Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

24.06.2010 – Co polscy żołnierze robią w Chicago?

Posted by zagrypiona w dniu 24 czerwca 2010


Zapraszam na grypę666. Ciekawe artykuły i doniesienia ze świata. Dzisiejszy wpis: CZY W OGÓLE MAMY POLSKĘ? W dzisiejszym wpisie miedzy innymi o: k. Dziwiszu, przekrętach około wyborczych z zagranicy, alternatywnym leczeniu raka i główny artykuł z pytaniem w tytule „Czy w ogóle mamy Polskę?”

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Tak sobie wędrowałam przez Internet i znalazłam ciekawą rzecz. Otóż, polscy żołnierze (wespół z innymi polskimi służbami) ćwiczą sobie w Chicago jakieś manewry wspólnie i pod okiem swoich amerykańskich towarzyszy. Zastanawiam się, po co aż tak daleko jeździć by poćwiczyć pacyfikacje ludzi i ich wywożenie z jakiegoś magazynu (konkretnie magazynu firmy Nalco – tak tej samej od Corexitu, który jest rozpylany w Zatoce Meksykańskiej – może zamierzają aresztować pracowników firmy która dodatkowo truje przyrodę i ludzi?) do innego miejsca. Po co? Czyżby amerykańscy koledzy mogli zaskoczyć czymś nowym i wartym przekazania stronę polską? Aaa… No i podstawowe pytanie… Kto za te szkoleniowe podróże płaci?

materiał filmowy z ćwiczeń

Coś ostatnio sporo tych ćwiczeń… Vigilant Guard 2010 Riot Control, Detention Drills.

(‚food? now??’ – groźny terrorysta żąda jedzenia, w tle widzimy niczym nie niepokojony przybytek uciech dla mężczyzn, na żywo, za darmo oraz karczmę: dwie rzeczy istotne dla życia obywatela, a tu się jedzenia komuś jeszcze zachciewa – zdjęcie pochodzi z powyższej strony )

A tymczasem w Polsce… Społeczeństwo z pasją zajmuje się II Turą Wyborów (bo akurat taka rozrywkę zaserwowała im władza i media). Zwolennicy jednego jak i drugiego nawzajem obrzucają się błotem, ba nawet dochodzą nas słuchy, że na ustawki chodzą i się biją! Jakby wybór jednego czy drugiego miał jeszcze jakieś istotne znaczenie. Ślepym trzeba być by widzieć różnice. I jeszcze się o nie nawzajem żreć.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Na koniec tego krótkiego wpisu, chciałam jeszcze tylko zauważyć, że mimo wszystko możliwość pisania blogów powinna być licencjonowana, w ogóle dostęp do netu powinien być kontrolowany. (nie bijcie za ten pomysł, ale zobaczcie sami ile śmieci i dezinformacji w necie się plącze, ile chamstwa). Aż się ryczeć chce jak się widzi pieniactwo, chamstwo, hipokryzję, cenzurę, fanatyzm, a wszystko to okraszone różnymi czynnościami z pogranicza prawa… Długo by wymieniać. Ręce opadają.

Wolność słowa jaką mamy dziś jest w pewnym sensie antywolnościowa i rodzi chaos. Stoimy w jednej wielkiej grupie i każdy ma coś do powiedzenia. Nikt nikogo nie słucha bo zajęty jest własnym darciem się. Wszyscy więc krzyczą, przekrzykują się, a zwycięża ten kto nie mądrzej krzyczy ale głośniej (czytaj: kto ma poparcie mediów, pieniądze, albo talent do generowania sensacji). Reszta ginie w tłumie, i choćby nawet miała realne dobre pomysły, czy lepsze realne pomysły to i tak pójdzie na zmarnowania.

Póki co, z uwagi na to, że dziś ‚każdy może’ sobie pokrzyczeć, nie ma odnośnie tego żadnych ograniczeń, jedynym sposobem na unikniecie niepotrzebnej utraty energii jest   i g n o r a n c j a – nie można dać się sprowokować (i tym samym dać wyssać z siebie energie, która możnaby spozytkować ku jednoczeniu a nie dzieleniu). Choć bardzo czasem kusi, trza w chwili największej słabości trzymać rączki z dala od klawiatury. Co niniejszym zamierzam wcielic w życie z dniem dzisiejszym włącznie.

Reklamy

Komentarzy 58 to “24.06.2010 – Co polscy żołnierze robią w Chicago?”

 1. ALFA said

  Bronisław Komorowski lecąc z Afganistanu lądował w Armenii i rozmawiał z Ministrem Spraw Zagranicznych Armenii Edwardem Nalbandianem na lotnisku w Erewaniu
  http://www.panorama.am/ru/politics/2010/06/22/komorovskis-visit
  „”
  I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jeden drobny szczegół. W tym samym czasie na lotnisku w Erewaniu była delegacja wojskowych rosyjskich na wysokim szczeblu z którą także spotkał się Edward Nalbandian oraz minister obrony Armenii. Jednakże Ministerstwo Spraw Zagranicznych Armenii zaprzecza tej wizycie. Jeden z dyplomatów Armeńskich wyraził zdziwienie z powodu pośpiesznej wizyty delegacji wojskowych rosyjskich””
  (źródło: http://armtoday.info/default.asp?Lang=_Ru&NewsID=27654

 2. Praworządny Obywatel NWO said

  Bardzo ciekawy artykuł o tych „ćwiczeniach” polskich żołnierzy. Ciekawe też jest te zdjęcie. Protestujący krzyczy „chcemy jedzenia” Oj, szykuje się coś grubszego. Niespotykana w dziejach katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej, chemtrials, może jeszcze ruszą kilka wulkanów i znowu będzie rok lub kilka roczników bez lata. Głód murowany. Część, gojów się powybija, część pozamyka w obozach a reszta w podskokach da się zaczipować jak bydło. Teraz możliwy jest każdy nawet najbardziej czarny scenariusz. Każdy.
  A co do Twojej propozycji licencjonowania blogów. Matko Boska, litości.LITOŚCI!!!
  Jeśli nawet na antysytemowych blogach pojawiają się sugestie,że za dużo jest wolności w internecie i należy wporowadzić cenzure w postaci licencji to ja wysiadam. „Na szczęście” licencje są na nadawanie telewizji. I jest rzeczywście „porządek”. Do czego by to doszło gdyby tak każdy mógł sobie wypowiedzieć własną opinię w TV? Do anarchii by doszło. Krytyka tak krytykańctwo nie mówili jednogłośnie delegaci na I Zjazd Parti Nowego Porządku Świata. Pomożecie zapytał Rockefeller? Pomożemy, pomożemy, odkrzyknęli delegaci itd.

  • zagrypiona said

   to zobacz co sie wypisuje u Zenobiusza, dzis hit dnia: zbrodnie w Srebrenicy popierane artykulami z GW. (nie neguje ze Serbowie maja swoje za uszami, ale kurde on tam pokazuje ze tylko Serbowie wyzynali inne narodowosci a inni to wszyscy swieci) << to na rzekomo antynwowskim antysystemowym blogu to istna propaganda i nwowska dezinformacja. a do tego jeszcze te ciagle kłótnie w srodowisku pogrypowym – to nikomu dobrze nie sluzy. no chyba ze tym z NWO.

   jak takie rzeczy widze to jestem za licencjonowaniem. bo cala robota ktora jest robiona by wykryc spiski nWO jest przez TAKICH rujnowana.

   • Gustaf said

    Rzadko się wpisuję, mało mam czasu na grzebanie w blogach.
    Nie rozumiem paru rzeczy.
    Piotr rekomenduje Ciebie i Twój blog, a walczy z „Z”.
    Czemu Ty – „Zagrypiona” koniecznie podciągasz w środowisko pogrypowe „Z”?
    Zawsze był anty, od początku rozbijał to środowisko.
    Zawsze krytykował i zwalczał i Piotra i jego poglądy.
    Nie wiem i nieistotne jest dla mnie w jaki sposób się poznali, ale Piotr wykazał się daleko idącą beztroską w zawieraniu zażyłości z takimi osobami, jak te dwa trepy (mundurowe szarże na emeryturze???, w stanie spoczynku???, a może na delegacji???).
    Tylko naiwny powiąże katolicyzm z anunakami i orgonitami, albo wiarę chrześcijańską z paleniem hanuków i menorami.
    Blogi NMP i Zenibiusza uważam w tym kontekście za agenciurskie i szkodliwe dla polskiej racji stanu.
    Nie wpisuję się tam i żal mi tych co pozostawiali tam swoje IP i adresy poczty.
    Nie będę też z takimi podejmował żadnych działań w stronę „konspiracji”, bo to byłoby żałosne.
    Piotr w „Regulaminie Blogu Grypa666” ma punkt mojego autorstwa dotyczący „moderatora”. Powinien przed podejmowaniem dyskusji na blogu „Fajfusa” dokładnie go przeczytać i przyswoić.
    Co do Ciebie i Twojego bloga….
    Nie pozwól w imię wiarygodności środowiska pogrypowego na „siostrzane” traktowanie Twojego bloga i bloga Grypa666 , przez tych dwóch (pięknie się różniących) hipokrytów, kłamców i rozbijaczy (agenciurów???). Do tej pory wyrządzili poważne szkody i Piotrowi i Tobie i środowisku.
    Może się mylę , ale mamy coś w rodzaju wojny i beztroska oraz naiwność mogą drogo kogoś kosztować.
    Pozdrawiam

    • zagrypiona said

     No tak mi jakos wyszlo z tym srodowiskiem, u Z pisze sporo osob z grypy ale nikt nie krytykuje tych bredni o anunakach, kobramanie i innych, ci co probuja sa gnojeni.

     Dzis rano mnie wlasnie szlak trafil na to co on tam wypisuje, i jeszcze inni mu przyklaskuja.

     Nie mylisz sie, masz calkowita racje, i dzieki Ci za tego komenta.

    • Gustaf said

     Dla tych co się tam i tu wpisują ( bo im w „patriotycznych piersiach” coś gra), mam tak jakoś mało szacunku i poważania. To nie jest całe środowisko. Szanujmy tych rozważnych i myślących, a nie owce. Owce uświadamiajmy.
     Nie dyskutujmy na obcych nam blogach, i nie dajmy przeszczepiać chorych wizji i poglądów na te dwa nasze blogi, które nam zostały(+ monitor :)) ). Niech psy szczekają….

    • heros2010 said

     Dziś nie miałem czasu czegoś napisać,ale mam taką idee,że w środowisku antywo nie powinniśmy się skupiać tylko na blogach gdzie panuje obiektywizm i dokładne rozumienie problemów NWO,które nam dokładnie odpowiada.
     Mam taką idee struktury takich blogów jako sieci.Puki co struktura częściowo szwankuje,bo niestety mamy sprytnych przeciwników i niestety jesteśmy jak apostołowie nowej ery,którym podrzuca się kukułcze jaja.
     Po mojemu odpowiedzią na narastający sprzeciw wobec polityki NWO będzie powstawanie blogów,lub przejmowanie ich przez partie lub środowiska wrogie sprzeciwowi wobec rządowi światowemu.
     Do tego środowiska zaliczyłbym:
     -HASBRE
     -WSI
     -Bojówki netowe PO
     -Bojówki netowe PiS
     -ruchy związane z masonerią
     -diaspore żydowską obawiająca się ,że krytyka Izraela jest bezwzględnie związana z zagrożeniem ich byty w Polsce.
     -nie da się ukryć ,ze obcy wywiad jest znakomicie też poinformowany co w Polsce piszczy.Łatwo się o tym przekonać czytając ich analizy wyborcze (np.Rosyjskie lub Niemieckie)I też może w ten sposób realizować jakieś tam swoje interesy.
     -nie wspomniałem o sld bo brak mi danych.

     W każdym razie możemy założyć ,że wraz z narastaniem oporu przeciwko NWO zacznie się masowa dezinfrmacja przez blogi typu antynwo.

     Chciałem wytłumaczyć,moją a może też postawę Takiej Tam.Po kryzysie na grypie666 jaki wywołały kolejne oskarżenia Piotra Beina o agenturę NWO,nie wiadomo było czy,strona ta będzie dalej działać,po czym dowiedzieliśmy się ,że bez forum.
     TAKA tam ,dzięki temu ,że chciało jej się zwiedzać obce blogi,tzw. sieroty po grypie666 postanowiła zainterweniować,widząc w jakim kierunku zmierza dyskusja np. u Zenobiusza i postanowiła stworzyć konkurencje.
     Ja z mojej strony do czasu katastrofy smoleńskiej nie angażowałem się na grypie666,szczególnie ,że dobrze im szło bez mojej pomocy.Czasem coś napisałem na innych forach,gdzie bywali grypowicze. Przez jakiś czas skupiając się a art.głównych.
     Nie ukrywam ,że przestraszyłem się ,że to środowisko z dnia na dzień zostanie rozbite za zbytnią dociekliwość i postanowiłem chronić z tego dorobku co się da.Szczególnie ,że kiedyś zraziłem się do innego bloga.

     W każdym razie po kryzysie agentowym na grypie tak jak reszta grypowiczów szukaliśmy miejsca gdzie można spotkać ludzi z grypy i podyskutować,stwierdzić kto ma racje ,co się tak na prawdę stało.

     Niby na grypie są linki stron ,które są rekomendowane,ale jeszcze nie są za mocno ze sobą zjednoczone.Poza tym w pierwszym odruchu urażony Piotr Bein t.j sam nas tam wysłał,więc poszedłem sprawdzić. Po drugie najlepiej przekonać się o co chodzi w kryzysie poznając obie strony konfliktu ,najlepiej gruntownie.Po trzecie znalazłem tam sporo osób z grypy .

     W każdym razie rozpoczęła się nowa era grypa666 wydała kolejne dzieci.Zagrypiona też dostrzegła problem ,że społeczność grypa może utknąć w wojnach między blogowych i skupiła się na tym co się dzieje w środowisku,nie wchodząc na ścieżkę wojenną,ograniczając się do spokojnych uwag.W każdym razie nikt rozsądny zaraz po otwarciu bloga nie zaprowadza porządków na cudzym blogu a buduje swój i swoje zaplecze oraz sprawdza otoczenie.
     Kolejną sprawą jest fakt,że dramatyczne spory bardziej osłabią potencjalnych sojuszników niż spokojne i merytoryczne przedstawianie swoich argumentów.
     Mamy ambicje dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców a to wymaga bardzo odpowiedzialnej strategii.

     Nie twierdze ,że Z został całkiem przechwycony przez agenturę PiS,albo jeszcze inną ,twierdzę ,że niestety niebawem będziemy musieli stworzyć mechanizmy oczyszczania sieci z pseudo blogów antynwo.Co się wiąże z zebraniem dowodów na konkretne zarzuty o dezinformacje.Ten mechanizm powinien dotyczyć całej sieci tego typu blogów.
     Nie twierdze ,że wszyscy mają mówić tym samym głosem,chodzi jedynie o poważne zarzuty dezinformacji/manipulacji i opublikowania zarzutów/dowodów/różnic stąd uważam,za konieczne powołanie na blogach takiej instytucji kontroli.
     ps.NIe chciałbym wydawać pochopnych sądów o Zenobiuszu,bo trzeba by stwierdzić jaki tak na prawdę jest u niego stosunek informacji b.istotnych do potencjalnej dezinformacji.Dobrze by było to dokładnie ustalić ,zanim zacznie się na niego nagonka ,bo niektóre newsy zamieszcza bardzo istotne i na czasie.

     Wyrok nie musi być ani skazujący ani uniewinniający.Możne być strategiczną rekomendacją tylko co do pewnych kwestii..

     Postaram się doprecyzować w następnych postach.
     Mając taką zakładkę na każdym forum anty nwo możnaby stwierdzić ,dlaczego w środowisku dany blog nie ma rekomendacji a wręcz jest wyklęty.
     Wylanie dziecka z kąpielą nie powinno być naszym priorytetem.Kolejna sprawa ,że tak na prawdę tego typu blogów jest wciąż niezmiernie mało ,w każdym razie ja znam niewiele poczytnych.Musimy mieć jakąś baze i wsparcie.

    • zagrypiona said

     dobry pomysl z tymi rekomendacjami.

     ja zaczelam dzis robic printscreeny ‚szczegolnie ciekawych’ wypowiedzi.

     co do Z u niego jest tendencja odwracania tego co w dorobku grypy, czyli zaprzeczanie istnieniu chazarii i chazarow jako …, zaprzeczanie waznosci kompleksu j, a w miejsce ich wstawianie nie wiem, kosmitow anunakich szatana komuchow i niebezpieczne poleganie na Biblii w stylu ‚o to sie wszystko sprawdza, w Biblii wszystko napisane’

     tylko ze mamy nierozwikłane odwieczne pytanie ktore mi jakos spokoju nie daje: czy to Biblia sie sprawdza, czy tez zostala przejeta przez kogos i sluzy komus jako scenariusz. jesli pierwsza opcja to ok. jesli druga to oznacza ze jestesmy manipulowani i ktokolwiek bezdyskusyjnie to przyjmuje przysluza sie zlemu. ja tam wole zawsze dmuchac na zimne i zachowac troszke sceptycyzmu ‚a co jesli..’

     ta cala spirytualna otoczka swerwowana przez niektorych (wszystkie te energie, duchy, poziomy swiatow i inne SF) przysluguja sie odwracaniu naszej uwagi od tego: ‚a co jesli walka NWO : Ludzie sprowadza sie do czystej biologii? Przesadna duchowosc zabija nasz instynkt samozachowawczy. – nie bijcie mnie za to okreslenie, ale mam na mysli fanatyzm i inne tego typu. nie normalna wiare w ktorej jest miejsce na pytania.

    • Zapsa said

     Zagrypiona po prostu inne zdanie budzi agresję, dlatego np. ja nie daję żadnych antytez na blogu Z. Zwyczajnie szkoda mi ENERGII na przewałkowywanie swojego zdania, a i tak pewnie zostałabym zbluzgana. Zawsze jak stawiam antytezę, to albo ktoś wyzywa mnie od lesbij, tylko dlatego,że nie chcę palić gejów na stosie za to że są.Jak piszę ironicznie, że w Polsce jestem pijana,a we Francji jeszcze nie (różnica w dopuszczalnym poziomie promili do prowadzenia)tylko po to, by pokazać meandry prawa – to jakaś laska wyzywa mnie od pijanych kierowców.Dyskusji nie ma, kiedyś była – a teraz jak próbujesz dyskutować, to koleś wywlecze twoje IP na główną i masz pozamiatane.

     Ludzie mający się za wyrocznie jak książkowy Raskolnikow niszczą innych, w imię swej wyższości.Szkoda energii – ja wchodzę do Z., czytam, czasem coś napiszę kompletnie kompletnie bez znaczenia, tyle.Dystans dystans i jeszcze raz dystans.

    • zagrypiona said

     Dystans – od dziś dla mnie święte słowo.

     Czasem człowieka poniesie, zwłaszcza gdy ‚inne zdanie’ balansuje na pograniczu kłamstwa lub nawet dalej.

    • Zapsa said

     nie pobijemy 🙂 Masz rację, jak czytam tekst typu „ufajmy Chrystusowi, on na uratuje, ale musimy sie modlić i to wystarczy”, to dla mnie jest to tak samo nawiedzone jak historie o Annunakach czy innych. Katolicy niestety, nazywając innych fanatykami, często sa bardziej fanatyczni od wszystkich wokół.Ja rozumiem, że wiara jest piękna, ale nie taka, co gnoi ludzi o innej wierze, prawda?Kiedyś na grypie jakiś facet wyzwał mnie od psów i lesb, a w tym samym poście prosił blogowiczów o modlitwę i walkę w imię Boga – tylko dlatego,że wyraziłam inne zdanie.
     teraz pewnie na mnie się posypią, ale nie szkodzi 🙂 Jak się pomodlę, to może nikt mnie nie zwyzywa 🙂

    • zagrypiona said

     Tak sobie myślę kto to mógł być kto Cie tak wyzwał… Mnie raz wyzwał taki jeden co bloga teraz ma, a potem jeszcze inny – ten co miłuje pokój – ze jestem fanka jarugi nowackiej – co w moim odczuciu i w kontekście dyskusji oznacza że prowadzę rozwiązłe życie erotyczne, szprycuje się tabletkami i ze dzień bez aborcji dla mnie to dzień stracony.

     Religie powinny być neutralne względem siebie i nie uzewnętrzniane, ale to jest nie możliwe w dzisiejszym świecie gdy religia jest zinstytucjonalizowana.

     PS. Nic się nie posypie na Ciebie. A jeśli tak, to system obronny bloga zadziała. 😉

    • heros2010 said

     Apropo odmiennej orientacji sexualnej ,też uważam ,że nie powinno się takich ludzi straszyć stosami ani odwodzić od czci i wiary,wyrażamy po prostu sprzeciw wobec kreowanej przez NWO mody na homoseksualizm implementowanej ze względów politycznych,ekonomicznych i pewnie eugenicznych.Dziel i rządź plus depopulój.Pewnie dochodzą jakieś tajemne względy w meandrach religii lucyferiańskiej ,ale aż takim specem nie jestem.
     Na pewno jest grupa ludzi ,która się taka urodziła,ale moim skromnym zdaniem sposobami farmakologicznymi i kulturowymi można powołać całą armie homoseksualistów ,czego dobrym przykładem jest społeczeństwo brytyjskie.Tak na marginesie tam na prawdę ciężko jest nie zjeść czegoś bez soi gmo.
     ps.A tak politycznie niepoprawnie i tak w takich związkach partnerzy wchodzą w role męską i żeńską więc po co ta maskarada?Nie lepiej normalnie?;)Żartowałem.
     Ale proszę nie owijajcie się w tęczowe flagi i wmawiajcie nam jakie szczęśliwe życie może nas czekać;)Po prostu bądźcie szczęśliwi dla siebie.

     ps2.Nie pije do ciebie Zapsa to ,że cie ktoś tak obrażał nie czyni z ciebie podmiotu dociekań.

    • zagrypiona said

     Tez mam generalnie podejście jak Zapsa i Ty Heros, ale… Ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłam na strone internetowa dla gejów i ogłoszenia randkowe (tu w celach seksualnych). I nie sadzę, że owe ogłoszenia są preparowane, żeby ludzie myśleli jakie to z homoseksualistów zwierzęta. Tak, użyłam słowa zwierzę. 🙂 Polecam zresztą jak ktoś nie ma co robić z czasem, wejść poczytać i wyrobić sobie opinię.

     Jeśli homoseksualiści (mężczyźni – bo z kobietami to chyba trochę inaczej jest jeśli chodzi o związki jednopłciowe) będą potrafili udowodnić ze nie chodzi im tylko o ‚jedno’ i zwiążą się na stałe, to ok. Niech już sobie są. (z drugiej strony jak dasz palec, to chcą cała rękę – beda chcieli adoptować dzieci lub je sobie produkować za pomocą matek zastępczych – widziałam film dokumentalny kiedyś o takiej parce gejów która założyła wylęgarnie dzieci głównie dla homoseksualistów, bo oni tez chcą ‚własne’ dziecko)

    • Zapsa said

     Spoko Heros ja tyż nie uznaję afiszowania się ani żądań hooseksualistów – póki żyją po swojemu nie wychodząc na ulicę, nic do nich nie mam. I nie musisz się tłumaczyć, że nie pijesz do mnie, ja naprawdę lesbą nie jestem :)Koleś mnie zwyzywał od lesb, bo napisałam, że znałam kilku gejów w swoim życiu 🙂

    • Zapsa said

     Zagrypiona ja jakoś w życiu mam częsty kontakt z gejami i bywa róznie.
     Moi sąsiedzi to dwaj geje, mieszkam obok nich 4 lata i powiem jedno – tak kulturalnych sąsiadów i sympatycznych ze świecą szukać. Zresztą to nie tylko moje zdanie. Jako jedyni faceci w zimie biorą w ręce łopaty i skuwaja lód z parkingu, inni nawet palcem nie kiwną.W ogóle są aktywistami spółdzielczymi, i nigdy żaden z nich nie pisnął słówka o ich orientacji. Po prostu mieszkają razem i tyle
     Z kolei moja znajoma wynajmuje pokój u jednego geja.Że jest gejem dowiedziała się w obleśny dośc sposób, kiedy wróciła do domu, a on w swoim pokoju ze słuchawkami na uszach wykrzykiwał do jakiegoś innego geja z czatu.Darł się głośno i nie słyszał, że weszła, więc była zmuszona wysłuchać dość pieprznych kawałków. Okazało się, że umawia się z facetami własnie z jakiegos gejowskiego portalu i faktycznie czysto na seks.Miał partnera jakoś przez pół roku stałego, ale się rozpadli, i taraz znów z kwiatka na kwiatek.
     Tak jak to powiedział mój kumpel, ich światek jest tak mały, że muszą się obracać w wąskich kręgach i stąd to ich „zezwierzęcenie”.Brak „towaru” wymusza przedmiotowość w jego poszukiwaniu.Tak mi się wydaje. Stąd duża część faktycznie jest „puszczalska”.

   • Aja said

    Zagrypiona
    Nie byłam u Zeno dzisiaj, dopiero usiadłam, brakuje mi czasu, nie wiem, co tam jest, ale to co piszesz mnie zaskakuje. Dlaczego pisze o Serbach tak jak grała propaganda? Kompletnie nie umiem sobie tego wytłumaczyć, tym bardziej, że P.B. dokładnie temat wyłuszczył. O co chodzi?

    Co do pisania na tematy religijne, staram się nie odzywać, bo mam wrażenie, że moje poglądy odbierane są jako „wywrotowe”, a agresja jaką widywałam w stosunku do osób, które w jakikolwiek sposób naruszały jestestwo KK, była kompletnie nie poparta argumentami i niewspółmierna do różnic poglądów. Zwykle widać było,że rzeczowa dyskusja jest niemożliwa, ponieważ natychmiast ślepa furia pomieszana z jadem blokowała wymianę argumentów.
    Widzę, że co do biblii mamy zbliżone wątpliwości. Cały czas zastanawia mnie czy księga apokalipsy nie jest dziełem nwo czyli jak to trafnie nazwałaś, jakimś „scenariuszem” wg którego odbywa się ta gra. Od lat uważam, że biblia jest co najmniej „poprawiona” i była i jest narzędziem manipulacji. Napisałam o tym na blogu Zenobiusza tłumacząc krótko swój punkt widzenia. Powiem, że oczekiwałam gromów z powodu tej „wywrotowej” teorii, ale nic takiego nie nastąpiło. Możliwe, że następne artykuły spowodowały, że już nikt nie zajrzał na tę stronę z moim komentem. W każdym razie nikt niczego nie dopisał pod moim postem.

    „…co do Z u niego jest tendencja odwracania tego co w dorobku grypy, czyli zaprzeczanie istnieniu chazarii i chazarow jako …, zaprzeczanie waznosci kompleksu j, a w miejsce ich wstawianie nie wiem, kosmitow anunakich szatana komuchow i niebezpieczne poleganie na Biblii w stylu ‘o to sie wszystko sprawdza, w Biblii wszystko napisane’…”
    Jak wygląda to zaprzeczanie istnieniu Chazarów? Czy chodzi o ten wpis, w którym był cytowany jakiś tam „amerykański badacz”, który doszedł do wniosku, że to nie tak z potomkami u dzisiejszych Żydów w Europie i w Izraelu ? Ja potraktowałam to jak zaproszenie do dyskusji, coś w rodzaju prowokacji umysłowej. Nie zajmowałam się dyskusją na ten temat, bo nie mam czasu śledzić wszystkiego na wszystkich ciekawych dla mnie blogach. Ten temat uznałam za wyjaśniony (wg mnie) u P.B. i przeszłam gdzie indziej.
    Dołączenie kosmitów i anunaki do tematów bloga nie uważam za zastępstwo dla kompleksu jot, ale zachętę dla tych, którzy wchodząc na interesujące ich hasła=tematy zajrzą na inne zakadki i może „połkną bakcyla” poważnego tematu nwo.
    Trzeba brać pod uwagę, że nie każdy jest od razu geniuszem tematu i interesują go „najcięższe kalibry” ;).
    Ja zaczynałam np. od chemtrail’s i Codex Alimentarius, a potem „lawina ruszyła”. Wydaje mi się, że jeżeli ktoś szuka w necie tematów np. anunaki, to znalazłwszy się np na stronie Z. „poklika” jeszcze na inne zakładki i być może coś tam do niego zacznie docierać.

    Muszę powiedzieć, że zdumiewa mnie traktowanie jak „agentów” tych osób, które próbuja dyskutować na różne tematy i na nieszczęście dla siebie mają inne zdanie niż prowadzący blog. Zamiast wywiązania się rzeczowej dyskusji zaskakiwało mnie natychmiastowe bluzganie na taką osobę jako agenta dywersanta itp. itd. Widziałam to na grypie666 i widziałam 2-3 dni temu na blogu Zenobiusza. Do dzisiaj nie wiem o co chodzi. W którymś miejscu wg mnie zaszło nieporozumienie, które zamiast rzeczowo wyjaśnić rozwiązuje się na poziomie dzieci w piaskownicy obrażając się nawzajem bez kompletnego dania racji/możliwości wytłumaczenia drugiej stronie. Dla mnie to całkowicie niezrozumiałe. To mi przypomina nieakceptowaną przeze mnie zasadę: „masz prawo mieć własne zdanie pod warunkiem, że jest takie jak moje”.

    To co zrobiono z „danymi Mizi” uważam za niedopuszczalne w ŻADNYM przypadku. Podobnie w przypadku wywlekania kto ma ile i czego w domu (to na grypie) To w moich oczach od razu weryfikuje osobę, która podaje takie dane na „poniżej zera”.

    „…ta cala spirytualna otoczka swerwowana przez niektorych (wszystkie te energie, duchy, poziomy swiatow i inne SF) przysluguja sie odwracaniu naszej uwagi od tego: ‘a co jesli walka NWO : Ludzie sprowadza sie do czystej biologii? Przesadna duchowosc zabija nasz instynkt samozachowawczy. – nie bijcie mnie za to okreslenie, ale mam na mysli fanatyzm i inne tego typu. nie normalna wiare w ktorej jest miejsce na pytania…”

    I tak i nie. Jestem zdania, że ważne jest wnętrze człowieka ponieważ wg niego człowiek dokonuje wyborów. Prześledzenie tego co jest dostępne w temacie ducha też jest potrzebne, ponieważ człowiek właściwie powinien zacząć od uporządkowania swojego wnętrza i odpowiedzi na pytanie „kim jestem i dokąd zmierzam” Uważam że jeśli wiemy co i na ile jest dla nas ważne podejmujemy określony dialog z otoczeniem. Ale jestem bardzo sceptyczna w stosunku do wszelkich przejawów namiernej religijności, wszelkiej maści objawień „boskich” z „katolickimi” włącznie. Jak słyszę o tym co „Bóg nakazał” tej czy tamtej osobie, zapala mi się lampka alarmowa. Podobnie do „przekazów z zaświatów”. Propagowanie szczególnej medytacji jako umiejętności KONIECZNEJ (!) do przejścia przez czekające nas przebiegunowania, zmiany, katastrofy planetarne itp. traktuję równe podejrzliwie, jak to, że jak będę codziennie odmawiać taką lub taką modlitwę to zostanę uratowana od wiecznego potępienia i tylko jakieś dziwne zabiegi (jak dla mnie marketingowe) uchronią konkretną grupę ludzi przed „boską karą”.

    „…Normalna wiara, w której jest miejsce na pytania…”
    Na blogach, które do tej pory odwiedzałam nie zauważyłam takiej możliwości. Tam za wszystko co nie jest zgodne z NAKAZAMI KK odpowiedzialny jest szatan. To, że masz wątpliwości, pytania, że manipulacja tu i tam jest oczywista, „to dlatego, że szatan ma Cię w swoim władaniu”. A zauważanie, że jednak wiele spraw w KK „jest nie w porządku” z niektórymi przedstawicielami zarówno niskiego jak i wysokiego kleru włącznie, oznacza „z całą pewnością próbę rozsadzenia KK od wewnątrz”.
    To zamyka całkowicie możliwość dyskusji i zniechęca do „dyskutanta” i dalszego publicznego poruszania tematu.

    • heros2010 said

     Na tym blogu pojawia się sporo osób dokładnie tak podchodzących do tematu łącznie z gospodarzem.Oczywiście społeczność duchowców jest równie mocno podzielona wbrew pozorom tak jak i ogólnie cała antynwo społeczność.Pewnie i tu trzeba będzie szukać ekumenizmu ,ale nie narzuconego przez reprezentantów NWO oraz ich sponsorów tylko nasz własny oddolny oparty o szacunek,prawdę,wiedzę i doświadczenie związane z daną grupą.
     Dobrym przykładem starającej się pogodzić ogień z wodą jest stronka
     http://www.vismaya-maitreya.pl/
     Muszę przyznać ,że jest to bardzo ciekawy eksperyment religijny i ciekawa baza danych,często aktualizowana.Oczywiście narażam się tu na szerzenie herezji ,i mimo ,że uczęszczam do kościoła nie są mi obce inne nurty religijne.Pozwalam sobie na herezje własnej interpretacji.W końcu religie to ścieżki do Boga danej kultury,niektóre na pewnych odcinkach są w fatalnym stanie i nie mówię tu tylko o krk.
     Więc czasem trzeba objazdem:)
     ps.Musze przyznać,że pomimo moich zupełnie innych zapatrywań na kwestie religii szanuje tak odważnie chrześcijański klimat jaki panuje na grypie.Żyjemy w epoce,że obnoszenie się z chrześcijanizmem jest nie trendy/passe a tu proszę,i nie jest to Radio Maryja.
     Jest to element naszego dziedzictwa kulturalnego,i bardzo mnie cieszy ,że ludzie do tego wracają,albo tego po prostu bronią, o ile nie będą wypaczać idei stwórcy .Tak samo cieszą mnie naciski do zreformowania kościoła w Polsce.Jest to bardziej nawoływanie do usuwania wypaczeń,czego nie powinniśmy się wstydzić taki kościół jakie społeczeństwo,dlaczego miałby być inny.
     Jest to konkretny punkt zaczepienia dla pozbawionego kręgosłupa społeczeństwa polskiego i jego ukryta siła.Tylko problem pozostaje w szczegółach i niepotrzebnym szukaniu wrogów tam gdzie ich nie ma.
     Czyli w innych humanistycznych światopoglądach będących po tej samej stronie mocy:).Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga.No chyba ,że ktoś lubi wielki elektron yy wybuch.Jego wola.

     Nasze dziedzictwo kulturalne może w pewnych kwestiach bywa dla nas ciężarem,ale na dłuższą metę jest naszą wielką siłą ,o czym łatwo możemy się przekonać obserwują cobywateli nwo na zachodzie,bezideowe roboty konsumpcyjne,masa proli.Oczywiści na pewno z pewnymi wyjątkami ,ale w klasie proli nielicznymi.

    • zagrypiona said

     no ale ja nie do konca rozumiem, dlaczego mielibysmy godzic nasze chrzescijanskie wierzenia z newage i tym co na vismaji-maitrei? to jest bardzo niebezpieczne. I zreszta po co tak komplikowac sprawe. Jezus = milosc, wybaczenie, zbawienie. Dla tych co nie wierza w Jezusa, niech zostanie sama milosc, wybaczenie – podstawowe zasady jakimi powinniscmy sie kierowac. Mnie to wystarczy. Nie potrzebuje bajek o kosmitach, szatanach, wezach innych strachow na lachow itd.

     wielu zaznacza ze tam jest sporo dziwnych rzeczy wypisanych (sama przejrzałam pobieżnie i czasem zagladam, ale jakos mi to wszystko zbyt skomplikowanie i tak jak mowisz EKUMENICZNIE wyglada), zlych i dobrych = chaos. w ten sposob wlasnie dziala NWO. Mieszajac pozornie dobre rzeczy ze zlymi. Mi jest chyba blizej do racjonalizmu. Ziemskie sprawy mnie bardziej interesuja. Zwłaszcza ze zlo głownie objawia sie w usmiercaniu i krzywdzeniu biologicznym. Ktore jak dla mnie jest nadrzedne i w pierwszej kolejnosci wymagajace walki z nim. Potem sprawy ducha.

    • zagrypiona said

     On pisze o Serbach tak, ponieważ nienawidzi prawosławia i pb, Chorwaci – katolicy – bez względu co narobili sa świeci i słowa nie mozna o nich powiedzieć. Muzułmanie na ta okoliczność też są OK o ile za ich pomocą można dowalić Serbom. Sama miałam (bo tez juz nie zyje prawdopodobnie śmiercią samobójczą) znajomego Serba który jako dziecko widział jak zarzynają muzułmanie z Albanii nożem jego babcie. A to tylko jeden przyklad z tysiecy.

     Kwestie religijne są u niego wypaczone. Z miłości której uczył Jezus, nie pozostało nic.

     Co do Chazarii tak chodzi o ten wpis. Dyskusja tak – ale tylko jeśli zgodna z poglądem ze rzeczywiście Chazaria to mit. Czyli w zasadzie monolog potakujący, a nie dyskusja.

     Ma prawo umieszczać fotoszopowane zdjęcia anunakow kosmitów i kobramana, tylko ze on nie pisze ze to będzie zmyłka. Zresztą jest to temat do dyskusji, ale moim zdaniem nie będzie żadnych kosmitów, będzie pokaz na niebie uczyniony ludzka ręka żebyśmy wierzyli ze to kosmici i dali sie zaczipowac i oddać w niewole NWO jako wybawicielowi. Ja jestem raczej realistka w tych sprawach. I dlatego mi sie to nie podoba, chociaz on ma takie prawo sobie pisac o czym chce. Nawet jesli jest to pod mysl NWO. 😉 Chociaz co do bakcyla masz racje. Ja zaczynalam od filmu ‚zeitgeist’ i dzieki Bogu wyewoluowalam dalej bo jak nic byłabym dzis newagowcem. A na grype trafilam przez wordpressa po prostu. Bylam wtedy zalogowana i widzialam grype na liscie najlepszych blogow. Tak wiec przypadek sprawil ze sie wyleczylam z ‚zeitgeista’. I kto wie jak wielu ludzi zostało zatrutych przez pseudoantysystemowe blogi, filmy itd. I nie było na tyle zainteresowanych zeby drażyc temat.

     Co do gnebienia tzw ‚agentow’ na G i u Z. Generalnie wszedzie tak jest, ze trzeba miec mysl dopasowana do bloga. Blogi to kolka wzajemnej adoracji. Np. Z bedzie pilnowal zeby blog byl po jego mysli, tak samo G. Jesli G pietnuje newage (vismaya-maitreya – ze sie posłużę przykladem) to nie bedzie puszczal ich propagandy na swe fora. I jak by tu zreszta dyskutowac z newageowcami? trza by zrobic kompromis. A z narzedziami NWO kompromisy sa niedopuszczalne. I ja to w pelni rozumiem, rozumiem tez ze Z ma podobna taktyke, ma do tego prawo ale… Na grypie nie eksponowano ip, emaila, lokalizacji zamieszkania itd. U Z tak. I to jest niestety ten 1 krok za daleko. Moim zdaniem takie rzeczy powinno sie rozwiazywac mejlowo w 4 oczy ewentualnie ustawieniem wychwytwywacza spamow zeby nie puszczal danych slow czy nickow. Coz prowadzenie bloga niesie ryzyko i jest ciezka, czasochłonna praca.

     Co do religii i duchowosci masz rację, ja moze sie nie jasno wyrazilam. Oczywiscie ze nie mozna zyc bez duchowosci ani przetrwac. W koncu nie jestesmy tylko kupka miesa. Jednakze jesli NWO celuje w nasze ciala np chemtrailsami – jest to atak biologiczny – i odwet/rozwiazanie problemu moim zdaniem moze byc jedynie na poziomie biologicznym. Czyli akcja realna np proby dotarcia do władz z prosba o wyjasnienie/zaprzestanie. A nie magia i zaklecia. Orgon nie dematerializuje chemikaliow z tego co wiem. O innych sprawach z nim zwiaznych nie wspomne.

     PS. Co do chemtrailowania, ostro daja dzis od rana. :/ W nocy chyba porobili zeby na rano juz byly.

    • hjk said

     „I jak by tu zreszta dyskutowac z newageowcami? trza by zrobic kompromis. A z narzedziami NWO kompromisy sa niedopuszczalne.”

     problem polega na tym, ze czasami te „narzędzia” myślą, ze są anty-NWO…

    • heros2010 said

     @Hjk nie sądzisz,że to jest zbyt daleko idące uogólnienie,chyba sama nazwa new age wzięła się od lucis trust,ciężko powiedzieć ,w Polsce termin ten jest tak szeroki ,że w zasadzie każdemu można przypiąć lucyferiańską łątkę,tak jak straszenie ekumenizmem.
     Termin new age każdy rozumie inaczej.Ja np.ubolewam ,że ta łatka jest tak wygodna dla krytyków.
     Na prawda2 kiedyś były długie i zażarte dyskusje na ten temat.
     Dyskusja typu kto jest newage a kto nie jest podobna do dyskusji kto jest żydem.Jednego kogo możemy być pewni to kto jest syjonistą i lucyferianinem ale new age to określenie dawno urwało się od źródła i tak na prawdę ciężko
     ludzi skreślać z powodu tej etykietki.

     Nie ukrywam,że jest to rodzaj ideowego gąszczu,ale niektórzy za żadne skarby nie pójdą drogą krk ,co nie znaczy,że tylko z tego powodu mamy ich skreślać.
     Najważniejsze ,żeby ci ludzie umieli się znaleźć w kanonie norm etycznych do tej pory nie kwestionowanych, wspólnych dla prawdziwych religii (archetypy).
     Yamy niyamy ,przykazania etc.

   • Aśka said

    Zagrypiona, tylko weź pod uwagę, że najprawdopodobniej Zenobiusz dostałby licencję.

 3. xcv said

 4. antykk said

  Filmik-króciutki o POprywatyzacji szpitali-dowód dla nie?zawisłego sądu.. http://www.youtube.com/watch?v=qLl870UyBdw&annotation_id=annotation_644066&feature=iv

 5. Zapsa said

  http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/prokuratura-zajmie-sie-polskim-cudem-w-brukseli,1,3311313,aktualnosc.html

  To a propos wiarygodności wyborów, o której rozmawialiśmy w poprzenich tematach.

 6. heros2010 said

  Na grypie666 pojawił się bardzo ciekawy artykuł o chyba naszym najbardziej merdialnym biskupie ulubieńcu tefałen i wybiórczej kard.Dziwiszu.
  Jak dla mnie to cudowny strzał do własnej stopy agentury usraela/masonerii w naszym kraju.
  Dodatkowo pojawia się tam bardzo ciekawa teoria na temat JP2,który mimo ogromnego autorytetu jaki posiada w Polsce ,wzbudza spore kontrowersje wśród badaczy NWO.
  Teoria ta,która w moim odczuciu jest bardzo wiarygodna ,w zasadzie jest kamieniem milowym do zjednoczenia opozycji antyNWO pomiędzy pokoleniem JP2 i stricte antyNWO generacji.

  Patron nagrody – niemiecki jezuita kard. Augustyn Bea (1881-1968) to też jest bardzo znamienny fuckt.

  Powoli pajęczyna ,która oplata nasz kraj i nasze elity (i nie tylko nasz/nasze)staje się aż nadto wyraźna,czyżby chcieli się na koniec pochwalić swoją supremacją?
  http://www.jewish.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3275&Itemid=58

  Grpa666 cechuje się niesamowitą dynamiką,ogrom informacji jaki dostarcza w zasadzie starczyłby na 10 innych blogów,dlatego jak komuś umknęła ta teoria to zapraszam:

  Ula Markowska 31.5.2010: Być może m.in. zyskał dodatkowe plusy w oczach żydowskich pobratymców,a może nie pobratymców może to zwykły interesowny podlec- sabotażysta.Pochowek L.Kaczyńskiego bardziej zbezcześcił nasze narodowe sanktuarium, które powinno być zastrzeżone dla pośmiertnego pochówku wybitnych rodaków. Tam powinni znaleźć wieczny spoczynek mężowe stanu, których serca były przepojone patriotyzmem, który to patriotyzm był głównym motywem do podjęcia przez nich działalności politycznej w obronie i polepszenia naszego bytu narodowego i umocnienia autorytetu Polski na arenie międzynarodowej. R.Dmowski wielka nasza chluba , on zasłużył na takie wyróżnienie – co dokumentuje jego życiorys, ale niestety widocznie już dawniej tylko takich z listami rekomendacyjnymi znalazło się w krypcie wawelskiej miejsce.

  W moim osobistym odczuciu , to ta kanalia Dziwsz została uhonorowana za skuteczne sterowanie polityka chorego JP II, który jest Ofiarą Dziwiszowych „miedzywyznaniowej: ideologii. W tym kontekście nasuwa się pytanie : ciekawe jakie leki mu podawał? Podejrzewam, są leki, które powodują – zahamowanie procesu samokontroli i czynią człowieka bezwolnym.
  Widocznie chodziło o to, żeby podważyć autorytet papieża i dzięki temu odciągnąć większą rzesze wiernych od KK. .Wszystkie błędy jakie popełnił JP II datują się po zamachu, a nie przed. A to wiele mówi!!! Trudno mi zrozumieć, że człowiek o takich horyzontach myślenia i takiej wiedzy jak JP II nie rozgryzł kreciej roboty sekretarza.No ,ale życie płata takie figle, że ludzie z honorem nie widza jego braku wśród otaczających ich kanalii. Po prostu trudno im zrozumieć dyshonor u bliskich im osób. Takie kanalie potrafią zdobyć zaufanie wybitnych intelektualistów.

  Zadziwiające jest, że tym „zaszczytem” przyznanym przez ADL ani prasa, ani tym bardziej „uhonorowany” się nie chwalą, nie pisną nawet słówka – nabrali wody w pyski. Tym samym się przyznali, ze taki zaszczyt ociera się o hańbę.

  ps.A tak ode mnie,nie dziwisz nikogo fuckt ,że osoba typu Jon Voight grała postać papieża,pewnie przypadek..

  http://wiadomosci.onet.pl/2188752,12,dramatyczny_list_ojca_slynnej_aktorki_do_obamy,item.html

  W liście otwartym, opublikowanym na łamach „The Washington Times”, Voight pisze: „Stanie się Pan pierwszym prezydentem USA, który okłamał naród żydowski, ale także amerykański”.

  Voight przekonuje, że Obama obiecał bronić Izrael przed wszystkimi jego wrogami, lecz w rzeczywistości przedstawia ten kraj jako wroga, wzmacniając w ten sposób antysemityzm na świecie.23

  Tymczasem, naród żydowski „podarował światu dziesięć przykazań i większą część współczesnych praw”, a ci, których broni Obama, to – zdaniem Voighta – „mordercy i zbrodniarze”.

  Amerykański prezydent na początku czerwca odwiedził Egipt. W stolicy tego kraju Kairze wygłosił przemówienie do świata muzułmańskiego.

  – Przyjechałem tutaj, by szukać nowego początku między Stanami Zjednoczonymi i islamem – zaznaczył Obama.

  Po tym, jak pod koniec maja izraelscy komandosi zaatakowali flotyllę statków płynących do Gazy, Obama jednoznacznie stwierdził, że konieczne jest wiarygodne ustalenie wszystkich faktów związanych z incydentem, a podczas spotkania w Białym Domu z prezydentem Autonomii Palestyńskiej Mahmoudem Abbasem opowiedział się za złagodzeniem blokady Strefy Gazy przez Izrael.

  a tu taki blog związany z konservatem:
  http://foxmulder.blox.pl/2010/03/Satanizm-w-Watykanie.html
  http://wiadomosci.onet.pl/1465695,240,1,egzorcysta_papieza,kioskart.html

  Wiem ,że to harde core ,ale warto na to spojrzeć ze wszystkich stron.
  W końcu ryba psuje się od głowy.

  ps2.Oczywiści e nie wierze w jakąkolwiek dobrą wole Obamy,kolejna manipulacja środowiska syjonistów ,ze sztucznym wrogiem.

  • zagrypiona said

   no wlasnie, to jest duza odwaga zeby pisac na te tematy. dzieki za przypomnienie tematu.

   a propo tych 10 przykazan ktore podarowali nam Żydzi… – ja myslalam ze to Bog je podarowal ludzkosci. no prosze… Sie sprawy zaczynaja powoli wyjasniac. 😛

   • heros2010 said

    Poruszyłem temat vismayamaithreia nie przypadkiem.

    Oczywiście biorąc pod uwagę,że światopoglądowo elektorat
    PiS jest nam najbliższy pod względem oczekiwań od władzy i
    liczebności,jest on wysoce i
    celowo niedoinformowany ,
    A społeczność anty nwo nie kończy się na chrześcijanach.

    Jak wiemy na necie działają prężnie david ickeowcy i
    różnej maści duchowcy zgromadzni
    wokół filozofii z dalekiego wschodu,ufolodzy etc.new ageowcy
    niekoniecznie lucyferiańscy.

    Jeżeli uda nam się utrzymać klimat wzajemnego szacunku
    i dialogu można powołać bardzo dynamiczna społeczność i
    nie zrażać się ,
    że lucyferianie zawsze starają się kontrolować obie strony.
    Po prostu wpływy lucyferian w ruchu antynwo trzeba ograniczyć
    do minimum i się zjednoczyć.

    Oczywiście można się mocno spierać kto do końca ma racje,
    ale dla
    samego celu ruchu antynwo nie jest to do końca ważne
    dla pryncypiów .

    Pryncypia są dla nas jasne:

    STOP KODEX ALIMENTARIUS i GMO
    STOP GEO INŻYNIERIA
    STOP 3 wojna światowa
    STOP LIchwa
    STOP GLOBALIZACJA
    STOP WOJNIE Z TERRORYZMEM
    STOP EKOTERRORYZMOWI(co2 i inne oświecone pomysły)
    STOP permanentnej inwgilacji i ogr.praw obywatelskich
    STOP KŁAMSTWU KTÓRE NAS OTACZA W KAŻDEJ Z TYCH KWESTII
    STOP KRYZYSOWI
    STOP DEBILIZACJI

    Bardzo szanuje twoje racjonalistyczne podejście Taka TAm,
    to bardzo daje dużą siłę temu blogowi,dzięki temu np. ja
    mogę sobie pozwolić na takie dywagacje a blog pozostaje
    w miare neutralny ideowo.

    Dodałbym jeszcze ,że pomimo całego racjonalizmu naszych elit
    całkiem sporo tychże chodzi w fartuszkach na czarne msze,
    a na co dzień zasiada w mega
    racjonalistycznych korporacjach i agencjach rządowych.
    Już nie musze wspominać,że bardzo agresywnie zwalczano
    przejawy tego typu wolnej myśli św.inkwizycja czy też jezuici.
    Z jednej strony wmawiano nam ,że to tak na prawdę bujda ,
    a z 2 wypalano ogniem i mieczem.Oczywiście likwidowano
    konkurencje,ale czy tylko.

    Elity i tajne służby posiadają obecnie zaawansowaną wiedze
    ezoteryczna i starają się z niej korzystać.
    Wychodzą naukowe opracowania na ten temat oraz prześmiewcze
    komedie na wszelki wypadek.
    Badacze NWO świetnie zdają sobie sprawę z kabalistyki
    zawartej w pewnych wydarzeniach politycznych
    czy świętej geometrii w budynkach rządowych.
    Najbardziej kuriozalnym przykładem jest masoński obelisk
    w samym centrum pl.Św.Piotra nie mówiąc już
    o obelisku WAshingtona.
    NIe przeceniałbym wartości propagandowych , bo są one znane
    nielicznym.Dla reszty to fajne klocki.
    Ktoś nie poskąpił środków na te tajemnicze symbole(lol)

    Poruszam ten temat z prostego powodu.Nasze podziemie jest narażone
    na niewyobrażalny stres światopoglądowy tzw.MATRIX.
    Bez wewnetrznych pokładów wiary,praktyk duchowych i nadziei
    można się załamać pod naporem tak negatywnych informacji.

    Dobrze by było te negatywne informacje wykorzystać jako
    paliwo do stania się
    lepszymi i bardziej szczęsliwymi ludźmi oczywiście
    jest to bardzo trudne.

    Podrzuciłem ten temat z Wiesławy bo jednak uważam za mocno
    przemilczane wiadomości o energoinformacyjnej struktórze człowieka
    ,a która ma ogromny wpływ na nasze życie i zdrowie.
    Myślę tu też o systemie czakr i niewidzialnym świecie ,
    który ma odbicie chociażby w modlitwie do anioła stróża
    u katolików.
    Nie mówię o jakichś niszowych ruchak w krk tylko ogólnie.
    Ten system dobrze znają nasze pasożyty czyli lucyferianie
    i struktura jaka za tym stoi.
    Ja w ogóle nazwałbym Wiesławe taką grypą666 w wydaniu
    ekumeniczno new ageowym ale beez tej lucyferiańskiej etykietki
    z bilansem bardzo pozytywnym
    choć dla ludzi w tzw. klimatach.
    Żeby nie przeciągać szukałbym szerokiego fronty antynwo
    właśnie w powszechnym ruchu takiej prawdziwej solidarności antynwo
    ,nie podzieleni wewnątrz wojnami religijnymi,
    mającymi jasny cel -POKONAĆ NWO i stać się lepszymi ludźmi.
    Biorąc pod uwagę potencjał materialny nwo i dysproporcje sił z
    tym związaną niemalże jesteśmy zmuszeni do szukania ścieżek
    podobnych do 1ych chrześcijan,z bardzo silnym ruchem odnowy właściwie na każdym
    polu ,zdecydowanie oddolnym,ukierunkowanym na odkłamanie całej masy
    wielowiekowych manipulacji, a także najprawdopodobniej zastosowania dotąd
    nie znanych metod i technik,najlepiej jak najbardziej niszczących plany
    nwo pokojowo.
    U Wiesławy jest wszystkiego po trochu ,ale za to zawsze coś komuś może sie
    spodobać lub być przedmiotem dyskusji.
    O energoinformacyjnej istocie człowieka postaram się coś więcej napisać
    jak wreszcie zmęcze Wyzwolenie Dimitri Wereszczagina
    DEIR I Wyzwolenie
    Docelowo DEIR miał być systemem sterowania innymi ludźmi tak by nikt nie zauważył
    żadnej manipulacji i jako broń psychotroniczna.

    Pare informacji o DEIR
    http://www.psychotronika.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=225

    ps.Nie chciałbym być posądzony o lobbing np DEIR,mam taką idee,
    ,że dobrze by było znaleźć słabe strony,
    niecodzienne techniki i zacząć atakować nwo na tak samo wielu płaszczyznach
    jak ta mafia robi to z nami.Od ekonomicznej po duchową.
    Musze przyznać,że podchodzę dosyć entuzjastycznie do idei typu modlitwy
    ,wizualizacje,medytacje szczególnie na masową skale.W końcu matrix to tylko
    zbiór kwantów.
    A nasza wola na co dzień jest próbowana/osłabiana przez smog matrixa.
    Oj pojechałem pozdrawiam wszystkich..

    ps2.Bardzo się ciesze że Piotr Bein i Wiesława zajęli takie stanowisko i się z
    nami nim podzielili.To była dla mnie najlepsza wiadomość dnia.:)
    ps3.Nie tracę nadziei ,że w końcu znajdziemy porozumienie.Niebawem bardzo
    trudno będzie uczciwie wspierać syjonistów.Nie tracę nadziei ,że jednak
    zwaśnione strony w końcu zagrają w jednej drużynie,bo nie jest dobrze.
    ps4.Nie wiem czy Wiesława akurat pisze o DEIR to moja inicjatywa.

    • Gustaf said

     Popieram zamknięcie przez Piotra dyskusji na jego blogu.
     Od takich wpisów robi się niedobrze…
     I jeszcze osoba się odgraża kontynuacjami 😛
     Będą re… torsje 😀

 7. bolo said

  Amerykańsko-rosyjskie spotkanie przy hamburgerze

  proszę zwrócić uwagę na zdjęcie dnia z tego linku 🙂
  http://www.informacjeusa.com/2010/06/24/prezydenci-rosji-i-usa-wyskoczyli-na-hamburgera/

 8. Reakcjonista said

  JP.II jest nazywany przez tradycjonalistów katolickich ANTYCHRYSTEM i słusznie ponieważ zdradził kościół katolicki i CHrystusa Pana dwa razy pierwszy raz na soborze vaticano secundo drugi za pontyfikatu. a MY jako katolicy musimy sie modlić by Pan Bóg dał nam katolickirgo papierza na stolicy Piotrowej ponieważ Wojtyła-kATZ JEST NAZYWAMY JUDASZEM a BXVI KAJFASZEM VATYKANU. kTÓRZY ZDETRONIZOWALI CHRYSTUSWA PANA.

  GLORIA SEDEVACANTE.

 9. miziaforum said

  WEŻ UDZIAŁ –

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/06/25/ii-tura-zaglosuj-teraz-jarek-czy-bronek/

  • zagrypiona said

   dzieki za oferte. ja sie jeszcze zastanawiam isc, nie isc… 😉

   • hjk said

    W demokracji obowiazuje taka zasada, a której się mało mówi:
    ” kto nie głosuje, de facto głosuje na zwycięzcę, ktokolwiek by nim był”.

    Uzasadnienie jest proste – nie wyrażajac własnej opinii w głosowaniu decyzję pozostawiam innym. Z nich pewna wiekszość zdecyduje o zwyciestwie jednego kandydata. Nie głosujac jest mi to albo obojętne, kto wygra, albo zgadzam się z tą wiekszością. w obydwu przypadkach de fakto popieram zwycięzcę.

    Niestety dopóki nie ma wyraźnie określonej reguły, ze np. „niegłosujący kontestują system”, albo np. „są przeciw demokracji”, albo „są przeciw obu kandydatom”, ich niegłosowanie nie znaczy nic konkretnego i w obecnym systemie znaczy tylko jw. poparcie zwycięzcy.
    A z tym wiążą się określone konsekwencje, bo zwyciezca zazwyczaj ma swoje zaplecze i realizuje wraz z nim własną politykę, wiec tak naprawdę popieram cokolwiek, co zrobią. I jestem za to odpowiedzialny. I wtedy również tak naprawdę popieram cały ten system. Bo on żyje z bierności i niezaangażowania, myślenia, ze „samo się zrobi”, „ktoś za mnie zrobi”, „nie interesuję się polityką”, itd.

    Podobne znaczenie ma zaproponowane przez T.Urbasie kreślenie obydwu czy wszystkich kandydatów – dopóki się tego nie wyjaśni i nie nagłośni, będzie to objawem jakichś indywidualnych frustracji.

    Dopiero zmiana rozumienia systemu przez jakąś grupę świadomych, masowe rozpropagowanie tego i przygotowanie alternatywnych działań moze doprowadzić do realnej zmiany systemu.

    • zagrypiona said

     najważniejsze słowa z Twojej wypowiedzi ‚w demokracji‚ (ps. wszystkie Twe slowa sa wazne ale te 2 w szczegolnosci) niestety nie biore odpowiedzialnosci za polska pseudopolityke i marionetkowe wladze. dla mnie obaj kandydaci to jedno i to samo tyle ze komor w wersji pseudoliberalnej a JK w wersji pseudoprawicowej. dla mnie to bez roznicy kto wygra. tak bedzie zle i tak niedobrze.

     po ostanich wyborach czulam spory niesmak, cos jak gwalt mentalny. naprawde ciezko mi bedzie zmusic sie do uczestniczenia w takiej szopce.

     ps. w jaki sposob okaze walke z systemem glosujac na jaroslawa badz bronislawa? w jaki sposob pomoge Polsce i temu spoleczenstwu wybierajac jednego lub drugiego na prezydenta? bardzo chcialabym wiedziec. poza tym, wiem ze za pozno na bojkot 😉 jesli mnie ktos sila zaciagnie do urny badz zaplaci rownowartosc rocznego budzetu Polski w zlocie, oczywiscie nie z kiesy podatnika (na pociagniecie tego wozka jeszcze rok) to moze zaglosuje na JK. ale tylko po to by pokazac ze NIC abosolutnie NIC sie w tym kraju na lepsze nie zmieni – JK bedzie sie zarl z rzadem, sadzac po tym co mowi Palikot beda nawet do siebie strzelac a wiec szykuje sie niezly western. (obym sie mylila)

 10. Praworządny Obywatel NWO said

  Jesteśmy rzeczywiście w sytuacji trudnej. Łatwego rozwiązania nie ma. Ja po raz pierwszy w życiu oddam nieważny głos. 5 lat temu głosowałem na Lecha. Jakoś ten jego filosemityzm znosilem, bo myslałem,że to taka taktyczna gra, Jednak jak przeczytałem u Beina te jego zachwyty nad syjonizmem to czara goryczy się przelała. Odnowa może chyba już tylko przyjść w wyniku załamiania się NWO na skutek jakichś nieprzewidzianych przez unych okoliczności. Kontrolowany upadek świata to jednak jest skomplikowane nawet jak na koszerne głowy. Może w jakiś nieoczekiwany sposób do opinii publicznej przedostaną się jakieś szokujące informacje o NWO i to wstrząsnie ludźmi, obudzi ich? Jako osoba wierząca licze też na jakąś formę boskiej interwencji bo zło i kłamstwo zalewa świat w zastraszającym tempie.

  • heros2010 said

   Chyba jedyną nieprzewidzianą okolicznością jest wywieźć zarządców baraku Polin na taczkach poza polską granice..
   Przydałaby się znowu taka akcja jak z zatoką meksykańską ,na wielu blogach ostry atak na rząd za jawne nie działanie w imię polskiej racji stanu,próba uwikłania nas w światowy konflikt ,bo nie mamy wątpliwości ,że na Iranie się nie skończy..
   W 1939r Polska nie poszła z Adolfem,tym razem ~nasze władze nie chcą zrobić tego samego błędu i już pójdą.
   Od razu wiedziałem ,że jak najbardziej o tym myślą po tym wycieku:
   http://wiadomosci.onet.pl/2188834,11,1,1,item.html?drukuj=1

   http://www.grom.mil.pl/galeria_pliki/Irak_pliki/Irak.htm

   Znowu się będą fotografować przed płonącymi szybami ,zapomnieli tylko,że tym razem wrócą w ołowianych trumnach.

   O nas staram się nie myśleć w kraju.W zależności jak pójdzie Chinom w tej wojnie z Usraelem,Rosja albo się dołączy do Chin albo do UE.
   Gorzej jak do Chin ,wtedy mamy wiadomo co..
   Teraz to na pewno nie będzie taki lajcik jak w Iraku.Na planszy są już większe figury.A my na gambicie jak zwykle.

 11. ALFA said

  Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem?
  Dość nieoczekiwanym pokłosiem wizyty premiera Tuska w Izraelu jest strategiczne partnerstwo wojskowe Polski z państwem żydowskim. Uwaga: kilkakrotna lektura tej frazy bynajmniej nie czyni jej mniej dziwaczną.

  We wczorajszej rozmowie telefonicznej z premierem Donaldem Tuskiem izraelski minister obrony Ehud Barak zapowiadał, że gotów jest zawrzeć z naszym krajem kontrakty na dostawę broni najnowszej generacji. Takiej, którą przekazuje się tylko najbardziej zaufanemu sojusznikowi.

  Potem wydrukował to „Ha’aretz”, nasza ulubiona żydowska gazeta. Opatrując tytułem Towarzysze broni – cieszy się „Dziennik”.

  To co pisze „Dziennik”, wygląda bardzo ładnie. Jednak spróbujmy zachować chłodny umysł. Izrael nie da nam bowiem broni za darmo. A im bardziej coś zaawansowane technologicznie, tym droższe. Nawet w przypadku pralek.

  Niewiarygodne sukcesy premiera Tuska polegają więc głównie na tym, że coraz więcej krajów jest nam gotowych sprzedać bardzo drogie rzeczy. USA – systemy przeciwrakietowe „Patriot”, Izrael – różne inne zabawki. Jest to sukces męża, chwalącego się żonie że poszedł do sklepu i kupił wino za 200 złotych butelka.

  Zgodnie ze swym dość nieszczęśliwym zwyczajem, Tusk Izraelowi wiele naobiecywał. Między innymi dowiedzieliśmy się, że w wypadku konfliktu zbrojnego z Iranem Jerozolima może liczyć na bezwzględne wsparcie
  Polski. To coś nowego. Więc teraz polscy żołnierze będą walczyć za Izrael.

  Przy okazji Tusk, zupełnie nie wiedzieć czemu, postanowił wykluczyć Iran ze społeczności międzynarodowej. (I czyżbyśmy już uznali Jerozolimę za stolicę Izraela, Panie Premierze? To też maleńka nowość. Ambasadę jakoś wciąż mamy w Tel Awiwie.)

  Polska nie ma wątpliwości, że słowa Iranu kierowane do Izraela pozbawiają go prawa do miejsca w społeczności międzynarodowej.
  http://www.pardon.pl/artykul/4531/tusk_obiecuje_izraelowi_polska_pojdzie_na_wojne_z_iranem

  • heros2010 said

   http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80708,5104535.html?i=1

   Gazeta.pl > Wiadomości > Archiwum
   Tusk: Polska to najlepszy rzecznik Izraela w UE

   @Alfa może się jednak przełamiemy i zamiast bambobarakakomora jednak mccain,
   ale wybór niech to szlak.Jest nadzieja ,że doły nie pozwolą ,a w PO nie ma nadziei.

   • ALFA said

    Heros2010 jak dotrzeć do młodzieży i im uświadomić w co nas pakuje rząd PO,bo najwięcej będzie głosować na nich młodzież.

    • zagrypiona said

     a mlodziez to ile lat? 20? 30? mi sie wydaje ze ta mlodsza mlodziez, ktora studiuje, mieszka z rodzicami bedzie glosowac pod wplywem starszych osob. tak mi sie wydaje.

     ja osobiscie zauwazam odwrotna tendencje, starsi glosuja na PO bo sa zmeczeni kłótniami rzad – prezydent. w kazdym razie w mojej okolicy. :/

     mlodziezy nalezy zaoferowac (partie prawicowe powinny) mlodych politykow, a nie wciaz te same twarze okolo 60 ktore widzimy od 20 lat i nic sie nie zmienia (nie mowie ze starsi wiekiem politycy sa zli, ale niestety starszych juz przerabialismy, czas na swiezosc – mlody nie znaczy gorszy – a niestety taki stereotyp w Polsce panuje ze jak ktos mlody i ma dobre pomysly, to musi odczekac swoje w kolejce az sie zestarzeje). ja osobiscie jestem pod 30 i juz mnie zaczyna irytowac taki stan rzeczy powoli. 😉 gdybym nie byla w klimatach antyNWO to na PO bym nie zaglosowala chocby z uwagi na dziadula Bartoszewskiego i innych tego typu ludzi popierajacych PO. Gdzie sa jacys mlodzi politycy itd, polscy, patriotyczni?

   • ALFA said

    Pakt wojskowy Polski z Izraelem? – Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapiro w Krakowie,11 Minut, 22.06.2010
    Między Polską a Izraelem jest porozumienie wojskowe
    i Polacy powinni protestować niemu.Polacy powinni mieć świadomość,że staliśmy się częścią problemu w momencie gdy pozwolili polskiemu rządowi na porozumienia wojskowe z Izraelem

 12. ALFA said

  TAK TUSK SZASTA NASZYMI PIENIEDZMI
  J.Kaczyński: referendum jedynym rozwiązaniem kwestii restytucji mienia
  Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że referendum ogólnokrajowe jest chyba jedynym sposobem rozwiązania problemu restytucji mienia żydowskiego w Polsce.
  W środę na konferencji prasowej w Sejmie dziennikarze pytali szefa PiS o doniesienia prasowe, że podczas swojej wizyty w USA premier Donald Tusk obiecał przedstawicielom organizacji żydowskich w Nowym Jorku rozwiązanie problemu restytucji prywatnego mienia żydowskiego w Polsce jeszcze w tym roku.

  „Jak zobaczę, przeczytam, co naprawdę powiedział Donald Tusk, wtedy będę się do tego ustosunkowywał” – podkreślił J.Kaczyński.
  Ta wizyta jest dość tajemnicza, tak naprawdę nie bardzo wiadomo, co zostało ustalone w trakcie rozmów (Tuska) z prezydentem Bushem” – zaznaczył.

  Spytany wprost, czy mienie żydowskie w Polsce powinno być restytuowane, J.Kaczyński powiedział: „W Polsce po 1939 roku nastąpiło zawalenie się całej struktury społecznej, także struktury własnościowej i jej odbudowa, czy w postaci naturalnej poprzez oddanie mienia, czy w postaci odszkodowań, to byłoby przedsięwzięcie w najwyższym stopniu trudne”.

  „A jeśli chodziłoby o odszkodowania – głównie musiałoby chodzić o odszkodowania – to byłoby to tak: biedni Polacy, a dokładnie potomkowie biednych Polaków mają zapłacić potomkom bogatych Polaków, czy obywateli polskich. Sądzę, że trzeba by jednak zrobić referendum i zapytać Polaków, czy chcą płacić, to jest chyba jedyne rozwiązanie” – ocenił J.Kaczyński.
  http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,49621,5015072.html

  • Praworządny Obywatel NWO said

   To Jarek może nie jest taki prożydowski? Chociaż pamiętam,że jak rządził PiS to tez im obiecali,że restytucja mienia żydowskiego nastąpi „jeszcze w tym roku”. Chyba obie strony grają w tej sprawie na czas. Gdy coraz więcej Polaków ma coraz wieksze trudności w spłacie własnych długów poparcie restytucji mienia może każdą partię kosztować znaczny spadek poparcia. Można było wykorzystać pojmanie tego agenta Mossadu i ugrać cos w tej sprawie. Ciekawa była tez wypowiedź jednego z ważnych działaczy żydowskich, „Jak Polska nie ma tych 60 miliardów, to nie musi się tak martwić, bo my im te pieniadze pożyczymy”. Jakie to proste.Dla nich to przecież tylko jeden zapis komputerowy w wirtualnej ksiegowości, ale realne pienądze to już oddamy my. Jak Polacy nie mają sznurka,żeby sie powiesić, to nie ma sie co martwic. My ten sznurek pozyczymy. Genialne. My naprawde nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo przegralismy w II WŚw.

 13. zenobiusz said

  Czy Wojsko Polskie pójdzie, ginąć za Izrael w wojnie z Iranem ???
  Posted by zenobiusz w dniu Czerwiec 25, 2010

  00Rate This

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/06/25/ii-tura-zaglosuj-teraz-jarek-czy-bronek/#comment-194

  BĘDZIESZ GŁOSOWAĆ NA „PO” WYŚLESZ SWOJE DZIECKO NA WOJNĘ IZRAELSKO-IRAŃSKĄ
  TUSK WYSYŁA NASZE DZIEĆMI OD 2008 DLACZEGO SWOJEGO SYNA I CÓRKĘ NIE WYŚLE??

  Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem?
  Dość nieoczekiwanym pokłosiem wizyty premiera Tuska w Izraelu jest strategiczne partnerstwo wojskowe Polski z państwem żydowskim. Uwaga: kilkakrotna lektura tej frazy bynajmniej nie czyni jej mniej dziwaczną.

 14. Tomasz.UK said

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2245,WOJNA-NAJAZD-NA-IRAN-POpierajcie-USA

 15. ALFA said

  Dziwne ćwiczenia naszego wojska w USA obejrzyjcie i przemyślcie.

 16. […] Wpisała ALFA […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: