Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

25.06.2010 – Iść, albo nie iść…

Posted by zagrypiona w dniu 25 czerwca 2010


Postanowiłam przetestować opcje WordPress jeśli chodzi o tworzenie ankiet. A przy okazji zadać Szanownym Czytelnikom, stałym i nowym pytanie odnośnie II tury wyborów prezydenckich.

Jedni pytają: Jarosław, czy Bronisław? Szczęśliwi którzy znają już odpowiedź na to pytanie. I z wiarą pójdą oddać swój głos, spełnić swój demokratyczny obowiązek.

Ja natomiast pytam: ‚iść, albo nie iść na II turę wyborów prezydenckich 2010?’

Myślę, że o kandydatach w tym miejscu pisać nie muszę, każdy wybiera co mu odpowiada. I dość już o nich było powiedziane tu i ówdzie.

Dziękuję za udział w ankiecie. 🙂

Reklamy

Komentarzy 61 to “25.06.2010 – Iść, albo nie iść…”

 1. Praworządny Obywatel NWO said

  Możesz wprowadzić opcję „Skreślę obu”. Nie mam jak zagłosować w tej ankiecie.

 2. heros2010 said

  Kurcze w świetle zbliżających się makabrycznych zdarzeń w Iranie tego lata najprawdopodobniej,obym się mylił moje przemyślenia o budowaniu frontu antynwo na sieci mogą być spóźnione o 5 lat.

  Oczywiście NWO nie będzie czekać aż się wreszcie zbuntujemy i po raz kolejny przejęło inicjatywę ostro prąc do wojny.

  Jeżeli nie zaczniemy w najbliższym czasie protestować przeciwko tej niby lokalnej wojnie to niebawem możemy się skupić na bardzo żarliwej wierze w Boga i zacząć się przygotowywać do ostatniej podróży.

  Przydałaby się jakaś demonstracja w stylu pogrzebu Lecha Kaczyńskiego,Solidarni 2010r.etc
  Tu już nie mamy dylematu moralnego iść na brudną nie naszą wojnę czy nie iść.Iść i zginąć w dodatku.
  Pomysł jest tak absurdalny,żeby POLSKĘ wplątywać w ten konflikt,że chyba tylko farbowane lisy mogłyby na to wpaść.No ,ale w końcu fani PO ciągle śpią.

  • zagrypiona said

   lepiej sie chyba odciac od ‚Polski’ na jakis czas niz wierzyc ze bedzie jakis protest, ten narod spi. ja juz nie wiem co o tym myslec. rece i nogi opadaja. jesli zas sa to ostatnie tygodnie naszego zycia, to moze wykorzystac je np na cos przyjemnego. obcowanie z Natura, z Bogiem… itd.

   ani Komor ani Kaczynski nie jest wyjsciem, oni obaj beda prowojenni. a lud jak sie nie sprzeciwil idiotycznej wojnie w iraku i afganistanie, tak i tu sie nie sprzeciwi.
   Solidarni 2010 byli reakcja na doprawdy silny emocjonalny bodziec. W przypadku wojny w Iranie nie ma takiego bodzca.

   Obym i ja sie mylila. Jakos mnie pesymizm (lub raczej realizm) nie opuszcza.

   • heros2010 said

    Wiem ,ale to dobrze ,że cię realizm nie opuszcza.Aaa znalazłem fajną grę yy stymulator.Można się pobawić w boguff z bilderwiochy
    Straszna propaganda

    http://ziemianarozdrozu.pl/symulator

    Ciekawe czy jakiś burak z NWO poland pokazuje coś takiego ~polskim idiotom od
    tajemnicy poliszynela chemitrials..
    Z tego symulatora jasno wynika,że nie potrzebnie się tak męczymy żyjąc a tylko zabieramy powietrze i podgrzewamy klimat:)
    AA na Śląsku bez litości prążkowany beton na niebie,duchota i zimno.Może znowu włączą centralne.. KOcham ten zakłamany k(raj).

 3. antykk said

  Wybory i tak są niewiarygodne.Bruksela-96 kart róznica,Przasnysz 796 kart brakło!!!!!???? http://www.tvn24.pl/-1,1662259,0,1,w-przasnyszu-zniknelo-796-kart-do-glosowania,wiadomosc.html

  • zagrypiona said

   no i wlasnie, to jest istna szopka, pomijajac juz osobistosci kandydatow, zreszta nawet na grypie od poczatku szopki wyborczej byly przyklady przekretasow. a ile jest takich przypadkow o ktorych nie wiemy?

  • Zapsa said

   Skoro szopka to lepiej nie brać w niej udziału, a jak pisałaś wyżej, obcować z naturą. Ja np. powtórzę weekendowy wypad rowerowy wzdłuż wybrzeża, namiot w plecak i rozbicie się na dzikiej plaży(tak! mamy takie, na których nie zobaczycie nikogo, bo nie prowadzą do nich żadne ściezki). Polecam każdemu starganemu myślami o NWO – zobaczycie jak wasze głowy się resetują a nerwy odpoczywają!

  • Gustaf said

   Mendia i sondażownie żydowskie manipulują wszystkim, począwszy od doboru kandydatów , na liczeniu głosów kończąc.
   POPiS zabawia się w „dobrego i złego policjanta” a ciemny lud za pomocą żydowskich przechszt i agenciur łyka to psińco .
   Najciekawsze jest to , że niektóre łajzy wygrzebują te ściemy w internecie , przekopiowują i traktują , jako własne wytwory intelektu 😀

 4. arek said

  Ważny komunikat w sprawie wizyty p.Clinton w Polsce – piszcie maile !
  Ponad 60 ministrów SZ z całego świata, w tym sekretarz stanu USA Hilary Clinton, parlamentarzyści, działacze, w sumie kilkaset osób zjedzie w następny weekend do Krakowa, by dyskutować o demokracji. Możliwe, że dojdzie wówczas do spotkania Komorowski-Clinton.
  Prosimy, aby wyrazili Panstwo Swoj sprzeciw wobec jawnej ingerencji w sprawy Polski. Prosimy o sygnowanie Swoimi nazwiskami i przesylanie ich na ponizsze adresy emailowe:

  http://blogmedia24.pl/node/32201

 5. arek said

  Gra Afganistanem, gra powodzianami

  http://kuzmiuk.blog.onet.pl/Gra-Afganistanem-gra-powodzian,2,ID409055527,n

 6. janosik said

  Komorowski kłamie – w sprawie prywatyzacji służby
  zdrowia też – kłamie tak samo jak jego dyrygent
  Tusk, i kłamie jak całe PO!

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/polska-wystraszyla-nato,1498297

 7. zagrypiona said

  Fragment z najnowszego artykułu na grypie666 http://grypa666.wordpress.com/2010/06/26/wybory-prezydenckie/

  * obydwaj kandydaci poparli model zjednoczenia Europy jako superpaństwa z eurokonstytucją,
  * obydwaj sprzeciwili się konstytucyjnej ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci,
  * obydwaj popierali zaangażowanie wojenne Polski w Iraku i Afganistanie,
  * obydwaj, jako czołowe w swych środowiskach osoby, uczestniczyli w szkodliwych dla Polski przemianach gospodarczych skutkujących przejmowaniem majątku narodowego przez obcych,
  * obydwa środowiska wpisują się w bardzo niebezpieczny dla Polski proces relatywizacji historycznej odpowiedzialności w kontekście roli Niemiec, UPA i komunizmu,
  * obydwa środowiska popierają w edukacji liberalne i internacjonalistyczne treści.
  * obydwaj kandydaci popierają szkodliwy dla Polski projekt wstąpienia do strefy euro i likwidacji złotego, co spowoduje utratę możliwości kreowania polityki monetarnej Polski oraz utratę naszych rezerw walutowych i znaczny wzrost cen.

  • Zapsa said

   obydwaj są wysłannikami tych samych struktur, tyle że nazywają się PO i PIS, żeby Polacy myśleli, że mają wybór. To nie oni są podzieleni, ale Polacy.Żenada

 8. Greg said

  Moje zdanie to zacytowany poniżej fragment tekstu:

  ” Jestem często nagabywany o swoje preferencje wyborcze na dzień 20 czerwca br. Zaręczam, że są przewidywalne i w pełni tożsame z głoszonymi od wielu lat poglądami. W pierwszej turze zagłosuję na Andrzeja Leppera, nie tyle jako człowieka i polityka (tu na moje komplementy liczyć nie może) lecz jako reprezentanta partii, której antypolskich działań przypisać nie sposób. Będzie to także forma obywatelskiego protestu przeciw manipulacjom zarówno instytucji państwowych (vide: PKW), jak i mend medialnych oraz polityków żywotnie zainteresowanych, aby przez koszerne sito nie przeszedł choćby jeden goj. Oczywiście, szanse Leppera na drugą turę są iluzoryczne lecz każdy wynik powyżej 1 proc. będzie tutaj pokazaniem efektownego „wała” samozwańczej elicie.
  W rundzie drugiej, zwłaszcza z udziałem B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego (ostatnio wielkiego „przyjaciela” Rosjan), reprezentujących dwa – pozornie zwalczające się – kibuce w ramach tej samej gminy, głosu najzwyczajniej nie oddam. Także wówczas, gdyby do takiego kroku namawiał Lepper. Mówiąc krótko – na żydów nie głosuję, bo nie kolaboruję.
  H. Jez.”

  Ps.
  Ode mnie:
  Głosowanie na utrwalaczy żydowskiego kibucu jakim stała się Polska, to wspieranie antypolskich działań, nie ma mniejszego zła w tym wypadku, jeżeli ktoś chce mieć dobre samopoczucie niech nie głosuje w drugiej turze, chyba, że obowiązują go więzy krwi z pachołkami międzynarodówki syjonistycznej.

 9. Gustaf said

  Popieram w (prawie) całej rozciągłości wpisy 7 i 8 .
  Nie ma żadnej partii nie kolaborującej, bo nie elektorat , ani żaden szary członek decydują. Demokracja i w partiach i państwie nie istnieje. To chore bredzenie elit.
  Jako młody, z gorącym jeszcze dowodem osobistym w ręce „pomagałem” Gierkowi.
  Nigdy więcej nie dałem się uwieść bajdurzeniom o „wyborze”.
  Naprawę Polski trzeba zacząć od samego dołu społeczeństwa, poprzez „taczki ew. wrotki” a nie szukać i „leperować” wśród zgranych i złajdaczonych elit.
  Głosowałem po 89 roku tylko raz : w celu odsunięcia od władzy prezydenta „10%” Karnowskiego z Sopotu

  • antykk said

   Tez głosowałam aby odsunąć prezydenta a pózniej on dostał stanowisko…-znacznie lepsze.hehehh teatrzyk za ludzkie pieniądze, i nic więcej

 10. zenobiusz said

  Najnowsza informacja – z krakowskiego srodowiska zblizonego do TELEWIZJI
  NARODOWEJ. Ma byc zorganizowany pobor do wojska polskiego w celu
  zasilenia sil pro-izraelskich w zwycieskiej wojnie z Iranem (a potem
  przegranej – z Chinami). Niestety, najczarniejsze scenariusze sie
  sprawdzaja. W swietle tego, co sie dzieje – wyglada ze zamach w
  Smolensku byl forma przymuszenia Braci Kaczynskich do zrealizowania
  poboru polskiego miesa armatniego na zydowska wojne z Arabami i Chinami.

  Znaczylo by to, ze Lech jednak tej wojny nie chcial i dlatego musial
  zginac. Czy Jaroslaw sie teraz ugnie? Czy w tydzien po jego wygranej
  dowiemy sie podczas corocznej pielgrzymki sluchaczy Radio Maryja, ze
  kolejna wojna jest nasza wojna?

  • Andrzej 101 said

   A ty, zenobiuszku, cały czas tę żydowską kukłę Kaczora-Kalsteina jako potomka Chrobrego reklamujesz. A to przecież Lech zażydził Polskę, ganiał po Belwederze w jarmułce przy świecach menory, a żydostwo ubolewało, że straciło przyjaciela. Choć sami go rąbnęli, bo nie miał szans na reelekcję. Po Smoleńsku rozdmuchano „patriotyczny” amok, żyda Kalksteina pochowano na Wawelu, a takie „patrioty” jak ty robią reklamę rezerwowemu Kalksteinowi! Przecież to Kaczor chciał strategiczny sojusz z Izraelem. To Kaczor/Kalkstein Lech sprzeciwił się międzynarodowemu potępieniu zbrodniarzy z Izraela za pacyfikację Strefy Gazy .A ty temu żydowi reklamę robisz. Sam robisz z siebie w ten sposób szabas-goja i żydowskiego pomagiera. A jeszcze na dodatek patriotę udajesz.

   • zenobiusz said

    Tchórzliwy,pokurczu,śmiesz twierdzić że nie wpuszczam twojego bełoktu.???Zajrzałem tu przykadkowo,i widzę,że dalej robisz swoją krecią antypolską robotę.

 11. ALFA said

  Właśnie Bronek przemawia w TV INFO idżmy do wyborów Polacy i pokażmy co jest dla nas najważniejsze.Wybierając Bronka dzieci i wnuki nasze pójdą na wojenkę ,czy po to je chowaliśmy , żeby je stracić musimy się przeciwstawić PLATFORMIE.Tym dorobkiewiczom niedbającym o naszą wolność,godność i doprowadzającą nas do ubóstwa.Wszystko co mówi w tej chwili to jest zakłamanie.Tak straszy nas Bronek PIS-em, ale bójmy się Platformy sprzedawczyków POLAKÓW. Nie dopuśćmy ,aby nasze dzieci i wnuki poszły walczyć i zabijać niewinne dzieci i kobiety.Zjednoczmy się ,jeżeli tego teraz nie zrobimy to możemy tego bardzo żałować.Więc przemyślcie państwo na kogo głosować.

  • zagrypiona said

   Ja mam takie niewinne pytanko. bo powoli trace rozeznanie kto z kim… Podobno Bronek = WSI = pro Rosja… A tu nagle sie okazuje ze niby ma stanac wespol z Izraelem i USA przeciw Iranowi. A dopiero co bylo mowione – nie na Bronka nie bo on z rosja i Niemcami trzyma…

   Teraz tak: Kaczynski. Z tego co wiem to on zawsze byla anty Rosja. A wiemy ze byl pro USA i pro Izrael. Nagle sie to wszystko pozmieniało?

   Gdzieś niedawno czytalam tez, ze jakies sily wojskowe Izraela wyruszyly z roznych kierunkow ku Iranowi w tym z GRUZJI. Tej Gruzji ktorej to Kaczynski tak bronil przed ‚ruskimi’. Czy istnieje jakas korelacja miedzy tymi zjawiskami? Kaczynski – szopka w Gruzji – sily Izraela ciagnace m.in z Gruzji – atak na Iran.

   Poza tym. Teraz to jest przedwyborcze straszenie soba nawzajem propisowcy strasza Bronkime, peowcy Jarkiem. A prawda objawi sie nam po wyborach.
   Na miejscu tych ktorzy sadza ze Jarek nie uzna i tej wojny za ‚nasza’ nie dawalabym za to glowy. 😉

   Tak wiec apel do inteligentniejszych ode mnie. Wytlumaczcie mi w wiarygodny chlodny sposob o co w tej szocpce ktora sie teraz przed nami rozgrywa chodzi. Kto z kim, kiedy, w jakim celu? Bo ja juz stracilam kompletnie rachube.

   • ALFA said

    Dla zagrypiona
    może to coś pomoże rozjaśni bo sam szukam ,kto z kim się zadaje

    W połowie 1991 roku, na wstyd zakrawał fakt, że we wszystkich państwach dawnego bloku sowieckiego, funkcjonowały wybrane w demokratyczny sposób parlamenty, poza Polską, która przecież proces destrukcji komunizmu rozpoczęła.
    Wałęsie nie spieszyło się do zmian, z tych samych powodów, dla których narastał konflikt z Kaczyńskimi – Wałęsa nie chciał twardych przeciwników z takim samym mandatem jak on. Wygodnie było zarządzać państwem, w którym posłowie odcięci zostali od zaplecza (PZPR rozwiązała się już w 1989), a rząd był całkowicie zależny od prezydenta i miał w parlamencie zaledwie kilkudziesięciu reprezentantów. Tylko Kaczyński ze swoim PC naciskał i parł do wyborów – do normalności, która miała zburzyć nieźle funkcjonujący układzik.
    Drugim powodem rozstania był opór Kaczyńskiego wobec rosnących wpływów w Belwederze, ludzi nie tyle miernych, co wręcz o podejrzanej, agenturalnej przeszłości. Sprzeciwiał się temu, ale wygrać tej wojny nie mógł z powodów, o których napisałem powyżej, Wachowski, Drzycimski czy Falandysz, byli dla Wałęsy idealnymi współpracownikami. Definitywny koniec współpracy opisał w swej książce Jacek Kuroń: http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=0739&path=arty2010

    • Andrzej 101 said

     Alfa, Kaczyński nie parł do normalności, a do zażydzenia Polski. Chciał zrobić z nas wasala Izraela i zażydzonej USA. Jego „walka” z agenturą SB była mistyfikacją. Jak Zyta Gilowska z PiS okazała się agentką, to cały PiS udzielił jej poparcia – że to nieprawda, że ją „bez jej wiedzy i zgody” SB zarejestrowała. WSI rozbił PiS na tej zasadzie, że wywalali z wojskowego wywiadu tych, którzy nie przewerbowali się na agentów USA i Izraela. Bo agentura tych państw Kaczyńskim/Kalksteinom nie przeszkadza. Kaczyńscy to żydowscy sayani dbający tylko i wyłącznie o interesy żydostwa. Polski patriotyzm u nich to tylko zasłona dymna, aby nas ogłupiać. Co niestety jak na razie robią dosyć skutecznie. Bo miliony Polaków na tych żydowskich agentów dało się nabrać.

    • zenobiusz said

     Jesteś Pan Herr Schubert,taki sam antysemita,jak eichmann,i heydrich,cele polityczne masz podobne.

  • zagrypiona said

   „Marek Głogoczowski 25.6.2010

   W Iranie, w północno-zachodnich okręgach w pobliżu Morza Kaspijskiego ogłoszono wczoraj STAN WOJENNY w związku z koncentracją w południowym Azerbejdżanie przerzucanych tam z Gruzji znacznej ilości czołgów oraz samolotów Izraela oraz USA (dzisiaj http://www.km.ru sugeruje, że według „niezależnego eksperta” ta wczorajsza informacja o koncentracji wojsk „przymierza US-IL” na granicy Iranu to prowokacja) […] Co więcej (to już nie zmyłka, ale zdaje się poważna informacja), Kanał Sueski przepłynęło kilka dni temu nie tylko 11 jednostek floty wojennej USA, w tym lotniskowiec, zmierzając w kierunku morza Arabskiego, ale także 3 izraelskie łodzie podwodne, wyposażone w rakiety z głowicami nuklearnymi o zasięgu 1500 km.”

   co czlogi izraela oraz usa robily w gruzji?

  • Gustaf said

   Nie zacietrzewiaj się Alfa. Nie ma żadnego znaczenia na kogo nie zagłosujesz.
   Clintonowa pilnuje tutaj swoich ciemnych interesów , jak i Brzeziński– żeby tchórze w ostatniej chwili czegoś nie spieprzyli. Niezależnie od wyników oba schowają się w jednym bunkrze kiedy Iran wystrzeli kobaltem w żydowskich sojuszników. Mizia ostrzegał , że wybory nie są konieczne i pewne. Jarka pilnować pewnie nie trzeba , a z Bronkiem nie wiadomo. Kłamstwo ma we krwi.

 12. ALFA said

  NASZ MESJASZ

  Mimo tych dość licznych symptomów, dzięki mediom uświadamiającym „ciemnemu ludowi”, że premier Tusk jest największym skarbem naszej Ojczyzny, poparcie dla Platformy Obywatelskiej wciąż rosło, przekraczając niemal we wszystkich sondażach 50% a w niektórych dotykając nawet niebotycznej bariery 60%. Stąd już naprawdę niedaleko do pamiętnego poparcia, jakim naród w PRL, obdarzał komunistów, a które wahało się w granicach 95-99%. Z tym tylko, że wówczas było to jednym wielkim picem, teraz już nie tak bardzo.
  Absurd w iście Mrożkowym stylu musiał w końcu wywołać kolejne plagi i wywołał. Po raz drugi już w krótkim czasie rządów PO, Polska pogrążyła się w żałobie narodowej a na smoleńskiej ziemi zginęli najważniejsi politycy, urzędnicy i wszyscy dowódcy armii.
  Nie minął nawet miesiąc od tych bolesnych chwil a kolejna plaga uderza w kraj. Tym razem przyjmuje ona postać Powodzi… chciałoby się napisać tysiąclecia, ale jak to możliwe, skoro taka, występująca raz na 1000 lat powódź, była zaledwie 13 lat wcześniej. Znów Donald może powiedzieć, że los się na niego uwziął, że niebo rzuca mu kłody pod nogi, ale przecież kilka dni wcześniej, zanim zalane zostało południe kraju, 14 maja meteorolodzy ostrzegali Rządowe Centrum Kryzysowe, że w wyniku obfitych opadów deszczu, ryzyko wystąpienia powodzi jest bardzo duże. Czy coś zrobiono? Owszem premier z wicepremierem założyli korki i wybiegli pokopać piłkę… póki jeszcze nie pada.
  Jak wynika z tego krótkiego i pobieżnego podsumowania, mamy za sobą połowę z „dziesięciu plag egipskich”, przepraszam „cudów Tuska”. Znajdujemy się zatem dokładnie w połowie drogi, przed nami coraz gorsze, coraz bardziej bolesne doświadczenia, ale podobnie jak starożytni Egipcjanie mamy wciąż jeszcze szanse ich uniknięcia – wystarczy tylko zmusić faraona do ustąpienia.
  Mam nadzieję, że Polacy dojrzali już do tego by zamiast ryzykować igranie z nadprzyrodzonymi mocami premiera, lub jego niewytłumaczalnym pechem, postanowią coś zmienić. Tym bardziej, że osoba kandydata PO w najbliższych wyborach prezydenckich, Bronisława Komorowskiego, oceniając po ogromnej ilości gaf, wpadek i „kaszalotów”, sama w sobie wygląda na najgorszą z możliwych plag.
  http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=0798&path=arty2010

 13. Andrzej 101 said

  Zagrypiona, mam prośbę. Zenobiusz zaatakował mnie imiennie na jego blogu. Przy czym ta szuja, bo trudno go inaczej nazwać, całkowicie kasuje moje wpisy i komentarze. Dlatego poniższy komentarz wklejam tutaj:

  Niepoważny i żałośnie naiwny Zenobiusz znów dał plamę. Uwziął
  się, aby mnie „skompromitować” i skorzystał z usług niejakiego
  Bereszyńskiego.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/25/andzej-szubert-prawdziwekczyli-prawdziwy-polak-opluwacz-jaroslawa-kaczynskiego/
  Pierwszą porażką nawiedzonego PiS-dzielca zenobiusza było to, że
  bredniami Bereszyńskiego absolutnie nikt, poza samym zenobiuszem, się nie
  zainteresował. Pracowicie doklejał zenobiusz kolejne bumagi i wypociny
  skompromitowanego na Opolszczyźnie Bereszyńskiego, ale guzik to dało.
  Krótko o samym Bereszyńskim. Magister chemii, który sam siebie ogłosił
  „historykiem Solidarności” na Opolszczyźnie i „legendą opolskiej
  opozycji niepodległościowej”.
  http://lustronauki.wordpress.com/2009/02/28/zbigniew-bereszynski/
  Tę „legędę” jednak Porozumienie Organizacji Niepodległościowych
  wywaliło z ich forum na zbity pysk.
  http://porozumienie.mojeforum.net/temat-vt231.html
  Podobny los spotkał fałszerza historii Bereszyńskiego na forum
  Solidarności Walczącej Katowice.
  Bereszyński jest od paru lat publicystą gadzinówki wyborczej. Wkupił
  się tam pisząc służalczy tekst o Michniku, gdzie pisał o dreszczach
  biegnących po plecach, gdy słucha się wspaniałych analiz Michnika. Od
  tego czasu namolnie fałszuje Bereszyński historię opolskiej i
  kluczborskiej Solidarności.
  Przerobił on już kilku agentów SB na bohaterów, pomagał gadzinówce
  wyborczej w atakach na IPN. Atakował na łamach gadzinówki Zarząd
  Regionu w Opolu (nie chcą finansować jego grafomańskiego gniota). Walczy
  z OSPN-em, który sam zakładał, tylko dlatego, że OSPN demaskuje go jako
  kłamcę i oszusta:
  http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=265
  http://porozumienie.mojeforum.net/temat-vt293.html
  Bereszyńki wykorzystał także łamy gadzinówki, jak i opolskiego radia
  do imiennych ataków na mnie. Nie znosi mnie, gdyż publicznie nazywam go
  oszustem, fałszerzem historii i nadwornym hagiorgafem agentury SB. Podam
  konkretny przykład:
  Koleś i hagiograf agentów Bereszyński wkleił do Encyklopedii
  Solidarności biogram agenta SB Gleicha kompletnie przemiczając fakt jego
  agenturalności
  http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php?title=Ryszard_Franciszek_Gleich
  A tutaj są dowody agenturalnej działalności Gleicha:
  http://www.nadstobrawa.za.pl/10renek.html
  Na łamch gadzinówki nazwał nawet Bereszyński agenta SB Gleicha
  bohaterem Solidarności szkalowanym przez Szuberta. Artykuł gadzinówka
  już usunęła, ale dyskusja na forum pod artykułem została:
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,101539766,,Nazywaja_agentem_bohatera.html?v=2
  Gdyby nie dominująca na Opolszczyźnie pozycja PO i GW, Bereszyński
  byłby szmaciarzem. Jedynie oparcie ze strony michnikowszczyzny sprawia,
  że nadal jest on w Opolu „osobą publiczną”.
  A co w tym wszystkim jest najweselsze – zenobiuszek jest śmiertelnie
  zakochany w Kaczyńskim i PiS-ie. Z Kalksteina-Kaczyńskiego robi on
  potomka Piastów, choć Kaczorowi bliżej do Chazara niż do Piasta.
  Próbując mnie „kompromitować” szuka zenobiuszek pomocy u publicysty
  gadzinówki, Bereszyńskiego, choć ten oszust zwalczany jest przez OSPN
  zakochany (jak zenobiuszek) w Kaczyńskim:
  http://www.ospn.opole.pl/index.php?p=art&id=342
  Zenobiuszku – jeśli chcesz mnie „komromitować”, to wykorzystuj do tego
  przynajmniej jako tako uczciwych ludzi, a nie oszustów-publicystów
  gadzinówki, bo sam się w ten sposób kompromitujesz.
  Wyszedłeś na błazna i przygłupa zenobiuszku, bo michnikowiec i
  hagiograf agentury SB jest dla ciebie autorytetem.
  Możesz sobie żyły wypruwać z siebie zenobiuszku, nie masz szans ani na
  skompromitowanie mnie, ani na przerobienie PiS (Pentagon i Synagoga,
  ewentualnie Palanty i Szabas-goje) na partię propolską. Agentura żydów
  jest agenturą żydów, nawet jak sobie od rana do wieczora wyciera gębę
  białoczerwoną flagą.

  • zagrypiona said

   nie chce zabrzmiec jak osoba nieuprzejma… ani tez radzic Panu czy innym co i jak maja robic…

   ja jednak ostatnio nauczylam sie nowego slowa: ‚ignorowanie’ i stosuje je wzgledem Z., sam Pan widzi i zreszta wszyscy widzimy, ze polemiki tego typu to woda na jego mlyn. u niego akceptowani sa tylko tacy co maja zdanie identyczne jak on. ten typ tak ma. tak wiec ‚polemika’ z nim i ta swoista cenzura (rozbijanie dyskusji, przemieszczanie postow) to niepotrzebna strata energii. on sie nie zmieni, zreszta ma prawo u siebie pisac co chce, a podsycany naszymi odpowiedziami tylko czerpie satysfakcje – jest w centrum zainteresowania – i o to w tym wszystkim chodzi. A im glebiej czlowiek w to brnie, tym bardziej petla sie na szyi badz nodze zaciesnia, wyciagane na widok publiczny zostaja rozne dane, oskarzenia itd… i nie ma z tego wyjscia praktycznie. to jest bledne kolo.

   na takich jedynym skutecznym narzedziem jest ignorowanie. totalny bojkot. chociaz nieraz czlowieka potwornie kusi zeby mu cos odpisac, poprawiac itd.

   • heros2010 said

    Mimo wszystko ,dobrze,że Andrzej101 to napisał.Generalnie społeczność grypy powinna wiedzieć dlaczego ktoś jest popierany a ktoś nie ,bądź wybiórczo.I każdy powinien uczciwie mieć prawo do obrony,chyba ,że to wyszukana forma trollowania.

    Ostatnią rzeczą jakiej bym chciał to antagonizować ludzi antnwo wzajemnie.

    Tego typu polemiki powinny czasem być prowadzone,choćby dla bezpieczeństwa i spójności ludzi z grypy.
    To oczywiście nic miłego i boleje nad tym.

    Nie zdziwiłbym się jakby zagrypiona stała się czasem areną tego typu sądów z uwagi na jej mediacyjne usposobienie i niechęć do sporów.
    Paradoks:)

    ps.Mi po prostu szkoda kolejnej strony z newsami anty systemowymi,forumowiczami i tego,że jednak ten spory wysiłek nie do końca idzie we właściwym kierunku.
    A mógłby.
    Miałem też nadzieje ,że Z. będzie taką antyNWO agendą w PiS ,stąd czasem go bronie.
    Przychylam się do strategii przekonywania ludzi z PiS na antyNWO.Oddolna rewolucja.Wtedy po głębszych studiach ciężko popierać syjonistów.

   • zenobiusz said

    Panie Schubert,czemu przestał on mnie odwiedzać, jak go spytałem o zaświadczenie z Urzędu Gaucka??, a podstępnie sieje tu oszczerstwami,pora na emeryture.

  • zenobiusz said

   Podłość jak widzę, nie jedno ma imię.Pozwoliłem sobie powyższą wymianę inwektyw przekteić na mój blog,Panie Schubert.,nie muszę już niczego więcej o Panu dowiadywać,ten kłamliwy występ ,o tym jak to nie wpuszczam pańskich tekstów,jest podsumowaniem,pańskeego zakłamanego tchórzostwa,i łajdactwa.Pani Zagrypionej ,życzę powodzenia, w tak zacnym towarzystwie.choć obawiam się, że ten mój post się nie ukaże.Udowodnić niewpuszczenie posta jest łatwo.Wystarczy go skopiować gdy ma dodatek,oczekuje na moderację, lub przed wysłaniem.

   • zagrypiona said

    niespodzianka – wszedł bez oczekiwania na moderacje 🙂

    PS. zastanawiam sie kto pierwszy ustapi. tego rodzaju klotnie na dluzsza mete nie przyniosa nam niczego dobrego – a jedynie strate energii i czasu.

    • zenobiusz said

     Jesteś jednak w porządku,ale dokładniej czytaj,.Nie jest obojętne w tych czasach,kogo się choduje ,na własnej piersi.Pozdrawiam.

    • Gustaf said

     wujek „dobra rada” 😉
     Już swoje frustracje przenosi na następny blog. a-kyysz…
     moje IP to 5.55.555.5555
     nie pozdrawiam

 14. ALFA said

  Afera aferę aferą pogania czyli przeszłość Komorowskiego.
  Afera „uczelniana”
  Afera „gruntowa”
  Afera „offsetowa”
  Afera „Marszałkowska”
  Już na koniec taka wzmianka dotycząca wizyty marszałka w Jerozolimie i spotkania z prezydentem Izraela Szimonem Peresem. Podczas rozmowy Bronisław Komorowski, bacząc na bogactwo Polski, wyraził nadzieję, że polski rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną. Chodzi tu o 64 miliardy dolarów odszkodowania za pozostawione w Polsce w czasie II wojny światowej mienie żydowskie. Prezydent Izraela tak skonkludował zapewnienia marszałka:

  http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego
  (…) wykupujemy Manhattan, wykupujemy Węgry, wykupujemy Rumunię, wykupujemy Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów.

  Wobec powyższego czy możemy oczekiwać od kogoś tak zamieszanego w wątpliwe interesy, uczciwego zarządzania Polską i jej dobrem? Czy możemy spać spokojnie, wiedząc, że Polska może znaleźć się w niepowołanych rękach? Jestem pewna, że panowie Borowiak, Szeremietiew, Farmus, Sumliński, którzy wiedzą więcej niż przeciętny Polak o panu Komorowskim, którzy po części byli ofiarami jego decyzji, znają odpowiedź na te pytania i na karcie do głosowania przy nazwisku Komorowski nigdy krzyżyka nie postawią

 15. heros2010 said

  Bliski koniec wielkich bailoutów
  http://zezorro.blogspot.com/
  „Wszystkie banki centralne są splajtowane lub bliskie plajty. Jeśli nie są bankrutami to dlaczego ich kondycja jest objęta tak wielką tajemnicą? Bundesbank oświadczył niedawno Hiszpanii, że nie chce, aby wyniki stress testów były upubliczniane. ”

  Wkleił bym cały art ,ale jest miażdżący i długi.

  Jak już wiadomo wydarzenia nabierają tępa ,zdarzenia ciągną nas na dno katastrofy ,gdzie pewnie pojawi się ktoś oświecony i wyciągnie nas z tego szamba ,proponując nową jakość ,ustój jakiego jeszcze nikt nie widział.

  Rząd Światowy.Marzenie marksistów ,faszystów ,masonów i banksterów.

  Oczywiście anulują nam długi,wyciągną z kryzysu ekologicznego,poprawią prawo,ulepszą podatki,wepchną nas na nowe tory rozwoju..Wszystko za rezygnacje z dotychczasowych praw obywatelskich i konstytucyjnych; porządek i gmochleb za wolność.

  A tu tak wklejam,żeby jakiś racjonalista nie posądził nas o szerzenie paniki.

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6445
  niektórzy nie bez powodu nazywają tę stronę
  żydonacjonalista.pl

  A tu Czy zmierzch państwa narodowego ?
  Jerzy Chodorowski
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_20.html

  Już nawet pobieżny przegląd treści konstytucji pozwala uchwycić istotną cechę projektowanego superpaństwa: opresywność. To państwo musi być totalitarne mimo całej frazeologii liberalno-demokratycznej, w którą został przyodziany projekt jego konstytucji. Jak poucza schemat ustroju Federacji Globu (por. s. 86), władze federalne będą mieć kontrolę nad całym życiem mieszkańców Ziemi.

  Sam układ treści projektowanej konstytucji Globu jest odbiciem, oczywiście z dużymi odchyleniami, typowego układu konstytucji państw narodowych. Są w nim także elementy nowe, wynikające z zasięgu Federacji Globu, której konstytucja ma służyć. Jej treść prawna, poprzedzona preambułą utrzymaną w tonie frazeologii New Age i Klubu Rzymskiego, dotyczy ogromnego zakresu spraw

  Najciekawszą jednak wizją omawianego typu, jedną z najnowszych i — co najważniejsze – konsekwentnie przybliżaną ku realizacji, jest wizja światowego ustroju politycznego przewidzianego dla Federacji Globu, wyłaniająca się z projektu jej konstytucji.

  Projekt ten został uchwalony przez Światowe Zgromadzenie Ustawodawcze (World Constituent Assembly-WCA) w 1977 r. większością 137głosów przeciw jednemu. Uczestnicy Zgromadzenia pochodzili z 25 państw i 6 kontynentów. Jak wynika z dokumentów Stowarzyszenia na Rzecz Ogólnoświatowej Konstytucji i Ogólnoświatowego Parlamentu (Worid Constitution and Parliament Association – WCPA), do 1991 r. został on wstępnie ratyfikowany prawdopodobnie tylko przez Portugalię i Egipt

  Tekst konstytucji nie jest jeszcze definitywny. Prace nad nim trwają nadal w specjalnej komisji, a z początkiem lat 90-tych zostali do nich zaproszeni z Polski marksistowscy specjaliści prawa państwowego, profesorowie Adam Łopatka i Sylwester Zawadzki, którzy uprzednio weszli jako honorowi sponsorzy do WCPA.

 16. ALFA said

  KOMOROWSKI STRACIŁ HERB? KŁAMCA KOMOROWSKI!!!!!!!!!!!
  Zdaniem ekspertów Bronisław Komorowski szczycił się herbem hrabiowskim, który należał do innego rodu Komorowskich.

  Pojawiły się wątpliwości, czy herb hrabiowski którym szczycił się Bronisław Komorowski nie należał do innego rodu Komorowskich. Eksperci ze Związku Szlachty Polskiej oraz dr Marek Minakowski zarzucili rodowi kandydata PO na prezydenta nieuprawnione posługiwanie się herbem Korczak, który należał faktycznie do innego rodu Komorowskich.

  Tłumacząc dlaczego przodkowie Bronisława Komorowskiego zaczęli posługiwać się należącym do innego rodu tytułem hrabiowskim, eksperci zwracają uwagę na możliwość wyłudzenia tytułu od zaborców w oparciu o sfałszowane dokumenty.

  Dziennikarze „Super Expressu” ustalili, że gdy pojawiły się wątpliwości dotyczące hrabiowskiego pochodzenia Bronisława Komorowskiego, ze strony internetowej kandydata PO na prezydenta zniknęła informacja o tytule hrabiowskim.
  http://niezalezna.pl/article/show/id/35909

  • Gustaf said

   @ALFA – poczytaj sobie TO:
   http://grypa666.wordpress.com/2010/01/25/mateczki-w-sluzbie-kompleksu-jot/#comment-44231
   nie chce mi się szukać więcej, ale chyba coś Cię pokąsało historycznie i gonisz w piętkę.
   Mamy ciągle tę samą wojenkę, tylko Ty stanąłeś tam „gdzie stało ZOMO”

   To nie jest zabawa w piaskownicy, tylko wojna o POLSKĘ , także informacyjna.
   Zdecyduj przy kim staniesz : przy Polakach , czy biorąc udział w „wybiorach”– przy okupantach.
   To wszystko czym nas raczysz , to tylko mała część prawdy. Bądź obiektywny w obie strony.

   • ALFA said

    @Gustaw wiem o jednych i drugich,ale nie możemy na razie pozwolić na wygranie Bronka.Nie może tak być ,żeby rządziła jedna partia miała wszystko i nas do reszty ograbiła.Albo wychodzimy na ulicę i żądamy, żeby cały rząd podał się do dymisji.Albo robimy bojkot wyborów.Ja jestem już w podeszłym wieku człowiekiem i osobiście nie idę na wybory bo nie ma na kogo głosować.Zakłamani są wszyscy w rządzie.Polaków pozbyli się z sejmu,ale PSL jeszcze się został sprzedawczyki Polaków.Już nie zabieram głosu ,żeby nie bałamucić Polaków.

 17. hjk said

  mało się o tym mówi, ale kto nie głosuje, de facto oddaje głos na zwycięzcę, ktokolwiek by nim był. Jeśli robi to swiadomie, a nie np. złożony chorobą, pokazuje, ze jest mu obojętne, kto wygra i co dalej będzie robił. w takim razie odpowieada rownież za to, bo nie zagłosował na innego kandydata. ryzyko jst wiec duze.
  samo nie pójście, skreslanie 2 krzyzyków czy listy nic nie daje, bo w obecnym systemie traktowane jest jako imbecylizm albo wyraz indywidualnych frustracji. Dopiero uświadomienie spoleczenstwu w skali masowej błedów systemu i zaproponowanie akcji bojkotu moze to coś zmienic, wraz z przygotowaniem projektu zmian i zapleczem.

  • zagrypiona said

   ale mi zalezy. co jednak zrobic jesli wybory to pseudodemokratyczna szopka. Twoja opcja ma sens tylko wtedy jesli zakladasz ze Twoj glos cos zmieni. ja niestety nie mam takiej nadziei. mamy pseudodemokracje.

   co do drugiej czesci jak najbardziej zgadzam sie. trzeba bedzie jakos ludzi zaczac uswiadamiac przed wyborami parlamentarnymi. tylko kurcze… musza pojawic sie nowi kandydaci. tzw. swieza krew :X

 18. Buka said

  Przepraszam,że nie na temat,zagrypiona jeśli chcesz to usuń,ale pomysł wydaje mi się naprawdę rewelacyjny i całkiem niedawno o nim się dowiedziałam.Otóż nasi rolnicy wzorem sąsiadów np Niemców czy Czechów,Słowaków sprzedają swoje mleko prosto od krowy w tzw mlekomatach -automatach do mleka.
  http://www.przejdznaswoje.pl/artykuly/mieszkasz-na-wsi-sprawdz-jak-zwiekszyc-dochody
  http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,8072652,Mleko_prosto_od_krowy_z_automatu__I_to_sie_sprzedaje_.html

  • zagrypiona said

   ciekawe. chyba nawet cos mi sie o uszy obilo o tym w jakiejs TV. nie jestem fanka mleka, ale jest to jakas droga zbytu. w szkolach zamiast automatow z cocacola moglyby byc mlekomaty.

 19. Gustaf said

  Zagłosuję na tego , który wiarygodnie wyjaśni sprawę oprysków i zdelegalizuje aspartam.
  Chyba na początek należy się to obywatelom od prezydenta patrioty ?
  Na dobry początek !!!

 20. janosik said

  Mafia paliwowa carem Siemianowic.

 21. bolo said

  PO działa na zlecenie obcych państw: Rosji, Niemiec, Ameryki, chyba też Anglii i może jeszcze innych. Komorowski i Tusk dostali różne polecenia.
  1. Mają sprzedać wszystkie państwowe przedsiębiorstwa (tak żeby Polacy byli w nich tylko siłą najemną i żeby majątek Polski należał do obcych państw). I od dawna to robią.
  2. Tusk i Komorowski zaciągną pożyczki, m.in. w Banku Światowym – po to, żeby przez najbliższe dziesięciolecia Polska się wykrwawiała spłacając te długi z wysokim procentem i żeby Polacy umierali przez to z głodu. Dzięki temu nasza Ojczyzna stanie się łatwym łupem dla wrogich państw (Rosji, Niemiec, Ameryki…), które wypowiadając nam wojnę, szybko by nasz biedny kraj podbiły.
  3. Mają wymordować całą patriotyczną elitę Polski (która stoi na straży niepodległości naszej Ojczyzny), inteligencję oraz tych, którzy zajmują najwyższe wojskowe stanowiska -żebyśmy byli narodem niedouczonym, robotniczym, pracującym na korzyść innych krajów i żeby wśród Polaków nie było ludzi wybitnych, którzy mogliby zajmować wysokie stanowiska i dobrze (na korzyść Polski) zarządzać wszystkimi dziedzinami życia i gospodarki naszego kraju. Po wymordowaniu tych ludzi najwyższe stanowiska mają objąć zdrajcy, agenci i ludzie z obcych państw – po to, by działali na rzecz tych wrogich krajów.
  Katastrofa samolotu „Casa” w Mirosławcu to był właśnie udany zamach PO oraz byłej WSI i Rosji na przywódców wojskowych i lotnictwa. A zamach pod Smoleńskiem to było masowe morderstwo dokonane na patriotycznej elicie Polski.
  4. Putin chce, byśmy uzależnili się od jego gazu i przez najbliższe dziesięciolecia płacili mu za ten gaz ogromnie zawyżone ceny (chce na Polsce zarobić i przy okazji finansowo nas wykończyć). Dlatego cieszy się, że odkryte niedawno ogromne złoża łupków będą eksploatować nie Polacy, tylko chyba głównie Amerykanie i że Polska musiałaby płacić Ameryce wielkie sumy za gaz, który oni z tych naszych łupków wydobędą. Putin dogadał się w tej sprawie z Obamą. (Gdyby to POLACY eksploatowali te złoża, to mielibyśmy ten gaz za darmo. Ale zdrajca i amerykańsko-angielski agent R. Sikorski podpisuje umowy tylko z obcymi państwami, żeby tylko obcy się na tym gazie z naszych łupków dorobili).
  5. Niemcy chcą zabrać Polsce ziemie zachodnie – na zachód od Wisły. Po Niemczech krążą już projekty, jak będą wyglądać nowe granice Polski.
  6. Rosja chciałaby zagarnąć nasze ziemie na wschód od Wisły. Już się Putin z Niemcami dogadał, że nie będą mu oni w tym przeszkadzać.
  7. Tusk i Komorowski zwrócą Żydom ich dawne domy i kamienice, znajdujące się w Polsce. Wszystko po to, by wyrwać z rąk Polaków jak najwięcej ich własnego majątku.
  8. Jeszcze chcą mordować Polaków zatrutymi szczepionkami.
  8. Głównym agentem rosyjskim w PO jest Komorowski, niemieckim – Tusk, a amerykańskim i angielskim – R. Sikorski. Działają oni też wspólnie na rzecz wszystkich tych państw.
  Ich głównym celem jest rozwalić Polskę najbardziej jak się da i najszybciej jak to jest możliwe. Biorą za to pieniądze od wrogich nam państw. A ich dzieci mają już zapewnione dożywotnie, ciepłe posadki np. w unijnym parlamencie.
  9. Banki już proponują emerytom, by zdecydowali, że po ich śmierci mieszkania do nich należące przekazane zostaną bankom, a w zamian za to emeryci otrzymywaliby do śmierci co miesiąc stałą sumę pieniędzy (zresztą bardzo maleńką). Znowu wszystko po to, by to, co jeszcze należy do Polaków, stało się własnością obcych państw (banki w przeważającej części nie są polskie). Jeśli emeryci nie będą się na to zgadzać, to planowane są drastyczne obniżenia emerytur – wtedy się zgodzą, bo nie będą mieli z czego żyć.

  Podobnych przykładów można by jeszcze sporo przytaczać.

  Polacy, którzy chcą głosować na Komorowskiego, nie zdają sobie sprawy z tego, co napisałam powyżej oraz z tego, że on tylko gra aktorską rolę, kórej nauczył go jego DORADCA, który kiedyś UCZYŁ KWAŚNIEWSKIEGO, jak ma się zachowywać i co mówić – m.in. w trakcie debaty z Wałęsą – by wygrać wybory prezydenckie. TO TEN SAM CZŁOWIEK I DORADZA TAK SAMO !!! Porównajcie sobie zachowanie Komorowskiego oraz Kwaśniewskiego przed wyborami i w trakcie debaty. POSTĘPUJĄ DOKŁADNIE TAK SAMO !!! Kwaśniewski też w trakcie debaty podał KARTKĘ Wałęsie i – o ile dobrze pamiętam – też się spóźnił na debatę, podszedł do Wałęsy, żeby się przywitać i pod koniec debaty pierwszy podszedł i wyciągnął rękę do pożegniania – wszystkie te zagrywaki były po to, by ludzie nabrali przekonania, że to on pierwszy wyciąga rękę, że to on jest tym, który jest najważniejszy, który „rozdaje karty” i że to on jest tym „dobrym”, a Wałęsa – tym „złym”. W umyśle człowieka najtrwalej zapisuje się to, co zobaczy. Podanie kartki Jarosławowi Kaczyńskiemu miało stworzyć w umysłach wyborców MYLNE WRAŻENIE, że oto Komorowski prezentuje w telewizji ważny „DOKUMENT”, który wyraźnie wykazuje, że Jarek ma coś „strasznego” do ukrycia i „oszukuje” wyborców (tylko że na tej kartce były same kłamstwa!). Chodziło też o to, by Jarka zaskoczyć i żeby go tym zdenerwować do tego stopnia, by zaczął mówić głupio, obraźliwie i żeby zbłaźnił się w oczach wyborców (ale się to nie udało!).
  Jeśli ktoś jest łatwowierny, ulega sugestiom, nie potrafi trzeźwo ocenić sytuacji i nie używa własnego mózgu, to da się na to wszystko nabrać. JA NIE.
  Jeśli nasz naród zagłosuje na tego rosyjskiego agenta i mordercę, to BARDZO SZKODA POLSKI, KOLEJNYCH POKOLEŃ POLAKÓW I SZKODA TEJ KRWI, KTÓRĄ NA PRZESTRZENI TYLU LAT POLACY PRZELEWALI W OBRONIE NASZEJ OJCZYZNY.

  • Gustaf said

   Takie laurki na PO to proszę na onet wklejać lub interię.
   Na PiS można wysmarować co najmniej taką samą.
   W sprawie szcypionek PiS i Kaczyńscy siedzieli cicho, a Kopaczowej chcieli dokopać za zablokowanie kupna. W innych sprawach wina i PO i PiS leży tam gdzie leży/ po równo .
   Jeśli PO i Komorowski są zdrajcami , to gdzie są zawiadomienia prokuratury o przestępstwie zgłaszane przez PiS ?
   Na tym blogu na taką mierzwę nikt się nie da nabrać, za stare wróble.
   Nie pozdrawiam

 22. zenobiusz said

  Jaśnie „Oświeconemu”Bronisławowi herbu Kurczak z dedykacją.

  Utwory te ,powinny towarzyszyć, ostatnim wiecom wyborczym, umiłowanego kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej, Jaśnie „Oświeconego” Bronisława Komorowskiego herbu Kurczak.Głośne odtwarzanie ich w czasie ciszy wyborczej,nie będzie jej naruszeniem.Mogą także umilać dzień wyborów,odtwarzane ,w pobliżu lokali wyborczych.

  Herb Kurczak może wyglądać tak:

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/30/bronislawowi-herbu-kurczak-z-dedykacja/#comment-4954

 23. Germaina said

  Nieszczęśliwy Zenobiuszu,

  Widzę, że nadal żadnej lekcji nie wyniosłeś, nadal siejesz brud i podburzasz innych.

  Przeanalizuj sobie tylko swoje słowa, tytuły twoich uaktualnień
  i pomyśl przez chwilę jak to pracuje i co tworzy:
  miłość czy nienawiść ???

  1. Bein wojownik praw-dziwki …………………..
  2. Bronisław Komorowski herbu kurczak ………………………
  3. Gnębiła nas stonka a teraz mamy Bronka ……………………
  4. Jak zniszczyć wiarygodność cudzego bloga czyli anatomia działania agenta ……..
  i przeanalizuj sobie wszystkie twoje słowa pod tym napisane, jaka zieje z nich nienawiść, jakby to było jeszcze za mało okrasiłeś to pikantnymi zdjęciami.
  5. Jaśnie „Oświeconemu”Bronisławowi herbu Kurczak z dedykacją ………..
  ……………. i już mi się nie chce wszystkich wymieniać ….
  i co mnie najgorzej wpienia, że okraszone wizerunkami Jezusa. 😦

  A ile w tym wszystkim prawdy …. przemiły kolego …. ZERO !!!!

  Fajnie jak się ma bloga bo mogę pisać co mi się podoba !!!!!!!!!!!!!!
  Mój blog, moje małpy… !!!!!!!!!!!!
  Gorzej jak małpy pouciekają z klatki ………
  co ty myślisz, że dzisiaj na necie tylko ty jeden masz bloga i wsadzisz tam wszystkie małpy do jednej klatki i będziesz się nad nimi pastwił ???
  W imię czego – twojej ideologiii … bo akutat nie umiesz przekonać małpy, bo nie wszystkie cię słuchają a skoro nie możesz ich jeszcze ubić to chociaż trzeba skompromitować, podokuczać, gdzie się da i to w taki podły sposób. To najbardziej podła psychologiczna broń ! Kto cię tego wyuczył ? Bo to jest szkoła amerykańskich instytucji od zabijania ludzi w białych rękawiczkach.
  I gdzie tu wiarygodność tego bloga ??? A w dodatku nie wolno dawać ci info na żadn temat, bo zaraz masz broń na drugiego człowieka, bez zastanowienia, bez sądu – to tylko ty sądzisz, że sądzisz ? Bo mnie to się wydaje, że nas wszystkich sądzi tylko Bóg !!!
  To On wie kto naprawdę jest dobry a kto zły i dlaczego tak czy siak się dzieje!!!

  I powiedz mi chłopcze drogi, zakupiłeś już armaty, karabiny, granaty tudzież inne podobne zabawki by uzbroić te dzieciaki na bój ostatni?
  Czym ty walczysz?
  Dokąd zmierzasz?

  Czy ty myślisz, że tylko ty to widzisz, że Polska ginie, bo ja jeszcze widzę, że wszyscy giniemy, cały świat !!! Wszyscy płyniemy na tej samej łodzi.
  Czy tylko ty myślisz, że nikt już nie wie co się dzieje na tym świecie ???. Wiedzą, wiedzą, i to nie od tygodnia, miesiąca, roku.
  Przyjrzyj się mojej stronie i zobacz co przekazuję polakom, mieszkając po tej stronie, na tym kontynencie przygladam się sprawom troszkę bliżej i wiem jak to smakuje. Nie od wczoraj, czy od tygodnia, tylko od … dziesia lat jem tutaj chleb, i tutaj na niego pracuje. Ty nawet jeszcze nie słyszałaeś o niektórych pojęciach, z którymi nam tutaj już przyszło się mierzyć conajmniej od 20 lat. Ale ty wprzódy zadaleś sobie trud aby mnie skompromitować aby czasami inni nie zobaczyli prawdy. Najlepiej mną ludzi poszczuć – uważajcie agent i New Age. I znowu, pytam w czyim to interesie ? Ot i to są zenobiuszowe prawdy. Prawdy się szuka we wszystkich zródłach !!!!!!! ….. i na prawo i na lewo a nie tylko tam za czym podąża twój umysł, a reszta do ognia bo to nie moja prawda … albo na banicję. Aby prawdę dobrze rozeznać należy wejść nawet gniazdo szerszeni.

  http://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_prawda.html

  Piszę o różnych przemianach na ziemi… i tych ziemskich i tych niebieskich … piszę bo może troszeczkę więcej jest mi dane ujrzeć… czy ty wierzysz czy nie. I don:t care!!!
  I zobacz miły panie czy ja tam walczę nienawiścią, czy buduję w ludzich nienawiść, czy wywijam pięściami, czy wysyłam na barykady ???
  Owszem buduje jedną wielką – Miłość w sercach wszystkich ludzi.
  Otwieram na to pole świadomości, ale ty to uważasz za coś podłego, za new agowską propagandę, ty wolisz w kieszeni granat… i to mnie przedstawiasz całemu światu jako totalne zło.
  I w żaden sposób nie umiem zrozumieć, jak człowiek, w dodatku chrześcijanim wybiera w swoim życiu nienawiść a miłość wystawia na pogardę??? !!!!

  Na twoich stronach … krzyczą napisy … Jestem katolikiem, nie wiem kim jesteś i w to nie wnikam ….
  ale z tego co przedstawiasz na swoim blogu wynika, że niby nie są ci obce nauki Jezusa a czy On uczy nas nienawiści … to jest zupełnie przeciwny biegun – satanizm.

  Ja jestem Katoliczką, z dziada, pradziada, jeszcze ty sikałeś w pieluchy jak ja spożywałam ciało Chrystusa i nie mam ani zamiaru zmieniać religii ani jej piętnować! Nie tędy droga ….Nie podrę Biblii, nie ośmieszę KK, aleee mój miły nie pozwolę również pluć w buzię innym ludziom, bez względu na to z którego wywodzą się kościoła.
  A wiesz dlaczego ?
  Bo moim przewodnikiem i opiekunem jest Chrystus.
  On uczy mnie miłości, wybaczania, kochania nawet nieprzyjaciół.
  A ty mój drogi za swoje świństwa jakie ludziom czynisz nawet nie umiesz przeprosić a jeszcze ich obwiniasz za swoje pomyłki i czynisz z siebie męczennika.

  Tworzysz wokół siebie energie nienawiści, a twoja energia podąża w eter i już pracuje by soon zmaterializować się na świecie,
  chcesz wojny czy pokoju ???? Pamiętaj co sami wyprodukujemy to nam spadnie na głowy: tworzysz nienawiść – to ja otzymasz i to wcześniej niż ci się wydaje, tworzysz miłość też ją dostaniesz i to jeszcze z nawiązką. Ale takie … bij, zabij, bo go nie rozumiem ani nic dla mnie warty to siągnie nam wszystkim na głowy wielkie nieszczęście !!!! Co za mało masz łez na świecie ??? To zapraszam do Vancouver, wykąpiesz się w Pacyfiku a przy okazji zobaczysz jaki ze mnie agent ?
  Jeśli chcesz pokoju to porzuć nienawiść, niechęć do drugiego człowieka. W końcu w ten sposób sam odwalisz depopulację. Nawet projektantom nie dasz szans by przyłożyli do tego swój palec. No iiii właśnie, oto im chodzi abyśmy się nawzajem pozabijali. Dlatego tak nie cierpią Chrystusa.

  Chcesz walczyć uzbrój się w Miłość, wybaczenie, UMIEJ PRZEPROSIĆ a nie jeszcze za plecami plujesz i spazmujesz czyjeś strony … i wyjdż mi wtedy na spotkanie a ja cię jeszcze przytulę ale jeśli siejesz pożogi ogień… idz mi przecz z drogi sztanie….
  jak na dzień dzisiejszy to co ja widzę i czuję od ciebie, ławiej ci przylać pieścią między oczy niż poszanować drugiego człowieka.
  Czy tam postępuje Chrystus ?
  Czy kładzie na swoje serce każdą jedną istotę? … bo w każdym jednym człowieku mieszka dusza, która jakby nie patrzył wywodzi się od Boga.
  A to, że zeszła ze swojej drogi, to dobry pasterzu, nie bierz karabinu i nie szczelaj do niej w plecy, jeśli ci się od stada oddaliła, tylko po bożemu jak to Chrystus robi odszukaj, uwolnij, zakasuj nogawki i wchódz za nią do każdej sadzawki; płytkiej i głębokiej i wynieś ją z tego bagna na swoich rękach.

  Któregoś dnia dostałam taki przekaz:

  „weż lemierz do ręki, idz w świat i siekaj,
  siekaj grubą skorupę,
  tak jak orzech kokosowy,
  ale pamiętaj nie uszkodź mi w środku ziarna.
  Jak zniszczysz skorupę, przymkę oko
  ale jak zniszczysz moje ziarno w środku,
  nie przymknę.

  Domyśl się czyje to są słowa?

  Zło zwyciężaj dobrem!!!
  I nie buntuj młodych dzieci, nie ucz ich nienawiśći, ucz miłości. Tą drogą wygraj!

  Piszę do ciebie tą pocztą –
  bo na twoim blogu spotkało mnie zbyt dużo bólu i póki co, to ci nie wierzę.
  Minie trochę czasu zanim będę mogła ci zaufać, i to pod warunkiem, że zmienisz barwy duszy.

  I pamiętaj, nie wchodzę ponownie w twoje życie aby cię unicestwić,
  przychodzę aby cię przestrzec przed samounicestwieniem.
  Czas na pokój a nie na wojny, czas na zjedniczenie wszystkich ludzi Chrystusa, a nie na podziały !!!! Dosyć już tej poszarpanej Polski !!!!!
  Odkąd ją pamiętam zawsze w niej znajduję podobnych patriotów, stąd tyle bólu, stąd tyle łez.
  Przemyśl sobie to,
  jeśli te słowa do ciebie nie dotrą,
  idź sobie swoją drogę i niech cię Bóg ma w swojej opiece.

  A z dedykacją odemnie masz wpis z mojej księgi gosci o odczuciach zwykłego Polaka,
  który ma otwarte oczy i uszy a ma zaledwie dwadzieścia kilka lat:

  „….. Co do sytuacji politycznej Izauro i całej tej szopki, siedząc tu na miejscu powiem tyle: Zagonili nas w ślepy zaułek… a odwrotu nie ma… bynajmniej nie ma jego oficjalnej drogi, bo za nami postawili barykady… i patrzą co zwierzyna zrobi… a co to za różnica pod którą ścianą staniemy? żadna…. różnica jest wtedy, jeśli zdecydujemy się ściany obalić… a wierzcie mi obie kruche jak polskie drogi może za tymi ścianami będzie więcej wolnego powietrza i wolnej przestrzeni…”

  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • zagrypiona said

   wpuszczam ten post. ale proponuje ignorowac istnienie Z. umrze internetowa smiercia naturalna jesli nie bedziemy dawac sie prowokowac.
   przeciez widac golym okiem ze jego zadanie to sklocac i trwonic nasza energie ktora moglibysmy poswiecic na cos pozytecznego.
   tak wiec goraco apeluje. stracmy Z w otchlan internetowego niebytu.

 24. Germaina said

  Dziękuję zakrypiona, 🙂

  chcę temu panu tylko pokazać,
  że jest szczytem głupoty
  dostrzegać błędy innych
  a zapominać o swoich.

  Pozdrawiam. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: