Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

12.06.2010 – Pilne!!! Poklikasz???

Posted by zagrypiona w dniu 12 czerwca 2010


Pilna sprawa. Jedno kliknięcie…

Paru grypowiczów zasygnalizowało problem, myślę że warty nagłośnienia. Decyzję co do udziału pozostawiam szanownym komentatorom/czytelnikom:

Od siebie dodam, w obliczu tego co zasygnalizował nam jeden z czytelników, czy akcja ta czasem nie jest jakąś podpuchą. Bo w sumie jak się temu przyjrzeć bliżej, to brak tam jakości i pomysł istotnie nie wiele da… Jak ktoś zna się na prawie i technologii, to proszę o komentarz. Z czystej ciekawości i by ewentualnie podobnym zmyłkom w przyszłosci się nie dać.

Ja onet olewam i tak, zwyczajnie go nie czytając. 🙂

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

unicer powiedział/a
Czerwiec 12, 2010 @ 7:33 am 3
0
Rate This

INFO : http://offmedia.comoj.com/
DoS (ang. Denial of Service > odmowa uslugi) > atak na system komputerowy lub usluge sieciowa w celu uniemozliwienia dzialania.Atak polega zwykle na przeciazeniu aplikacji serwujacej okreslone dane czy obslugujacej danych klientow (np. wyczerpanie limitu wolnych gniazd dla serwerow FTP czy WWW), zapelnienie calego systemu plikow tak, by dogrywanie kolejnych informacji nie bylo mozliwe (w szczegolnosci serwery FTP), czy po prostu wykorzystanie bledu powodujacego zalamanie sie pracy aplikacji.W sieciach komputerowych atak DoS oznacza zwykle zalewanie sieci (ang. flooding) nadmiarowa iloscia danych majacych na celu wysycenie dostepnego pasma, ktorym dysponuje atakowany host. Niemozliwe staje sie wtedy osiagniecie go, mimo ze uslugi pracujace na nim sa gotowe do przyjmowania polaczeń.
D.o.S. ONET
Zdecydowany efekt bedzie jeżeli sie spotkamy wszyscy w wyznaczonym czasie (info na dole).Nic to nie da jezeli ON-LINE bedzie np.10 lub 20 aktywistow/internautow.Wiec na strone musi zajrzec i przebywac na niej od 200 do 2000 (2tys.aktywistow on-line) lub wiecej.Ta technologia wykonczyla rzadowe serwery USA a miedzy innymi serwer Pentagonu oraz rzadowe/wojskowe serwery Meksyku.Cel jest szczytny i od was/nas zalezy caly projekt.Przypominam ze serwer na którym maszynaDOS dziala w kazdej chwili możze byc =powieszony=.Poki co zapraszamy >>>

2010 Wszyscy spotykamy sie tutaj http://teno386.awardspace.info w niedziele czasu warszawskiego.

To bedzie test naszego projektu. Cel atakowany _> ONET.PL

START 13 czerwca ,godzina 10.00 rano

KONIEC 13 czerwca ,godzina 14.00 po poludniu

( W TYM SAMYM DNIU-4 godziny zalewania serwera )

Denial od Service ONET [awardspace] http://teno386.awardspace.info”

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

PS. Wiadomość z ostatniej chwili. 😉

„pk1001100011 powiedział/a

13 Czerwiec 2010 @ 09:03 e

1. To co chcecie zrobić to nie DoS tylko DDoS. Każda osoba indywidualnie będzie robiła DoS, a łącznie wyjdzie z tego DDoS.
2. Przeprowadzanie ataków typu DoS/DDoS jest nielegalne – niezgodne z polskim prawem. Atakującemu grozi odpowiedzialność karna.
3. Osoby atakujące można bardzo łatwo namierzyć i zablokować ich adresy IP (nic atak DoS/DDoS nie da jeżeli nie atakujący nie będzie mógł połączyć się z serwerem).
4. Po adresie IP łatwo dojść do dostawcy internetu w którego usług korzysta atakujący. Poprzez podejrzenie popełnienia przestępstwa osoba “ścigająca” (np. policja, prokuratura) może wydać dostawcy dostępu do internetu nakaz podania danych osobowych osób korzystających z podanych adresów IP.
5. Wchodzenie na Onet.pl nie bezpośrednio, ale przez inny serwis to kompletna głupota. Szybciej zawiesicie serwis przez który dokonujecie ataków niż Onet.pl.

I na koniec: 200 czy 2000 osób nic nie da. W przypadku tego serwisu ok. 500000 osób być może mogłoby coś zdziałać.”

Reklamy

Komentarzy 7 to “12.06.2010 – Pilne!!! Poklikasz???”

 1. Zapsa said

  Jesteś wielka 🙂

 2. Aja said

  A będą jeszcze inne terminy? Bo ja jutro świtem wyjeżdżam i wieczorem wracam,a chętnie bym się przyłączyła 😦
  Mnie też tam blokują.

  • zagrypiona said

   trzeba by dac cynka organizatorom, czy ich spytac, ja ze tak powiem tylko sle wici o takiej akcji, wiec nie wiem czy bedzie 😦 sama mam nadzieje ze bedzie wiecej takich akcji i ze tlumy sie przylacza :]

 3. pk1001100011 said

  1. To co chcecie zrobić to nie DoS tylko DDoS. Każda osoba indywidualnie będzie robiła DoS, a łącznie wyjdzie z tego DDoS.
  2. Przeprowadzanie ataków typu DoS/DDoS jest nielegalne – niezgodne z polskim prawem. Atakującemu grozi odpowiedzialność karna.
  3. Osoby atakujące można bardzo łatwo namierzyć i zablokować ich adresy IP (nic atak DoS/DDoS nie da jeżeli nie atakujący nie będzie mógł połączyć się z serwerem).
  4. Po adresie IP łatwo dojść do dostawcy internetu w którego usług korzysta atakujący. Poprzez podejrzenie popełnienia przestępstwa osoba „ścigająca” (np. policja, prokuratura) może wydać dostawcy dostępu do internetu nakaz podania danych osobowych osób korzystających z podanych adresów IP.
  5. Wchodzenie na Onet.pl nie bezpośrednio, ale przez inny serwis to kompletna głupota. Szybciej zawiesicie serwis przez który dokonujecie ataków niż Onet.pl.

  I na koniec: 200 czy 2000 osób nic nie da. W przypadku tego serwisu ok. 500000 osób być może mogłoby coś zdziałać.

 4. pk1001100011 said

  Na stronie akcji znajduje się „LICZBA UCZESTNIKOW On-LINE W TEJ CHWILI”. Wchodziłem na tę stronę co jakiś czas (z wyłączoną Javą, żeby w akcji nie uczestniczyć) i największą liczbą jaką zauważyłem była liczba 17. Wchodziłem także co jakiś czas na Onet.pl i żadnych zakłóceń w działaniu portalu nie zauważyłem.

  Coś akcja nie wyszła…

  Zresztą, nawet gdyby zebrało się 200/2000 osób, jak chcieli twórcy akcji, to i tak nic by to nie dało.

  Administratorzy Onet.pl pewnie nawet nie zauważyli, że na ich serwis był przeprowadzany atak DDoS.

 5. heros2010 said

  Hmm trzeba by przekonać do tego lepszych magików.POmysł godny rozwinięcia,w końcu wojna z onetem i innymi nwo merdiami trwa codziennie.Ja miałem ostatnio pomysł ,żeby zrobić stronkę z najlepszymi komentarzami z wsionetu bo czasami trafiają się tam prawdziwe perełki.W ogóle mimo bogów moderatorów całkiem sporo czasem przechodzi pomyj i uszczypliwości dla wiernych piesków nwo etc.
  Bierny opór jest na prawdę spory.Komuna też najpierw była obszczekiwana zanim musiała się przefarbować i podzielić na parę formacji.Merdia już się pięknie zeszmaciły ,ale jeszcze sporo im do 3 m mułu pod dnem brakuje.

 6. zenobiusz said

  Nie na temat. ale może być ważne.Zawiadamiajcie kogo się da,i zmieniajcie hasła.Wyciekły też kody rządowe.To wygląda na atak hakerski.

  « 4 lipca 1610 roku.Zwycięstwo pod Kłuszynem.Czy teraz wygra Rosja.???Wyciek 10 000 haseł polskich internautów!
  Posted by zenobiusz w dniu Czerwiec 26, 2010

  10 000 haseł polskich internautów (onet.pl, interia.pl, wp.pl, o2.pl)http://www.wykop.pl/ramka/393112/wyciek-10-000-hasel-polskich-internautow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: