Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

02.07.2010 – Wolność słowa, historia, i inne takie tam dyrdymały…

Posted by zagrypiona w dniu 2 lipca 2010


Kilka dni temu, drodzy Czytelnicy donieśli, że jedna z antysystemowych stron zniknęła. Cóż podobne rzeczy zdarzały się wcześniej. I przyznam, że osobiście myślałam, że właśnie tak jest i tym razem… Tymczasem wczoraj wyjaśniło się co tak naprawdę się stało. Na forum newworldorder.com pojawiło się ogłoszenie admina tejże strony:

Na wstępnie chciałbym wszystkim podziękować za maile i wsparcie z Waszej strony. Miło wiedzieć, że ta stronka jednak cieszy się sporym zainteresowaniem wśród czytelników. Poniżej w skrócie wyjaśniam w czym rzecz:

Jak powszechnie wiadomo w naszym pięknym kraju na wolność słowa istnieją stosowne paragrafy. Jednym z takich paragrafów jest tzw. „Ustawa o IPN”, artykuł 55 w myśl którego wyrażanie zdania innego niż oficjalne stanowisko historyków na temat Holocaustu jest karalne. Artykuł zamieszczony przez Mateusza na temat Oświęcimia nie spodobał się kilku uczciwym obywatelom, dla których zgłaszanie tego typu treści stanowi „społeczny obowiązek” – czyli w skrócie – wysłał maila w tej sprawie do IPN’u. Pomijam już całkowicie to, że wspomniany artykuł pochodził z innego serwisu, i zamieszczony był link do tekstu źródłowego.

Jako właściciel i autor portalu niejednokrotnie nadstawiam tyłka za treści publikowane tutaj przez niektórych użytkowników. Mam swoje poglądy na wiele spraw, które często kłócą się z poglądami niektórych osób tu piszących. Niektóre grupy w sieci wychodzą z prostego i zarazem błędnego założenia, że informacje publikowane na tej stronie odzwierciedlają ogół poglądów piszących tu osób. Osądzają całą społeczność na bazie poglądów danej jednostki. Gdy tworzyłem ten portal miałem w zamyśle stworzyć miejsce w sieci, w którym będzie można swobodnie wymieniać się poglądami, publikować treści związane z różnoraką tematyką i na luzie podyskutować.

Jak wiecie, do tej pory nie było tu cenzury – byłem jednak  zmuszony wykasować kilka artykułów o wyżej wspomnianej tematyce. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Pozdrawiam!

Włos się jeży! Co ciekawe, to nie koniec dziwnych zaniknięć stron, dziś zauważyłam, że inna strona też jest zawieszona. Mianowicie polonica.net zniknęła z sieci. Robi się tym bardziej strasznie jeśli zważymy na to co ostatnio uczyniono z dr Ratajczakiem. Która strona internetowa będzie następna? Kto następny zostanie wyklęty?

Mnie dziwi jedno. Co to są za historycy i gdzie pobierali nauki (jak mniemam studiowali historię), że nie jest im głupio stać na straży praw ograniczających wolność wypowiedzi. Przyznam, że nie widziałam artykułu o który poszło w pierwszym przypadku, jednak nie sądzę aby był to artykuł CAŁKOWICIE zaprzeczający Holokaustowi. Chyba nikt zdrowy nie zaprzeczy mu całkowicie. Nikt zdrowy też nie powinien zabraniać badać faktów w tym kierunku np. metod, narzędzi jakich używano itd. Ja doprawdy się dziwię, że nikogo nie oburza fakt, że jakiś fragment historii jest z góry ustalony i broń Boże nie można o nim dyskutować, myśleć, nie wspominając o zadawaniu pytań.

Książka na temat istoty tego czym jest historia, o której pisałam ostatnio, jest OBOWIĄZKOWĄ lekturą na studiach historycznych. W myśl tej książki historia to nauka dynamiczna, której faktów raz na zawsze nie ustala się, po prostu dla tego, że cały czas wypływają nowe dokumenty, odkrywa się nowe ślady, poszlaki (jak w śledztwie kryminalnym). Zresztą, na prostą chłopską logikę można dojść do podobnych wniosków i bez owej książki.

Czy historycy nie czytają książek? Nie zastanawiaja się? Nie obowiązuje ich pogłębianie wiedzy? Przypuszczam, że studiowali w daaawnych zamierzchłych czasach kiedy owa książka nie była jeszcze dostępna – co oczywiście nie jest usprawiedliwieniem ewentualnej niewiedzy.

A skoro już ma być tak, że jakiś pewien obszar historii jest wyłączony z dyskusji i badań, to dlaczego odpowiednie służby nie reagują przeinaczeniom takim jak znane nam wszystkim ‚polskie obozy koncentracyjne’ – w końcu takie określenie to też w pewnym sensie przeinaczanie oficjalnej wersji.

PS. A swoja drogą, jeśli artykuł był w komentarzach, a nie stanowił treści opublikowanej przez autora, to czemu karać autora/właściciela strony internetowej? Co jeśli jakiś bardzo zły osobnik zacząłby wklejać dziwne teksty na WP. onet, czy GW a ktoś zgłosił to do IPNu? Coś tu nie gra.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Z bardziej aktualnych, około politycznych tematów: pojedziemy na wojnę? Krążą pogłoski tu i tam, że tak. Przepraszam, że daję źródło anglojęzyczne.

Secretary Clinton will also meet bilaterally with Foreign Minister Sikorski. I expect that they will discuss Afghanistan, Iran, European security, economic and energy issues, and our common interest in promoting good governance and human rights, especially in terms of the European Union’s Eastern Partnership. (http://www.state.gov/p/eur/rls/rm/2010/143769.htm)

Ms Clinton also plans to meet with Foreign Minister Radosław Sikorski. They are expected to discuss Polish involvement in Afghanistan and Iran, as well as issues concerning European security, economics and energy, according to a special briefing from the US Department of State. (http://www.wbj.pl/article-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html?typ=ise)

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Na koniec, ciekawy artykuł u Gajowego Maruchy: Kim są Kaczyńscy?

Tytułem wyjaśnienia: od osób które uważają się za patriotów, jedynych prawdziwych Polaków, które powiewają Polską flagą wymagamy więcej, wymagamy nieskazitelności. Jeśli takowej nie ma (przerzucanie się legendami na temat pochodzenia – od Piastów począwszy na kto wie kim jeszcze, a skończywszy na wiadomych ‚korzeniach’). dlaczego kandydat, patriota, nie może być zwykłym Polakiem, zdrowo myślącym, znającym dobrze realia kraju i warunków życia jego obywateli, nie szukającym wsparcia za granicami Polski, itd? Dlaczego koniecznie musi mieć rodowód królewski, i dlaczego takowy miałby być gwarantem czegokolwiek? Czy ludzie którzy w odległym życiorysie mają królewskie korzenie są genetycznie lepiej predysponowani do bycia lepszymi patriotami niż tzw. ‚zwykli’ Polacy? Dlaczego nie oceniamy kandydatów merytorycznie, a górę biorą ideologiczne sentymenty?

Reklamy

Komentarzy 65 to “02.07.2010 – Wolność słowa, historia, i inne takie tam dyrdymały…”

 1. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, kto zamordował stronę http://www.polonica.net?
  Czy może tylko zabrakło komuś pieniążków na opłacenie kolejnego półrocza?
  Komu?

 2. emigranci z USA said

  Pytanie „kto” (?), w tym przypadku jest bardzo naiwne,bo przeciez wiadomo, kto trzyma rece na centralnym sterowaniu swiatowych sieci informacyjnych ( tu nie tylko chodzi o internet ale wszelka lacznosc).
  Prosze pamietac ,ze na zwyklej poczcie klasycznej dzisiaj nie moze pracowac czlowiek „nieprzeswietlony/niepewny/nieswoj” (kto skladal aplikacje do pracy na poczcie i przeszedl rozmowe ten dobrze o tym wie !).
  Przed i po 1989 roku w Polsce niczym jeszcze chciano „zmodernizowac”Poczte Polska,potem usilowano ja przywlaszczyc pracowali ludzie „do zadan specjlanych” .
  To samo bylo z telekomunikacja polska.
  Teraz kiedy osaczono glob ziemski satelitarna penetracja,kiedy cyber przestrzen jest cala dobe na podgladzie nikt sie nie przesmyknie z tym co moze zaklocic wspolczesne swiatowe systemy.

  I tu dochodzimy do trudnego „amerykanskiego pytania” : Jak mogl sie wydarzyc 9/11 ? Przy takiej czujnosci ?

  Mogl ,bo zgodny z planem i plan wykonano !

  To ze teraz beda likwidowac strone internetowa po stronie, to nie ma sie co dziwic ,co najwyzej zapytac : dlaczego dana strona jeszcze istnieje i jej nie zamkneli ( tu nie chodzi akurat o te strone,bo sa jeszcze ciekawsze i trwaja nienaruszalne,zamyka sie te co juz sa nieprzydatne a wrecz szkodliwe dla NWO) ???

  Mamy rozum,oczy i uszy – korzystajmy z nich.
  Piszmy i dyskutujmy dotad dopoki nam pozwalaja,gdy zamkna idzmy tam gdzie jeszcze istnieje taka mozliwosc,bo kiedy zamkna za nami zasuwe i znajdziemy sie odizolowani bedzie juz zapozno na ratunek,tym bardziej,ze dzisiaj brak pomocy nawet od wlasnych czlonkow POLSKIEJ RODZINY wsrod ktorej zyjemy,tak „ulepiono” narody .
  Przekonal sie o tym POLSKI HISTORYK DOKTOR DARIUSZ RATAJCZAK.
  Ktos juz zdazyl o tym napisac:
  „Wsrod najblizszych przyjaciol psy zajaca zjadly” .

 3. tomasz said

  Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 27: Marsz do urn! (02.07.2010)

 4. Aśka said

  Prokuratura wojskowa uznała, że im mniej wiemy w sprawie, w której prawie nic nie wiadomo, tym lepiej dla sprawy.

  http://wiadomosci.onet.pl/2193104,11,zawiadomienie_ws_katastrofy_samolotu_pod_smolenskiem,item.html
  PAP, PH/21:04 02.07.2010
  Zawiadomienie ws. katastrofy samolotu pod Smoleńskiem

  Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazano materiały w sprawie publicznego rozpowszechniania bez zezwolenia wiadomości ze śledztwa dotyczącego katastrofy prezydenckiego samolotu – poinformował rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk. Zbigniew Rzepa.
  Naczelna Prokuratura Wojskowa poinformowała, iż chodzi o upowszechnianą w mediach treść zeznań Wiktora Ryżenki – kontrolera lotów smoleńskiego lotniska i Artura Wosztyla – pilota samolotu Jak-40, który w Smoleńsku wylądował około godziny wcześniej przed katastrofą prezydenckiego tupolewa.

  Jak podała NPW, postanowienia ws. wysłania materiałów do warszawskiej prokuratury zapadły w środę i czwartek.

  – Materiały z NPW jeszcze do nas nie wpłynęły – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Monika Lewandowska.

  • Aśka said

   http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/03072010-1200/1963662
   „Wiadomości” 03.07.2010 12.00

   W „Wiadomościach” kolejne informacje podważające wiarygodność stenogramów rozmów załogi Tupolewa, jakie Polska dostała z Rosji. „Rzeczypospolita” ujawnia dziś, że 10 kwietnia wieża kontroli lotów w Smoleńsku poleciła zejść na niebezpieczną wysokość 50 m także załodze Jaka-40. „Zejdźcie do 50 m” – od kilku dni wiadomo, że taką komendę z rosyjskiej wieży miał usłyszeć pilot prezydenckiego TU-154. Artur Wosztyl, pilot lądującego godzinę wcześniej samolotu z dziennikarzami, zeznał, że dostał podobne zalecenie – pisze Rzeczypospolita. Na lotnisku Siewiernyj wysokość, na jakiej należy podjąć decyzję, czy lądować, wynosi 100 m. Ta hipoteza poddaje w wątpliwość wiarygodność stenogramów rozmów załogi Tupolewa – twierdzi pełnomocnik rodzin ofiar mec. Rafał Rogalski.
   „Gdyby się okazało, że także pilot Jaka-40 otrzymał polecenie zniżenia się do 50 m, byłoby to bardzo istotne dla wyjaśnienia przyczyn katastrofy. Wzmacniałoby to informację, ze taką komendę dostał też TU-154.”

   Na nowe informacje czekają szczególnie rodziny tych, którzy w smoleńsku zginęli.

   Magdalena Merta – wdowa po Tomaszu Merta – wypowiedź z 29 kwietnia 2010:
   „Zwracamy uwagę na to, że śledztwo w tej sprawie toczy się opieszale, jeżeli w ogóle możemy powiedzieć, że że się toczy.”

   Prokuratorzy zapewniają, że robią co mogą, by poznać okoliczności wypadku. Jednocześnie żądają drugiego śledztwa wobec mediów, które publikują jeszcze nie potwierdzone informacje.

   Tymczasem Rada Programowa Telewizji Polskiej, zaapelowała do dziennikarzy, by na bieżąco informowali o postępach wyjaśniania okoliczności katastrofy.

   Janina Jankowska – przewodnicząca Rady Programowej TVP:
   „Obowiązkiem, zwłaszcza mediów publicznych, ale myślę, że wszystkich dziennikarzy, wszystkich ludzi, którzy poważnie traktują standardy dziennikarskie, jest weryfikowanie i trwałe monitorowanie wszystkich wątków.”

 5. Andrzej 101 said

  Aśka, Ty chyba będziesz do us.anej śmierci na każdym możliwym wątku i temacie pisała o Smoleńsku. A może innych to po prostu nie interesuje? Są znacznie ważniejsze sprawy bieżące, niż to, dlaczego CIA i Mossad stuknęli żydowskiego sayana Kaczora.
  Ja bym zaproponował na przykład kampanię pod tytułem – „odżydzić Wawel”.

  • zagrypiona said

   Przepraszam bardzo panie Andrzeju. Ja nie widze nic złego w tym, że Aśka napisała w kontekscie Smoleńska (nie padło z jej strony ani razu słowo ‚Kaczynski’). Ja chce wiedziec, i zeby mi sie to wyjasnilo dlaczego za moje podatki cala ta sprawa ze Smoleńskiem. Dlaczego pan zaklada ze jak ktos pisze o Smolensku to juz musi byc fanem K? Tu nie tylko o niego chodzi ale tez o NBP i cholerne kredyty. I wiele innych spraw. Tak wiec prosze pozostawic decyzje o tym na jaki temat ktos komentuje komentujacemu.

   Nie chce byc nieuprzejma, ale Pan na przyklad ciagle pisze o odżydzaniu Wawelu i tym podobnych (slusznie) ale nie jest to jedyny problem z jakim mamy do czynienia. I nie najwiekszy.

   Szanujmy sie. Tu nie jest blog Z czy inny, ze sa tematy zakazane.

  • Aśka said

   Temat o cenzurze, więc poruszyłam sprawę cenzury fundowanej nam w sprawie smoleńskiej. Ot i tyle. Boli bardzo ten wątek?

  • Aśka said

   I jeszcze jedno co mi się nasunęło po przeczytaniu wszystkich Twoich wpisów w tym wątku.Dla mnie w tej „katastrofie” zginęli ludzie, 96-ciu ludzi! Nie członkowie tej czy innej partii. A cenzura zakłada kaganiec tym ludziom, którzy chcą wyjaśnić przyczyny. Dziwię się Tobie Andrzeju 101, że tego nie zauważasz. Że oczy masz przesłonięte walką partyjną. Że nie zauważasz, że mogli to zrobić Twoi wrogowie, których chcesz wynosić z Wawelu. Widzisz natomiast wrogów w ludziach, którzy zginęli w tym zdarzeniu (choć nie wszyscy z nich reprezentowali tak nielubianych przez Ciebie partii, czy nacji).

   Zresztą temat ten poruszyłam w wątku o cenzurze. Skąd ta agresja? Że niby na pocztę mailową dostajesz za dużo korespondencji o Smoleńsku. Napisz tym ludziom, żeby Ci jej nie przysyłali. Blog natomiast rządzi się swoimi prawami (określonymi przez administratora, którego intencją było zastąpienie wpisów na grypa666), a jak zauważył Gustaf: „Siłą „grypy” był pluralizm(wałęsanie się po wszelakich tematach anty jot).” Też uważam, że siłą grypy666 była różnorodność. Wchodząc tam człowiek był na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, które zagrażają człowiekowi. Wchodząc po jedne informacje, miał możliwość zapoznać się z tematami, o których do tej pory nie słyszał. A jeżeli nie zainteresowały go one, miał wolną wolę i mógł je pominąć. Dobrze byłoby, gdyby mogło tak być i tutaj.

 6. czytelniczka said

  Kogo interesuje,a kogo nie? Zróbmy sondę 😛 Mnie interesuje -dzięki za info Aśko 🙂

 7. Gustaf said

  @ Andrzej
  Chyba masz o jedną sojuszniczkę mniej 🙂
  Jeszcze ochrzań Czytelniczkę i mnie , to Cię w trójkę nadepniemy tak, że gały wybałuszysz. Wojenka z rana , jak śmietana 😀

  • Andrzej 101 said

   No cóż, odżydzanie Wawelu użyłem jedynie hasłowo, choć uważam to za ważny krok w kierunku powolnej normalizacji państwa. Sprawami ważniejszymi jest, jak wyrwać Polskę z Unii, z NATO, jak odsunąć widmo rządów NWO od świata i Polski (a Unia i NATO to elementy NWO). Ważne jest zerwanie służalczej zależności od zażydzonej USA i Unii, odsunięcie od władzy marionetek, pełniących obowiązki Polaków w naszym baraczku.
   Odżydzenie Wawelu byłoby początkiem drogi w kierunku normalności.
   Co do samego zamachu… Nie wierzę, że CIA i Mossad przyznają się, że to zrobili i jak to zrobili. Zrobili to zapewne na tyle profesjonalnie, że i Rosjanom nie uda się w sposób jednoznaczny udowodnić żydowską rękę w zamachau. Dlatego zastanawianie się nad Smoleńskiem uważam za marnowanie czasu i odwracanie uwagi od spraw ważniejszych.
   Tym bardziej, że zachodnia agentura wpływu robi wszystko, abyśmy się tym zajmowali, widząc w tym robotę Rosjan.
   Rosja jest bodajże najważniejszą przeszkodą stojącą ideologom NWO na drodze do zdobycia władzy nad światem. Zamach był świetną antyrosyjską i antyputinowską akcją propagandową. Zajmowanie się Smoleńskiem miałoby sens wyłącznie przy wskazywaniu, że tylko uni na tym zyskali, że to ich robota. Tak jak zyskali na WTC, który sami zrobili, a winę zwalili na wymyśloną przez CIA Al-Kaidę.
   Dzięki WTC napadli na Afganistan, prowadzą wojnę z fikcyjnym terrorem, systematycznie ograniczając prawa obywatelskie, co w konsekwencji doprowadzi do dyktatury.
   Ale ponieważ nie zdobędziemy nigdy dowodów, jak uni to w Smoleńsku zrobili, zajmijmy się ratowaniem i naprawą Polski. A w tej sprawie Smoleńsk nie ma znaczenia, a jeśli już, to negatywną, zakończoną Wawelem i uznaniem prożydowskiego, szkodzącego Polsce Kaczyńskiego bohaterem godnym wawelskiej krypty.
   Zajmijmy się choćby smugami samolotowymi. Chyba nie trzeba udowadniać, że Rosjanie nie mogą bezkarnie latać nad Polską. To nie ich samoloty nas trują. To robota unych, którzy za pośrednictwem PiS i PO rządzą w naszym baraczku.
   Na miłośnikach i sympatykach niekoniecznie mi zależy. Chyba nawet lepiej się czuję, gdy jestem zwalczany niż gdy mi się schlebia.
   Do Asi i pozostałych mam po prostu prośbę – zamiast wracać do Smoleńska, którego i tak nie rozwiążemy, skupmy się na Polsce. Jak choćby na temacie tego wątku, który pokazuje, że IPN wykorzystano jako historycznego i ideologicznego żandarma do walki z niezależnymi opiniami. O czym pisałem zresztą w ostatnich dwóch tekstach.
   Pozdrawiam i życzę owocnej pracy nad szukaniem rozwiązania odpowiedzi na pytanie – jak możemy uchronić się od cenzury i kneblowania wolności dyskusji.
   Pa.

   • Gustaf said

    @ Andrzej
    Masz niewątpliwie rację w tym , na czym się znasz.
    Jako „pozostały” dopuszczam i czytanie Twoich informacji, jak i pozostałych „Aśka”.
    Nie możemy sobie pozwolić na dekoncentrację i pozwolenie, by grzebano bezkarnie w innych aspektach.
    Siłą „grypy” był pluralizm(wałęsanie się po wszelakich tematach anty jot).
    Niechby tak tu też było, spróbujmy to wytrzymać 😉
    Dla nas nie trzeba się wysilać z zapodawaniem wiedzy, to my mamy się naszą wiedzą SKUTECZNIE dzielić. Ja sam niekiedy(właściwie przeważnie) odbijam się od ściany odporności na wiedzę i patrzę w te „naiwne owcze oczęta”….
    Pozdrawiam na w… , ten … no … WEEKEND 😛

    • Andrzej 101 said

     Widzisz Gustaf, zareagowałem wręcz alergicznie na Smoleńsk, ale ma to swoją przyczynę.
     Nawet w prywatnej poczcie otrzymuję apele takiej treści – Rosjanie zamordowali naszego prezydenta, zamordują jego brata, musimy go bronić. I jak tu wytłumaczyć, że nie Rosjanie a uni, nie prezydenta a grabarza suwerenności i nie „naszego” a żydowskiego. A braciszka nie zamierzam bronić a wygonić.
     Temat wklejony przez Zagrypioną jest ciekawy i interesujący, a tutaj jako czwarty głos w dyskusji pojawia się wpis o Smoleńsku. Dochodzi do tego, że na nieomal każdym forum ktoś co chwilę z uporem maniaka wraca do tej sprawy: IPN a Smoleńsk, historia a Smoleńsk, chemtreils a Smoleńsk, szympanse w Kongo a Smoleńsk. Po prostu nie zdzierżyłem…
     Ja też życzę przyjemnego weekendu. Przypominam:

     Osobiście uważam, że w sprawie II tury tzw. wyborów jedyną rozsądną dyskusją byłoby szukanie odpowiedzi na to, jak uwolnić Polskę od i Kaczyńskiego i Komorowskiego. Dyskusje – czy mniej szkodliwa jest dżuma czy tyfus plamisty jest wpuszczaniem samych siebie w kanał. Obawiam się zresztą, że ten model dyskusji – szukanie tzw. mniejszego zła – został nam narzucony przez ichnich speców od inżynierii manipulacji tłumami.
     Polska odżydzona, wolna od zachodniej agentury POPiS-u nie jest możliwa, jeśli sayana, rezerwowego bliźniaka, uznamy za mniejsze zło. Niech agentura głosuje sama na siebie.
     Im mniej z nas w tej farsie weźmie udział, tym lepiej dla Polski!

    • zagrypiona said

     podpisuję sie 2 rekami.

     co do odzydzania, i ogolnie zmian jakichkolwiek… to chyba pozostaje nam czekac na jakas wielka katastrofe biologiczna, meteor, kosmitow 😉 albo wojna kazdy z kazdym.

     albo, zaczac sie gromadzic tak jak tu, probowac edukowac ludzi, podkradac ich TVNowi i GW, no ale to potrwa dluzej niz zycie wiekszosci z nas o ile sie w ogole uda biorac pod uwage kondycje mentalna narodu.

  • ALFA said

   A ja powiem nie każdy żyd zły poczytaj kim był Mickiewicz,Korczak ,Król August Poniatowski i JPII itd.oni są na naszej ziemi od 8oo lat.Oni też chcą żyć w spokoju,ale znalazła się miedzy nimi hiena, która sieje niepokój.I z nimi trzeba walczyć z tą hieną.

   • zagrypiona said

    nikt nie mowi ze kazdy Żyd, co wyscie sie uparli ze tu chodzi o wszystkich. zaiste nie pojmuje. albo podpuszczacie?

    ta hiena to syjonizm/talmudyzm z tego co sie orientuje – tysiac razy bylo o tym pisane na grypie i gdzie indziej ze to nie chodzi o wszystkich Żydow, a o drobna grupke ktora kreci calym tym syfem + conieco osob o innych wyznaniach. (w calej tej zabawie z anunakami/jaszczurami i x** wie czym sie chyba pogubilismy)

    przykro mi, ale nerwy mi puscily. co za kociol w tym kraju.

 8. Gustaf said

  Na zachód od Trójmiasta od świtu robią szachownicę na niebie.
  Ciekawe, czy @ Zapsa też to widzi od siebie z okien ?
  Tak na oko 20-30 smug i nie przestają 😦

  Też należy stale o tym przypominać, bo owieczki powoli do widoku chemsów przywykają i twierdzą , że zawsze tak było….

  • zagrypiona said

   U mnie dzisiaj tez daja, ale nie az tak duzo (wielkopolska) a to ciekawe bo caly tydzien nie bylo zadnego chemosladu. Dopiero dzis. Pewnie nie jest to skorelowane w zaden sposob z tym co ma byc w niedziele, ale…

   • Gustaf said

    W niedzielę mamy się czuć senni i bez energii oraz „zrezygnowani , a wybory za nas(po kilka razy w różnych rejonach) mają wykonać aktywni

    • Gustaf said

     Errata ! miało być aktywiści.
     Ciekawe, czy ktoś pilnuje prawa i sprawiedliwości przy wyborach, żeby okrągłych kantów nie było ?

   • Gustaf said

    Godz.9.35 sobota
    Właśnie 2 takie une poleciały w Twoją stronę…
    Powinnaś już je widzieć

    • zagrypiona said

     Chyba sie troszke zagapilam. W tym momencie nad moja glowa jest rozlazly chemtrailsowy krzyz. Moze to od nich prezencik.

  • Zapsa said

   Widziała widziała – od rana na pięknie czystym niebie pylili na niespotykaną skalę. Ludzie na plaży to trza ich trochę podchodować na swoją modłę.

 9. Gustaf said

  Ja mam widok na cały horyzont i jeśli były przerwy, to nie trwało to tydzień, a najwyżej kilka/kilkanaście godzin. Latali w takich warstwach, co nie dawały śladów.
  Dopiero po opadnięciu (już rozmyte i zamglone) ale jednak były.
  Przy takim ciśnieniu kiedyś nie było wcale chmur , a teraz są i to w kilku warstwach. Co ciekawe : te warstwy przesuwają się w różnych kierunkach.

  • Praworządny Obywatel NWO said

   @ Gustaf

   Też należy stale o tym przypominać, bo owieczki powoli do widoku chemsów przywykają i twierdzą , że zawsze tak było….
   Bardzo słuszna uwaga. Tak jest tez z innym rzeczami. Ludzie np.zapominają jak smakowała kiedyś wędlina czy chleb. Jakby istniała Polska Norma sprzed wejścia do UE, to trzeba byłoby te wszystkie wędliny ze sklepów zutylizować. Powinno się stworzyć markę Polska Norma 2004 i wypuszczac pod tą marką żarcie bez chemii. Może kiedys jacyś mali producenci coś takiego stworzą? Dzieci które urodziły się kilka lat temu juz raczej nie poznają smaku prawdziwej szynki, kiełbasy,czekolady czy chleba. Widok czystego, błękitnego nieba też nie będzie im dany. My mamy jeszcze wspomnienia, ale jak słusznie tu zauważyłeś większość nawet te wspomnienia wypiera z pamięci. To jest NIEPOJĘTE. Jak można nie wierzyć w chemtrials. Przecież to się dzieje tu i teraz. Może ludzie sa poddawani jakiejś globalnej akcji informacji podprogowej w telewizjach? Sam już nie wiem co musi się stać żeby się obudzili.

   • heros2010 said

    Z moich własnych doświadczeń wynika,że ludzie do końca się łudzą,absolutnie do końca,jak więźniowie obozów komór gazowych.
    Przecież siebie też trują,może dobrze robią,i tak i nic nie zrobimy.

    A najbardziej zabawni są ludzie wykształceni,ci to maja dopiero teorie o korytarzach powietrznych etc..To przecież normalne zjawisko..
    Ciężki policzek dla nauki/edukacji tak dobrze wyprane z mózgu i inicjatywy społeczeństwo.
    Eukacja/indoktrynacja święci swoje tryumfy,pokazując swoje prawdziwe oblicze.
    W końcu nikomu nie zależy tak na prawdę na edukacji czego świetnym przykładem IPN.
    Byliście na stronie Thendi o chemitrials?
    Ktoś się nieźle postarał.podstrona astromarii.
    ps.To info dla tych co nie byli.
    ps2.Udowodnienie ,kto personalnie stoi za Smoleńskiem mogłoby rzucić sporo światła na zakulisowe rozgrywki rządu światowego i potencjalnie osłabić jego wpływy w baraku polin.
    Temat na pewno się nie zużył mimo ciszy merdialnej.
    @Andzrzej 101 często masz rewelacyjne art. ale nadmierną zapalczywością i decydowaniem za innych zrażasz sobie ludzi ,którzy są po tej samej stronie,diabeł jedynie tkwi w szczegółach.Nikt z nas w 100% nie ma monopolu na prawdę.
    Pozdrawiam.
    Wiadomo temat budzi ogromne emocje,nwo przykręca śruby coraz widoczniej.

    • zagrypiona said

     Ludzie sie ludza… Sa tak programowani od dziecka by sie ludzic, ze zycie ma najwyzsza wartosc, ze milosierdzie, litosc itd – tak nam po prostu sciemniaja bysmy mysleli ze o to w rzeczywistosci dbaja – o nas, o zycie. A tu guzik prawda. Jeden w ta czy tamta. Nie robi roznicy. Zimny prysznic przychodzi gdy np. zdiagnozuja raka czy inna chorobe a trzeba czekac tygodniami miesiacami. Życie jest wyceniane w pieniadzu. Nie ma pieniadza, nie ma zycia. To ludzkie ludzenie sie wynika z mechanizmu wyparcia spowodowanego wczesniejszym programowaniem ‚no jak to przeciez zycie ma najwyzsza wartosc, jak mieliby nas niszczyc zabijac?’

     Zeby nie bylo, zycie MA najwyzsza wartosc dla mnie – gdyby swiat byl idealny i zycie byloby szanowane bylabym szczesliwa, ale wiemy ze tak nie jest. W rzeczywistosci ktorej zyjemy, warotsc ta nie jest dana z gory. O to trzeba walczyc, biologicznie walczyc, a nie modlami, i zakleciami.

     A argument ze siebie tez truja… No coz oni maja KASIORE zeby sie regenerowac i miec dostep do lepszego zarełka lekow itd, my nie mamy, totez zdychamy na raka i inne tego typu. Czekamy w kolejkach do lekarza upodleni. Tylko slepaki w owczym pedzie tego nie zauwazaja. Albo ktos im placi za ciagniecie propagandy.

    • heros2010 said

     Kurcze ,tylko ta walka zaczyna przypominać Indian uzbrojonych w łuki kontra ssmani.
     Ostatni mohikanie ..
     Mordowanie bizonów,alkoholizm,paciorki,wywózki,zatruta żywność,wywłaszczanie,zatrute koce,wyzysk skąd my to znamy..

     Ale to dowodzi,że NWO się nie rozwija yntelektualnie jedynie dopracowuje wypróbowane strategie.
     Kolejna smutna konkluzja,że mają na wszystko jeden schemat i wcale nie oznacza to genialności tylko ponure żniwa z biblią machiawellego.Oni robią zbrodnie my ponosimy kare,a Książe buraków się cieszy.

     Tak dla przypomnienia jakby ktoś nie czytał tu czy u:

     http://piotrbein.wordpress.com/2010/07/01/zagazowani-w-zatoce/

     http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11758&start=25

     http://monitorpolski.wordpress.com/

     O wielkości „góry olejowej” pisze Wayne Madsen, zaznaczając że ta informacja jest starannie ukrywana przed opinią publiczną. Szkody dla zdrowia ludzi mieszkających w rejonie Zatoki będą się kumulować, podczas gdy BP (firma British Petroleum) kłamie na ten temat, a rząd nie ujawnia prawdziwych danych. Szczególnie chodzi o toksyny, które się wydzielają, a które ludzie wdychają od momentu katastrofy. Objawy schorzeń odpowadają tym przy zatruciach Benzenem i Corexitem, jednak oficjalnie określa się je jako wynik „chorób psychicznych” cz też „zatrucia zgniłym jedzeniem”. Tak uważa m.in. Tony Hayward, prezes BP, który sprzedał dużą część swoich akcji BP na miesiąc przed katastrofą. Zaoszczędziło mu to 423 tysiące funtów.

 10. Gustaf said

  Taka tu cisza wyborcza…
  A ja od dawna wiem , kto wygra.
  Będzie znowu po nowemu.
  A wybiorcy będą zcżęśliwe …. , bo wygrał nasz , partiota , shlahcic z rodu Piastów, powinowaty z cesarzem Walezym i innymi faraonnymi.
  mam taki wierszyk rymowanny: Jestem szlachcic znad Dunajca
  mam dowodów na to kupę:
  Mam szeroki pas przez jajca
  i głęboki rów przez dupę 😛
  ocenzurują???

  • zagrypiona said

   Fajny wierszyk. 😉
   Grunt to dobry humor. Cóż innego pozostało. :X

   • Andrzej 101 said

    też zabawiłem się w wierszokletę:

    Jarmułka na główce,
    A menora w ręku
    To wszystko dodaje
    Jareczkowi wdzięku

    Bronek też nie gorsze
    Hrabisko z kibuca
    Marszałek sanhendrynu
    Do walki się rzuca

    Obaj u Sorosa
    Nauki pobrali
    Robią w konia polactwo
    Wybory już wygrali

    Bo czy to duży bronek
    Czy Jarek nieduży
    Zamieszka w Belwederku
    Żydom będzie służył

    Niech bydełko wyborcze
    w domach pozostanie
    Nie – dla menory
    Nie – na zażydzanie

 11. Greg said

  Kopie artykułów z pamięci Google polonica net.
  Wybieramy interesujący materiał i naciskając na cache, kopiujemy na dysk stronę jako – kompletna. Niestety bez zdjęć, tylko słowo pisane.

  http://siteexplorer.search.yahoo.com/siteexplorer/search?p=http://polonica.net

  Jeszcze jedno, prawie wszystkie artykuły z Polonica net są w internecie, tylko porozrzucane, używając wyszukiwarki znajdziecie interesujący Was tytuł, na pewno traficie na dany materiał.
  Strona siteexplorer będzie pomocna, gdyż zawiera nazwy artykułów które przydadzą się w późniejszym wyszukiwaniu w Googlach. Kopie można składować konwertując do pdf-u, nadając im odpowiednie nazwy, lub jak kto woli i mu wygodnie.

 12. ALFA said

  Nie wiem czy wiecie ale działa
  http://www.newworldorder.com.pl/

  • zagrypiona said

   no dziala, a najsmieszniejsze jest to dlaczego zamknieto. O tym miedzy innymi jest wpis który komentujesz. 😉

   a tu na smaczek 😉 w podobny deseń, za Maruchą:

   Zadzwonił do mnie znajomy. Miał nie iść na drugą turę wyborów, gdyż obaj kandydaci zdecydowanie mu nie odpowiadają. Ale w Naszym Dzienniku z 18.06 przeczytał felieton p. St. Michalkiewicza, w którym autor przestrzega przed nowelizacją kodeksu karnego, która weszła w życie 8.06, i prowadzi do ograniczenia wolności słowa. Cytuję:

   „8 czerwca weszła w życie nowelizacja kodeksu karnego, wprowadzona ustawą z 5 listopada 2009 roku, która między innymi obejmuje zmianę art. 256. Przepis ten pierwotnie przewidywał karę grzywny, ograniczenia wolności albo więzienia do lat dwóch za propagowanie „faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju” lub za „nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych, albo ze względu na bezwyznaniowość”. Nowelizacja objęła taką samą karą nie tylko „propagowanie” lub „nawoływanie”, ale również „produkowanie, utrwalanie, sprowadzanie, nabywanie, przechowywanie, posiadanie, prezentowanie, przewożenie lub przesyłanie druków, nagrań lub innych przedmiotów zawierających wyżej wymienioną treść, albo będących nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej”. Kodeks czyni wyjątek w przypadkach, gdy ktoś dopuszcza się „propagowania”, „nawoływania”, „produkowania”, „utrwalania”, „sprowadzania”, „nabywania”, „przechowywania”, „posiadania”, „prezentowania”, „przewożenia” lub „przesyłania” w ramach „działalności artystycznej”, „edukacyjnej”, „kolekcjonerskiej” lub „naukowej”.”

   Niezależnie od tego jak będzie w przyszłości wyglądać praktyczna realizacja rozszerzonego art. 256, należy zgodzić się z red. Michalkiewiczem, że rzeczywiście prowadzi ona do ograniczenia wolności słowa, zapisanej chociażby w polskiej konstytucji z 1997 r.

   Rzecz w tym jednak, że w ogóle nie o to się tutaj rozchodzi! Felieton (zapewne takie było założenie Autora) nie zawiera informacji o tym, kto za owo rozszerzenie odpowiada. W związku z tym, mój znajomy, człowiek myślący trzeźwo i logicznie, wywnioskował (i miał do tego prawo, mając dostępne dane, choćby w postaci politycznego stanowiska Naszego Dziennika), że to zapewne B. Komorowski podpisał nowelizację KK i dlatego on, chwytając się ostatniej deski ratunku, zagłosuje, niechętnie, ale jednak, na p. J. Kaczyńskiego, jako na tego, który wolności słowa bronić będzie.

   Art. 14. Ustawa wchodzi w życie po upływie 6 miesięcy od dnia ogłoszenia.
   Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

   Jakby nie patrzeć, znajomy, broniąc wolności słowa przed p. B. Komorowskim, zagłosuje na p. J. Kaczyńskiego, którego brat tę nowelizację podpisał!

   Wnioski pozostawiam PT Czytelnikom…

   Adam Śmiech http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=299

   ——————

   odpowiedzcie sobie teraz na jedno proste pytanko: dla jakiego wyznania, dla jakiej rasy, dla jakiej nacji ta ustawa. bo chyba nie dla Polaków, chrześcijan – wciaz sie po nich jezdzi jak po dzikiej kobyle tu i owdzie, an takich to i takich portalach czy innych gazetach i czasopismach.

   • heros2010 said

    Daj znać Zagrypiona kiedy zamiast żyd będziemy zmuszeni pisać te oślizłe wredne podstępne ufoludki,w sumie nazwa gadziory pewnie się upowszechni piorunem:D:D:D

    Hihi ,ale zabawne dziękgi nojom z IPN będziemy wszyscy Ickowcami.
    To też jest piękny strzał,jak radykalnie to dotąd neutralne cielsko zmieniło się po katastroFFie.
    Zlikwidują nam jeden sztuczny podział:D:D:D

    „Obrzezane gadziory z powieści P.K Dicka pt.Człowiek z wysokiego Zamku twierdzą ,że..itlera nie było..Było przedsiębiorstwo holockus.”
    Czy polski ADL czytaj IPN już potraktuje nas jako wrogów demokracji i pluralizmu w powyżej podanym przykładzie?

    A tak poza tym przydałby się czarny PR taki jak dla usraela na forach łonetopodobnych dla drajcuFF z IPN.

    Czyżbyśmy musieli się coraz bieglej się porozumiewać metajęzykiem stosowanym na grypie666?

    ps.Nie obrażał bym tak masowo żydów gdyby nie pewna masowa ochrona prawna, jaką są objęci przez nasze patriotyczne elyty rządzące..
    Te metody na pewno znacząco poprawią wizerunek tej krypto mniejszości narodowej w baraku polin i wiążącej się z tym tajemnicy poliszynela.

    • zagrypiona said

     mi sie wydaje, ze syjonisci (tego sie na szczescie jeszcze nie mozna przyczepic nie ma prawnej ochrony syjonistow – najwyzej zaczna sie nam zdarzac wypadki itd.) 😉 wiec mi sie wydaje ze syjonisci podpieli sie pod wszystkich Żydow (bylo zreszta o tym na grypie tez) zeby gnebic innych o antysemityzm. syjonistom jest to na reke bo moga wiele na tym ugrac.

    • heros2010 said

     Ok:) syjoniści pozostaną oficjalna nomenklaturą,ale żebyśmy nie zapomnieli ,że w naszym kraju jest cała masa użytecznych idiotów powiązanych albo udających powiązania z partiami narodowymi chciałem tutaj kogoś dodać do
     mapy blogów oskarżonych o antypolonizm.

     Znakomicie widać,że blogowi chodziło o prowokacje ,ale chyba efekt tej prowokacji przerósł agenta oczekiwania.

     http://nadblog-wszystkich-blogow.blog.onet.pl/2,ID409685236,index.html

     Ciekawe czy cwaniaczkowi zamknie IPeN bloga za taką ilość antysemickich wypowiedzi..i teorii rzecz jasna,ocierających się o negowanie holokaustu.

     Polski antysemityzm ma się bardzo dobrze. Zresztą o tym można się przekonać na każdym kroku.

     cytat: ” Dlaczego tak się dzieje w kraju, w którym już nie ma Żydów?”

     „Nieumiejętności spojrzenia na siebie dzisiaj i na historię. Mamy jedną z najbardziej zacofanych nauk historii w Europie. Potrafimy tylko kultywować własną martyrologię.”

     „W Polsce nie ma antysemityzmu – tak można powiedzieć, a jednak Polacy to anachroniczny w dużej części naród. Jak czegoś nie rozumie, powie, że tego nie ma. Jednak debata o Jedwabnem pokazała, że ten antysemityzm jest głęboko ukryty i ma się całkiem dobrze.”

     „A polskie społeczeństwo w dużej części to zbiorowy kołtun.”

     ps.Warto tam wejść w miarę szybko puki w porozumieniu z IPNem agent nie pokasuje wpisów ,które robią z niego 0.
     Nie chce zapychać forum ,ale chyba zrobię kopie komentarzy.
     W końcu antypolonizm to grożne zjawisko a tym groźniejsze jak zaczyna się rozwijać w instytucjach.

     ps.Ach ,żebym nie zapomniał,osoba ta owinęła się w sztandar i poprzyklejała sobie fotki Wieniawy,obrazy Malczewskiego,
     mimikra pełną gębą.Albo GEmba pełną ikrą.

    • zagrypiona said

     Ja nie wiem, albo dzis nie umiem czytac, albo ten blog to jakis belkot pelen wlasnie KOŁTUŃSTWA – jedzie po Polakach rowno, w kazdym razie w pierwszym wpisie. Chyba zrobie screena jako przyklad antypolonizmu. Ja chyba nie lapie dzis ironii i cynizmu. 😦 Nachemtrailsowali i mi teraz percepcje pogwalcilo.

     IPN sie chyba takimi rzeczami nie zajmuje, po Polakach i chrzescijanach mozna jezdzic do woli, dowodem tego sa fora gownianej. nie ma tematu zeby rozmowa nie zeszla do togo jacy katolicy/chrzescijanie sa zacofani itd.

     Moze by mozna uzyc tej ustawy z 8 czerwca co chroni przeciw rasizmowi, dyskryminacji itd. Kurde, gdyby ta ustawa naprawde dzialala, to gdyby tak pozwac wszystkich… To mozna by sie niezle oblowic. 😛 albo wesprzec odszkodowaniami budzet panstwa.

  • Buka said

   Nie wiem jaka była treść owego artykułu,ale przypomniałam sobie,że czytając kiedyś wypowiedzi na forum newordera- jednoznacznych wypowiedzi dot.unych,ujrzałam pewne osobliwe sprzeciwiające się komentarze,które mi osobiście przypomniały styl niejakiego Dratewki,zauważył to również jeden z komentujących.Być może się mylę ,ale coś mi mówi,że za tym donosem stoi właśnie ta osoba.Pamiętam też ,że w tej kwestii koment zalatujący ciężko dratewstwem niemal upominał admina o konieczności moderowania tego rodzaju wypowiedzi.

 13. ALFA said

  Wiecie co jak słucham wiadomości w Polsacie o chorych na stwardnienie rozsiane to rzygać się chce. NFZ będzie finansować od lat choroby i lat pacjenta ,ale jak masz za dużo lat to się męcz i umieraj ten rząd to jest chory.To nam funduje Pani Kopacz ,a ja wam powiem trzeba brać swoje zdrowie w swoje ręce zacznijcie szukać w internecie jak się leczyć naturalnie bo można dużo chorób wyleczyć, tak nas okłamują.Ja wyleczyłem sobie nadciśnienie.Mam teraz jak niemowlak. To tylko odpowiednie witaminy i po kłopocie.

  • zagrypiona said

   jak sie mowilo konstruktywnie zle o Kopacz za czasow swiniaka, to nietorzy sadzali ja na zlote trony, chociaz juz wtedy bylo wiadomo ze to zla… jest. to teraz mata co chceta. 😛

  • ALFA said

   Zapomniałem dodać ,że dzięki mojej żonie poświęcony czas na szukanie w internecie i na leczenie naturalne pozbyłem się nadciśnienia i ona też.Polecam wam wszystkim nie dajcie się oszukiwać i nabijać kasy koncernom farmaceutycznym.

   • zagrypiona said

    sluszna uwaga, dla mnie lekarz to ostatecznosc. ale dzieki Bogu mam takie szczescie ze nie choruje. inni tyle szczescia nie maja i czasem musza do lekarza. 😦

    • ALFA said

     Oj do czasu jesteś młoda choroba rozwija się podstępnie ,chodzisz pracujesz adrenalina też pracuje ,ale przyjdzie jedna chwila i dowiesz się co twoim komórkom dolega.Choroby zaczynają się w naszych komórkach i długo nie wiesz co masz uszkodzone.Nasza żywność nie ma tyle witamin,mikroelementów i aminokwasów.Tak nam w żywność wyczyścili.To od 1989r od naszej wolności ,nawet nie wiedzieliśmy o co walczymy.Wywalczyliśmy ale powolną śmierć.Zastanówcie się ile jest ludzi chorych teraz,a przed 1989r. czy to wam nic nie mówi.Nawet biorąc kaszę gryczaną ,która miała wit B17 .

    • zagrypiona said

     wiem wiem, dlatego staram sie w miare zdrowo zyc. unikac tego co na szkodliwe. coz innego pozostaje…

   • Gustaf said

    A fajki rzuciliśta?

    • ALFA said

     @Gustaw i to najgorsze ,że nie.

    • Gustaf said

     To, jeśli o mnie chodzi, najlepsza wiadomość w dniu dzisiejszym.
     Można się wyleczyć ze skutków nałogu bez zbędnych i nikomu niepotrzebnych wyrzeczeń 😛 . Dajcie szczegóły na tapetę

    • Gustaf said

     To najlepsza wiadomość dnia.
     Można zlikwidować skutki nałogu bez zbędnych i uciążliwych wyrzeczeń. Poproszę szczegółowy rozkład zajęć z podziałem na role 😛

    • zagrypiona said

     sorka, ale jakos weszlo do spamu. :X Ty Gustaf dzisiaj rzadzisz tu. 🙂

    • ALFA said

     @ Gustaw dla ciebie
     Komórkowe składniki odżywcze w nadciśnieniu

     Dla pacjentów z nadciśnieniem tętniczym polecane są następujące komórkowe składniki odżywcze pochodzenia naturalnego:

     • Arginina, naturalny aminokwas, za pośrednictwem enzymu syntazy z L-argininy powstaje tlenek azotu, zbudowany tylko z dwóch atomów: azotu i tlenu. Związek ten jest najsilniejszym znanym czynnikiem rozkurczającym naczynia krwionośne. Tlenek azotu wzmaga elastyczność ścian naczyń i pomaga znormalizować wysokie ciśnienie krwi.

     • Witamina C wzmaga produkcję prostacykliny w ścianie tętnicy, hormonu tkankowego hamującego zlepianie płytek krwi i rozszerzającego naczynia krwionośne, zwłaszcza wieńcowe.

     • Bioflawonoidy: katalizatory, które m.in. usprawniają biologiczne działanie witaminy C

     • Witamina E: przeciwutleniacz, zapewnia ochronę błon komórkowych, ma właściwości rozrzedzające krew

     • Magnez, naturalny antagonista wapnia, jest niezbędny dla optymalnej równowagi mineralnej w komórkach ścian naczyń krwionośnych. Przyczynia się do obniżenia napięcia ściany tętnicy i jednocześnie do normalizacji ciśnienia krwi.

     • Wapń: optymalizuje metabolizm minerałów, obniża napięcie ścian naczyń i podwyższone ciśnienie krwi

     • Lizyna i prolina pomagają chronić ściany naczyń i zapobiegać rozwojowi złogów miażdżycowych. Ponieważ miażdżyca jest powiązana z nadciśnieniem tętniczym, składniki te są również niezbędne w zapobieganiu i leczeniu tego stanu.
     TYLKO NIE Z APTEKI BO SĄ WITAMINY STNTETYCZNE

    • Gustaf said

     Fajne to !
     Czy wystarczy to wiedzieć, czy może należy to skondsiś wygrzebać w celu wchłonięcia ?
     Pytam, bo jestem świeżym działkowiczem i zastanawiam się nad płodozmianem. W tym roku już nie zdążę ze Stevią , ale mam podhodowane różne takie orientalne zdrowotne ,że o GinkoBiloba nie wspomnę. Pamiętałem też o własnym tytoniu 😀

    • ALFA said

     To trzeba kupić gotowy zestaw ,ale nie wolno odstawić leków przypisanych na nadciśnienie ,będzie się normowało i zmniejszało dawki aż do odstawienia leku.Nie mogę pisać za wiele bo jeszcze ,ktoś posądzi mnie o promowanie zestawień witamin.Jak chcesz to możesz podać gg podam.

    • Gustaf said

     Jak ostatnio z 15 lat temu byłem u lekarza, to otworzyłem nim drzwi, zamiotłem korytarz i przez zamknięte drzwi wsadziłem z powrotem do gabinetu. nie zdążył niczego mi zapisać 🙂
     Jeśli nie zmieniałeś ostatnio numeru gg , to mam Twój lub Twojej żony. Coś tam napiszę, może zadziała.

 14. bolo said

  Czy tupolew był ślepy?

  Czy rząd Donalda Tuska mógł nie chcieć być dysponentem dowodów w śledztwie smoleńskim, by trudniej było dowieść zaniedbań w przygotowaniu do tragicznego lotu tupolewa?
  Przed wylotem do Katynia Kancelaria Prezydenta nie została poinformowana o tym, że samolot Tu-154, który 10 kwietnia rozbił się pod Smoleńskiem, dwa dni wcześniej po starcie z lotniska w Pradze miał kolizję w powietrzu na wysokości 1200 m w fazie lotu zwanej wznoszeniem. Jej efektem było uderzenie w osłonę radaru. Jak tłumaczy Ignacy Goliński, wieloletni pracownik Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, może to spowodować nawet jego wyłączenie. – Wyłączenie radaru w tupolewie może spowodować, że samolot jest ślepy – twierdzi.

  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8530&Itemid=2

 15. bolo said

  RZĄD TUSKA NAGRODZIŁ TRZECH OFICERÓW MSW ROSJI

  Za dochodzenie ws. katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem trzech oficerów MSW Federacji Rosyjskiej zostało nagrodzonych odznaczeniami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Rzeczpospolitej Polskiej – informuje portal naszapolska.pl.

  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8528&Itemid=1

 16. ALFA said

  CO WY NA TO????????
  Rosjanie wejdą do polskich baz wojskowych
  Rosyjscy inspektorzy będą kontrolować polskie bazy wojskowe – zapowiedział Radosław Sikorski
  http://www.fakt.pl/Rosjanie-wejda-do-polskich-baz-wojskowych,artykuly,76284,1.html

 17. Andrzej 101 said

  Nielegalna agitka wyborcza

  Czyli ratujmy demokrację narodu (wybranego).

  Wprawdzie przepisy prawne narzucają tzw. ciszę wyborczą, jednakże jako zadeklarowany warchoł, wróg wrogów demokracji narodowej, jako podwójny agent Putina i Merkel, świadomie łamię ową ciszę. Walka o demokrację narodową trwa i musi być kontynuowana. Bez względu na zakazy.

  Demokracja to jak wiadomo system, w którym w państwie za pośrednictwem wybranych przedstawicieli rządzi społeczeństwo nazywane niekiedy niemodnie narodem.
  Szczęśliwym trafem już od momentu tzw. transformacji w Polsce rządzi nieprzerwanie poprzez swoich przedstawicieli naród (wybrany). Dzięki mądrości wielkich Polaków, takich jak Szechter, Stolzman, Geremek czy Kalkstein udało się już w Magdalence zainstalować będące dobrodziejstwem dla Polski rządy demokratyczne polegające na oddaniu władzy w ręce narodu (wybranego).
  Zdarzały się wprawdzie przypadki, gdy podejrzane antynarodowe elementy chciały i chcą nadal wyrwać Polskę spod demokratycznej władzy narodu (wybranego), ale mądrzy i świadomi Polacy dają temu zdecydowany odpór. Przejawem tej mądrości są dążenia wszystkich szczerych Polaków do tego, aby cała władza pozostała w rękach narodu (wybranego).
  Zwycięstwem II tury już jest to, że uratowana została w Polsce demokracja gwarantująca wybór kandydata będącego przedstawiacielem narodu (wybranego). Obojętnie bowiem, czy wygra Bronek, czy też Jarek – w Belwederze zamieszka przedstawiciel narodu (wybranego).
  Polaku, nie bądź durny
  idź szybko do urny.
  (Nie ważne na kogo głosujesz)
  Bo czy na Kaczora czy na Komora,
  wygra naród (wybrany),
  jarmułka i menora.

  I w ten sposób zagwarantujesz Polaku dalsze demokratyczne rządy narodu (wybranego) w polskim baraczku Unii.

  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/nielegalna_agitka_wyborcza

 18. Uwaga, nastąpił frontalny atak na Jane Burgermeister. Proszę rozpowszechnić następujący artykuł (daję prawo do przedruku w całości):
  http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/04/strona-internetowa-theflucase-com-jane-burgermeister-zostaa-przejeta-przez-agenta/
  Marek

 19. Greg said

  Proszę wszystkie osoby zainteresowane rozpowszechnianiem informacji o tym co dzieje się w naszym kraju, o zmontowanie filmu dokumentalnego informującego o stanie naszego państwa, a następnie puszczenie w obieg w sieci, reszta zajmą się ludzie którym zależy, by prawda o okupantach naszego kraju dotarła do większej rzeszy ludzi, wiadomości papierowe docierają tylko do niewielkiej jej liczby, nie każdy ma też dostęp do internetu. Można to zrobić na wzór 11 minut lub monitora polskiego.
  Powielanie takiego nośnika informacji to sprawa dziecinnie prosta, dziś każdy kto ma komputer ma nagrywarkę DVD. Zróbmy to póki nie zakneblują nas całkowicie.

  —————————-
  Zacznijcie archiwizować strony internetowe oraz wszystkie istotne informacje.

  Można użyć HTTrack website copier do ściągania całych witryn, jak również plugina do Firefoxa – Scrapbok. Rozszerzenie to umożliwia zapis stron internetowych na dysku lokalnym, porządkowanie utworzonego zbioru stron i zarządzanie nimi. Kopie można spakować i trzymać na dyskach DVD.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: