Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

08.06.2010 – Zkulisowe gierki przed katastrofą w Smoleńsku, Gruppenfuhrer KAT

Posted by zagrypiona w dniu 8 czerwca 2010


Wklejam artykuł do którego linka przesłało kilku forumowiczów. Zapraszam na stronę źródłową artykułu (chociaż szczerze mówiąc pewności nie mam czy to właśnie tam artykuł pojawił się po raz pierwszy).

Ponadto zapraszam do czytania nowego artykułu na grypie666 Wybory, Polska, Bałkany i komentowania jego treści poniżej. Jeśli będziemy się kłócić i nie porzucimy fanatyzmu, skończymy tak, jak skończyli Słowianie na Bałkanach.

Przypominam tylko, aby udzielać komentarzy na temat problemów Polski, NWO, itd. Nie na temat sporów miedzy blogowiczami. Zarzewia personalnych potyczek będą cenzurowane a ich autorzy kierowani do słania swych zapytań droga mejlowa do interesujących ich osób. Dziękuję za wyrozumiałość i liczę na szacunek mojej decyzji i REGULAMINU.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Gruppenführer KAT (źródło: Gruppenführer KAT)

(autor: Łażący_Łazarz, 4 czerwiec, 2010 – 15:36)

Znany wszystkim ostatni odcinek „Stawki większej niż życie” opowiada o poszukiwaniach zbrodniarza Gruppenfuhrera WOLFa. W scenie kulminacyjnej Kapitan Hans Kloss, a w zasadzie już Major NKWD (w polskim mundurze) o imieniu Janek ujawnia, że rozkaz egzekucji tysięcy cywilów wydawali czterej zbrodniarze: Wernitz, Ohlers, Lübow, Fahrenwirst podpisujący się wspólnie jako WOLF.

Jako ciekawostkę należy dodać, że scenariusz tego odcinka napisali wspólnie Andrzej Szypulski (związany później z Unią Wolności) i Zbigniew Safjan (donosiciel NKWD, członek PRON i ojciec Marka Safjana) podpisujący się wspólnie jak Andrzej Zbych.

Ale do rzeczy.

W poprzednim tekście „Głowa Zdrajcy” prowadziłem wraz z moimi komentatorami rozważania dotyczące osoby lub osób, które można uznać za bezpośrednio odpowiedzialne za śmierć Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku.

Podstawą naszej dyskusji stało się następujące spostrzeżenie:

Jeżeli to był zamach, to musiał on być od dawna przygotowywany. Przygotowania musiały być trojakiego rodzaju: techniczne przygotowanie sposobu dokonania zamachu, przygotowanie ukrycia (zatuszowania) faktu zamachu oraz „wystawienie” ofiary. Polem naszych rozważań nie były techniczne sprawy ani sprawy tuszowania, skoncentrowaliśmy się za to na kwestii najważniejszej i najłatwiejszej do zbadania. Kto „wystawił” Lecha Kaczyńskiego i jego otoczenie zamachowcom? Mając bowiem wewnętrzne przekonanie, iż do katastrofy doszło w wyniku zamachu wydało się nam (osobom zaangażowanym w dyskusję) logiczne, że kombinacja operacyjna polegająca na doprowadzeniu do wylotu określonym czasie do Katynia samolotu z Lechem Kaczyńskim oraz ludźmi niewygodnymi Moskwie na pokładzie musiała zostać dokonana z pomocą osoby, zdrajcy, będącym rosyjskim agentem.

Podczas naszej dyskusji i przeglądu jawnej dzisiaj korespondencji naszym oczom ukazała się następująca prowokacja przeciwko Prezydentowi RP, opozycji i porządkowi konstytucyjnemu Państwa Polskiego. Przy tym prowokacja zawierająca wyraźny podpis kata, który doprowadził do śmierci 96 osób i zagroził suwerenności Polski. Nazwijmy tego zdrajcę: Gruppenführer Kat.

Jest rok 2009, jak co roku, na wysokości grudnia rozpoczęły się przygotowania Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa do organizacji uroczystości w Katyniu w kwietniu przyszłego roku. Ze względu na wyjątkowy charakter planowanych obchodów, w związku z 70 rocznicą ludobójstwa, o wszczętych przygotowaniach Andrzej Przewoźnik informował (wpierw nieoficjalnie) Kancelarię Prezydenta, Kancelarię Premiera oraz szereg instytucji i organizacji pozarządowych.

Prezydent RP Lech Kaczyński był sprawą żywo zainteresowany, świadczą o tym pisma informacyjne o podobnej treści jakie Kancelaria Prezydenta skierowała w dniu 27 stycznia 2010 roku do Andrzeja Przewoźnika, do Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz do Ambasadora Federacji Rosyjskiej

Oto jedno z nich:

Dwa dni później Mariusz Handzlik z Kancelarii Prezydenta zwraca się jeszcze raz do Andrzeja Przewoźnika z prośbą o informację dotyczącą stanu obchodów. Do tego bowiem czasu nie znana jest dokładna data uroczystości organizowanych przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.

Na powyższe pismo nadeszła zapewne odpowiedź natychmiastowa o dacie 10 kwietnia, która to informacja musiała być przekazana także MSZ-owi.

Od tej pory zaczyna się wspólna akcja grupy zadaniowej Rosyjsko-Polskiej której efektem miało być wystawienie zamachowcom Prezydenta RP, jego brata oraz licznego grona ich współpracowników i osób niewygodnych Rządom Rosji i Polski.

Najpierw Donald Tusk ogłasza, że 3 lutego odebrał telefon od Premiera Władymira Putina zaproszeniem do wspólnego uczczenia pamięci ofiar Katynia. Uroczystości miały się odbyć w pierwszej połowie kwietnia 2010 r..

Putin zaprasza tuska do Katynia

Zwróćcie uwagę, że nikt jeszcze wtedy nie mówił o dwóch różnych datach uroczystości. Opinia publiczna, a głównie Prezydent RP miał być przekonany, że chodzi o te same uroczystości, na które on się wybierał.

Prezydent zaskoczony nagłym zaproszeniem personalnym czeka na odpowiedź Rosjan na pismo z 27 stycznia. Rosjanie jednak nie zamierzają niczego potwierdzać i udają głupich. Czekają bowiem, zgodnie z założonym scenariuszem, aż Prezydent RP zadeklaruje swoją obecność dokładnie na 10 kwietnia.

Rosjanie zmieniaja zdanie list jest, winni dziennikarze

Tą grę zauważa Szczygło, nie potrafi jednak wyraźnie zidentyfikować jej celu.

Szczygło o słowach ambasadora Rosji

Tegoż dnia zniecierpliwiony Prezydent zaprasza Ambasadora Rosji na rozmowę o uroczystościach katyńskich, która ma się odbyć w Pałacu Prezydenckim w dniu 23 lutego.

Postawieni w trudnej sytuacji Rosjanie (bo ileż czasu po rozmowie będą mogli milczeć?) naciskają na swoich agentów do pilnego wyduszenia z Prezydenta RP daty jego lotu do Katynia. Klamka musi zapaść zanim przyznają się, że już dawno jest ustalone spotkanie Putin-Tusk na 7 kwietnia.

Prawdopodobnie dlatego, akurat 23 lutego Andrzej Kremer kieruje do Kancelarii Prezydenta pismo gdzie pada pierwszy raz data 10 kwietnia i kategoryczne wymuszenie (ze względów organizacyjnych) potwierdzenia tej daty wylotu.

Pismo to sygnowane osobiście przez Kremera musiało być inspirowane przez Tomasza Arabskiego z Kancelarii Premiera Donalda Tuska (co możemy poznać po liście „do wiadomości”) gdyż to Kancelaria Tuska bezpośrednio wtedy rozmawiała z Kancelarią Putina. Ta inspiracja byłaby niemożliwa bez zgody Radosława Sikorskiego przełożonego Andrzeja Kremera. Możemy sobie wyobrazić, że było to mniej więcej tak: „Słuchaj Andrzej – mówi Sikorski – zgłosi się do ciebie Tomek Arabski w sprawie pisma do Prezydenta, niech się kurde w końcu określą, że polecą dziesiątego. Wierz mi, ważne”.

Zastanawiając się tutaj nad osobą agenta wpływu musimy zdawać sobie sprawę, że;

1. Była to osoba kluczowa w kontaktach zarówno z Rosjanami jak i z innymi resortami, 2. Musiała być to osoba znakomicie zorientowana w przebiegu korespondencji na temat Katynia z Kancelarią Prezydenta RP, 3. musiała być to osoba posiadająca wiedzę na temat celu akcji, inaczej zamiast wywierać presję na zawarcie przez Prezydenta oficjalnego stanowiska (w piśmie) próbowałaby rozegrać sprawę medialnie, 4. Musiała być to osoba, która nie wsiadła do samolotu 10 kwietnia (pkt 3 implikuje pkt 4).

Ze wszystkich osób informowanych oficjalnie o korespondencji MSZ-u z Kancelarią Prezydenta żyje tylko Tomasz Arabski. Co znamienne, w Smoleńsku zginął także Andrzej Kremer – co pozwoliło go wykluczyć z listy.

Tomasz Arabski jest zresztą szczególną postacią, najbliższym zaufanym Premiera Tuska, posiadającym bezpośredni dostęp do najwyższych współpracowników Tuska w Platformie Obywatelskiej (bez względu na ich zajmowane stanowisko), osobą ustalającą i kontrolującą wszelkie rozmowy Premiera, strażnikiem tajemnic Premiera i osobą upoważnioną do udzielania się w mediach. Gdy jednak nacisk i nadzór Arabskiego okazuje się za słaby gdyż na początku marca wciąż nie ma oficjalnej deklaracji Lecha Kaczyńskiego (wyobrażam sobie tę irytację Moskali, którzy naprawdę nie mogą już dłużej czekać) nagle wkracza z ratunkiem kolejna postać. Dnia 2 marca Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski nagle przesyła pismo bezpośrednio na ręce Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, które ma wywołać pożądaną reakcję.

Trudno bowiem odpowiedzieć na tak sformułowaną prośbę bez podania terminu wylotu prezydenckiego samolotu.

Jednak, gdy okazuje się, że Andrzej Przewoźnik niezależnie potwierdza, iż uroczystości w Katyniu które on organizuje odbędą się 10 kwietnia ( http://kresy24.pl/showNews/news_id/10259/) i gdy na tej podstawie MON wydaje dyspozycje o udostępnieniu samolotu Prezydentowi w dniu 10 kwietnia – Tomasz Arabski, wiedząc, że Lech Kaczyński został właśnie postawiony pod ścianą, decyduje się na medialne ujawnienie terminu spotkania Putin-Tusk:

„Premier Donald Tusk będzie w Katyniu 7 kwietnia na zaproszenie szefa rosyjskiego rządu Władimira Putina – poinformował szef kancelarii premiera Tomasz Arabski. Arabski zapowiedział, że 7 kwietnia dojdzie do spotkania bilateralnego Tuska i Putina i dyskusji na temat spraw bieżących”

To już pewne, Tusk jedzie do Katynia

Prezydent orientuje się wtedy, że Putin z Tuskiem już ustalili, że nie będą na tej samej imprezie i wysyła Bronisławowi Komorowskiemu pierwsze pismo potwierdzające swój udział właśnie 10 kwietnia.

Nie było rady, kto jak kto ale Marszałek Sejmu nie mógł wiecznie czekać na odpowiedź. Zwróćcie uwagę, że pismo jest wprawdzie datowane na 5 marca, ale nie wiemy kiedy tak naprawdę było wysłane. 5 marca to był piątek, mogło być wysłane w poniedziałek (8 marca) albo wtorek (9 marca). Jest jednak faktem, że jeszcze 11 marca (no może 10-tego ze względu na poślizg dziennikarski) Rosjanie informacji o tym piśmie nie mieli. Udawali więc dalej głupich i pomimo, że kilka dni wcześniej Stasiak potwierdził 10 kwietnia w mediach to czekali na oficjalne potwierdzenie. Sprawa była widać zbyt poważna by ufać deklaracjom medialnym:

Lech Kaczyński w Katyniu, Rosjanie nic nie wiedzą

To też nastręcza naturalne podejrzenia, że nie chodziło tylko o efekt propagandowy. Gdyby celem operacji „7 kwietnia contra 10 kwietnia” był tylko PR to cała rozgrywka odbyłaby się głównie w mediach i za pomocą komunikatów medialnych. Tu jednak kluczowe były ustalenia oficjalne – te pod pieczątką.

Mamy więc następującą sytuację: przez ponad miesiąc od 27 stycznia 2010 działając wspólnie i w porozumieniu Tomasz Arabski i Bronisław Komorowski (przy zgodzie Sikorskiego na wykorzystanie Kremera) doprowadzają do wystawienia Prezydenta i jego obozu politycznego (niewygodnego zarówno dla Tuska jak i Putina) na osobny przelot, osobnego dnia i w warunkach niemal zerowego zabezpieczenia agencyjnego, dyplomatycznego i technicznego.

Czy tylko jednak te dwie osoby były tak mocno zaangażowane. Czy możliwe by Premier Tusk podobnie jak Prezydent (choć różnica jest bolesna musicie przyznać) był przez Rosjan i ich dwóch poputczików także wykolegowany? Taka interpretacja byłaby możliwa – z korzyścią dla wizerunku Donalda Tuska – gdyby nie jeden znamienny fakt: TUSK KŁAMAŁ mówiąc o telefonie od Premiera Putina w dniu 3 lutego z zaproszeniem na uroczystości Katyńskie i KŁAMAŁ twierdząc, że propozycja udziału w osobnej uroczystości 7 kwietnia nastąpiła ze strony Putina jeszcze później.

Już bowiem 5 grudnia 2009 r. Dimitrij Polianski Radca Ambasady Rosyjskiej ogłosił: Na kwiecień planowane jest spotkanie Władimira Putina i Donalda Tuska . Polianski przekazał już wtedy, że szefowie rządów dwóch krajów mają uczestniczyć w posiedzeniu Rady Biznesu Rosji i Polski, i że oprócz forum gospodarczego w Kaliningradzie w kwietniu przyszłego roku Rosję i Polskę czeka inne ważne wydarzenie – wspólne uroczystości upamiętniające rocznicę tragedii w Katyniu.

Dowód:

Putin spotka sie z Tuskiem w Kaliningradzie

A jeśli tak brzmiał komunikat, to znaczy, że już na początku grudnia rozmowy pomiędzy Putinowcami a Tuskoidami na temat wspólnej wizyty w Katyniu w kwietniu 2010 r. były bardzo zaawansowane i trudno przypuszczać by już wtedy nie ustalono dokładnego harmonogramu. Być może ustalano już wtedy nie tylko harmonogram wizyty ale i kombinacji operacyjnej „Prezydent w Smoleńsku”. Na nieszczęście Tuska, widać zapomniał on o tej nieprzemyślanej wrzutce przyjaciół Rosjan z grudnia 2009.

Zresztą, kwestie wciąż toczących się rozmów Putin-Tusk jeszcze w roku 2009 potwierdzał także sam Andrzej Przewoźnik:

„Polski MSZ od dłuższego czasy prowadził z Rosjanami żmudne ustalenia na temat uroczystości. Teraz resort jest zaskoczony, bo prezydent na obchodach zorganizowanych na szczeblu premierów to prawdziwy koszmar dla protokołu dyplomatycznego”

Kulisy planowanego spotkania Tusk-Putin w Katyniu

MSZ to Radosław Sikorski, czy on także brał udział w spisku? Zastanawiałem się nad tym długo i analizowałem jego zachowanie. Jednak doszedłem do wniosku, że mimo wszystko tez był tylko narzędziem. Po pierwsze, gdyby coś wiedział to nigdy by nie krzyknął „Lech Kaczyński – były Prezydent”. Ugryzłby się 20 razy w język zanim by się tak podłożył. Druga sprawa to Tusk nigdy by nie wystawił dwóch spiskowców do prawyborów. Nie mógłby sobie pozwolić na wywołanie konfliktu i niezdrowych ambicji w tak wąskim kręgu zaufania. Musiał wystawić jednego spiskowca i jednego frajera by udać demokrację, a potem ten spiskowiec z frajerem musiał wygrać. I tak się też stało.

A czy nic nie rozgrzesza Komorowskiego? Wręcz przeciwnie, całe zachowanie jego w dniu tragedii i później wskazywały, że jest to osoba cyniczna, zdecydowana i bardzo dobrze (nawet zbyt dobrze) poinformowana. Zresztą bliskie kontakty z WSI-GRU do czegoś zobowiązują. Dzisiaj nawet przestałem patrzeć z lekceważeniem na informacje wiszącego jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku orędzia Komorowskiego.

Orędzie w tvp info przed katastrofą tu154

To taka typowa wpadka Pana Marszałka.

Co do Arabskiego, część argumentów na jego temat już przytoczyłem. Ale warto zauważyć, że była to osoba, która bardzo konsekwentnie i umiejętnie wprowadzała w błąd media i obniżała rangę wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu.

Arabski był też bezpośrednim przełożonym Grzegorza Michniewicza, Dyrektora Generalnego Kancelarii Premiera Donalda Tuska i jego Szefa Kancelarii Tajnej, który zmarł nagle, tajemniczo (podobno popełniając samobójstwo) a poza tym:

„Z ustaleń „Wprost” wynika, że tego wieczoru Michniewicz napisał także kilka SMS-ów do swojego przełożonego, szefa kancelarii Tomasza Arabskiego. Nie wiadomo jednak, czego dotyczyły ani o której godzinie zostały wysłane. Minister nie odpowiedział na nasze pytania w tej sprawie”.

Na to, że Grzegorz Michniewicz, żaden mięczak i jednak niezwykle zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego zwracał uwagę nie tylko WPROST ale i jeden z Blogerów Salonu24:

Śmierć Grzegorza Michniewicza

Co to było? Czy odkrył jakiś szyfrogram od Putina do Tuska, którego nie przechwycił Arabski? Możemy dzisiaj tylko spekulować.

Faktem jest jednak, że Paweł Gutowski wieloletni przyjaciel Michniewicza, który kontaktował się z nim przed sama śmiercią, tak zrelacjonował ostatnią ich rozmowę telefoniczną: – Był już w fatalnym stanie. Prawie szlochał. W rozmowie z nim użyłem nawet określenia „wisielczy nastrój”, co, niestety, okazało się prorocze.

(sic!)

Czy rozszyfrowaliście już kim może być nasz polski Gruppenführer KAT?


Reklamy

Komentarzy 31 to “08.06.2010 – Zkulisowe gierki przed katastrofą w Smoleńsku, Gruppenfuhrer KAT”

 1. CoZaSyf said

  Przepraszam,ze nie na temat! Nie wiem gdzie to dac. POnet zebrał wypowiedzi wrózbitów odn.wyboru na rezydenta. http://wiadomosci.onet.pl/1614453,720,1,kioskart.html

  • zagrypiona said

   ta babka od wedrowek gwiazd chyba czytala przepowiednie Mizi 😛 z calym szacunkiem oczywiscie dla przepowiedni mizi (powodz + susza = drozyzna), zreszta dla madrego to widac golym okiem jaki moze byc efekt powodzi i suszy to sie gwiazd pytac o to nie trzeba.

   nie no bez kitu… zeby z kart tarota wrozyc co sie bedzie dzialo. juz by lepiej nie uzywali tej nowomowy a powiedzieli jasno kogo najchetniej u sterow widzieliby starsi i madrzejsi.

   • felicyta said

    @zagrypiona powiedział/a
    8 Czerwiec 2010 @ 14:47,

    -nie zdajesz sobie sprawy jakie mnostwo ludzi korzysta z telewizyjnych wrozb (program ITV lub TVS).Telefony tam urywaja sie i wszystko idzie na wizji. A wrozby ludziom spelniaja sie, przeszlosc tez sie zgadza, wiec ta falszywka, przypuszczam za grube pieniadze,o zwyciestwie Komorowa, zrobi duzo zlej roboty.
    Ten, kto wymyslil to posuniecie z wrozba dla wygranej POlszewikow, jest naprawde dobrym psychologiem.
    Oczywiscie, i tak wygra Jaroslaw, jak mowia inne wrozby…

    • Zapsa said

     To onetowe zagranie powinno być regulowane prawnie. Takiej manipulacji jeszcze nie mieliśmy. Aż sie rzygac chce.

  • CoZaSyf said

   Jeszcze tez z wp. http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Koniec-swiata-jest-bliski-Zaglada-jest-nieunikniona,wid,12344141,wiadomosc.html?ticaid=6a4f6

 2. CoZaSyf said

  Kolejne doniesienia z kategori Zamach czy nie.Stenogramy uprawdopodobniły zamach! http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12345259,wiadomosc.html

 3. klon said

  Ile matek mają lewacy?
  (To o NWO – przynajmniej taki tytuł miał wykład ks. Zwolińskiego)
  Gdańsk, 1996r.

  • Leszek Sz. said

   No i pięknie! Ten ”ksiądz” to mówi nie jakby był przeciw dodając szczyptę ironii, tylko jakby był za! Totalny anarchista, pewnie mason! Broń nas Boże przed taki ”księżmi”! On chyba diabłu służy, a nie Bogu!

 4. Buka said

  http://ndb2010.wordpress.com/2010/06/07/zagadka-autopilota-rozwiazana/#comments
  „17 września 2007 (pisała o tym Rzeczpospolita) najwyraźniej zastosowano dokładnie ten sam manewr (błędne dane kontrolera), ale pierwszy samolot się zorientował (być może właśnie porównali dane z własnymi przyrządami) i ostrzegł samolot prezydencki.
  Czyli wtedy się nie udało. Ale czy słyszałeś by ktokolwiek mówił, że to była próba zamachu? Gdyby ktokolwiek z otoczenia Prezydenta coś takiego powiedział, to Michniki, TVNy, Palikoty, Grasie i cała reszta zrobiliby taką wrzawę medialną że “Kaczor psuje stosunki z Rosjanami zmyślając sobie nieistniejące zamachy dla własnych celów politycznych”, że aż by dudniło. Niesiołowski mało by spazmów nie dostał wydzierając się do kamer jak to “karły moralne” sfingowały pseudo-zamach żeby sobie sondaże poprawić.
  Takie więc było ryzyko że zamach się ewentualnie wyda… ŻADNE. I tym razem, gdyby załoga się zorientowała, skończyłoby się CO NAJWYŻEJ na “braku precyzji kontrolera”, ew. w najgorszym wypadku na pomyłce, dokładnie tak jak w 2007.”
  A tu art w rzepie : http://www.rp.pl/artykul/486282_Katastrofa_Tu_154___pytania_do_Rosjan.html

 5. hjk said

  http://www.pluszaczek.com/2010/06/08/katastrofa-tu-154m-donald-tusk-przed-trybunal-stanu-wniosek-zatrzymany-czesc-iii/#more-3978

  ***********************
  od TT: dziekuję za linka, zostal zapisany w zakładce 10.IV.

 6. Adam_M said

  To, co piszesz jest bardzo wiarygodne! Dodam do tego, że SpecPułk wystosował do ambasady rosyjskiej notę, w której prosił o nawigatora rosyjskiego lub nowe dokładne mapy lotniska w Smoleńsku na ten lot. Strona rosyjska nie odpowiedziała, gdyż ktoś z polskiego MSZ-tu wycofał to pismo!!!!
  ………. Następna sprawa, która potwierdza zamach: tajne 15 minut (pomiędzy rozbiciem samolotu a ogłoszeniem alarmu), w których to minutach zjawili się żołnierze z pobliskiej jednostki wojskowej, prawdopodobnie wycofując sprzęt potrzebny do uczynienia sztucznej mgły!!!

 7. […] zagrypiona.wordpress.com […]

 8. Andrzej 101 said

  Zagrypiona ! A może by tak wreszcie skończyć z katastrofą w Smoleńsku?
  Czy nikt nie zauważa, że z powodu wałkowania na okrągło tej sprawy celowo odsuwa się naszej uwadze rzeczy o wiele istotniejsze. Gdyby to była jeszcze rozsądna i rzeczowa dyskusja… Ale nie jest! Co trochę puszczane są w obieg przez agenturę wpływu i użytecznych idiotów plotki, kaczki dziennikarskie, a chwilę później są one dementowane. A my zamiast zająć się sprawami priorytetowymi – co zrobić, aby z rąk zachodniej agentury – PO, PiS i pozostałych partii „parlamentarnych” wyrwać okradaną Polskę, kłócimy się, kto zabił agenta Izraela, zażydzającego Polskę – Kaczyńskiego.
  Rosja tego nie zrobiła. Nie miała powodów, To prowokacja unych przeciwko Rosji stojącej ideologom NWO na drodze do zdobycia władzy nad światem.
  Powróćmy lepiej do koszmarnej rzeczywistości!
  Polecam parę linków:
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/wybory_tytularnego_nadzorcy_polskiego_baraku_unii
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/dylemat_wyborczy_nwo_czy_dymiacy_nagan_putina
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/dylemat_wyborczy_nwo_czy_dymiacy_nagan_putina
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/prawie_perfekcyjna_robota_cia_i_mosadu

  • zagrypiona said

   Popieram Andrzeju, jest tak jak mówisz. Ludowi rzucają pod nos wydarzenia sensacyjne takie jak 10.IV, a tylnymi drzwiami przechodzą rzeczy o których nam się nawet nie śniło…

   Dzieki za linki, przejrzę.

   • Andrzej 101 said

    Tematowi katastrofy, ale i sytuacji w Polsce i na świecie poświęconych jest ostatnich chyba z 10 tekstów na moim blogu:
    http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog
    Jak Tobie coś się przyda – zapraszam.

   • Andrzej 101 said

    A jeśli mamy rozmawiać o Kaczyńskim – to tylko – jak odżydzić Wawel!

    cytat z netu:

    Te powodzie to kara za pychę i Wawel !!
    Wawel to miejsce dla bohaterów narodowych i królów
    czyli pomazańców bożych.Lech Kaczyński ani królem
    ani pomazańcem nie był jak mi wiadomo!!!!
    http://polskalokalna.pl/raport/poludnie-polski-walczy-z-woda/wielka-woda/news/ulewy-nad-polska/komentarze,1488160,,30939100#c30939100

    • Leszek Sz. said

     Zatem trzeba wywalić z Wawelu Kościuszkę – masona i Piłsudskiego – socjalistę!
     NIE MA LUDZI IDEALNYCH I CZYSTYCH JAK ŁZA! KAŻDY Z NAS JEST GRZESZNIKIEM!

     Kościuszko:

     – wywołał powstanie w Polsce tylko dlatego, żeby uratować rewolucyjną Francję przed interwencją Rosji i Austrii!

     Piłsudski:

     – wielki bohater narodowy, który w 1926 roku wywołał zamach stanu, podczas którego Polak strzelał do Polaka!

    • zagrypiona said

     Jest jeszcze 2 opcja. Przestac walczyc o symbole podrzucane nam przez ZŁE, zostawic Wawel w spokoju i zaczac sie zastanawiac jak naprawic Polske. Wawelem zajmiemy sie pozniej, jak juz Polak w Polsce bedzie U SIEBIE.

 9. Leszek Sz. said

  Po raz kolejny widzę, że ludzie ”wiedzący” o NWO mają receptę na nieomylność! Oczywiście w ich przekonaniu PiS jest partią całkowicie popierającą NWO! A ja się pytam: Skąd ta nagonka polskich żydów, liberałów z PO i lewaków z SLD, oraz zaprzedanych wolnomularstwu elit intelektualnych i kulturalnych w Polsce na Prawo i Sprawiedliwość??? Ta wojna polsko – polska nie wygląda mi na celowe robienie ludziom wody z mózgu! Spójrzmy na program realizowany przez PiS: tradycje Polski jagiellońskiej, opartej na chrześcijańskich wartościach, odwoływanie się do historii i tradycji narodowej – czego wolnomularze i globaliści tak nienawidzą, program prospołeczny itd. Program PO to z kolei całkowita uległość wobec UE, Rosji i innych krajów, które wykorzystują Polskę! PO nadodatek uderza w polski patriotyzm (zwłaszcza w szkołach), w polską kulturę i nasze wartości religijne! Ktoś mi zaraz powie, że PiS (w tym L. Kaczyński) było za traktatem z lizbony, ale czy cały świat na nich nie naciskał? Przypomnijmy sobie może co robią zwolennicy Janusza Korwin – Mikke:
  JKM poparł w II turze wyborów J. Kaczyńskiego, a tu niespodzianka! Jego elektorat zagłosował na Komorowskiego. Oto poglądy JKM, Kaczyńskiego i Komorowskiego:

  JKM – za klapsami dzieciom
  Kaczyński – za klapsami dzieciom
  Komorowski – przeciw klapsom

  JKM – zdecydowanie przeciw UE
  Kaczyński – za UE, ale w formie niezależnych, suwerennych państw (Europa ojczyzn)
  Komorowski – zdecydowanie za UE i to nawet w formie tzw. Stanów Zjednoczonych Europy, ponieważ PO popiera w zupełności integrację z UE

  JKM – przeciw feminizmowi
  Kaczyński – przeciw feminizmowi
  Komorowski – za feminizmem (otrzymał w drugiej turze poparcie Kongersu kobiet)

  Mam zatem pytanie: Dlaczego wyborcy JKM (którzy w wielkiej mierze są przeciwnikami NWO) zagłosowali za większym złem, a nie za miejszym? (według badań w II turze elektorat JKM poparł w 58-62% Komorowskiego) Czyżby tak bardzo śpieszyli się do NWO??? Są za, czy przeciw globalnej niewoli???

  Pewnie ktoś mi powie, iż Kaczyński miał przodków żydowskich. A kto z nas ich nie ma, skoro żydzi od setek tysięcy lat siedzą na polskim łonie jak wszy na głowie. Żydzi nie są źli sami w sobie! Źli są syjoniści i żydowscy masoni! NWO to właśnie robota tylko części żydów. Z kolei dziadek Bronisława Komorowskiego był bolszewickim piratem z czasów komunistycznej rewolucji w Rosji, a dziadek Donalda Tuska służył w niemieckim, zbrodniczym wermachcie!

  Dlaczego przeciwnicy NWO wybierają większe zło?

  …………………………………………………………………………………………….

  Co do ”katastrofy” w Smoleńsku to warto zastanowić się nad tym:

  Ś. p. prezydent Kaczyński może nie był do końca przeciwnikiem planów globalistów,aktatu z lizbony i był za jak najpóźniejszym wporwadzeniem euro do Polski. ”Katastrofa” smoleńska mogła być zamachem dokonanym przez masońskich globalistów na niewygodnym polityku przy jednoczesnym upozorowaniu wypadku! Gdyby spojrzeć z profilu na trasę, jaką pokonał TU 154M można wywnioskować, że Rosjanie źle naprowadzili samolot! Pytanie brzmi celowo czy przypadkowo?
  Oprócz prezydenta zginęli również członkowie elity PiSu (jedynej partii w obecnym parlamencie RP, która jeszcze hamuje niektóre posunięcia masońskiej UE), wielu wysokich rangą kapłanów chrześcijańskich różnych wyznań w Polsce (nie muszę chyba pisać, że masoneria nienawidzi chrześcijaństwa) oraz wysocy rangą dowódcy wojskowi, z których jeden miał ogromne szanse na zostnie szefem NATO (gen, Gągor), ponadto zginął również szef IPNu, instytucji, która zawiera informacje o byłych agentach SB i atorytaryzmu komunistów w Polsce oraz szef Narodowego Banku Polski – przeciwnik szybkiego wprowadzenia euro w Polsce (złotówka już spada, teraz masońscy globaliści będą kombinować, żeby wprowadzić do Polski euro i jeszcze bardziej uzależnić polską gospodarkę od organizajci światowych). Masoneria pozbyłaby się w ten sposób ostatnich politycznych oponentów New Wordl Order w Polsce!

  Dlaczego:

  – samolot nie spadał stopniowo w dół jak to z początku podawały media, tylko na chwilę przed rozbiciem ”zanurkował” ostro w kierunku ziemi. Wysocy rangą piloci i oficerowie wojskowi od spraw lotnictwa wykluczają, że TU154M mógł nagle skręcić w dół przez uderzenie lewym skrzydłem o drzewo!

  – Nagrania z czarnych skrzynek z przedziału pasażerów (podobno) nie zarejestrowały przerażenia wśród pasarzerów, więc cały wypadek musiał nastąpić w mgnieniu oka!

  – Jakiś czas przed tupolewem na lotnisku w Smoleńsku wylądował polski samolot z dziennikarzami! Kiedy lądowali nad lotniskiem była rzadka mgła, z czasem dopiero zaczynała się zagęszczać! Potem nad lotnisko nadleciał rosyjski Ił-76, który miał również problemy z lądowaniem i to nie mające nic wspólnego z mgłą! Jak podaje dziennikarz Jan Mróz z TVN 24, ił-76 o mało co nie uderzył prawym skrzydłem o ziemię! Skrzydło samolotu ił-76 przeszło 3 metry nad ziemią!”Ił-76 miał z lądowaniem kłopot. – Bujnęło go na prawe skrzydło. O mało nie rąbnął” Naszczęście samolot ten poderwał się do góry! Nie wylądował jednak w Smoleńsku, a zawrócił do Moskwy! Wygląda na to, że coś lub ktoś wytworzył jakby pole magnetyczne, które wprowdzało smoloty w turbulencje!

  – CO SZUKAŁ NA LOTNISKU W SMOLEŃSKU GOŚĆ Z FEDERACYJNYCH SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA ROSJI (BYŁE KGB)?

  – DLACZEGO 10 KWIETNIA KTOŚ WŁAMAŁ SIĘ DO DOMÓW Ś. P. SZCZYGŁY I Ś. P. WASSERMANA, KTÓRZY ZGINĘLI W KATASTROFIE?

  – Dlaczego Rosjanin, który nakręcił telefonem film zaraz po ”katastrofie”, zaprzeczał później w TV jakimkolwiek sztrzałom, które jednak słychać na filmie?

  Ludzie! Zastanówcie się nad tym! Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących!

  • zagrypiona said

   Nie wiem skad pan to przekleil, troche chaotyczne to, i gdzie wyczytal ze osoba prowadzaca tego bloga czyli ja mam recepte na nieomylnosc. PRL minal i kazdy ma prawo do swojej opinii – w tym ja czy pan szanowny tu piszacy. Rownie dobrze moglabym teraz powiedziec ze to pan tu wystepuje jako uwazajacy sie za posiadacza takowej. Poza tym, wybory juz minely – koniec z licytowaniem sie kto jest wiekszym czy mniejszym zlem. Ja mam nadzieje ze w wyborach parlamentarnych nie bedzie trzeba wybierac zla, ale DOBRO – w czystej postaci. 😉

   Moze i kazdy ma korzenie, ale nie kazdy pali menore i obchodzi chanuke. Ale to tylko taki szczegolik, najmniej istotny w tym wszystkim.

   Z jednym sie zgodze – chodzi o syjonistow a nie o zydow. Problem tylko ilu zlapalo sie na chwytliwe idee syjonizmu. Chyba nie jest to malutka garstka.

   • Leszek Sz. said

    Chaotyczny post, bo wysyłany chyba ze sto razy!!! Bogu dzięki ukazał się wreszcie na tym blogu! A tak właściwie to kierowałem obydwa swoje posty do Andrzeja 101, a nie do Pani i fakt faktem, że w jednym przypadku nie odpisałem mu bezpośrednio, mój błąd! Pani posty są również chaotyczne ( nie stawia się przecinka przd literą ‚i’ ).

    Ale do rzeczy. Nie gryźmy się już! Pisząc o wyborach miałem bezpośrednio na myśli wyborców Korwina, do których pasuje jak ulał Andrzej 101. Oni uważają się za największych przeciwników NWO, a swoimi poglądami powalają na nogi. Znam kilku takich osobiście. Przeciwnicy masonerii i zarazem wielbiciele New Age, niby PO nie lubią, ale nawet nie odważą się krytykować tej partii tylko w kółko jęczą na PiS, a kto jak nie ta partia jest jeszcze najmniej skażona w Sejmie? O PO ani krzyku, ani piardnięcia, a L.Kaczyński nawet zza grobu straszny! Wszystkie media atakują PiS i cała elita atakuje PiS! Skoro ta partia jest po masońskiej stronie to skąd te ataki na nią i dlaczego rzekomi przeciwnicy NWO stają tu po stronie PO i atakują PiS?

    A co z bolszewikiem, trockistą i piratem dziadkiem Komorowskiego?

 10. Leszek Sz. said

  CEZNURA NA TYM BLOGU! DLACZEGO NIE WOLNO KOMENTOWAĆ TEMATU PT. ”Wybory, Polska …Bałkany”????

  Już chyba wiem dlaczego? Bzdury tam są napisane nie z tej ziemi! Obwinianie katolików za zbrodnie krajach byłej Jugosławii w latach 90tych, a nawet w Chorwacji za czasów Pavelića to przykład tego, że ten blog albo jest pisany przez kogoś, kto ma wyprany mózg i nawet nie wie, iż popiera NWO i sieje dezinformację, albo sami masoni go stworzyli, aby siać dezinformację tyle, iż celowo!

  Mianowicie mowa jest w tym temacie o ”szlachetności JP II”, a kto jak nie ten papież pchnął Kościół Katolicki w kierunku niszczącego wiarę modernizmu i New Ageowskiego ekumenizmu! To JP II zażydził i zsyjonizował Kościół Katolicki, wprowadzając do hiearchii kościelnej wolnomularskich agentów niszczących wiarę od wewnątrz!
  Druga sprawa to uznawanie katolików winnymi mordów na Bałkanach! Bzdura! Napiszę tak: w Polsce za katolików uznaje się 94% ludzi, podczas gdy tylko 15% z nich to prawdziwi katolicy, którzy szczerze wierzą w Boga! Reszta to pozoranci, którzy już dawno porzucili idee swojej wiary i to właśnie tacy ludzie są odpowiedzialni za zło, które jest zwalane na całą religie! Dobrym tego przykładem jest to jak posztrzegają zachód Europy i USA muzułmanie. Oni twierdzą, iż za wojny w Iraku i Afganistanie są odpoweidzialni chrześcijanie, bo w krajach, których wojska zaatakowały Irak i Afganistan jest kultura chrześcijańska! Muzułamnie są tu na tyle głupi, że nie dostrzegają tego, iż rządy tych krajów nie skaładają się z chrześcijan, a z ateistów i masonów, którzy nienawidzą chrześcijaństwa tak jak i islamu!
  Zgrypiono! Dlaczego tego nie dostrzegasz? Chyba nie działąsz na dwa fronty???

  • zagrypiona said

   Leszek Sz. Nie wiem kim jesteś, ale ton Twej wypowiedzi coraz mniej mi się podoba i mnie niepoki. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego komentarze w nowych wpisach na grypie są wyłączone. Na pewno nie z powodu, który podajesz. Jesli ciekawi cie ten temat na grypie jest wyjasnienie.

   W kwestii Bałkanów, chodzi o tamtejsze władze katolickie nie katolików, nie zwykłych ludzi z ulicy. Doczytaj proszę. Zresztą nie wiem co w tym takiego dziwnego? W Chorwacji kościol katolicki bardziej jest zaangazowany w kwestie narodowosciowe, rasowe niz w Polsce (z kim trzymali w czasie IIWS?) wiec nie za bardzo trafione porównanie. A skad wiadomo ze te osoby ktore w Chorwackim KK dopuscily sie zbrodni nie sa podstawione prze NWO? Nikt przeciez nie mowi ze caly KK taki jest, padaja konkretne nazwiska! Powaznie prosze doczytac dokladnie a nie oskarzac o cos co nie ma miejsca. Zreszta nie tylko katolicy sa winni mordow na balkanach ale i muzulmanie, a prawoslawni co mieli robic dac sie wyrznac jak owce? no bronili sie, za sznurki zas pociagali S Y J O N I S C I. Podpuszczajac jednych na drugich. Niektorzy dali sie na to podpuszczanie nabrac – i nadal ida w zaparte. Czlowiek sie myli, bez wzgledu czy katolik czy zyd czy muzulmanin. Udawanie ze ktoras z tych grup jest nieomylna to hipokryzja i typowo nwowskie klamstwo. wszedzie sa czarne owce wiec nie ma co sie oburzac ze sie je napietnuje.

   Twoje ostatnie zapytanie pomine milczeniem, gdyz jest ono dla mnie okropna obraza i zniewazeniem. Bede jednak pamietac.

 11. Leszek Sz. said

  ”za sznurki zas pociagali S Y J O N I S C I. Podpuszczajac jednych na drugich. Niektorzy dali sie na to podpuszczanie nabrac – i nadal ida w zaparte. Czlowiek sie myli, bez wzgledu czy katolik czy zyd czy muzulmanin. .”

  No właśnie! I dlaczego piszesz takie artykuły? Ludzie, którzy odwiedzą twój blog nie będą myśleć tak jak ty! Oni od razu pomyślą, że każdy katolik to zwolennik NWO i będą niszczyć i obrażać wszystko co katolickie! Tak się stało po tym jak ktoś rozpowszechił w internecie info o Paveliću i jego rzekomym poparciu od katolików! Pavelić robił to samo, co robiono w latach 90tych i to również na Bałkanach.
  Na nk (wiem, że to głupi portal do takich spraw, ale cóż…) są konta o NWO! Zgadnij kto jest tam przestawiany jako największy zwolennik NWO? Odp. katolicy i inni chrześcijanie! Nie dziw się więc, że Ty i Tobie podobni sprawiacie wrażenie, że jesteście (wybacz mi za to stwierdzenie) dwulicowi!!!

  ps. Nie uważam hiearchii KK za nieomylną! Sobór Watykański II i po nim JP II zjudaizowali i zmasonizowali Kościół! Ale nie cały Kościół się zabrudził! Dostrzegam jednak w chrześcijaństwie największego od prawie 300 lat przeciwnika masonerii, bo inaczej oni nie uznaliby go za swojego największego wroga. Skąd ta nagonka w mediach nie tyle na kler, co na zwykłych katolików? Ci, co rządzą światem powrzucali do kościelnej hiearchii swoich masońskich i żydowskich agentów, którzy narobili bałaganu, a rzekomi przeciwnicy NWO połknęli haczyk i teraz myślą, że wszystko co katolickie to przychylne NWO! Czytałaś Polonica.net zanim ta strona została zawieszona – prawda??? Nie znalazłaś tam artykułów na temat tego co piszę???

  Polonica.net piętnowała masońskich agentów w Kościele, ale i broniła czytej katolickiej wiary! Ci którzy piszą na różnych blogach, newwordlorder.com, iluminaci.pl, globalnaswiadomosc itp. uznali już chrześciajn za lement zły i ochydny do tego stopnia, że okultyści Weishaupta to przy złych, krwiożerczych i faszystowskich katolikach pestska! Spłonie Watykan – zniknie i NWO! Takie tam można znaleść teksty!

  Wybacz, ale cała opozycja wobec NWO w internecie sprawia wrażenie jakby była stworzona przez samych globalistów w celu wyszukania swoich przeciwników i szerzeniu dezinformacji. Czytałem kiedyś jedną książkę, gdzie przedstawiony był świat o totalitarnym ustroju! Gówny bohater tej powieści chcia stanąć do walki ze złym systemem i przeniknął do opozycji! Na końcu ździwił się, bo wyszło na jaw, że to przywódcy tego totalitarnego systemu stworzyli ową opozycję i dzięki temu znaleźli bez problemu wszystkich swoich przeciwników!

  Trzeba być czujnym, wszystko badać, nikomu od razu nie ufać!

  • zagrypiona said

   Aaa… To juz chyba wiem w czym lezy problem. Otoz. Nie jestem autorka tekstow na grypie666. Wiec jesli chodzi o tamtejsze artykuly, to skargi pod zly adres ida. Jestem tylko czytelniczka grypy666, ktora swe uswiadamianie tam wlasnie zaczela.

   Artykul z grypy666 o ktorym dyskutujemy teraz, jest czescia wiekszej dyskusji ktora sie wywiazala miedzy blogowiczami (PB, KrolowaPokoju, itd.) To do siebie maja blogi ze jeden wpis nawiazuje do drugiego i trzeba sledzic temat zeby wiedziec o co chodzi. Jesli ktos ocenia, czy buduje swoje wyobrazenie o swiecie na podstawie 1 polemicznego wpisu blogowego – to, przepraszam, ale za dobrze o nim nie bedzie swiadczyc. Trzeba najpierw zglebic temat szerzej – by ocenic autora itd. Wiecej i tresciwiej o konfliktach balkanskich, o tym kto pociagal za sznurki jest na blogu PB (http://piotrbein.wordpress.com)

   Oni od razu pomyślą, że każdy katolik to zwolennik NWO i będą niszczyć i obrażać wszystko co katolickie!” – to sie nazywa owczy ped, owcza mentalnosc. Coz, nie wszystkich da sie uratowac. Ludzie na nk wielkiego poziomu nie prezentuja, wiec nie wiem. Nie zagladam tam.

   Co do KK mam podobny poglad jak Ty. Wiec moze oboje jestesmy w pewnym sensie dwulicowi. 😉 „Dostrzegam jednak w chrześcijaństwie największego od prawie 300 lat przeciwnika masonerii, bo inaczej oni nie uznaliby go za swojego największego wroga.” No wlasnie, w chrzescijanstwie. Na blogu grypa nigdzie nie krytykuje sie chrzescijanstwa. wiec nie wiem o co Ci chodzi. Jest natomiast krytyka KK posoborowego.
   Poza tym, jesli przejrzysz calego bloga (tak wiem nie ma czasu itd) to pojawialy sie teksty broniace dobrych zjawisk i ludzi w KK np. k.Natanek i inni, broniono takze Krzyza. Nie jestem adwokatem grypy wiec na tym skoncze. Polecam calosciowa lekture bloga.

   Niestety, chyba wrzucasz wszystkich do jednego worka. Wymieniles akurat te blogi ktore balnsuja na granicy ateizmu i new ageu, nibiru i anunakow 😉 Akurat grypa666 nie nalezy do tej grupy. Zobacz sobie, jesli masz czas, na zakladke ‚blogi rekomendowane’.

   PS. Gdyby globalisci pozakladali te blogi, to by chociaz placili prowadzacym. 😉 Byloby chociaz z czego zyc, a tak to o chlebie i wodzie trza ciagnac zywot… 😉

   Co do ograniczonego zaufania – popieram, ale paranoja tez nie jest wskazana. We wszystkim musi byc umiar, bo latwo kogos zrazic itd niepotrzebnymi oskarzeniami.

   • Leszek Sz. said

    To nie tylko na nk tak jest! Słusznie wrzucam wszystkich do jednego wora! Żadnej grypy666 nie wyminłem, tylko newwordlodre.com, iluminaci.pl, te wszystkie badziewia od Davida Icke’a + Fundacja Nautilus im podobne!!! A jakie jest twoje zdanie na temat Radia Maryja?

    Oni od razu pomyślą, że każdy katolik to zwolennik NWO i będą niszczyć i obrażać wszystko co katolickie! – ”to sie nazywa owczy ped, owcza mentalnosc. Coz, nie wszystkich da sie uratowac.”

    I Ty się uważasz za przeciwniczkę NWO??? Przejrzyj wszystkie strony dotyczące tej tematyki jakie istnieją w PL a sama zobaczysz! Dziś już każdy kto słyszał o NWO powie, że katolicy są temu winni! Powiedz ludziom na mieście o tym, co piszesz na swoim blogu a przykleją Ci etykietkę moherowego beretu, faszystowskiej katolki i ciemnoty! Nie ma jednych, drugich, piątych, ósmych! Są oni i my, biali i czarni! Szare jest takie samo jak czarne, niestety i nic nie poradzimy!

    ps. Pisałaś, żeby nie wybierać mniejszego zła, tylko dobro! Co jest tym dobrem? Nie ma go w Polsce! Jest mniejsze i większe zło! Żyjemy w tak obłudnych czasach, że już lepiej by było żyć tysiące lat temu w puszczy i z gnojem pod chałupą niż dziś! Przynajmniej człowiek miał wtedy większe szanse na decydowanie o swoim losie i większe szanse na bycie wolnym niż dziś!

    • zagrypiona said

     Hmmm… A stosunek moj do RM bedzie wyznacznikiem tego czy jestem przeciw NWO czy za? Mam swoj rozum nie potrzebuje radia, telewizji czy kogokolwiek jako guru i autorytet. Moj stosunek jest neutralny i zdystansowany. Tym bardziej ze dzis plewy sa bardzo pomieszane z ziarnami i ciezko cokolwiek ocenic calosciowo – celowo jest to tak zrobione przez ZŁYCH.

     Sam napisales ze jacys „Oni od razu pomyślą, że każdy katolik to zwolennik NWO i będą niszczyć i obrażać wszystko co katolickie!” – nie bardzo rozumiem teraz o co ci chodzi. Jak ludzie sa glupi i widza tylko czarne i biale to NIE JEST MOJA WINA. Ja tu probuje informowac itd. Jak ktos nie che przyjac wiedzy to niech zdycha jako niewolnik. Sila nie mozna ludzi nawracac.

     No widzisz to jest tak, ze jak na ulicy powiem o czym pisze (mimo iz nie jestem fanatyczka zadnej partii ani KK) to bede moherowym beretem czy ‚katopisowcem’. Coz splywa to po mnie bo ani jedno ani drugie okreslenie nijak do mnie nie pasuje. Podobnie jak w internecie gdy wchodzi jakas nowa osoba i mi mowi ze ‚globalisci mi bloga zalozyli’, albo pyta ‚i Ty sie uwazasz za przeciwniczke NWO’? Bo nie wychwalam PISU i smiem twierdzicze KK popelnia bledy czasem – w wyniku czarnych owiec ktore don przeniknely.

     NIE PORADZE, ze ludzie maja zamkniete umysly. Naprawde. Ale nie poddaje sie, robie swoje. 😉 Pewnie niewiele zdzialam, bo jak mowisz ‚nie ma dobra w Polsce’ ale przynajmniej w obliczu smierci bede wiedziec ze stalam po wlasciwej stronie. Ze sie nie pohanbilam wyborem mniejszego zla. 😉 Zło jest złem i trzeba je napietnowac, nawet jesli nie ma innej opcji do wyboru.

 12. Leszek Sz. said

  Ja jakoś wbrew temu co myślisz też nie potrzebuje autorytetu, ale lubie RM, pomimo tego co o nim piszą i mówią, bo tam przynajmniej walka z NWO jest czysta i nie zasyfiona przez rzekomych przeciwników globalistów, którzy najwięcej zła widzą w tych, którzy jak na razie mają go najmniej ze stawki!
  ”Sam napisales ze jacys „Oni od razu pomyślą, że każdy katolik to zwolennik NWO i będą niszczyć i obrażać wszystko co katolickie!” – nie bardzo rozumiem teraz o co ci chodzi.”
  Jacyś oni??? To ludzie, którzy uważają, że są przeciwnikami Nowego Porządku, a swoimi czynami i poglądami dowodzą, że stoją po tej samej stronie co masoni i lepiej się do zwiększania liczby takich idiotów nie przyczyniaj! Tacy ”oni” piszą artykuły na: newwordlorder.com, Fundacja Nautilus, iluminaci.pl itd. z tym, że na tej pierwszej stronie to nawet moderator ma niestety nie równo pod sufitem, a na pozostałych jeszcze się z trudem swoim postem przebiję!

  ”Podobnie jak w internecie gdy wchodzi jakas nowa osoba i mi mowi ze ‘globalisci mi bloga zalozyli’, albo pyta ‘i Ty sie uwazasz za przeciwniczke NWO’? Bo nie wychwalam PISU i smiem twierdzicze KK popelnia bledy czasem – w wyniku czarnych owiec ktore don przeniknely…”

  Wybacz, ale to jak piszesz o NWO sprawia takie wrażenie! Bo nie piętnujesz PEŁO i śmiesz zamiast pisać o iluminatach i masonerii nagłaśniać to co się złe stało z ręki jakiegoś duchownego niczym ”Gazeta Wyborcza” lub sami masoni!

  ”Ze sie nie pohanbilam wyborem mniejszego zla. Zło jest złem i trzeba je napietnowac, nawet jesli nie ma innej opcji do wyboru.”

  Skoro więc takie mamy czasy, to skąd u licha wiesz, że to co czytasz też nie jest kłamstwem, które ktoś stworzył, aby takich jak Ty odwieść od tych, którzy stoją po dobrej stronie?

  • zagrypiona said

   Intuicja, rozum, doswiadczenie i wiedza razem wziete podpowiadaja mi ze stoje po dobrej stronie – nikogo nie zmuszam by stal ze mna. Bog dal czlowiekowi wolna wole. Łatwo jest ocenic co jest dobre a co zle – dobre jest to co w pozytywny sposob sluzy czlowiekowi i co jest w zgodzie z chrzescjanskimi wartosciami moralnymi.

   A skad Ty wiesz ze stoisz po dobrej? I skad ja mam wiedziec ze nie probujesz mnie zwiesc? 😉 Ja nie mam nic do stracenia, nie musze wybierac mniejszego zla/powolniejszej smierci. Inni niech robia co chca.

   • Leszek Sz. said

    Z czytania globalnaswaidomosc nic dobrego nie wyniknie! Ale to już Twój problem! Obyś się w pore obudziła!

    • Gustaf said

     Zabrzmiało, jak pożegnanie 🙂
     Było miło, choć oprócz sondowania i połajanek nic ciekawego osoba nie wniosła.
     Z zapału blogi pomieszało 😛
     Ot, praca taka… Płacą w terminie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: