ich 700,000 – a to dzięki Kwasowi).
  Coż, już dawno pisałem na łamach mojego portalu w USA, że „z takim patriotyzmem będziemy Palestyńczykami we własnym kraju”.

  • zagrypiona said

   dzieki, co do pierwszej czesci Twej wypowiedzi, to jest SENSACJA, jesli oni wszyscy graja do jednej bramki 😉 chcialabym aby tak bylo.

   co do drugiej czesci… tez czuje to w kosciach ze to sie tak skonczy. czeka nas druga Palestyna, ale co tam, owieczki spia i snia o anunakach i jaszczurach, albo kloca sie o pierdoly. a jak przyjdzie co do czego to zostana zarzniete.

   • CoZaSyf said

    Krzysztof Jackowski mówił coś o masowym exodusie.W koncu nasz nierzad obiecał wypłacic 65mld a kasa pusta wiec…

    • arek said

     wiem co masz na myśli kasa pusta czyli naszą ziemię zaczną im oddawać kiedy ludzie wreszcie to odkryją zmądrzeją przejrzą na oczy i odsuną PO od władzy ?oby nie było za póżno
     (: czy polak zawsze musi być mądry po szkodzie

 3. felicyta said

  @monitorpolski powiedział/a
  8 Czerwiec 2010 @ 22:41,”To był ruch na miarę talmudystów i kabalistów!”

  -swietnie ujete 😀

 4. Brummm said

  A mnie sie zdaje, ze babie o co innego chodzilo: to byla aluzja do tego, by Zydzi wrocili do… gazu. No bo z czym moze sie kojarzyc Amerykance Polska + Niemcy? Z tym jak zostali owi potraktowani. Oczywiscie pomijam kto naprawde wyslal niewinnych ludzi na stracenia.To nie Polska i NIemcy, ale „sami swoi”.

 5. Greg said

  Zamiary wobec Narodu Polskiego i Polski.
  http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html

  Polecam ciekawy artykuł u Piotra Beina na ten temat pt.
  Przerwa na potyczkę o Polskę.

  To co napisał jest scenariuszem który realizowany jest od dawna. Obecne partie w sejmie idą z jego duchem, jesteśmy spychani
  powoli na margines we własnym kraju, wszystko wskazuje na to,
  że czeka nas podobny los co Palestyńczyków. Przyjeżdżają do nas zaprawieni w bojach mordercy, zmieniając nazwiska na polsko brzmiące, którzy nie zawahają się strzelać do polaków w razie protestów.

  *********************
  od TT: dzieki za linka.

  • STEEF said

   [cenzura]

   ********************
   od admina TT: przykro mi, ale Twój post zahacza o kwestie z pogranicza prawa, nawołuje do nienawiści itd.

   poza tym… Hitler… kimże on był? 😉 kto go sponsorował i z kim ten psychopata się zadawał? ja dziękuje za takich.

   Jedynym sposobem ratunku jest edukacja narodu. a gdy będzie nas więcej, to i wróg stanie się mniej śmiały, na tą chwile żeruje na niewiedzy i praniu mózgów przez różne tvny i gwy. Musimy pracować nad tym aby ten proces odwrócić.

 6. greg said

  Unikalne opracowanie dajace odpowiedź na wiele pytań.

  Lista żydowskich przedsięwzięć.
  http://rapidshare.com/files/397342705/Lista_100_.pdf.html

  Nie wiem jak długo poleży na rapidzie ten pdf, ale gdy już go ściągniecie to podzielcie się z innymi.

 7. hjk said

  Topiłowski Krzysztof [pseud.]: Nowy „Przegłąd Katolicki” a masonizacja Kościoła Katolickiego w Polsce.
  Warszawa: b.w., 1984.
  A5, 27 s., off. z masz.
  Reakcje i opinie: Kultura Niezależna 1985 nr 11-12 s. 96; Andrzej Micewski: Katolicy w potrzasku. Warszawa: BGW 1993 s. 86-87.

 8. grypa666 said

  od pb: jelen thomas pochodzi z pld libanu, utrzymala sie w bialym domu jako reporterka do nestorskich lat, wypowiedz szybko rozwinely media jot w polonofobiczny sposob; helen nie stalo sie nic bo i tak miala isc na emeryture = co z tego wynika? wypowiedz helen mogla byc zaprogramowana; a co ponadto? moje krakanie niestety sprawdza sie zbyt czesto: wykrakalem utrate kosowa, przedtem roszczenia niemieckie wobec polski = tak serbowie jak i polacy stukali sie znaczaco w glowe na moje slowa;
  chcialbym w tym wypadku nie miec wizjonerskiego psieczucia:
  http://grypa666.wordpress.com/2010/06/11/jezyki-tez-chca-zyc/

 9. zenobiusz said

  Następny “Samobójca???

  Policja prawdopodobnie znalazła ciało b. historyka UO
  Radosław Święs, Telewizja Opolska, Mariusz Lodziński2010-06-16, ostatnia aktualizacja 2010-06-15 18:56
  Policja podejrzewa, że zmarłym mężczyzną, którego znaleziony w piątek w samochodzie pod Karolinką jest najprawdopodobniej Dariusz Ratajczak, były historyk UO, uznany przed laty za kłamcę oświęcimskiego.
  Kłamca nie ma już siły [REPORTAŻ] (16-06-10, 02:00)
  – Żeby potwierdzić to na sto procent, trzeba będzie przeprowadzić badania genetyczne, bowiem ciało było w stadium zaawansowanego rozkładu – mówi nam jeden z policjantów, pragnący zachować anonimowość.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: