Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

15.06.2010 – Brak słów…

Posted by zagrypiona w dniu 15 czerwca 2010


Na początku chciałabym podziękować czytelnikom, za podzielenie się informacjami na temat szkodliwości różnych środków spożywczych/użytku domowego/kosmetyków. O to właśnie chodzi by zbierać dane tego typu i wzajemnie się ostrzegać, przekazywać innym. Postaram się w niedalekiej przyszłości stworzyć osobną zakładkę na tego typu ostrzeżenia. A jak będę miała czas to może przygotuję jakieś skrótowe opracowanko w formie elektronicznej ulotki.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Jak zwykle, zapraszam też do czytania grypy666, gdzie znajdują się dzisiejsze ciekawe artykuły. Autorzy grypy666 podejmują kolejną próbę ukazania prawdziwych problemów Polski (polemika z wizją Chodakiewicza  którego zdaniem jedynym problemem Polski był socjalizm oraz spuścizna po nim, Rosja, itd. na które również jedynym remedium byłby J. Kaczyński, co oczywiście jest niemożliwe, bowiem Polska cała jest przeżarta ‚złym’ i jedna osoba niczego nie zmieni, zwłaszcza jeśli sama jest uwikłana.). Ale już dziś widać, z samego rana, że to syzyfowa praca, bo co niektórzy zamiast dojść do refleksji nad całym artykułem spostrzegli tylko „opluwanie J. Kaczyńskiego„, którego swoją drogą tak naprawdę tam nie było, bo w jakiż sposób  stwierdzeni, że Kaczyński nie poprawi naszej sytuacji jest ‚opluwaniem‚? A nawet jeśli, to przecież konstruktywna krytyka – jakiej autorzy się podjęli – bez wycieczek osobistych, polegająca na ocenie faktów jest dozwolona i właściwa w państwie demokratycznym. Przecież autorzy nie zniżają się do poziomu Palikota i innych tego typu osób. Bracia Kaczyńscy to też ludzie, i też mają prawo do błędów. A błędami takimi były zaniedbania związane z 10.IV. także niestety z ich samych strony (zakładając oczywiście, że nikt nieszczęsnych ofiar tej katastrofy silą nie wepchnął razem do jednego samolotu), zaniedbania względem procedur, emocjonalne podejście do całej wyprawy itd. Czy przypadkiem do tragedii nie doprowadziło myślenie: „no przecież niemożliwe, nie mogą nam nic zrobić, nic się nie może stać… tak daleko się nie posuną” lub „że tego rodzaju wypadki lotnicze się nie zdarzają, zresztą lecimy tylko godzinkę niedaleko, więc szanse są małe„. Tak jak to niektórzy z nas dziś myślą IGNORUJĄC ostrzeżenia, fakty i skupiając się na pierdołach.

A nawet jeśli było tak jak w tym artykule to do samego końca mogli zmienić plany i jechać pociągami/autobusami…

Żeby nie było, dodam że oprócz winy środowiska prezydenckiego, winę ponosi jednak również strona rządowa. Obie nie dążyły do porozumienia i od samego początku po dziś dzień są względem siebie wrogo nastawione. Żrą się o pierdoły, byle niczego sensownego nie robić, byle nie poprawić sytuacji kraju, a jedynie by się nachapać póki jeszcze jest dostęp do korytka. Podobnie postępują zwolennicy czy to rządu czy strony związanej z Kaczyńskimi, żrą się a tymczasem:

nie ma polskiej armii (więc nikt nas przed niczym nie obroni i nie pomoże ewentualnie uwolnić się od zniewolenia, chyba że NATO, Niemcy albo Rosja przyjdą z bratnia pomocą, a ci w środkach przebierać nie będą) – (co robi Kaczyński, inni kandydaci, rząd by odbudować armię? Chciałabym doprawdy wiedzieć.)
rośnie bezrobocie i poziom ubóstwa (co robi Kaczyński, inni kandydaci, rząd by to naprawić? Też chciałabym wiedzieć, żeby ktoś przedstawił mi jakieś konkrety, i możliwie żeby była to osoba młoda która wie jakie są problemy ludzi młodych – z perspektywy emerytury i braku potomstwa sytuacja może wyglądać nieco inaczej – z całym szacunkiem dla tych co są na emeryturze i nie mają wnuków w Polsce.)
lud jest truty (patrz mój poprzedni wpis i komentarze ludzi którzy widzą problemy i się solidarnie dzielą swoją wiedzą, zamiast się żreć o pierdoły) – (czy Kaczyński, Komorowski, Olechowski itd. chociaż wiedzą co to aspartam, chemtrails i że jesteśmy szprycowani ubezpładniaczami i substancjami rakotwórczymi? ja już nie wymagam żeby się z powyższymi rozprawiali wycofując z rynku, ale żeby chociaż edukowali społeczeństwo odnośnie szkodliwości – to przeciez nie kosztuje nic)
powódź rujnuje południe Polski – (żaden rząd nie zajął się na poważnie odbudową, celowo przeciągają procesy tworzenia odpowiednich ważnych dla zwykłego człowieka ustaw, np. ustawę stworzą w czasie swojej kadencji, a w czasie następnej gdy rządzi inny – ustawę się odrzuca, i tak w kolo Macieju, a wałów i zbiorników jak nie ma tak nie ma)
wzrasta antypolonizm w mediach, dochodzi do demonizacji Polaków, obarczania nas winą za Holokaust i jakoś wielbiciele Kaczyńskiego i innych się na to nie oburzają, bo są ważniejsze wydarzenia na przykład co powiedział Palikot czy inny by odwrócić uwagę ludu od spraw ważnych. Ale co się dziwić skoro mało kto zna historię tego co się stało z Serbami i kto wie czy w podobny sposób nie rozpracowano jeszcze innych narodów (oczywiście przy pomocy pieniążków płynących z dalekiego zachodu i temu podobnych kierunków).

Powyższe to tylko pojedyncze przykłady, które na szybko przychodzą mi do głowy.

Ciekawe czy tym co tak bronią Kaczyńskiego (i innych) to się podoba: antypolonizmy. Gdzie oni wszyscy byli, jak trzeba nas było bronić przed takimi oszczerstwami? Bo nie obiło mi się o uszy żeby była jakakolwiek reakcja. Oni sami nawet wola roztrząsać jakieś kosmiczne, mało istotne kwestie o kosmitach/diabłach itd. Młoda jestem, więc mogę nie pamiętać jeśli ktoś z władz rzeczywiście stanął w naszej obronie (skutecznie). Jednak intuicja mi podpowiada, że zajęci byli wtedy korytkami, tudzież jakimiś polskimi sporami między sobą nawzajem.

Przykładów by można mnożyć z narastająca ilością ‚pomyłek‚ w mediach ostatnio nt. ‚polskich obozów koncentracyjnych‚, czy ‚faktu‚ ze 6 milionów Żydów ‚było w swoim domu Niemczech i Polsce mordowanych‚. Demonizacja narasta a wy nic, tylko się żreć o to czy Kaczyński to czy tamto, czy Mikke, Komorowski, Tusk, Lepper to czy tamto.

Ogólnie szkoda mi już klawiatury na pisanie o zaślepieniu coniektórych osób. Zamiast jednoczyć się z ludźmi, którzy są dzień w dzień oszukiwani, truci i traktowani jak BYDŁO, zamiast pomagać ludziom, dodawać otuchy (tak jak to było w walce ze ‚świńska grypą‚ to oni się jednoczą wokół jakichś politycznych rzekomo autorytetów, które na przestrzeni minionych lat miały szansę sie zaprezentowac w pozytywny sposób, jednak poniosły na tym polu porażkę. Powinni zacząć się teraz modlić, żeby przez nich ludzie jeszcze bardziej nie ucierpieli i, jeśli przetrwają to żeby broń Boże nie zapamiętali kto i za czym agitował. Wydaje się, że cierpliwość Polaków nie ma ograniczeń, ale to do czasu. Chociaż już sama nie wiem, patrząc na to zaślepienie i ogłupienie to zaczynam wątpić.

Reklamy

Komentarzy 46 to “15.06.2010 – Brak słów…”

 1. ANDREJ said

  No poparcie Cimoszewicza dla Komorowskiego ,a kim jest Cimoszewicz
  #

  Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, komuch, agent SB, TW pseudonim „Carex”, świnia Orwell’owska; Był m.in. członkiem Związku Młodzieży Socjalistycznej w latach 1968-1973 oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, w którym w 1972 wybrany został na stanowisko przewodniczącego tej organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1971, aż do rozwiązania w styczniu 1990 roku był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podczas swojej pracy na uczelni był sekretarzem komisji uczelnianej partii.

  W 1989 roku wystartował po raz pierwszy w wyborach do Sejmu i został wybrany posłem do Sejmu X kadencji z ramienia PZPR (Polskiej Zjednoczonej Parti Robotniczej). Marszałek Sejmu RP III kadencji od 5 stycznia 2005.

  Sprawował funkcje: wicepremiera i ministra sprawiedliwości- prokuratora generalnego w rządzie Waldemara Pawlaka (1993-1995), premiera rządu RP i przewodniczącego Komitetu Integracji Europejskiej (1996-1997), ministra spraw zagranicznych w rządzie Leszka Millera (2001-2004) oraz Marka Belki (2004-2005).

  …po więcej informacji zapraszamy tu =>>
  http://www.polonica.net/czerwone-zyciorysy_Cimoszewicz.htm

  Bronisław Komorowski – polonofob, dywersant, komuch, poseł PO, głosował za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych „odszkodowań”

  #Jarosław Kaczyński – Kalkstein – dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika „Wprost”; obecnie premier PRL-bis; – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – „okrągły stół”
  NO I NA KOGO GŁOSOWAĆ CHYBA NIE PÓJDĘ NA WYBORU BĘDĘ MIAŁ CZYSTE SUMIENIE NIE GŁOSUJĄC NA NICH
  JUŻ MAM ICH DOŚĆ I SPRZEDAWANIA NASZEJ OJCZYZNY

 2. zenobiusz said

  Opluwanie nie wynika, z jednego przytoczonego artykółu.Jest stałym sztandarowym,celem obu przytaczanych panów,sugerowanie zaś, że za tragedię smoleńską pdpowieda jednak osobiście Lech Kaczyński,dziwnie wpisuje sie w trendy stanowiska rosyjskiej prasy,i polskich prorosyjskich środowisk.Qui bono??

  • Andrzej 101 said

   Zenobiusz, trujesz…
   http://marucha.wordpress.com/2010/05/26/prawie-perfekcyjna-robota-cia-i-mosadu/
   http://wsercupolska.org/joomla/index.php/komentarz-polityczny/8-komentarz-polityczny/2843-2843.html

   **********************
   od TT: przypominam tylko żeby sie nie kłócić, żeby nie wywołać niepotrzebnej dyskusji… bo będę musiała zrobić cenzurę a tego bardzo nie chce. z góry dziękuje za wyrozumiałość i uszanowanie mojej decyzji. to się tyczy wszystkich użytkowników, nie tylko użytkownika Andrzej101

  • zagrypiona said

   Zenobiuszu, szanuje Ciebie jako osobę, podobnie jak PB i wielu innych blogowiczy choć się z nimi nie we wszystkim zgadzam.

   Zarówno Ty jak i autorzy z grypy666 macie względem siebie uprzedzenia. No po prostu nie styka miedzy wami jak powinno. Jednakże uważam, ze ciągłe, osobiste czepianie się, podszczypywanie (wcale nie ze strony grypy666, w artykule który cytujesz, nie ma personalnych wycieczek wzgledem Twojej osoby – nie doprowadzi do niczego dobrego, no i w końcu to nie na grypie666 wisi zakładka ‚Zenobiusz – taki owaki’ zachęcająca różnych ludzi do sączenia jadu na Zenobiusza. Mi jest po prostu przykro patrzeć jak Polacy żrą się o pierdoły, podszczypują a tu tylnymi drzwiami w rządzie takie kanty przechodzą że głowa mała (bez względu czy rządzi pis po czy inne sld).

   Co do tematu:
   „Chodakiewicz ignoruje fakt, że za rozmiar katastrofy 10 IV odpowiedzialność spada na Lecha Kaczyńskiego.” Nie za katastrofę a za jej ROZMIAR. W końcu to od Kancelarii Prezydenta zależała decyzja kto i w jakim pojeździe pojedzie. Zakładamy oczywiście, ze wszyscy pasażerowie weszli na pokład o własnych silach, a nie zostali tam wbrew swej woli zaciągnięci. Jeśli Prezydent miał przeczucie (o czym wzmianki są tu i owdzie), że to będzie bardziej ryzykowna podróż niż ta do Gruzji to dlaczego ryzykował biorąc na pokład tylu ważnych ludzi?

   Tak wiec nigdzie w artykule nie ma że odpowiada za tragedie smoleńską. Dopuszczono sie po prostu zgubnych zaniedbań i żadnym grzechem jest o tym mówić.

   Poza tym wyciąłeś ważna część artykułu. 😉 Tą o zażydzeniu struktur światowych, w których ****E trzymają nos niektórzy nasi politycy. itd. Która z tego wszystkiego jest moim zdaniem najbardziej istotna dla Polaków. Niestety, muszę powiedzieć, że dokonałeś tendencyjnego skrótu. (masz prawo, w końcu jest wolność słowa, ale takie jątrzenie do niczego nie prowadzi, tylko do osłabienia Polaków)

   Co do Twojego ulubionego pytania ‚qui bono’. 😉 Mozna byłoby sie zastanowić komu zależało na rozpoczęciu ataku na PB (wybacz nie pamiętam dokładnie czy to była krolowapokoju, czy Ty, w każdym razie jeśli dobrze pamiętam to w podobna nutę szliście). Komu zależało na odciągnięciu czytelników z grypy666 a przekierowaniu ich na inne blogi. 😉

   • heros2010 said

    Wiele na to wskazuje,że prezydent otoczył się tymi ważnymi ludźmi jak żywą tarczą.(róża,Pola Laska)
    Oprócz rzeczowej krytyki PiS w artykule padły o wiele cięższe zarzuty wobec całego środowiska politycznego w Polsce.Artykuł jest bardzo ostry,co nie znaczy ,że nie trafiony.W Polsce istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo ,że Polacy zostaną rozegrani bez mydła jak amerykanie przez Obame i syjonistów.Nafaszerowane główne partie elementami antypolskimi tak czy siak zrobią swoje a my mamy nasz święty obowiązek im to maksymalnie utrudnić.Utrzymywanie narodu w ciemnocie ,że partia PiS jest remedium na całe zło jest błędem ponieważ oddajemy inicjatywę kryptosyjonistom zamelinowanym w polskich tzw.elytach.i merdiach a także dajemy cenny oręż PO ,że jak to przecież Jarek miał zrobić porządek i znowu wszystko spieprzył(nawet jakby to nie była prawda tak powiedzą!)Chodzą słuchy ,że PO już dopasowuje strategie przegranej w wyborach prezydenckich,żeby pognębić PiS w wyborach na wieśniaka.
    Zapomina się poza tym ,że żywioł żydowski w Rzeczypospolitej był bardzo silny,mit jakoby staliśmy się państwem jednonarodowym po II w. światowej najprawdopodobniej powstał na użytek tejże jakże kreatywnej i wyedukowanej mniejszości zawsze mogącej liczyć na finansowy doping i długofalowy program działania od banksterskich przyjaciół.Masoneria w Polsce przez długi okres skutecznie ukrywała swoją antypolską działalność.Cała masa masonów i syjonistów otrzymywała/uje najwyższe odznaczenia państwowe.Ja się pytam w imię czego?Czemu nagle zabroniono im działalności w przed 2 wojną św.?Czemu teraz ją pozwolono otwarcie kontynuować?
    Dopóty ~polskie władze będą popierać syjonistów skrycie i otwarcie dopóty Polska i Polacy będą opluwani i okradani.
    Nie jestem żadnym żydożercą po prosty wrogowie są dokładnie zdefiniowani i jakoś nie chce być inaczej: w ogromnej mierze są to kryptosyjoniści lub zwyczajni zdrajcy.
    Co do naszych sympatii do Rosji,to są sympatie między kiła a cholerą gdzie mamy nadzieje lepiej znieść cholerę.
    Ostatnio (39r)zostaliśmy wzięci w 2 ognie dzięki niesłychanie sprawnej i profesjonalnej dyplomacji(sic!).Zdecydowanie wole być neutralny ,ale jak będę zmuszony to już wole Rosję niż kastet NWO.NWO w Rosji jeszcze długo nie zrobi swoich porządków no chyba ,że planują ich naświetlać.
    Do pewnego stopnia Rosja na 100% jest bardzo głęboko w strukturach NWO.
    Nie bez powodu mają najlepszych szachistów,żeby bezrefleksyjnie poddać się nadzorowi rządu światowego.Za to my w Polsce mamy obowiązek jak najbardziej domagać się i walczyć o wolność od NWO bo tak na prawdę jest to walka o nasze życie i naszych dzieci.
    Może zabrzmiało patetycznie ,niestety taka jest smutna prawda.
    Podsumowując:wróg nie siedzi w 1 partii ani nawet w 1 tifi.Nie jest katolikiem ani ortodoksyjnym żydem.Nie jest tępym terrorystom tylko wyrachowanym podjudzaczem.Nie jest biedny i ma międzynarodowe poparcie.
    I nie wyskoczył syroce spod ogona.
    ps.Jestem bardzo zadowolony ,że z konfliktu grypy666 z Zenobiuszem i Królową grypa nie traci werwy a Taka Tam objawia nam swój talent mediatora i polityka.
    Mam nadzieje,ze zwolennicy Pisu nie będą brali nam krytyki za złe tylko potraktują to jako element rozwoju ich własnej partii i opozycji antynwo.
    Nie mam złudzeń,że do walki z nwo muszą stanąć ramie w ramie patrioci,a ci muszą wymagać od swoich partii uczciwości i prawdy,a nie przemilczania niewygodnych kwestii.I oczywiści konkretnych działań.

    • ANDREJ said

     Dorzynania watahy ciąg dalszy – Stanisław Michalkiewicz
     Minął właśnie drugi miesiąc od katastrofy samolotu wiozącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego żonę oraz kilkudziesięciu wysokich dygnitarzy cywilnych, wojskowych i duchownych oraz działaczy Rodzin Katyńskich. Jak wiadomo, wszyscy pasażerowie samolotu i jego załoga zginęli. Rosjanie pod przewodnictwem generała FSB Tatiany Anodiny próbują ustalić przyczyny tej katastrofy, a ustalenia te zmierzają do potwierdzenia przedstawionej już na samym początku hipotezy, że przyczyną tą był błąd pilota. Strona polska, która ze swoim suwerennym śledztwem nadal cierpliwie czeka na dokumenty, które mają przysłać jej Rosjanie, idzie krok dalej – że mianowicie przyczyną błędu pilota była „presja” jakiej piloci zostali poddani przez Dysponenta Samolotu. W każdym razie żarliwą wiarę w taki przebieg wypadków demonstruje środowisko „Gazety Wyborczej”, które zresztą już od 7 kwietnia, to znaczy – od uroczystości zorganizowanych w Katyniu przez rosyjski rząd z udziałem polskich gości z premierem Tuskiem na czele, nie może się doczekać polsko-rosyjskiego pojednania. Ciekawe, że jeszcze kilka lat temu to właśnie „Gazeta Wyborcza”, wyrażająca punkt widzenia żydowskiego lobby, nie dawała się nikomu prześcignąć w niechęci do zimnego rosyjskiego czekisty Putina – no a teraz jednym susem wskoczyła do pierwszego szeregu Stronnictwa Ruskiego. Nieomylny to znak, że rozmowy, jakie przeprowadził 18 sierpnia ubiegłego roku w Soczi izraelski prezydent Szymon Peres z rosyjskim prezydentem Dymitrem Miedwiediewem mogły dotyczyć nie tylko jakichś odległych obszarów i spraw, ale również – a może nawet przede wszystkim – rozwoju sytuacji w Europie Środkowej. Skoro zatem środowisko „GW” wydaje się na sto procent przekonane iż Głównym Sprawcą katastrofy w Smoleńsku był prezydent Lech Kaczyński, zaś w toczącej się aktualnie kampanii prezydenckiej nie ukrywa sympatii do pana marszałka Bronisława Komorowskiego, który z kolei wydaje się bardziej związany z razwiedką, niż którykolwiek z pozostałych kandydatów, może z wyjątkiem pana dra Andrzeja Olechowskiego – to może to zapowiadać przebudowę tubylczej sceny politycznej w kierunku pożądanym nie tylko przez strategicznych partnerów, tzn. – Naszą Złotą Panią Anielę i zimnego rosyjskiego czekistę Putina, ale również – lobby żydowskie, czyli starszych i mądrzejszych, którzy najwyraźniej wiele sobie po tym obiecują.
     Pierwszym, ale nie jedynym sygnałem nadchodzących przetasowań wydaje się głosowanie nad kandydaturą prof. Marka Belki na prezesa Narodowego Banku Polskiego. Prof. Marek Belka był – oczywiście bez swojej wiedzy i zgody – zarejestrowany w swoim czasie przez razwiedkę aż pod dwoma operacyjnymi pseudonimami i nawet obecny premier Donald Tusk jeszcze na początku 2005 roku czynił mu gorzkie wyrzuty, że swojej przeszłości nie przedstawia w sposób jasny. Wtedy jednak prof. Belka był premierem dziwnego rządu, do którego nie przyznawało się żadne spośród parlamentarnych ugrupowań, ale którzy rządził sobie bez problemów, jak gdyby nigdy nic. Najwyraźniej musiały wspierać go jakieś Siły Wyższe, których, jak wiadomo, „nie ma”. Te same Siły Wyższe musiały dzisiaj, gdy – jak to skwapliwie i proroczo zauważył podczas zmiany watahy pan Radosław Sikorski – weszliśmy w etap „dorzynania watahy”, podsunąć panu marszałku Komorowskiemu kandydaturę pana prof. Belki na stanowisko prezesa NBP. Jak zauważył koalicyjny wprawdzie, ale dlaczegoś kandydaturze prof. Belki niechętny pan wicepremier Waldemar Pawlak, ci, którzy panu marszałku kandydaturę tę podsunęli do przeforsowania, nawet nie zadali sobie trudu, by porządnie przygotować mu papiery kandydata.
     CIĄG DALSZY
     http://www.bibula.com/?p=22863

    • heros2010 said

     Mam nadzieje,że jakoś rozwikłamy niebawem te grę sojuszy i wywiadów na naszym podwórku.Niby jest solidna teoria,że Niemcy z Rosją będą rządzić w NWO eurokouchoz kosztem usraela i wykosili plany jagiellońskiej Europy Wschodniej jako niezależnego bloku(oczywiście nie od syjonistów).Kolejna teoria głosi ,że Ue stanie sie zapleczem Rosji w razie wojny tejże z Chinami.Do końca nie wiadomo kto kogo poprze i za ile aż do 1 szych nukeów.Pewnie będą tak sobie mrugać do siebie na modłe lady6a6a aż komuś puszczą nerwy.
     Myślę ,że pytanie jest czy konflikt będzie budowany na lini Moskwa -Pekin czy Pekin-Jerozolima.No jeszcze w odwodzie trzymają Koree Pn ,ale prawdopodobnie nikt na to nie da się nabrać.
     Jak byłbym syjonistą to starałbym się z całych sił wysłać Chiny na Rosje i potem wybrać sobie sojusznika.No chyba,że zwyciężą względy religijne i po prostu Izrael musi się oczyścić w ogniu nukeów,żeby Jahwe go bardziej kochał(raczej lucek)
     Biorąc pod uwagę realną możliwość powrotu „prawowitych” właścicieli do Polski i Niemiec scenariusz wielce prawdopodobny.W końcu czemu tak nagle im się tam zrobiło tak niewygodnie w tym gettcie ,że aż merdany ogonem żywiciel zza oceanu zaleca przeprowadzkę na stare śmieci?

     Apropo Marka Belki może większość już to zna ,ale warto przypomnieć fanom Komorowskiego co za nbepa mamy zleconego przez Brzezińskiego.

     szokujący jest producent tego materiału.
     Kto chciał ukraść PZU 1/6

   • Buka said

    Mnie interesuje dlaczego CASA,na której pokładzie mieli lecieć zarowno dziennikarze ,jak i część (o ile sie nie mylę)oficerów,tak nagle miała awarię,stąd przesiadka do JAKa i umieszczenie pozostałych w samolocie prezydenckim.Ta informacja jakoś dziwnie wszystkim umyka i jest pomijana.Czy lista pasażerów uczestników uroczystości obejmowała loty tych 2-ch samolotów czy tylko jednego? I sprawa kolejna-informacja o podobnej sytuacji w 2007r,z ta różnicą,że wtedy załoga pierwszego samolotu zorientowała się w sytuacji i ostrzegała drugi samolot o celowym złym naprowadzaniu(wg info z RP)-czy wtedy to była też robota CIA i Mossadu?

 3. ANDREJ said

  Zenobiusz nikogo się nie opluwa tylko przetacza się fakty,wiem tragedia w Smoleńsku podpowiada nam kim był Lech Kaczyński jak był opluwany.Powiem osobiście ,że ludziom biedniejszym żyło się lepiej i mieli pracę za rządów PIS.Bo „PO” to partia dla bogatych i kolesiów niszczy miejsca pracy i to co Polskie.Więc trzeba wybrać mniejsze zło dla POLSKI.A mniejsze zło to jest Jarosław Kaczyński.A w ogóle to ,każda myśląca osoba zadecyduje o losie Polski w wyborach.

  • zagrypiona said

   masz rację. PO to PO od nich wymagac nie musimy bo to juz strata i tak. 😛

   od PiSu natomiast ktory sie mieni partia patriotow itd, wymagac bedziemy i patrzec na rece. I nie ma w tym nic zlego.

   • ANDREJ said

    Ale proponuję głosować na Jarka ,bo „PO” nie można mieć wolnej ręki ,żeby ustawy były podpisywane dla ich korzyści.Popatrzcie ile Lech Kaczyński nie podpisał zastanawiał się ,a jak Komorowski szybciutko poczuł się prezydentem i podpisał ustawy na których im zależało pierwsza ustawa to przedłużenie naszych wojsk w Afganistanie .A teraz kłamie ,że będą dążyć do wycofania.Grunt im się pali pod nogami to wymyślają zapominając co już nieudolnego zrobili.
    Powinniśmy oddać głosy w pierwszej turze ,bo głosy na innych to strata czasu.To my płacimy podatki i utrzymujemy ich .Trzeba powiedzieć dość rządom „PO” dość ich kłamstw dość wyprzedaży naszego majątku chociaż mało go się zastało ratujmy tą cząstkę zacznijmy myśleć `o Polsce o naszych dzieciach i wnukach co im gotujemy.

    • zagrypiona said

     jestem za. jako mniejsze zlo lepszy JK. ja sie jeszcze waham isc/nie isc. chociaz bojkot nic nie da.

    • ANDREJ said

     Zagrypiona mamy jeszcze trochę czasu do zastanowienia się Komar jest na wschód Kaczor na zachód i tu jest pies pogrzebany ani jedno ani drugie nie dobre.

    • Zapsa said

     No własnie powiedzcie mi na kogo głosować, bo ja nie widzę nikogo 😦

 4. ANDREJ said

  Ale wie co jeszcze mamy czas znalazłem coś ciekawego,może jeszcze poobserwujemy naszych kandydatów
  JAK ZDEMASKOWAĆ KANDYDATA
  1. CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ?

  Każdy wie, że patrzenie rozmówcy prosto w oczy jest oznaką szczerości, a
  odwracanie wzroku świadczy o kłamstwie. Skoro każdy o tym wie, to tak samo wie o
  tym człowiek, który chce Cię okłamać! Kłamca będzie Ci śmiało patrzeć prosto w
  oczy, by uniknąć posądzenia o próbę oszustwa. Jest to zachowanie, które jest
  całkowicie zależne od jego woli, a więc może je łatwo kontrolować.
  Znacznie trudniej będzie kłamcy zapanować nad odruchem mrugania.
  Stwierdzono, że w sytuacji stresu, niepokoju, obawy lub wewnętrznego konfliktu
  człowiek szybciej mruga. Na przykład Bill Clinton mówiąc że nie miał stosunków
  seksualnych z „tą kobietą”, mrugał pięć razy częściej niż zazwyczaj! (jego
  określenie „ta kobieta” to typowy przykład języka dystansującego, będącego
  kolejną oznaką kłamstwa). Jeśli w trakcie rozmowy biznesowej lub towarzyskiej
  zauważysz, że przy poruszeniu jakiejś kwestii znacznie wzrasta częstotliwość
  mrugania rozmówcy, powinno to obudzić twoją czujność. Niekoniecznie świadczy to,
  ze rozmówca kłamie, ale z pewnością znaczy to, ze jest to dla niego lub niej
  trudny temat. Możesz wtedy zastosować różne strategie wykrywania kłamstwa, które
  potwierdzą lub obalą Twoje podejrzenia.
  Lech Dębski, psychiatra, hipnoterapeuta ekspert i trener NLP.

  Włącz telewizor i zacznij obserwować!

  Na czym polegają te strategie dowiesz się z kolejnych odcinków lub możesz „iść
  na całość” i poznać je wszystkie na kolejnej edycji treningu „Odkrywanie
  ukrytego”, która odbędzie się 19-20 czerwca. Poznasz na nim metody właściwej
  interpretacji mowy ciała (zadziwiające, jak wiele błędów zawierają popularne
  poradniki o tej tematyce), dowiesz się jakie strategie stosują kłamcy i w jaki
  sposób możesz dojść do prawdy. Czytaj tu:

  http://www.nlp.pl/szkolenie,66,Odkrywanie_ukrytego.html

  Gestów można się nauczyć, słówka podsuną spece od politycznego PR, ale pewnych
  sygnałów nie da się świadomie kontrolować.
  Zabaw się w sprawdzanie który z nich już teraz kłamie.

  Ponieważ, zbliżają się wybory kandydaci do fotela prezydenta RP wyłażą ze skóry
  aby zapewnić sobie głosy wyborców. Tym razem masz okazję sprawdzić ich
  prawdomówność zanim zagłosujesz.

  Mój przyjaciel, psychiatra i hipnoterapeuta opracował kilka porad na co zwracać
  uwagę w zachowaniu polityków.
  (W życiu prywatnym też się może przydać!) Druga porada Lecha Dębskiego:

  2. UŚMIECH

  Określenie „pokerowa twarz” jest bardzo mylące. Utrzymanie kamiennej, nie
  okazującej żadnych emocji twarzy jest niezwykle trudne. Z tego względu dobrzy
  pokerzyści maskują swoje uczucia pokazując inne emocje niż te, które w
  rzeczywistości odczuwają. Również w codziennym życiu znacznie łatwiej jest
  założyć maskę innej emocji by ukryć to, co w rzeczywistości czujemy.

  Najczęściej stosowaną maską jest maska uśmiechu. Od dzieciństwa jesteśmy
  szkoleni w pokazywaniu fałszywej radości gdy nielubiana ciocia daje nam prezent
  który nam się zupełnie nie podoba. Uczymy się jak się uśmiechać by nie pokazać
  strachu, smutku, niechęci, znudzenia i wielu innych odczuć. Uśmiech staje się
  maską kryjącą prawdziwe uczucia.

  W przypadku prawdziwego uśmiechu kąciki ust idą do góry, a napięcie mięśnia
  okrężnego oka wywołuje powstanie zmarszczek w kącikach oczu. Do wytworzenia
  fałszywego, zależnego od naszej woli uśmiechu używane są inne mięśnie. Kąciki
  ust idą wtedy w bok, a nie do góry, a uśmiech nie obejmuje oczu. Możesz wtedy
  zastosować dodatkowe strategie wykrywania kłamstwa, które potwierdzą lub obalą
  Twoje podejrzenia.

  Włącz telewizor i zacznij obserwować!

  Na czym polegają te dodatkowe strategie dowiesz się z kolejnych odcinków lub
  możesz „iść na całość” i poznać je wszystkie na kolejnej edycji treningu
  „Odkrywanie ukrytego”, która odbędzie się 19-20 czerwca.
  Poznasz na nim metody właściwej interpretacji mowy ciała (zadziwiające, jak
  wiele błędów zawierają popularne poradniki o tej tematyce), dowiesz się jakie
  strategie stosują kłamcy i w jaki sposób możesz dojść do prawdy. Czytaj tu:

  http://www.nlp.pl/szkolenie,66,Odkrywanie_ukrytego.html

  Wyślij ten tekst do znajomych, niech też się bawią w „Sprawdzam polityka”!

  Pozdrawiam, Lech Dębski
  psychiatra, hipnoterapeuta ekspert i trener NLP.

 5. ANDREJ said

  JESZCZE JEDNO SZKOLENIE
  Żeby pomóc widzom w analizie zeznań świadków-kłamców typu Gleb i inni platformersi, proponuję siegnąć do techniki NLP dotyczącej wiedzy jaka mozna uzyskać z ruchu gałek ocznych.

  NLP to abecadło wystąpień PO. Zastosujmy wiec tą samą broń.

  A teraz wyobraźmy sobie że świadek siedzi i zeznaje przed Komisją Śledczą.

  a tutaj ciekawy tekst o analizie ruchów gałek ocznych:
  http://antydziad.salon24.pl/15…..ek-ocznych
  patrzenie w lewo – przypominanie sobie, w prawo – tworzenie, kreowanie

  • Zapsa said

   W lewo góra – wizja, w lewo środek – fonia, w lewo na dół – czucie

   W prawo góra – zmyślane obrazy, środek – zmyślane zasłyszane, dół – dialog wewnętrzny

   A propos sztuczek mowy ciała, to ja mam wrażenie, że są osoby bardziej wyczulone na czyjeś sztuczki. Kobiety mają większy dar do ich odczytywaniam dlatego pewnie mowa o kobiecej intuicji. Takie wyreżyserowane gesty nie są naturalne i osoby wrażliwsze od razu rozpoznają je jako wyuczone. Tak mi się wydaje z własnych obserwacji.

   • ANDREJ said

    Tak kobiety są bardziej spostrzegawcze i mają intuicję .Tak Panowie słuchać się kobiet, a one powiedzą na kogo głosować.

 6. ANDREJ said

  No i już mamy jak pracuje Marek Belka i o to chodziło po to Komorowski się śpieszył z prezesem NBP
  Cytat:
  Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka i minister finansów Jacek Rostowski podpisali we wtorek wniosek o przedłużenie dostępu do elastycznej linii kredytowej (FCL) Międzynarodowego Funduszu Walutowego – poinformowało PAP źródło rządowe.

  Wniosek został przesłany do MFW, a Rada Gubernatorów funduszu zajmie się nim we wtorek, o godzinie 22.00 czasu polskiego.
  TO JUŻ MOGĄ PIENIĄDZE WYPROWADZAĆ
  http://biznes.onet.pl/pierwsza…..news-detal

 7. eteryczna ziemia said

  Cicha inwazja – GMO (geny przenosi sie przekraczjac granice miedzy gatunkami, np. geny zwierzat przenosi sie do roslin)
  Nasiona i owoce kłamstwa:
  – pomidor z genami ryb,
  – ziemniaki z genami meduzy’
  – karp i ryż z genami człowieka,
  – sałata z genami SZCZURA,
  – soja i kukurydza z genami bakterii

  wiecej: http://www.icppc.pl/antygmo/do-sciagniecia/

 8. ANDREJ said

  TAK Polacy żyją w biedzie mimo pracy za rządów PO
  Zagrożonych ubóstwem jest w sumie 17 proc. Polaków – wynika z raportu GUS. W biedzie żyje co dziesiąty Polak, który ma pracę. W Unii Europejskiej gorzej mają tylko pracujący w Rumunii i Grecji.

  Wskaźnik ubóstwa według unijnych wyliczeń to 750 zł na osobę w gospodarstwie domowym. Wiele osób musi przeżyć jednak w Polsce o zaledwie kilka złotych więcej ponad tę kwotę. Wtedy po opłaceniu rachunków muszą kupować najtańszą żywność i ubierać się w sklepach z odzieżą używaną. Problem dotyczy nie tylko niewykwalifikowanych robotników, ale także osób z wyższym wykształceniem. Z biedą borykają się najczęściej ludzie po 40. roku życia, ale także aż 23 procent młodych osób przed trzydziestką.

  We Francji średnia płaca to 3021 euro, czyli ok. 12 tys. zł. W Polsce – 3650 zł. Tymczasem różnice w cenach nie są aż tak wielkie – za 1 kg mięsa we Francji zapłacimy 4 – 5 euro, czyli ok. 25 zł – podobnie jak w Polsce.
  http://wolnemedia.net/?p=22256

 9. ANDREJ said

  W ROSJI JUŻ WIEDZĄ KTO WYGRA WYBORY
  Cytat:

  Doradca Miedwiediewa: Kaczyński to mąż stanu dużego kalibru
  mip, PAP
  2010-06-15, ostatnia aktualizacja 2010-06-15 19:06
  Zdaniem Igora Jurgensa, doradcy prezydenta Rosji, nawet jeśli prezydentem RP zostanie „nieprorosyjski” Jarosław Kaczyński, to jako mąż stanu dużego kalibru będzie zwracał uwagę na rosyjski punkt widzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o współpracę gospodarczą.

  – Oczywiście z Bronisławem Komorowskim jako prezydentem będzie więcej zrozumienia i rozwój stosunków będzie szybszy – powiedział Jurgens, który jest doradcą Dmitrija Miedwiediewa i kieruje Instytutem Rozwoju Współczesnego, przygotowującym projekty modernizacji Rosji.

  Jurgens wystąpił podczas zorganizowanej w Brukseli konferencji na temat stosunków UE-Rosja z udziałem byłego polskiego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

  – Ale pan Kaczyński – oczywiście nie jest taki prorosyjski i ma wizerunek człowieka krytycznego wobec rosyjskiej historii – to nie mniej jednak jest mężem stanu dużego kalibru i o europejskim uznaniu – przyznał ekspert. – Jestem więc absolutnie pewny, że ktokolwiek wygra prezydenckie wybory, będzie brał pod uwagę rosyjski punkt widzenia. Jak dodał chodzi szczególnie o współpracę gospodarczą, zwłaszcza dotyczącą surowców i tranzytu energii, a także rozwoju infrastruktury czy kwestię Kaliningradu.

  – Są tysiące rzeczy, które możemy i powinniśmy robić razem i które nie powinny być rozdzielone przez jakiekolwiek wybory – dodał Jurgens.

  Pytany o znaczenie Katynia w kwestii stosunków na linii Warszawa-Moskwa, Jurgens zwrócił uwagę, że niezależnie od tego co się wydarzy w relacjach dwustronnych w przyszłości, „Putin i Miedwiediew przejdą do historii jako ludzie, którzy uznali tragedię tego kalibru i pokłonili się”. Jak dodał żartem, w Rosji panuje przekonanie, że Rosja nigdy nie wejdzie do NATO, bo ma „sztywny kark” i nie potrafi się nikomu pokłonić. – Po raz pierwszy Rosja się pokłoniła i to był szlachetny gest siły, a nie poniżenia. To był wielki krok naprzód, ale nie powinniśmy go nadużywać – powiedział.
  http://wybory.gazeta.pl/wybory…..uzego.html

 10. heros2010 said

  Tak trochę jeszcze z nie naszego podwórka na prawda2 jest ciekawy wątek:
  Atak izraelskich okrętów wojennych na konwój .Jest tam ponad godzinny film nie przechwycony przez żydowskie gestapo i sporo ciekawych wiadomości.Na przykład chłopaki dopatrzyli się nowego iluminackiego gestu zamiast typowego diabełka ,teraz zalotne oczko lucka.
  Wiele wskazuje na to ,że cała tzw.prowokacja jest wyreżyserowana przez iluminatów.Premier Turcji rozkosznie używa przypadkiem tych samych gestów co Lady 6a6a.Sami zobaczcie.
  Oczywiście nie sądze ,żeby ofiary i ideowcy z tej ustawki zostali poinformowaniu o prawdziwym celu tej akcji.
  I jeszcze apropo 2giej Norwegii z programu Pis(nie szydzę),hmm nawet byłoby fajnie jakby to się udało zważywszy,że w Norwegii zaczął się ostry bojko produktów z Izraela,w Szwecji też dokerzy blokują Izraelskie produkty.
  Ogólnie fajne grafiki na koszulki chłopaki znaleźli.

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12200&postdays=0&postorder=asc&start=100

 11. ANDREJ said

  STRUKTURA SIECI

  napisał David Icke

  Proszę rozsyłajcie to wszędzie gdzie możecie. Link do wysłania
  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.html

  Podczas licznych moich badań wiele razy przeżywałem różne niespodzianki i wiele razy doznawałem wstrząsów „ podnosząc kamienie” i odkrywając okropności, które kryją pod spodem. Ale chyba nie było wiele więcej szokujących przypadków niż odkrycie skali wykorzystywania dzieci powiązanej z satanizmem.

  I słowo klucz – SKALA. Fakt, że coś się dzieje to jedno, ale jeżeli zdać sobie sprawę jak rozległy i rozpowszechniony jest ten proceder na całym świecie jest prawdziwym szokiem.

  Badając temat rozmawiałem z ludźmi w co najmniej 50 krajach na świecie, rozmawiałem z osobami wykorzystywanymi, ludźmi, którzy osobiście znają osoby wykorzystywane, i z tymi którzy poświęcili swoje życie ujawniając zło.

  Składając wszystkie klocki do kupy wyłania się przerażający obraz : pedofilia i satanizm są ściśle ze sobą powiązane, cementują struktury władzy w każdym kraju, i te lokalne i te krajowe sieci, tworzą razem globalną sieć wzajemnie wspierającej się siatki satanistów i pedofilów, którzy w sposób ciągły służą Systemowi Kontroli.
  Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia. Ludziom, którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.

  Kilka tygodni temu w Australii wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

  Człowiek ten powiedział m.in:

  „Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary staną się „Naszą mała tajemnicą „. Małe dzieci są molestowane seksualnie, wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia ”
  Największe siedliska satanistów i pedofilów (te dwie sieci są zasadniczo powiązane) posiadają krematoria, aby niszczyć dowody składania ofiar i morderstw.

  Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.
  I TA CY ZBOCZEŃCY RZĄDZĄ ŚWIATEM OBRZYDZENIE BIERZE
  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.html

 12. ANDREJ said

  „Plan trzech wojen światowych.”

  Ostatnie uaktualnienie: 6 Maja 2010

  Nie żyjący już dzisiaj słynny amerykański Mason – była głowa Masonów USA – Albert Pike otrzymał szatańską wizję – precyzyjny plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata.

  Głównymi punktami owego diabolicznego i okrutnego planu były trzy wojny o zasięgu światowym. Pike wysłał ten plan innemu Masonowi, Mazziniemu, ale ściśle tajny plan dostał się w niepowołane ręce i… został rozpowszechniony na cały świat.
  Albert Pike
  Po raz pierwszy ten szatański plan ten opublikowano już w roku 1871!
  Jedna z jego kopii znajdowała się przez pewien czas w londyńskim muzeum.

  Sekrety owych knowań wyjawił w swojej książce kardynał Chile – Carlo Rodriguez – „The Mystery of Freemasonry unveiled” („Sekrety Masonów ujawnione”) link – Amazon.com. Książka ta została wydana po raz pierwszy w roku 1925!

  (Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w większym wymiarze oraz ujrzeć typowe masońskie insygnia, także często widywane w Kościele Katolickim.)

  Przyjrzyjmy się nieco bliżej owym diabolicznym planom trzech wojen światowych.
  CIĄG DALSZY
  http://zbawienie.com/plan3wojen.htm

 13. heros2010 said

  Tylko dla osób o bardzo silnych nerwach o stanie finansów baraku PO lin.
  Nieco o Belce, Wzrostowskim i polskim? długu.
  Raczej nie powinniśmy mieć złudzeń PO co powołano Trybunał Konstytucyjny:(((
  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/06/2010.06.11.akt03.mp3" /]

  cały wątek na prawda2
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12158
  Marek Belka

 14. zenobiusz said

  http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

  Dzięki cichej pracy tysięcy ludzi,zainspirowanych przez informacje podawane na blogach, zajmujących się chemtrails,wojnami pogodowymi i podającymi informacje o Cloudbusterach i Chembusterach,Polska,dotkliwie .odczuwająca skutki powodzi,może być dumna ze swych dzieci.Polska, po cichu pokryła się, siecią działek orgonowych,dzięki którym prawdziwy kataklizm, nie nastąpił.Polacy okazali rozsądek i przemyślność,wojowników.Bez nagłaśniania,bez zbędnych struktur i fanfar wygrali bitwę z NWO.Budujcie następne,to nie koniec zmagań.

  Następna bitwa to wybory.Bądźcie czujni i solidarni,patrzcie na ręce komisjom,instalujcie kamerki rejestrujące liczenie głosów.Koniec cudów nad urną zależy od Was,by Polska znów była nasza.Dziękuję wam rodacy.!!!

  • Praworządny Obywatel NWO said

   Po oświadczeniu o chemtrials ojca Stanisława Tomonia rzecznika Jasnej Góry dostałem wiatru w żagle i znowu podjąłem zmasowaną akcję uświadamiania moich znajomych,ale ostatnio jest jakaś dziwna cisza. Otóż od ładnych paru dni tu gdzie mieszkam na niebie nie ma chemtrials. Tylk naturalne ładne chmury. Znajomi mi teraz piszą, że artykuł czytali, ale na niebie nic nie widzą i mówią,że te zdjęcia na stronie Jasnej Góry to pewnie jakaś lipa. Wychodzi na to,że wyszedłem na idiotę. A jak u Was,są smugi czy też zrobili sobie przerwę?

   • zagrypiona said

    ciekawe spostrzezenie, u mnie podobnie, nie ma smug, sa obloki itd ale zadnych smug… zreszta ostatnio przestalo tez lac wiac itd…

    jedni mowia ze to dzieki cloud/chem busterom… a moze to po prostu przez to ze dano nam spokoj na chwilke.

    • Praworządny Obywatel NWO said

     Wcześniej nie słyszałem ani nie widziałem jakichkolwiek sukcesów cloud/chem busterów bo syf na niebie był już prawie codziennie. Dziwna sprawa. Mam i niektorych znajomych wtopę bo przypominają i słusznie,że wcześniej ich męczyłem opowieściami,że chemtrials jest juz zjawiskiem wrecz powszechnym,a teraz jak mnie proszą żeby im to pokazać to ja rozkładam ręce. A teraz z innej beczki. Wyobraźmy sobie że zapadła na samej górze piramidy decyzja o zaprzestaniu rozsiewania tych trucizn. Przeciwnicy chemtrials cały czas z uporem godnym lepszyej sprawy przypominali że to zwykłe smugi kondensacyjne. Powstają one rzeczywiście gdy są specyficzne warunki. Sprawa rozbjała się jednak o to,że te specyficzne warunki są prawie codziennie na prawie całym świecie. A tutaj nagle chemtrials zniknęło. Dawajcie nam teraz zdjęcia tych zwykłych smug kondensacyjnych, które nie giną z powodu „specyficznych” warunków atmosferycznych. To wcześniej te warunki były w całej Polsce a dzisiaj nigdzie? Prawda jest taka,że ostatnio innych samolotów oprócz rejsowych nie widzę. Ot i cała zagadka. Nie latają TE SAMOLOTY które chemtrials rozsiewały. Może mają wolne na jakieś święta. Imieniny Lucyfera lub cos podobnego.

    • zagrypiona said

     tez sie dziwie z tymi dzialkami nie do konca wierze w to, bo ze niby co te zwiazki chemiczne sie dematerializuja, moj umysl jest prosty i wtakie cuda wianki nie wierzy.

     raz czytalam o cloudbusterach ze moga one tworzyc jak i rozpraszac chmury i ze moga byc niebezpieczne, bo jak sobie kazdy taki zrobi i bedzie swoj taniec deszczu odstawiac na podworku to natura zwariuje, albo zrobia nam susze bo beda chcieli miec piekne lato cieple. malo to psychopatow posrod nas? (o ile to w ogole dziala) dlatego jestem sceptyczna do nawolywania do budowania tych dzialek. lepiej dmuchac na zimne.

     jest prostsza metoda bardziej bezpieczna: edukacja i nacisk na wladze,
     ewentualnie ………….. tych rozpryskujacych moze jak jeden czy dwa beda mialy wypadek i spadna to sie skonczy cala zabawa. 😛

     co do znajomych ktorzy nie wierza. trza im powiedziec ze chemtrails nie pojawia sie codzien tylko jak ci z gory maja potrzebe. jesli znajomi tego nie zrozumieja to ciezko z nimi. chociaz nie nalezy sie poddawac. jedni sa mniej inteligentni i wolniej lapia. mawiaja ze kropla drazy skale.

    • heros2010 said

     Niestety Chemitrialse są ,nie wiem jak u was ,ale na Śląsku są na pewno,są po prostu o wiele sprytniej rozpylane.Z resztą po deszczu widać efekt rozpylania z cichacza chmury normalne wiszą jak nuty na pięciolini.Postaram się porobić parę fotek.
     Akcja kontroli klimatu jest prawdopodobnie najbardziej priorytetowa i trzyma w kupie nwo tak samo mocno jak mosadowa alciada mi6.
     Nie zdziwiłbym się jakby większość długu jaki powstał dzięki PO za ich rządów właśnie szło na ten program skrzętnie chowany w kreatywnej księgowości i zasłonie dymnej od wywiadu i merdiów.
     Jakoś temat ten przewija się w merdiach ,ale niemrawo i nie szuka się za bardzo powodów tak drastycznego zadłużenia ueebarakupolin.Przecież na prawdę długo byliśmy wyspą zieloną jak Irlandia?
     Ja bym bardziej widział chwilowe danie nam wytchnąć(i to nie wszędzie)od syfu w powietrzu bardziej w rozmiękniętych wałach niż chembusterach ,aczkolwiek muszę go w końcu zrobić.
     Też jednak jest to okres wzmożonej wegetacji roślin i nawet rząd się nie wyżywi jak wszystko spieprzy.
     Dodatkowo niestety niemiłe spostrzeżenie: bardzo łatwo o oparzenia słoneczne jeżeli zasłona z chemitriala jest cieńka lub dziurawa.
     Da się wytrzymać ,ale jest to odczuwalne i piecze jak się przesadzi.
     Cała bajeczka z antropogenicznym ogrzaniem klimatu jest kolejną gra operacyjną ,aczkolwiek przy tak niskim pułapie chmur z jakim mamy do czynienia dość często (a czasami nawet ponad miesiąc) jest to raczej uzasadnione ,że chcą ograniczyć emisje gazów bo w końcu siedzimy jak pod kloszem a tu trzeba puścić gazy.
     Jakiekolwiek nie są intencje naszych zarządców czas coraz bardziej nagli do wtajemniczenia obywateli co tak na prawdę władza robi z otrzymana władzą podobno od ludu mówią stare podania..
     Im później nam to powiedzą tym gorzej dla nich.Dla nas pewnie też.
     ps.Nie zastanawiają was te małe grube dzieci ,które robią się plagą,ogólnie widać coraz wyraźniej ,że większość ludzi jest po prostu zatruta nabrzmiała opuchnięta,bez życia,no i niestety rak zaczyna kosić,tych najmłodszych też..
     ps2.Ogólnie mogłem sobie darować ps1 bo tu wszyscy to wiedzą na tym forum.

   • Zapsa said

    No znajomi mają to do siebie, że sami sa zbyt ułomni, by spojrzeć w niebo – niesamowite! Najlepiej pokazywać im paluszkiem każdą smugę, bo inaczej uznają, że to podłuzny stratus. Ludzie sa biedni.

 15. ANDREJ said

  Agenci będą mogli zbierać niemal wszystkie wrażliwe informacje (m.in. o poglądach politycznych i religijnych, życiu seksualnym, nałogach, stanie zdrowia czy kodzie genetycznym) bez zgody sądu. Eksperci ostrzegają – projekt ten godzi w podstawowe wolności obywatelskie…”
  ROZSYŁAJCIE PO ZNAJOMYCH CO „PO” CHCE WPROWADZIĆ

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/0/8B914398CBAB2D70C125773D003CAFA5/$file/3113.pdf

  • Praworządny Obywatel NWO said

   To rzeczywiście skandaliczny projekt. Ale chyba nie jesteśmy naiwni i nie wierzymy,że oni teraz nie zbierają wszystkie wrażliwe informacje (m.in. o poglądach politycznych i religijnych, życiu seksualnym, nałogach, stanie zdrowia czy kodzie genetycznym) bez zgody sądu.
   A juz każdy uzytkownik internetu to ma teczkę wręcz wypasioną. To technicznie łatwe jak nigdy.

  • Zapsa said

   Ja od wczoraj, dzięki doświadczeniu kumpeli, upewniłam się w przekonaniu, że zyjemy w totalitaryźmie.
   Jak inaczej wytłumaczyć działania niejakiego ZAiKSu, STOARTu i innych?
   Zbieranie haraczy od biednych ludzi, na podstawie pozwolenia z Ministerstwa Kultury. Ministerstwo Kultury wydało zgodę,aby zbierali haracz i oni to robią.
   Co najlepsze, jedna i druga firma zbierają kasę niezależnie, jedna reprezentuje prawa autorskie, druga prawa artystów wykonawców (wtf???a trzecia zbiera na skarpetki dla dzieci artystów i też niezalezna?).
   Dostajesz od firmy list, że jeśli nie podpiszesz z nimi umowy, możesz dostać 2 lata więzienia. Jeśli im nie odpowiesz na ich super orwellowski list, wyślą do ciebie komisję terenową w asyście Policji – a jakże! – celem sprawdzenia, czy puszczana przez ciebie muzyka jest odpowiednio zharaczowana.List dostajesz w środę, a w nim napisane, że musisz się zgłosić w „nieprzekraczalnym terminie” do środy!
   Pomijając fakt, że reprezentują artystów „większości krajów europejskich” 🙂 Tak mają sprecyzowany zasięg. Ponieważ kumpela odtwarza tylko nagrania afrykańskich bębnów, nie powinno jej to dotyczyć, a jednak oni ja straszą.

   ZAIKS jest też dobry – nie szkodzi że artysta się do niego nie zgłosi w celu powierzenia reprezentacji siebie – on zakłada, że zapomniał, ale i tak go reprezentuje 🙂 Zbiera tantiemy, a jeśli artysta się nie zgłosi, no cóż…Tantiemy ida na ubogich zapewne. Oczywiście jest ostatni do płacenia podatku, w tamty roku podali że zalega go na milion czy ileś 😀

   W państwie, w którym tworzą się tego typu molochy, bo luki w prawie mu na to pozwalają, nie może być dobrze.

   Ja myślę, że oni wiedzą, co chcą.JAk ktoś im podpadnie, anwet Kowalski,bez skrupulów go monitorują – dla dobra ogółu.

   • zagrypiona said

    ja kiedys czytalam ze w cene pustej plyty dvd czy cd jest tez wliczony haraczyk dla wyzej wymienionych. tak wiec jesli np. robie fotki artystyczne czy skanuje inne swe dziela lub cyfrowe i nagrywam, to oni maja z tego kasiore. no w konu jestem artystka/a i za mnie tez pobieraja te kwoty. to moze mozna sie do nich zglosic po akies wsparcie czy cus jak sie robi fotki i wypala na plytce.

    Polska to niestety dziki kraj 😛

 16. Greg said

  Co niektórzy piszą tu jakby wybór był tylko między Kaczyńskim a Komorowskim, a jest jeszcze kilku innych kandydatów, dlaczego nie wymieniacie Andrzeja Leppera? Człowieka którego chcieli zniszczyć, preparując fałszywe oskarżenia przeciw niemu, który przeszkadzał PiS i PO, bo działał dla dobra Polskiego rolnictwa i dbał o interesy narodu polskiego, bo mówił głośno co mu leży na sercu, czego bali się umoczeni w wyprowadzanie majątku narodowego. Potrafił wywalić prosto kawę na ławę, on jeden nie będzie chciał importować skażonej genetycznie żywności. Chciał aby Polacy kupowali zboże nasze, polskie, pamiętacie zboże które wyrzucił na tory z pociągu? Piszecie o zdrowej żywności, Kaczyński czy Komorowski wam tego nie zapewnią, bowiem oni nie dbają o polskie interesy, dbają tylko o interesy Izraela i interesy niemieckie w UE. Najbardziej zbliżonym do narodowców na chwilę obecną, jest w tej chwili Andrzej Lepper. Jeżeli macie wybierać między złem, a jeszcze większym złem, wybierzcie trzecia alternatywę dla polski.

  Posłuchajcie jak wypowiada się w parlamencie EU na temat Polski.

  • zagrypiona said

   no tak, tylko problem w tym ze Lepper ma małe szanse, a dajac glos na Leppera czyli na kogos kto nie ma praktycznie szans nie marnuje swego glosu na korzysc Komora? 😦 z dwojga zlego wole Kaczynskiego niz Komora, Kaczynski chociaz powetuje, poopóźnia, a Komor bez gadania zatwierdzi wszystko co NWO mu podeśle.

   nie wiem, mam mieszane uczucia.

   • Zapsa said

    Kaczyński otworzy bramy przed „powracającymi do domu” pewnie w tak samo ekspresowym tempie, co Komor zatwierdzi odciski języka przy wejściu do zakładu pracy 😀

    • zagrypiona said

     masz racje, w koncu to on im chyba zaczal rozdawac te paszporty?… to moze rzeczywiscie Lepper. rece i nogi opadaja. w tym kraju sie nie da na trzezwo. trza sobie non stop mozg czyms truc zeby zyc i nie myslec, nie widziec…

   • Zapsa said

    no ja też mam mieszane, zwłaszcza jak znajoma opowiedziała mi,że jak kilka lat temu jako osiemnastka była w komisji wyborczej, to babcie liczące głosy robiły co chciały. Jedna trzecia głosów była przez nie „unieważniona” – a jej kazały siedzieć z boku i niech się nie turbuje, one się wszystkim zajmą.
    Jaki jest sens, skoro na poziomie liczenia są takie przekręty? w państwie, gdzie już oddaje się odciski palca przy wyrabianiu paszportu, nie ma możliwości odpowiedniego zabezpieczenia głosów??? Pewnie nie ma potrzeby bo głosowanie to pic dla ludu, inaczej nie moge sobie wytłumaczyć tej ignorancji.
    A ta znajoma nie zareagowała, co jest dla mnie kolejnym szokiem. Ja bym babsztyle od razu zgłosiła.Chociaż pewnie to same znajome baby z osiedla, skoro młoda sie wkręciła do komisji.Ech, szkoda słów.

 17. Greg said

  Zagrypiona, zgadzam się z tobą, ale uważam, że będzie druga tura, wtedy można zastanowić się które zło wybrać, być może również wskoczy do niej JKM zamiast Komorowskiego czy Kaczyńskiego, JKM to tez farbowany lisek, ale taki już urok naszego kraju.

  Przyszło nam wybierać, miedzy powolną agonią a natychmiastową.

 18. Greg said

  Najnowszy wywiad z A. Lepperem, mówi o konkretach.
  http://www.samoobrona.org.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/index.php?document=/_375.html

 19. Zapsa said

  Ja chyba zagłosuję na Leppera – bo jak zagłosuję na kogoś innego wybierając mniejsze zło o i tak będę się czuła winna tego zła. Każdy tak myśląc nigdy nie odda głosu na nikogo spoza głównej dwójki. Druga tura już mnie nie dotyczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: