Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

06.07.2010 – Nie kłócmy się…

Posted by zagrypiona w dniu 6 lipca 2010


Nie ma dnia, żeby człowiekowi adrenalina nie skoczyła czytając wiadomości (i artykuły na blogach). Uff!

PROSZĘ PRZECZYTAĆ PONIŻSZY TEKST I ZASTANOWIĆ SIĘ, A NIE TYLKO WKLEJAĆ PRZEKLEJAĆ TEKSTY DO KOMENTARZY Z INNYCH BLOGÓW (DO TYCH CO WPADAJĄ TYLKO WKLEIĆ TEKST I ZNIKAJĄ, MAM TAKIE WRAŻENIE CZASEM ZE NIEKTÓRZY TAK WŁAŚNIE ROBIĄ 😉 DLA ODMIANY MOŻE BY TAK ROZPROPAGOWAĆ TEKST PONIŻSZY? BO CZAS ZAKOŃCZYĆ SPORY KŁÓTNIE…

Na początek mam taki apel, do Czytelników. Pewnie trafi jak groch przysłowiowy o ścianę – ale cóż, nie mogę przemilczeć tego czego się wczoraj naczytałam na grypie666 (kto nie czytał zapraszam: Powybiórcze pranie brudów – dali pokaz znowu Zenobiusz, KrólowaPokoju i… Konrad/In),  ten ostatni szczególnie mnie zaskoczył i zasmucił.

Ogólnie, zasmucającą jest ta powyborcza atmosfera. To skakanie do gardeł osobom, które miały czelność skrytykować to co złe po stronie PiSu. Te reakcje pokazują tylko, że wystarczy mały punkt zapalny, a fanatycy nie cofną się przed najgorszym – gdyby np. teraz wybuchła wojna domowa, to wnet polałaby się krew tu – polsko-polska. Bo, wyszło niestety to wczoraj, Polacy nie potrafią ze sobą rozmawiać, są fanatycznie zacietrzewieni w swoich poglądach, nie przyjmują konstruktywnej krytyki – a złe to wykorzystuje, to mu na rękę. Za porażkę Polak – obwinia każdego – byle nie siebie. (tu – porażka wyborcza JK według nich jest zasługą tych co śmieli dać konstruktywną krytykę i nie poszli oddać głosu na JK – ale przecież nie wiecie do końca kto na kogo glosował – i dzięki bogu, bo by sie zaczęło… – i co zrobił dla sprawy, ja na przykład przekonałam kilka osób o nieglosowaniu na Komora, co jest chyba bardziej cenne od mojego 1 głosu na JK – zakładając oczywiscie że nie było kreatywnego liczenia głosów). Dlaczego ci którzy byli po stronie JK nie zadadzą sobie pytania, w jaki sposób sam JK zawinił, że dostał tyle i tyle głosów? Przecież zdrową, pierwszą reakcją mądrego człowieka, chrześcijanina jest pytanie: ‚Co mogłem zrobić lepiej? Gdzie leży mój błąd?‚ albo ‚Czego my, jako wyborcy – nie bezwolni przecież – niedopatrzyliśmy? Co mogliśmy zrobić więcej by nasz kandydat wygrał?‚ Jednak gdy duma i zacietrzewienie zalewają umysł takie pytania nie mają szansy się pojawić. [Jeśli powiecie – ‚Nie mamy wpływu na poglądy naszego kandydata.‚ – to nie jest to wasz kandydat, a jedynie żyjecie w iluzji, a nie o to przecież chodzi w demokracji, kandydat musi być interaktywny, a nie być martwą kukłą. Warto się wtedy żreć o martwa kukłę, która sugestii własnych wyborców nie ma ochoty słuchac i reagować na nie?]

Tymczasem JK miał ogromne pole do popisu (pominę milczeniem poprzednie błędy, załóżmy, ze PiS nigdy nie przyczynił się do tych które zaraz wymienię). Aspartam, glutaminian sodu, ubezpładniacze, dopalacze, demoralizacja młodzieży, upadek szkolnictwa – postępująca głupota, szczepionki (za prezydentury LK musieliśmy walczyć z ‚pandemią’ – a nie słyszałam by prezydent się jakoś do tejże ustosunkowywał) chemtrails, ‚nasze’ wojny w Afganistanie, Iraku, teraz Iran,  bezrobocie, wyludnienie (wg JK na wyludnienie dobre beda MIESZKANIA – co słyszeliśmy w debacie – jako wyborcy powinniście wymagać od kandydata lepszych pomysłów, sugerowanie tego typu lekarstw na wyludnienie jest obrazą dla potencjalnego wyborcy) pożyczki od BŚ, cenzura, wreszcie… śmierć dr Ratajczaka – patrioty, Polaka – co PiS zrobił by ją wyjaśnić? Jak się ustosunkował, choćby do oszczerczych artykułów w GW? No tak, pewnie po 10.IV, taka jedna śmierć nie robi już takiego wrażenia. Co PiS robi, żeby ukrócić pomawianie Polaków i chrześcijan w internecie i realnie? Ja widzę, że antychrzescijanstwo i antypolonizm hula w najlepsze i to my – ludzie z dołów – się tym interesujemy, przejmujemy, chyba jako jedyni (niektórzy w każdym razie).

Kompletnym absurdem i ciosem poniżej pasa i w głowę jest zarzut, że w wyniku nie wygrania JK wyborów prezydenckich (wina za to na tych co śmieli dać konstruktywną krytykę) nie będzie wyjaśniona sprawa Smoleńska… Ja nie wiem jak cos takiego może sie urodzic w czyjejś głowie. Czy tylko fotel prezydencki gwarantuje JK mozliwosć jakichkolwiek działań w tej sprawie? Czy w obecnej sytuacji nie moze on nawiazać kontaktów z prawnikami, z e-śledczymi? Czy wreszcie zaczac działac ku temu by dokonac ekshumacji, sprowadzenia szczatków samolotu do Polski? Co go powstrzymuje? [tylko nie mówic że PO]. Część z rzeczy które wymieniłam mozna zrobić mimo istnienia PO. Czy e-sledczy skontaktowali sie juz z rodzinami ofiar – które jak mniemam byłyby zainteresowane wyjasnieniem tej sprawy. Wiadomo tez w grupie raźniej (grupie większej niz kółeczko blogowych adoratorów).

Gdyby PiS zajął się powyższymi problemami (i milionem innych których nie wymienię bo nie mam teraz czasu ani ochoty, każdy wie z Czytelników czego nam trzeba a czym się elity rządzące nie zajmują) to zyskałby wielu zwolenników spośród tych, którzy się wahali. Ale najlepiej zrzucić winę na tych co nie głosowali. bo przecież mogli isc bezmyślnie do urn jak te barany i zagłosować, żeby jakaś grupka osób osiadła na laurach i cieszyła się utrzymaniem stanu sprzed 10.IV.

I proszę nie mówić o tym ze – ‚bo teraz rządzi PO, bo to bo tamto’ – to, że rządzi PO nie oznacza że PiS nie może podjąć tematu powyższych – a nie podjął, celowo lub przez brak otwartości umysłu, brak zainteresowania życiem zwykłych ludzi, którzy są non stop truci.

PiS mieni się partia Polaków, patriotów, uchodzi za partię prawicową, otacza się i wykorzystuje polskie  symbole narodowe (pomijając te okołochanukowe) – więc wymagamy od nich WIĘCEJ niż od PO, które wiadomo jakie jest, każdy z nas widzi.

I teraz mój apel. Zamiast żreć się, wypominać sobie wyimaginowane winy – powinniśmy się zebrać w grupę, pomyśleć jak przemówić do tego PiSu, żeby podjął interesujące nas tematy (byłby to też dla niego test – odmowa podjęcia takowych oznaczałaby po której stronie on tak naprawdę stoi). Żeby nie udawał, że problemu nie ma. Żeby się wreszcie zajął ważnymi dla zwykłego człowieka sprawami (na PO nie liczymy w tej sprawie, bo wiemy co i jak z nimi).

Jeśli się kłócimy – złemu jest to na rękę. Pomyślcie o tym następnym razem jak postanowicie się obrazić śmiertelnie o to, że ktoś śmiał mieć troszkę inne zdanie niż Wy. Bo przecież tak naprawdę wszyscy stoimy po jednej stronie barykady – tak myślę, ze wszyscy jesteśmy przeciw NWO i za POLSKĄ – chrześcijańską, wolną, niezależną.

Pomyślcie, jak wykorzystać ten ponad rok do wyborów parlamentarnych, miast kłócić się, może by tak wykorzystać energie marnowana na podszczypywanki wzajemne – na kontakt z politykami? Na ukazanie im problemów? Z porażek mądrzy, pokorni ludzie wyciągają mądre wnioski i kombinują jak się poprawić – zamiast szukać winnych naokoło. Tak mnie w każdym razie uczono. Samoulepszania się.

Ale co by nie było tak gorzko, znalazłam 1 głos rozsądku powyborczego, który poniżej linkuję:

Zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego! – monitorpolski.wordpress.com

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Kolejne haniebne kłamstwo GW i prokuratury (źródło tekstu: Kolejne haniebne kłamstwo GW i prokuratury)

Gazeta Wyborcza poinformowała o wyniku sekcji zwłok zamordowanego  Dariusza Ratajczaka. Jak można było się spodziewać, według oficjalnej wersji  historyka z Opola nie tylko nie zamordowano, nie tylko nie umarł on na zawał serca czy wylew. On po prostu „zapił się na śmierć”!

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,8102947,Zatrucie_alkoholowe_przyczyna_smierci_dra_Ratajczaka.html

Szubrawcy nawet po śmierci nie darują człowiekowi tego, że pisał odważnie niewygodną prawdę. „Wyniki” sekcji zwłok mają za zadanie pokryć jego imię hańbą i niesławą. No bo kto będzie czytał teksty jakiegoś „pijaczyny”, który zapił się na śmierć ?

Tak skandalicznie zakończone przez prokuraturę śledztwo w sprawie Dariusza Ratajczaka dołącza do innych haniebnie prowadzonych przez „polską” prokuraturę spraw. Od sprawy zabójstwa gen. Papały po sprawę zabójstwa K. Olewnika.

Więcej o skandalach prokuratury i sądownictwa tutaj:

http://www.aferyprawa.com/index.php

Symptomatyczne przy tym wszyskim jest to, że pod artykułem w gadzinówce wyborczej nie ma możliwości pisania komentarzy. Spowodowane jest to zapewne pełnymi oburzenia pod adresem GW i poparcia dla Dariusza Ratajczaka wpisami forumowiczów przy okazji poprzednich artykułów Gów..Wyborczego o ś.p. Dariuszu Ratajczaku.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,112959189,0,Policja_prawdopodobnie_znalazla_cialo_klamcy_os_.html

http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,112959867,112959867,Klamca_nie_ma_juz_sily_reportaz_.html

Czy to ostatnia już ofiara umierania za prawdę?

PS od admina – świetna okazja dla PiSu do zadziałania i ukazania swego patriotyzmu. Przykładowe pytania które środowisko okołoPiSowe (jeśli już ochłoneło po wyborach) mogłoby zadać odpowiednim służbom: gdzie są nagrania z monitoringu parkingowego? (skoro był tak pijany to musiał się doczołgać do samochodu – na zdjęciach z miejsca znalezienia zwłok nie było butelek, tylko torby wygladajace na bagaze podrózne itd.) Jak to się stało, że te zwłoki w daleko posuniętym rozkładzie stały tam tak długo? A może nie stały a zostały podrzucone? No bo chyba martwy człowiek nie da rady podjechac sam na parking. To sa pytania tak zasadnicze, i tak proste, że nawet dziecko byłoby w stanie je zbudować w swojej główce.

Jest wielkie pole do popisu w tej sprawie. Tylko trzeba dobrych chęci i odwagi.

EDIT: Sprawdziłam u Zenobiusza, oraz u KrólowejPokoju nie wspomniano u nich o dr Ratajczaku i szkalowaniu go, nawet pośmiertnie przez GW (zaznaczam, ze wiem iz każdy pisze o czym chce u siebie – i ma do tego prawo) – jednakże pokusiło mnie zastosowanie ich własnej miarki do oceny ich samych). Idąc więc torem ich własnej logiki – że kto się wstrzymał od głosu na JK jak i BK – krytykując obu – jest zdrajcą itd – to czy nie oznacza to, że obaj powyżsi zgadzaja sie z oszczerstwami wypisanymi na GW?

Oczywiście że nie. Po prostu, nagłaśnianie sprawy dr Ratajczaka nie jest tak chwytliwe jak przedwyborcza gorączka, sensacje apokaliptyczne itd itp. No zapomniało się. Może dziś coś o tym napiszą?


Reklamy

Komentarzy 117 to “06.07.2010 – Nie kłócmy się…”

 1. ALFA said

  NIE KŁÓĆMY SIĘ BO NIE MA O CO PO TO BELKA JEST PREZESEM NBP
  Globalne przejęcie władzy przez międzynarodowe korporacje bankowe i ten rząd jest po to ,że nas zniszczyć.

 2. antykk said

  Polecam nowy film A.Jonesa o przejęciu władzy przez bankowe korporacje. http://www.youtube.com/user/davidoski2 oraz Jak Po od lutego majstruje przy konstytucji! http://www.youtube.com/watch?v=J8VTb8Iyfrs&feature=player_embedded#!

 3. Gustaf said

  Nie mam najmniejszych złudzeń co do wierchuszki i PiSu i PO
  Odpowiedzi zgodnej z prawdą nikt nie otrzyma nawet/zwłaszcza wyborcy. Na żadne z tych pytań.
  To byłby koniec „klasy politycznej” w Polsce.
  Co do zjednoczenia: Piotr Bein się zjednoczył na jednym blogu i co z tego wyszło.
  Z czterech muszkieterów jeden się został, dwóch oszczerców i kłamców i ostatni , co z klapkami na oczach próbuje to z jednej , to z drugiej strony coś wynegocjować.
  Nie do pogodzenia się z wiarą chrześcijańską są zarówno menory i chanuki , jak i twierdzenie o nadlatujących na Nibiru Annunakach.
  Śmierdzi i jedno i drugie robotą rozrabiacką służb NWO uprawianą dla kolorytu przez byłych mundurowych.
  Ja się nie łączę, nie pozdrawiam.

  • zagrypiona said

   masz racje Gustafie… tak sobie napisałam taki apel, moje ostatnie podrygi nadziei ze moze sie ogarna. no po prostu nie moglam przemilczec by wygarnac im hipokryzje i brak samokrytyki. czego ich powyborcze reakcje sa niewatpliwym dowodem.

   zreszta, pal licho ich samego Z i KP, gorzej ze udaje im sie pociagnac ludzi neutralnych za soba i to wlasnie jest najgorsze.

   tak wiec ogarna sie czy nie, ich uczynki trza obnazac: hipokryzje, pieniactwo, czy wlasnie tak jak mowisz ‚smrod NWO’ (np. zaden z nich nie napisal o ratajczaku, no niestety to o czyms swiadczy) brak krytyki zla i owczego pedu jest przyzwoleniem na nie. co niniejszym zamierzam czynic.

   PS. ja tez sie nie lacze. ja sie nie oddzielilam. 😉

   • Gustaf said

    Ja sobie wykoncypowałem , że nikt nikogo nie zmuszał do wciągania
    w orgonity i anunaki. Nikt też od czytania majaków : „Pan”do mnie przemówił i widziałem „Go” nie nabędzie wiary.
    Nie poczuwam się do solidaryzowania z ludźmi małej/nijakiej wiary, panikarzami i znienacka „osieroconymi”, szukającymi sensacji i miejsca gdzie mogliby wywrzeszczeć swoje frustracje (dużymi literami). Nie ulegam owczym pędom a owce niech same szukają gdzie im dobrze.
    Jeśli komuś odpowiada zbiorowa paranoja pt.Z. lub KP -wolna wola, niech tam się daje musztrować i szargać, bo dyskusja z trepami jest bezcelowa.
    Pominę osobiste sympatie, ale sam sposób napaści na Piotra i „argumenty” są żywcem wzięte z ubeckich przesłuchań więc nie po drodze mi z nikim , kto tego nie widzi.

    • zagrypiona said

     masz swieta racje Gustafie, ale mogliby przestac szczekać i robic czarny PR tym ktorzy staraja sie cos zrobic dla tego kraju. niech sie zajma swoimi sprawami, swoimi brudami, swoja nieudolna partia zamiast winic innych o jej porazke.

     Ja doskonale wiem ze na 99% jedyna szansa dla Polski jest kompletne jej zaorania i obsianie nowym. Jest to idealna utopijna wersja zarówno co do zaorania i obsiania, bo jak wiadomo zawsze jakies mendy sie zaczna wtryniac tylnymi drzwiami. Nie chce brzmiec zbyt brutalnie. :/

    • heros2010 said

     Hmm ,ale weźmy to pod włos.Mimo czarnego PR adwersarzy jednak robią nam przysługę.
     Temat jest powoli nie do przemilczenia,nawet już nie do wyśmiania,i mimo ,że podana przez Gustawa ocena odpowiada stanowi faktycznemu ,to prędzej czy później sytuacja się wyklaruje bo nikt nie będzie tylko siedział na Z. lub KP nawet z czystej ciekawości.
     Jeżeli PiS ma w planach sterować informacją przez kontrolowane przez swoich ludzi blogiNWO to może się srogo zawieść.Nawet na tych blogach już za wiele wycieka o NWO.
     A poza tym nikt nam nie zarzuci ,że nie próbowaliśmy.W dodatku przed nikim nie zatrzaskujemy drzwi choć wiadomo,że są różne stopnie zaufania.

     ps.Rezygnacja z oddziaływanie na doły PiS jest oddaniem pola propagandystom NWO.
     To w moim mniemaniu bardzo słuszna strategia wciąganie ich we współprace i prowadzenie dialogu,bo może mocno ograniczyć próby manipulacji i dyskredytacji ze środowiska ,które z definicji powinno stać po naszej stronie.
     Nie mówiąc już o tym,że powinniśmy wiedzieć co się dzieje w necie,łatwiej to uzyskać przez wolontariuszy forumowiczów którzy się mogą podzielić na różnych blogach co gdzie piszczy.
     Jak dla mnie P.Bein nie zrobił błędu.
     Po pierwsze od razu uzyskaliśmy jasność kto nas popiera ,a kto jest gościnnie i uzyskaliśmy lepszy wgląd ,dzięki temu ,że pięknie się różnimy.
     Pranie brudów na bieżąco to też właściwa strategia.Niepoparcie Jarka to naturalna konsekwencja tego o czym się na grypie pisze.Dziwie się ,że ktoś mógł na to liczyć.
     Takie zdecydowane trzymanie się swoich postulatów jest super ważne w czasach kiedy politycy kłamią w żywe oczy, a po wybiórach zaczynają znowu mówić świńskim głosem,że tylko żartowali.
     Inicjatywa otwarcia się nieco większego na alternatywne ruchy antyNWO świadczy o tym,że P.Bein bardzo poważnie traktuje temat i nie skreśla nikogo kto walczy z NWO w duchu solidarności i poszanowania.
     Ogólnie b.popieram kierunek w którym zmierza grypa666.

     ps.Za elektorat PO też trzeba się będzie kiedyś wziąść ,ale to nastąpi dopiero jak ich piękny sen POwoli zacznie się kończyć.
     W końcu mają PRawie identyczny program;)

    • Gustaf said

     Herosowi dla przypomnienia czym się kończą wciągania oponentów w gierki : O TW Bolku słyszał?

   • heros2010 said

    Słyszał i widział:)
    To dość ciekawy temat ,może Zagrypionej będzie się chciało go przypomnieć albo na grypie.Czy u A.Szuberta.

    http://fakty.interia.pl/polska/news/cenckiewicz-przed-sadem-walesa-to-bolek,1502997

    To na pewno nie będzie prosta sprawa zmusić PiS do wyjścia z NWO.
    Dlatego centrum naszego ruchu powinno zachować zdrowy dystans nie bojąc się polemik,co moim zdaniem już się dzieje.
    Jedyna uwaga,że może jest czasem za mało PR w tych polemikach a za bardzo przypomina to dyskusje blogową,świeżych ludzi w tych klimatach może to odstręczyć.
    Myślę,że grypa nie musi się stylizować na samoobronę, bo ma potencjał dużo większy.
    Łatwo mi się mówi bo nie dość ,że lubię ten styl to jeszcze nie mam takiej odpowiedzialności:)
    Pomniejsi wolontariusze absolutnie powinni trojanować POPISOWE agendy NWO,centrum w merytorycznej dyskusji zachęcać do realizacji naszego programu-to żadna zdrada proponować formacjom „teoretycznie” siostrzanym współprace w kwestiach programowych..(To jak oni go wykoślawią to już pójdzie na ich konto)
    A program już się klaruje od dawna.Wystarczy poczytać art. główny co do zarzutów kampanii prezydenckiej.Czy grypa666.
    Oczywiście niedopatrzeniem by było stwierdzić ,że PSL czy SLD nie wiedzą co się dzieje .
    Ja podobnie jak zagrypiona mam dosyć tej ściemy,udawania głupków przed wybiórcami i Polakami.
    Atakujmy doły scenki ściemki ,budujmy solidarność antynwo bez agentów Bolków itp.
    Naszą siłą powinna być masowość,celny program,jasne wykazanie wrogów i przyczyn problemów ,podawanie alternatyw w sposób strawialny dla grup docelowych, co nie znaczy ,że zmanipulowany.
    Tak samo nie możemy opierać się tylko na jednym centrum z uwagi na łatwość rozbicia.
    Już pisałem,że centra te powinny współpracować asekurować się i wypracować metody ochrony przed agenturą nwo.Jednego nam zabiorą wpada 3 na jego miejsce dodatkowo z jakąś ripostą.
    Jestem zdania,że może nie musimy wszystkiego budować od podstaw, tylko trzeba by rozpocząć katharsis na scence ściemce i to w każdej z nędznych pollińskich partyi.
    A dodatkowo budować nową strukturę pozytywnej sieci antyNWO i formacji politycznej.
    To ciężki temat i warto by nad nim pogłówkować.Nie twierdze,że to co proponuje to musi zadziałać ,ale warto pomyśleć co zrobić ,żebyśmy postawili się nwo.Poza tym diabeł tkwi w szczegółach i nie śpi.

    ps.Przez trojanowanie rozumiem sprytne wbijanie się na różne obszary netu i przemycanie naszego programu.Nie chodzi mi o jakieś trollowanie.
    W sumie najlepiej można by się przyjrzeć sprytnym agentom dysinfo i przejąć niektóre ich metody.
    Albo tam gdzie to możliwe po prostu działać z prawdą na ustach(czyli tam gdzie nie ma cenzury).Nie mamy do czynienia z dziećmi we mgle.Są to osoby wyszkolone do manipulacji ludźmi ,którym często się za to płaci i maja uprzywilejowany dostęp do danej strony,musimy sobie wypracować metody radzenia sobie z nimi w sieci i realu.

  • zagrypiona said

   zreszta, ja wiem ze od PiSu kwestie chemtrails, wojny u boku USI, aspartam, dopalacze odbilyby sie jak pilka od sciany – mysle ze to o czyms swiadczy – i ci co mowia ze sa antyNWO powinni sobie to uswiadomic, a poleglszy na pozyskaniu PiSu do tych spraw udowodnic nasze racje. ale nie beda tu obnazac swoich miedzywierszowych przekazow powyzszego wpisu.

   • hjk said

    Ale są inne kwestie, których pozostawienie odłogiem kompromituje posłów, gdziekolwiek by oni nie byli, juz nawet nie chodzi o takie „egzotyczne”, jak chemtraile…
    Ta katastrofa, powódź, bezprawie,nędza w społeczeństwie, niedożywienie dzieci, likwidacja majatku narodowego, sprawa stoczni choćby…

    • zagrypiona said

     masz racje… nie wymienilam tego bo mi energii juz nie starczylo. te rzady od 20 lat nie czynia nic by ludziom zwyklym zylo sie lepiej, jest wrecz przeciwnie – bez wzgledu na to kto jest u wladzy.

 4. ALFA said

  STOP CENZURZE i OGRANICZENIU INTERNETU
  Czasu jest niewiele bo do 8 lipca. Trzeba działać.
  http://acta.wikidot.com/

 5. ALFA said

  Tajemnicze prace Platformy – to zamach na konstytucję
  Platforma szykuje zamach na konstytucję, chce zrezygnować z zasady proporcjonalności w wyborach parlamentarnych tym samym eliminując opozycję (Lewicę i PSL) z gry. Platformie uderzyła woda sodowa do głowy, chce zawłaszczyć całą scenę polityczną (może nawet razem z PiS), myśli, że będzie rządziła tysiąc lat – informacje zdradza Tadeusz Iwiński z SLD. Nad zmianami pracowano w tajemnicy. –

 6. ALFA said

  PIĄTY ROZBIÓR POLSKI Z 67 MILIARDAMI DOLARÓW W TLE
  Premier Tusk poruszając problem prywatnej własności był bardzo otwarty i potwierdził to o czym zapewnia min. Łaszkiewicz, który powiedział, że ten rząd zobowiązuje się do rozwiązania problemu. Premier powiedział, że do września 2009 r. ustawa o reprywatyzacji zostanie uchwalona i szybko jeszcze w roku 2009 wprowadzona w życie. Wiceprezes Światowego Kongresu Żydów / WJC / Kalman Sułtanik oświadczył, iż premier zapowiedział poddanie pod głosowanie ustawy o reprywatyzacji mienia żydowskiego jeszcze do września 2008 roku.

  Informacja PAP z marca 2008 r. nie wyjaśnia pod jakie głosowanie nieistniejąca ustawa o reprywatyzacji mienia żydowskiego ma być poddana. PAP nie wyjaśnia również, iż w przypadku mienia pożydowskiego każdą indywidualną sprawę wyjaśnia postępowanie sądowe z udziałem kuratora reprezentującego interesy byłego właściciela.

  Premier polskiego rządu deklarując wypłatę amerykańskim organizacjom żydowskim za mienie pożydowskie w żądanej wysokości 67 miliardów dolarów nie oświadczył publicznie z jakich środków owe pieniądze / odszkodowania ? / będą pochodzić. Z budżetu państwa? Zapewne Tusk zmierza do przekazania majątku narodowego do kas lobby żydowskiego w USA, w czym dopomoże mu 100 VIP-ów z Hilary Clinton na czele. Deficyt budżetowy państwa polskiego wynosi 52 miliardy zł czyli ok. 15 miliardów dolarów USA. Tusk podjął więc zobowiązanie skarbu państwaw wysokości przekraczającej 4,5 razy deficyt budżetowy państwa.
  http://wzzw.wordpress.com/2010/06/26/piaty-rozbior-polski-z-67-miliardami-dolarow-w-tle/

  Może zapytamy Premiera za co jeszcze chce płacić przecież już spłaciliśmy była zawarta umowa w 1960r na 40 mln a spłaciliśmy to w ratach do 1981 roku,ile razy można płacić za jedno i to samo .Mija 20 lat ,widać nowe pokolenie nie będzie pamiętało,ale pamiętamy.To prosimy premiera do zajrzenia do archiwum.

  Zrobisz przysługę swoim dzieciom i wnukom a przy okazji będzie się z czego pośmiać.Ale jak na razie to nam nie do śmiechu.

  Dnia 16 lipca minie bowiem 50 lat od podpisania przez rządy
  Stanów Zjednoczonych i Polski bardzo ważnego układu. Co to za układ?

  Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem
  roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z
  USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne
  sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń
  został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam
  wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako
  argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu
  odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ
  ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli
  amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie
  Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec
  ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za
  M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy
  rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln
  ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i
  zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób
  fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju
  przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub
  odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem
  podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania
  przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości
  spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”

  Podobne układy zawarte zostały także z rządami innych państw: Wielką
  Brytanią, Francją, Kanadą, Włochami, Szwecją, Danią, Lichtensztajnem,
  Holandią, Grecją, Norwegią, Belgią i Luksemburgiem, ale umowa z USA
  jest najważniejsza ponieważ roszczenia Żydów amerykańskich są
  największe a dyplomacja USA wspiera je bezwarunkowo, całą siłą
  wielkiego mocarstwa. Naszą rzeczą, rzeczą polskich środowisk
  patriotycznych jest przypomnieć o Umowie z 16 lipca 1960 r.
  Przypomnieć, że jeśli jacyś obywatele USA mają roszczenia co do
  majątku zabranego im przez komunistów na ziemiach polskich, po II
  wojnie światowej, to adresatem tych żądań, już od 50 lat, nie może być
  rząd Polski lecz rząd USA.

  Rzeczą polskich środowisk patriotycznych
  jest także przypomnieć o tym polskiej klasie politycznej. Dać dowód,
  że nie wszyscy zapomnieli o tych, jakże ważnych, układach.”
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=8234

  • heros2010 said

   Nasuwa się pytanie czy płemieła Kaczora Donalda Niemca nie można by postawić przed Trybunał Konstytucyjnym lub Trybunałem Stanu i jak to zrobić.Tego typu pomysły to jawna zdrada.
   Może tu by się otwierało pole POPISu dla PiSu gdyby serio reprezentował Polaków a nie syjonistyczne lobby.
   Ciekawe ,że nie maja jakichś mądrych prawników i konstytucjonalistów.Aż się nie chce wierzyć ,że prawnie nie są w stanie nic zrobić.A jak nie prawnie to podburzyliby chociaż do strajków generalnych i weszli w jakieś sensowne sojusze mogące wywołać kryzys w rządzie i masowe protesty.Mają przecież resztki merdiów.
   Komuna upadła od strajków i protestów społecznych.
   Myślę ,że to dobry moment zjednoczyć Polskę przeciwko syjonistom.Sami się przecież o to proszą ,czemu nie skorzystać..
   No ,ale wychodzimy z założenia ,że PiS to partia patriotyczna..

 7. Aja said

  Nie zgadzam się z opinią w sprawie katastrofy smoleńskiej.

  „Kompletnym absurdem i ciosem poniżej pasa i w głowę jest zarzut, że w wyniku nie wygrania JK wyborów prezydenckich (wina za to na tych co śmieli dać konstruktywną krytykę) nie będzie wyjaśniona sprawa Smoleńska… Ja nie wiem jak cos takiego może sie urodzic w czyjejś głowie. Czy tylko fotel prezydencki gwarantuje JK mozliwosć jakichkolwiek działań w tej sprawie? Czy w obecnej sytuacji nie moze on nawiazać kontaktów z prawnikami, z e-śledczymi? Czy wreszcie zaczac działac ku temu by dokonac ekshumacji, sprowadzenia szczatków samolotu do Polski? Co go powstrzymuje? [tylko nie mówic że PO]. Część z rzeczy które wymieniłam mozna zrobić mimo istnienia PO. Czy e-sledczy skontaktowali sie juz z rodzinami ofiar – które jak mniemam byłyby zainteresowane wyjasnieniem tej sprawy. Wiadomo tez w grupie raźniej (grupie większej niz kółeczko blogowych adoratorów).”

  Jak widać może „takie coś” urodzić się w czyjejś głowie. W mojej (i wielu innych) głowie „się urodziło”. Chwalony tutaj za swój zdroworozsądkowy powyborczy głos Monitrpolski również jest tego samego zdanie

  „…(wina za to na tych co śmieli dać konstruktywną krytykę)…”
  Kto i gdzie wskazuje na tę winę? Zadaję pytanie, bo znajduje się to akurat w cytacie dot. katastrofy, do którego się ustosunkowywuję, a to nie jest mi znane.

  „Czy tylko fotel prezydencki gwarantuje JK mozliwosć jakichkolwiek działań w tej sprawie? Czy w obecnej sytuacji nie moze on nawiazać kontaktów z prawnikami, z e-śledczymi?”

  Brak wiedzy czy naiwność?
  Prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych czyli podlegają mu również prokuratorzy badający sprawę. Jeśli nie będą mieli oparcia w kimś komu ZALEŻY NA UJAWNIENIU PRAWDY w tej sprawie, zamiotą pod dywan, jak im wybrany prezydent pod dyktando premiera każe. Teraz ich szefem jest ktoś, kogo związek i poparcie dla WSI jest niekwestionowane. Wszystko wskazuje na to, że za zamachem stoi dawne SB i FSB. Czy to takie trudne wywnioskować co może być dalej?????
  Oczywiście, że Jarosław Kaczyński może nawiązać kontakt z prawnikami. Rodziny mają ten niby-kontakt i co mówią???? Że nie mają dostępu praktycznie do niczego. W innej sytuacji byłby prezydent Jarosław Kaczyński jako zwierzchnik i głowa państwa, a w innej jest Jarosław Kaczyński jako prezes partii OPOZYCYJNEJ, ostro zwalczany od początku działalności skierowanej przeciwko wiadomym nurtom.
  Wystarczy też pomyśleć: jak sprawcy zamachu mają wykazać chęć oskarżania samych siebie!!!??? O naiwności!!! Jeżeli wszystko jest robione po to ŻEBY UKRYĆ PRAWDĘ, łącznie z zabijaniem niewygodnych świadków (zagadkowe „przypadki-wypadki” np. śmierć dziennikarza korespondenta Faktów w Rosji, śmierć profesora, szefa zespołu archeologów, który miał badać pozostałości na miejscu katastrofy i najprawdopodobniej śmierć-„samobójstwo” Grzegorza Michniewicza) TO JAKIM SPOSOBEM KTOŚ POSTAWIONY NIŻEJ W HIERARCHII, BEZ MOŻLIWOŚCI OCHRONY OSÓB BADAJĄCYCH SPRAWĘ I MOGĄCYCH UJAWNIĆ PRAWDĘ, MA TEN EFEKT OSIĄGĄĆ???!!!
  Jeżeli rząd i prezydent B.K. nie będą chcieli sprowadzić szczątków do Polski TO TAK BĘDZIE! Bo nawet pisemny wniosek rodzin NIE MUSI I ZAPEWNE NIE BĘDZIE W TEJ SYTUACJI pozytywnie rozpatrzony. Gdyby prezydentem był J.K. stałoby się tak jak by chciał prezydent J.K. a nie B.K. Rząd musiałby się dososować. Proste.

  Co do kontaktu J.K. ze e-śledczymi. Myślę, że do tej pory miał większe problemy. Tak tragiczna, skomplikowana śmierć brata bratowej, wybory… Teraz myślę, że będzie mógł zacząć działać, bo nie będzie już posądzany o grę wyborczą, chociaż ZAWSZE będzie oskarżany o wykorzystywanie polityczne tego zdarzenia. Podjęcie działań związanych z wyaśnieniem katastrofy zapowiedziało już zresztą po wyborach otoczenie J.K.

  „Czy e-sledczy skontaktowali sie juz z rodzinami ofiar – które jak mniemam byłyby zainteresowane wyjasnieniem tej sprawy. Wiadomo tez w grupie raźniej (grupie większej niz kółeczko blogowych adoratorów).”

  Tego nie wiem. Sądzę, że czuliby się pewniej, gdyby wiedzieli, że na fotelu prezydenckim jest ktoś kto CHCE prawdy. W tej sytuacji ryzyko jest znacznie większe, a każdy ma rodzinę i chce żyć. To jest sprawa zależna od Konrada, nikogo więcej, bo to jego ryzyko. Nie rozumiem natomiast złośliwości dot. „kółeczka blogowych adoratorów). Konrad (i pomagający mu) wykonał wspaniałą pracę. Był chwalony o czasu. Czyżby naraził się swoim stosunkiem do strony grypy666???

  I jeszcze mam pytanie: gdzie w tym wszystkim „cios poniżej pasa i w głowę”??? (pierwsze zdanie)

  „Nie kłóćmy się o pierdoły”
  Wg mnie daleka droga do tego, bo NIE SZTUKA TO POWIEDZIEĆ, trzeba brać w tym czynny udział, POPRZEZ OMIJANIE TEGO CO WIADOMO, ŻE DZIELI. Można powtórzyć to zdanie 100, 1000x, ale jeśli stale zamieszczać się będzie teksty, które należą do „wrażliwych” dla którejkolwiek ze stron, czyli krótko mówiąc SKUPIAJĄ SIĘ NA KRYTYCE INNYCH, którzy przecież też patrzą w tę samą stronę, TO JEST TO OSOBISTE DOPROWADZANIE DO PODZIAŁU. Obserwuję sporo stron o tej tematyce. Większość ludzi, których łączy działalność anty-nwo nie zajmują „wycieczki” po blogach innych aby WYTKNĄĆ I SKRYTYKOWAĆ RÓŻNICE. Jedni komentują u drugich i nie sięją wzajemnych niesnasek. Oczywiście pomijam trolli.
  JAK MAMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ JEŻELI ZAMIAST WYTYCZONYCH WAŻNYCH CELÓW ZAJMUJEMY SIĘ TYLKO PRZYPALONYMI GARNKAMI U SĄSIADA??????

  KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEJ DROGI, BO DRÓG DO CELU JEST WIELE. i nie zawsze nasza oznacza najsłuszniejszą. Są ludzie, którzy w dążeniu do celu potrafią łączyć innych np. Konrad, a są też tacy, którzy tego nie potrafią i swoimi nietrafionymi działaniami lub negatywnymi cechami rzutują na zachowanie otoczenia.

  A CELEM JEST NWO!!!

  • zagrypiona said

   Droga Aju. Proszę tylko nie zwracać się w moim kierunku tak agresywnie. Pragnę też zaznaczyć, że nie samym Smoleńskiem żyje człowiek. Jest to ważne by to wyjaśnić i ukarać sprawców, ale nie żeby wybierać na prezydenta tylko po to by wyjaśnić tą sprawę. czy Ty też uważasz że ktokolwiek kto nie głosował w II turze to zdrajca? Jeśli tak to chyba nie ma nawet sensu abym ustosunkowywała się do Twojej wypowiedzi.

   „Kto i gdzie wskazuje na tę winę? Zadaję pytanie, bo znajduje się to akurat w cytacie dot. katastrofy, do którego się ustosunkowywuję, a to nie jest mi znane.”

   Jak zapewne czytałaś, zasugerował to sam Konrad:

   Witam, W zwiazku z tym, ze dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu prosze o usuniecie z blogu grypa666 wszelkich sladow mojej bytnosci. Choc milo wspominam pobyt na blogu to nie chce byc laczony w zaden sposob z kims kto przyczynil sie w posredni lub bezposredni sposob do tuszowania morderstwa smolenskiego. Licze na szybkie usuniecie wszelkich moich artykulow, odnosnikow jakichkolwiek sladow mojego pobytu na blogu grypa666. — Z powazaniem Konrad, In, Twórca bloga Ndb.

   Brak wiedzy czy naiwność?
   Prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych czyli podlegają mu również prokuratorzy badający sprawę. Jeśli nie będą mieli oparcia w kimś komu ZALEŻY NA UJAWNIENIU PRAWDY w tej sprawie, zamiotą pod dywan, jak im wybrany prezydent pod dyktando premiera każe. Teraz ich szefem jest ktoś, kogo związek i poparcie dla WSI jest niekwestionowane. Wszystko wskazuje na to, że za zamachem stoi dawne SB i FSB. Czy to takie trudne wywnioskować co może być dalej?????

   CASE tez zamietli pod dywan – a kto był wtedy prezydentem? Naiwnosc? Brak wiedzy? No pech sprawil ze teraz trafilo na LK. Ale zle sie dzialo w Polsce juz za jego prezydentury. Gdyby JK zostal prezydentem nadal bylby w opozycji, a z tym zwierzchnictwem sil to grzaski grunt. 😉 W koncu ‚nasze’ sily sa w Afganistanie i walcza o pokoj a byly pod zwierzchnictwem LK wiec kto tak naprawde rzadzi silami zbrojnymi ? Rzad czy prezydent? Radze nie isc w tym kierunku.

   Co do Konrada, nie umniejszam nijak jego pracy. Ani pracy tych ktorzy mu pomagali. Widze natomiast ze co chwilka umniejszana wrecz przekrecana jest praca grypy. Co do koleczka adoratorow, to wlasnie przez to ze sie zremy i klocimy, wszedzie takie kolka sie zawiazuja. I nic realnego do zycia to nie wnosi. Edukacja sie nie rozszerza na spoleczenstwo. Jedyne co wyszlo to sprzeciw wobec szczepien. Tylko komus to przeszkadzalo ze jest takie zjednoczenie wokol tego – co widac.

   Zarzut wobec grypy666 ze przez nich JK nie wygral wyborow to cios ponizej pasa i w glowe. I szczyt hipokryzji. Nie tedy droga.

   I jesli Droga Aju pijesz do mnie z tym zamieszczaniem wrazliwych tekstow… To ja bardzo przepraszam, ale to nie ja zamieszczam takowe, nie ja zaczelam ataki na PB. Nie chce mi sie szperac po forach, ale nie bylo tego typu tyrad i pouczen o unikaniu zapalnych punktow wtedy. A cale zlo i klotnie zaczely sie od tego. Ale dziekuje za pouczenie, bede ostrozna w tym co pisze. Ciekawe czy ci ktorzy ciagle pluja na grype tez taki tekst pouczajacy dostana – bo poki co to oni nadal nieodpuszczaja (mozliwe ze dla dobra sprawy strona grypowa powinna te prowokacje zignorowac, ale z drugiej strony ignorancja jest przyzwoleniem na zlo). 😉 Zreszta to jest niewazne czy dostana czy nie. Ja juz nie mam sily.

   • Aja said

    Niestety, internet nie jest doskonałą formą komunikacjii, stąd być może Twoje podejrzenie o moją agresję w stosunku do Ciebie. Nic takiego nie ma miejsca. Jestem „refleksyjnie” nastawiona ;)Widziałabyś całkowicie spokojną kobitkę;)
    Chciałabym wreszcie coś napisać bez obawy, że zostanę pożarta żywcem, a chociaż nie jest to miłe, nie zrobiłoby to na mnie większego wrażenia, raczej zdyskwalifikowałoby to osobę współdyskutanta.
    Chciałaś opinii nt. tekstu. To właśnie była ona.
    Mieszamy w jednej dziurze. Pewnie prościej byłoby nam twarzą w twarz 🙂

    Pamiętaj, że nie ma w tym cienia agresji, raczej mozolna analiza. Właśnie z powodu braku kontaktu wzrokowego muszę tak dokładnie „rozbierać”, żebyś nie myślała, że to coś osobistego albo jest wtymj jakaś wrogość. Gdyby mnie znała…;)

    No to jadę 😉

    „Droga Aju. Proszę tylko nie zwracać się w moim kierunku tak agresywnie. Pragnę też zaznaczyć, że nie samym Smoleńskiem żyje człowiek. Jest to ważne by to wyjaśnić i ukarać sprawców, ale nie żeby wybierać na prezydenta tylko po to by wyjaśnić tą sprawę. czy Ty też uważasz że ktokolwiek kto nie głosował w II turze to zdrajca? Jeśli tak to chyba nie ma nawet sensu abym ustosunkowywała się do Twojej wypowiedzi.”

    Ja nigdzie nie napisałam, że samym Smoleńskiem żyje człowiek, tylko, że JA ustosunkowuję się akurat do tego fragmentu. Ten sobie wybrałam.
    Tak jak napisałam uważam, że J.K. a nie B.K. na tym urzędzie sprzyja wyjaśnieniom sprawy. Nie uważam, że jest to jedyny powód dla którego J.K. miałby zostać prezydentem. Ale powtórzę, ja piszę o TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE i w jej kontekście oceniam wybór. Nie sądzę, żeby Ci,którzy głosowali na J.K. czynili to TYLKO z tego powodu.
    W żadnym wypadku nie twierdzę, że jeśli ktoś nie głosował w II turze to zdrajca. Wybory nie są obowiązkowe i każdy robi jak uważa. Rozumiem dlaczego są ludzie, którzy głosowali na B.K., dlaczego są tacy którzy głosowali na J.K. i są tacy, którzy nie głosowali wcale i to też z różnych względów. Ja tego nie oceniam. W ogóle w moim charakterze nie leży potępianie ludzi w czambuł bo robią coś czego ja np. bym nie zrobiła lub odwrotnie. Mam taki zwyczaj, że zawsze staram się znaleźć motywy postępowania u innych i podejmuję próbę wytłumaczenia dlaczego tak a nie inaczej rozumują. Dlatego być może wybrałam właśnie ten fragment tekstu aby się wypowiedzieć wskazując INNY sposób myślenia niż potępienie w stylu:
    „Kompletnym absurdem i ciosem poniżej pasa i w głowę jest…”
    Co dla kogo kompletny absurd. Są po prostu różne punkty widzenia i jak to napisałaś przypadku Germainy, „można się różnić w ŁADNY sposób”. Niestety, takie kategoryczne krytyki temu nie służą 🙂

    Już wiem teraz o co chodziło z tym wskazywaniem winnych. To opinia Konrada i tak należy ją traktować czyli nie uogólniać w stosunku do innych.

    „CASE tez zamietli pod dywan – a kto był wtedy prezydentem? Naiwnosc? Brak wiedzy? No pech sprawil ze teraz trafilo na LK. Ale zle sie dzialo w Polsce juz za jego prezydentury. Gdyby JK zostal prezydentem nadal bylby w opozycji, a z tym zwierzchnictwem sil to grzaski grunt. W koncu ‘nasze’ sily sa w Afganistanie i walcza o pokoj a byly pod zwierzchnictwem LK wiec kto tak naprawde rzadzi silami zbrojnymi ? Rzad czy prezydent? Radze nie isc w tym kierunku.”

    W katastofie CASA nie zginął brat prezydenta.

    „Gdyby J.K. został prezydentem nadal byłby w opozycji.”

    Owszem i o to chodzi, ale BYŁBY PREZYDENTEM, a nie zwykłm posłem i TO W DODATKU – OPOZYCJI.

    „W koncu ‘nasze’ sily sa w Afganistanie i walcza o pokoj a byly pod zwierzchnictwem LK wiec kto tak naprawde rzadzi silami zbrojnymi ? Rzad czy prezydent?”

    To, że nasze siły są w Afganistanie i stało się to pod zwierzchnictwem L.K. nie ma związku. To L.K. był za tym aby tam były. Jak wiadomo popierał udział Polski w NATO. Ja uważam, że to prezydent rządził siłami zbrojnymi.

    „Co do koleczka adoratorow, to wlasnie przez to ze sie zremy i klocimy, wszedzie takie kolka sie zawiazuja. I nic realnego do zycia to nie wnosi. Edukacja sie nie rozszerza na spoleczenstwo. ”

    Ja napisałam swoje zdanie nt. dlaczego się żremy i kłócimy. Dla kogoś kto z boku, bez szczególnych emocji podchodzi do tych „rozgrywek” jest to aż nadto jasne.
    Ja nie mam potrzeby udowadniania nikomu niczego i „uświadamiania go na siłę” wg jedynie słusznych wzorców. Ja tylko informuję i PRÓBUJĘ dyskutować. Niestety widzę po innych, że czasami nawet nie ma sensu podejmować prób, bo ktoś o nieco innych poglądach zostaje wyzwany od agenciur, zdrajców itp. itd. A każda podjęta próba wyjaśnienia sporu spotyka się tylko z jeszcze większymi złośliwościami i wręcz nienawiścią. Pamiętam, jak bardzo byłam zaskoczona i zniesmaczona jak zdarzyło się to pierwszy raz na grypie (jesienią 2009?). Dla mnie to był szok. Rzeczowa dyskusja była w tym wypadku NIEMOŻLIWA i ja nie mam pojęcia (pewnie nie tylko ja, sądząc po wpisach na innych stronach) co tak dotknęło P.B.
    Strach się odezwać. Z odwiedzanych przeze mnie blogów tylko tam spotkałam się z taką zajadłością. I trwa to jak widzę, nadal. CZEMU, KOMU MA TO SŁUŻYĆ???
    TO SŁUŻY NWO. A jeśli tak, to komu wymyślać od agenciur?????

    Kółka się zawiązują, bo na wybranych „swoich” blogach ludzie czują się bezpiecznie. Nikt nie chce się narazić na taki atak!!! I to z powodu odmiennych poglądów!!!To nie dotyczy oczywiście tylko grypy.

    Jak ślepo nie wierzysz w KK, to ban, jak wątpisz w słowa właściciela bloga- ban.
    No ludzie????!!!!!
    Jaka może być konstruktywna z tego dyskusja???

    „Zarzut wobec grypy666 ze przez nich JK nie wygral wyborow to cios ponizej pasa i w glowe. I szczyt hipokryzji. Nie tedy droga.”

    To nadinerpretacja typowo dzieląca właśnie.
    Ja nie widzę nigdzie w słowach Konrada takiego zarzutu. Zagrypiona przeczytaj, proszę, BEZ EMOCJI I ODRUCHU WSTAWIANIA SIĘ ZA P.B.
    „Działanie na szkodę” nie oznacza całkowitej odpowiedzialności.

    „I jesli Droga Aju pijesz do mnie z tym zamieszczaniem wrazliwych tekstow… To ja bardzo przepraszam, ale to nie ja zamieszczam takowe, nie ja zaczelam ataki na PB. Nie chce mi sie szperac po forach, ale nie bylo tego typu tyrad i pouczen o unikaniu zapalnych punktow wtedy. A cale zlo i klotnie zaczely sie od tego. Ale dziekuje za pouczenie, bede ostrozna w tym co pisze. Ciekawe czy ci ktorzy ciagle pluja na grype tez taki tekst pouczajacy dostana – bo poki co to oni nadal nieodpuszczaja (mozliwe ze dla dobra sprawy strona grypowa powinna te prowokacje zignorowac, ale z drugiej strony ignorancja jest przyzwoleniem na zlo). Zreszta to jest niewazne czy dostana czy nie. Ja juz nie mam sily.”

    „I jesli Droga Aju pijesz do mnie z tym zamieszczaniem wrazliwych tekstow… To ja bardzo przepraszam, ale to nie ja zamieszczam takowe, nie ja zaczelam ataki na PB…”

    To była uwaga ogólna do możliwości zakończenia bezsensownych sporów. Ona dotyczy wszystkich „potłuczonych” na grypie (i innych jeśli tak się dzieje).

    Nie Ty zaczęłaś ataki na Beina, ale zamiast skupić się na NOWYCH SWOICH SPRAWACH powracasz ciągle do tego nie swojego w końcu sporu kto winien, kto nie, kto mu co napisał i powiedział z wyraźnym poparciem dla P.B. a urazą do Z.
    Z boku wygląda to tak,że szukasz u niego na blogu czegoś do skrytykowania.

    A jakbyś tak zapomniała o tych dwóch blogach, a zwłaszcza w kategorii blogerów? Zajęła się tylko swoim „dzieckiem” ? Karmiła je i patrzyła jak rośnie? TYLKO TWOJE? Bez negatywnych, starych, tak naprawdę nie tylko nikomu niepotrzebnych, ale i szkodliwych wręcz klimatów?

    „…bo poki co to oni nadal nieodpuszczaja (mozliwe ze dla dobra sprawy strona grypowa powinna te prowokacje zignorowac, ale z drugiej strony ignorancja jest przyzwoleniem na zlo).Zreszta to jest niewazne czy dostana czy nie. Ja juz nie mam sily.”

    Tego nie zrozumiałam. Również nie wiem na co „nie masz siły”?

    Chciałabym, jak zapewne inni, bloga na którym tak jak u Konrada, aby w razie odchodzenia od celu, właściciel/admin przypomniał, CO JEST CELEM podając odpowiednie wątki dyskusji. „Wycieczki” osobiste niczemu i nikomu nie służą, chociaż zapewne w ferworze dyskusji są nieuniknione. Ale wystarczy rzeczowe upomnienie i ostrzeżenie, a jeśli nie, no to cóż, eliminacja jest chyba jakimś wyjściem. Byle nie dlatego, że ktoś np. ma wątpliwości „czy biblia nie jest zmanipulowana?”, albo „czy rzeczywiście Żydzi to samo zło?” A „J. Kaczyński jest patriotą”. Czy nie można napisać: Nie zgadzam się z Twoim zdaniem, bo…”??? Zamiast:
    „Ty agencie/debilu/moherze/…/jesteś złodziejem, to pasuje ci, że B.K. wygrał”….?

    Ja nie odpowiadam trollom nawet literką. Zawsze zaznaczam, że podejmuję dyskusję wyłącznie merytoryczną. Na kilku forach już się ludzie nauczyli, że mogą pisać obraźliwie do woli=zero reakcji=prowokacja nieudana. Przestali.
    Może brak potrzeby udowadniania i uszczęśliwiania na siłę jest sposobem? Podaję informacje i daję do zrozumienia, że kto chce niech korzysta, pyta, prosi o więcej. Kto nie chce NIE MUSI. Niczego mu nie będę NA SIŁĘ udowadniać. Gasi to wszelkie negatywne zachowania.
    No, ale może taki stosunek do świata przychodzi z wiekiem. Ty, Zagrypiona, o ile pamiętam, pisałaś, że już jesteś „stara” chociaż nie masz 30lat. Pogadamy za 20 lat, jak będziesz to wszystko oceniać. 😉
    Oczywiście jako optymistka, mam nadzieję, że świat będzie jeszcze istnieć w nienajgorszej formie 😉
    Pozdrawiam 🙂

    • heros2010 said

     Tak sobie myślę,że szykuje się gruby art.na temat wojny z terroryzmem.
     Ta wojna już tyle trwa ,że większość ludzi już nawet nie pamięta kiedy tam wjechaliśmy ,po co,co z tego mamy,jakich użyto dowodów,jacy ~polscy politycy dali na to zgodę używając natowskiej wymóFki,i chyba należałoby Polakom z krótką pamięcią przypomnieć sam początek wojny z terroryzmem,WTC,zamachy w Madrycie i Londynie,bez mainstreamowego wytłumaczenia.
     Merdia milczą jak zaklęte,czemu się oczywiście nie ma co dziwić.
     A co do CASY to pełne poparcie ,POPISówa nie miała ochoty do teraz tego wyjaśnić co jest wielce znamienne dla naszego niewymiaru~sprawiedliwości.
     W końcu dla NWO nie leciał tam pewnie nikt ważny w sensie marionetkowym.Za to na pewno był jakiś powód,żeby ważne dla NWO było skatastrofienie pasażerów.
     Kto wie czy to nie był kolejny katyń w ver.NWO.
     A może tylko polityczna zemsta krajowych złodziei,jedno jest pewne,jak zwykle nie wyjaśnione,śledztwo w toku.Założę się ,że czekają,żeby pogubić wszystkie dowody jak tylko sprawa zupełnie ucichnie.Ach zaFodoFcy.
     A niektórzy wierzą ,że podobno mamy najlepszy wywiad na świecie zaraz po mosadzie i ruskach.Tylko ,że pewnie nie pracuje tylko dla Polski..
     Tak samo warto przypomnieć kto się zdążył już stamtąd wycofać (i jakoś syjonistyczny świt się nie zawalił.A nawet co wielu zaskoczy NATO)
     Za to ~nasz wspaniały ~rząd „MUSI” wyprzedawać srebra rodowe i oddawać nas w jasyr MFW i światowej lichwy nwo,żeby nasi najemnicy mogli tam z honorem zginąć za kreacje demo z wall street wtc.
     Jakoś to nie przeszkadza POPISowi.I spacyfikowanej reszcie scenki ściemki.

     ad.Aja

     „To, że nasze siły są w Afganistanie i stało się to pod zwierzchnictwem L.K. nie ma związku. To L.K. był za tym aby tam były. Jak wiadomo popierał udział Polski w NATO. Ja uważam, że to prezydent rządził siłami zbrojnymi.”

 8. ALFA said

  Megaprzekręt

  Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.

  Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.

  Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny.

  W czasie, kiedy kolejne rządy szukają dywersyfikujących rozwiązań dostawy paliw, po cichu rozdawane są polskie zasoby ropy i gazu obcym firmom. Oficjalna wersja Głównego Geologa Kraju jest taka: „Przekazujemy zasoby w celu ich rozpoznania, nie posiadamy środków na ten cel i nowoczesnych technologii”.

  To kłamstwa.

  Od dziesiątków lat, w tym także w ostatnim 20 – to leciu, manipulowano informacją geologiczną. Np. coroczne Bilanse Zasobów Kopalin (PIG) informują, że mamy jedynie 150 mld m3 gazu (na 10 lat eksploatacji) i 19,5 mln ton ropy (na 1,3 roku eksploatacji).

  Jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, z chwilą przekazania zasobów w celu rozpoznania, od razu wiadomo, że pod Kutnem zasób gazu przekazany w 2007 roku FX Energy to ok. 500 mld m3, a gaz przekazany firmie Chevron w 2009r. (obie firmy z USA) to ok. 1000 mld m3 (1 bln). Zasoby te po prostu, były dawno, poprzez kilka tysięcy wierceń w latach 60 i 70 – tych XX wieku i inne (satelitarne) w latach następnych, rozpoznane, a informacje utajniono polskiemu społeczeństwu i przekazywano agenturze KGB.

  Nie ujawnienie tych zasobów było i jest tym na rękę, którzy mają biznes na sprowadzaniu gazu z Rosji.

  Przekazano obecnie w obce ręce zasoby gazu w ilości ok. 1,5 bln m3 (na ok. 150 lat zapotrzebowania obecnego Polski) za ok. 1% wartości (opłaty koncesyjne za wydobycie – 5,63 PLN/1000m3) ze stratą ok. 2000 mld PLN (cena gazu z Rosji to ponad 400 USD/1000 m3).

  Zasoby te zostały dawno rozpoznane i firmy amerykańskie, o których mowa powyżej (w FX Energy jest były wiceprezes PGNiG), mają 100% pewności co do wielkości zasobów, czym się same chwalą na swoich stronach internetowych.

  Manipulacja informacją przez Głównego Geologa Kraju, który wydał koncesje, polega na tym, koncesje wydaje (wydał obcym firmom ponad 30), jak twierdzi jedynie na rozpoznanie zasobów.

  Dają się na to nabierać wszyscy, nie znając prawa geologicznego i górniczego, które obecnie w Art. 12 stanowi że: kto rozpoznał złoże…może żądać pierwszeństwa do jego eksploatacji przed innymi. Oznacza to, że rozpoznanie jest jednoznaczne z prawem do eksploatacji.

  To samo w Art. 15 jest kontynuowane w projekcie nowego prawa g i g – druk sejmowy 1696.

  Projekt nowego prawa g i g zmierza do totalnego przejęcia wszelkich zasobów energetycznych (oraz pozostałych) przez organ koncesyjny podległy Głównemu Geologowi Kraju w jednym celu – przekazania tych zasobów w ręce prywatnych firm przetargowo lub bez przetargu. Z pominięciem interesu państwa, samorządów i obywateli, czyli obecnych właściciel. Których pozbawia się możliwości korzystania z własnych zasobów.

  Dodatkowo jeszcze w nowym prawie wymyślono możliwość bezwzględnego wywłaszczenia z nieruchomości wszystkich właścicieli obecnych przez tego, który uzyskał koncesję na rozpoznanie i/lub eksploatację.

  Np. FX Energy ma już tereny o pow. 8,5 tys. km2 terenów w Polsce, które może przejąć na min. 50 lat, wywłaszczając wszystkich, jeśli zobaczy w tym jakiś interes. Nowe prawo g i g ma ułatwić także znakomicie przekazanie węgla brunatnego w obce ręce. Węgiel brunatny ma „iść” z prywatyzacją energetyki, co oznacza, że za oczekiwane 12 mld PLN (obecnie szacunki dochodzą do 25 mld PLN) z prywatyzacji sektora energetycznego utracimy zasoby o wartości setek mld PLN. Samorządy i organizacje społeczne eliminuje się skutecznie z procesu koncesyjnego, poprzez kolejne prawne ograniczenia ustawowe, celowe manipulacje prawem.

  To wszystko staje się niewiarygodne poprzez swoją prostotę. Wydaje nam się, że nikt nie może zabrać nam naszych domów, działek, pól i lasów.

  A jednak – wystarczy przeczytać choćby skrót projektu nowego prawa geologicznego i górniczego, żeby zrozumieć grozę sytuacji.
  http://www.globalnaswiadomosc.com/polskamegaprzekret.htm

  • Gustaf said

   Mogę się mylić, ale to chyba za rządów PiS dobrze szła prywatyzacja sektora energetycznego. Myśmy cieszyli się ze służby zdrowia, że taka kiedyś będzie dobra…
   Umowa z FX także z 2007 , przypadkiem

   • ALFA said

    Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński. Czy łączy ich historia?
    Komorowscy ratują Kaczyńskich

    Znacznie bliższych przodków obu kandydatów w przeciwny sposób połączyło Powstanie Warszawskie, do którego sygnał dał wuj i jeden z rodzinnych autorytetów Bronisława, Tadeusz „Bór” Komorowski. Już w pierwszej godzinie powstania ciężko ranny został ojciec Jarosława, Rajmund Kaczyński. Wiszący na samej skórze kciuk amputowała młoda sanitariuszka Helena Wołłowicz, ciotka Bronisława. Opowiadając po latach tę historię dziennikarzom, Wołłowicz wspominała, że po żołnierzu „nie było widać strachu”. – Ja byłam przerażona – mówiła Wołłowicz. – Był pierwszym rannym, którego opatrywałam.

    Jednak prawdziwy powód do słynnego oświadczenia Wołłowicz, że „w pewnym sensie Lech i Jarosław Kaczyńscy zawdzięczają mi swoje istnienie” nastąpił trzy tygodnie później, kiedy Helena i Rajmund spotkali się w siedzibie komendy pułku w kamienicy przy ul. Puławskiej 132. – Nagle poczułam, że musimy wyjść z kamienicy – wspominała po latach tamto wydarzenie Wołłowicz. – Rajmund się ociągał. Chwilę po tym, jak wyszliśmy na podwórko, do mieszkania, w którym siedzieliśmy, wpadł pocisk. Wszyscy, którzy tam zostali, zginęli.

    Mimo że Rajmund Kaczyński do samego końca walczył w powstaniu, za co odznaczono go po latach Krzyżem Walecznych i krzyżem Virtuti Militari, jego synowie wydawali się o tym nie pamiętać, usilnie promując na bohaterkę powstania swoją matkę Jadwigę. W 2004 roku, w 60. rocznicę powstania, w środkach komunikacji miejskiej pojawiły się powstańcze wiersze, a biuro prezydenta Lecha Kaczyńskiego podało, że wyboru dokonali powstańcy, w tym Jadwiga Kaczyńska. Tymczasem, jeszcze przed wybuchem wojny rodzice wysłali ją do Starachowic, gdzie w wieku 14 lat skierowano ją do pracy w miejscowym szpitalu, w którym opatrywała między innymi rannych w akcji Burza żołnierzy.

    http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/Kiosk/jarek-bronek-dwa-bratanki,2,3313219,aktualnosc.html
    te potyczki polityczne to ściema.

  • Praworządny Obywatel NWO said

   @Alfa
   Gdybyśmy byli w rosyjskiej strefie to by nam wogóle nie pozwolono go ruszyć ani mówić, o tym gazie z łupków. Teraz jesteśmy w strefie USraela to nas złupią z tego gazu z łupków za 1% wartości. Do tego jeszcze nam pewnie zniszcza przyrodę. Wybór jak pomiędzy dżumą i cholerą. Może lepiej by było,żeby ten gaz leżał tam sobie w skałach i czekał lepszych czasów. Aż odzyskamy niepodległość i dostępne będą bezpieczniejsze technoloegie wydowbycia. Oczywiście teraz PiS-owcy krzycza na mnie AGENT!. Trzeaba oddać ten gaz USA za 1% wartości bo oni nas obronią przed Rosją. Tia, obronią. Chyba tymi niezubrojonymi Patriotami na kółkach z Morąga. Ciężki jest ten nasz polski los.

 9. Andrzej 101 said

  Z analizą „Monitorapolskiego” się nie zgadzam. Jarek i Bronek nie walczyli między sobą. To była fikcja i inscenizacja. Oni walczyli o to, aby jak najwięcej ludzi głosowało na nich obu. Po to, aby do gry nie doszli „wykluczeni”. Im jest w sumie obojętne czy rządzi PO czy PiS. Ważne jest dla nich, aby te dwie partie okupowały scenę polityczną, zgodnie ze scenariuszem uzgodnionym wcześniej u Sorosa. I to już wsjo na temat wyborów. Oni, POPiS i bronione przez nich obce interesy wygrali, my przegraliśmy.
  Monitorpolski kompletnie ignoruje fakt, że PiS ponosi taką samą winę jak PO i tak samo milczy, a nawet przyzwala na planowaną depopulację (smugi, GMO, Codekx, szczepionki itp). Po tym najlepiej widać, że to taka sama agentura ideologów NWO.
  Nie wiem też o jakich „bohaterach” katastrofy on pisze! Gdyby tamci wiedzieli, że zginą, a mimo to by polecieli – to zgoda, można by to nazwać bohaterstwem lub zbiorowym samobójstwem.
  Ale nazywanie kogoś „bohaterem” bo zginął w katastrofie czy zamachu to absurd i paranoja. A przede wszystkim jest to całkowita dewaluacja pojęcia „bohaterstwo”.
  Jak przejedzie Polaka w Smoleńsku auto, to też będzie bohaterem? Bo zginął w pobliżu Katynia?
  Jedynie słuszna uwaga jest na końcu – sytuacja międzynarodowa jest kluczem do wyjaśnienia Smoleńska! Więc pytam co zyskała Rosja, poza nagłośnieniem na cały świat Katynia i pokazaniu siebie jako państwa zbrodniczego i podstępnego, gotowego mordować zagraniczne delegacje?
  A co zyskali by jej wrogowie, ci co chcieli otoczyć ją tarczą, co chcą wbrew jej woli napaść na Iran? Skompromitowali Rosję. Uzyskali dodatkowo to, że żydowskiego sayana pochowano na Wawelu, a kwestia wystąpienia Polski z Unii i z NATO nie ma szans – bo przecież one „bronią” nas przed „zbrodniczą” Rosją.
  Wciąż też nie mam od miłośników Kaczyńskich odpowiedzi, dlaczego nie leciano do Smoleńska 13 kwietnia, w uchwalonym przez sejm Dniu Katyńskim? Czyżby tylko dlatego, aby oszczędzić w zamachu swoich ludzi, żydowskich przyjaciół Kaczora?
  http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/27/prawie-perfekcyjna-robota-cia-i-mosadu-andrzej-szubert/
  Czy to nie za dużo przypadków? Żyd Retinger nie leci z gen. Sikorskim jeden jedyny raz – kiedy Sikorski ginie. 11/9 Żydzi w WTC biorą urlopy lub robią wycieczki.
  Do smoleńska samolot leci nie 13 kwietnia – w Dniu Katyńskim, a w sobotę – bo Żydzi mają wytłumaczenie – szabat – nie możemy lecieć. Coś dużo tych „przypadków”…
  Wciąż też nie mam odpowiedzi na to, dlaczego dwa lata po Mirosławcu, gdzie zginęło dowództwo lotnictwa naczelny zwierzchnik sił zbrojnych – Kaczyński – wpuścił na pokład całe dowództwo i tylu ważnych polityków!
  Odpowiedć widzę tylko jedną – zakompleksiony Kaczyński chciał swoją „świtą” przelicytować katyńskie obchody Putina i Tuska. Z tego tylko powodu wykazał całkowity brak odpowiedzialności za państwo i wojsko, wpuszczając tych ludzi na pokład samolotu. Na sam zamach nie miał on wpływu. Na to, że zginęło o wielu za dużo dowódców i polityków miał wpływ. I to on ponosi winę za śmierć tylu dowódców i polityków na raz!!!

  • heros2010 said

   Chyba,że się nimi otoczył jak żywą tarczą..Pozostaje jednak pytanie czy to było rozsądne zamiast zagrać w otwarte karty z narodem.Nie da się służyć dwóm panom..
   Albo rybki albo akwarium.Mam nadzieje,że PiS ma to na względzie i skończy się wdzięczyć do NWO.

   Myślę,że lojalna część względem Polski w PiS może mieć już nawet dowody na powyższą tezę,ale pewnie się boją.
   Skoro we własnej partii tak na prawdę nie mogą być pewni who is who to co dopiero jak się odsłonią na szerszej arenie.Skończy się chwilowe POiparcie merdiów jak zaczną mówić ludzkim głosem.

   PiS MUSI wyjść z NWO i zerwać z filosyjonizmem.Inaczej zapewnimy im maksymalnie czarny PR w następnych wyborach,
   a potrafią sobie strzelić we własną stopę.(też interesujące jest ,czemu tak często)

   Nie będzie tak ,że owiną się we flagę,powiedzą że nic nie mogli zrobić ,a to co zrobili nie całkiem im wyszło bo coś tam..np.NATO,EU,Merdia i inne wymówki.
   Polska nie potrzebuje nieudolnych biało-czerwonych obrońców.Tacy obrońcy nazywają się kopaczami.I kopią nam wspólny grób,możliwe ,że w plastikowej trumnie.

   • Aja said

    Tak. Ale to raczej nierealne. Jak to ma wyglądać? PIS powiedzmy, że odpowie na niewygodne pytania po „naszej myśli” czyli zdeklaruje się na anty. I co? Dotrzyma jak go Bilderberg zaszantażuje, co zresztą robi z każdym rządem w każdym państwie? Nie wierzę.
    A jak się PIS nie zdeklaruje, to co da zrobienie czarnego PR? Ponowny wybór PO? Tego chcesz?
    Chyba nie tędy droga…

    • heros2010 said

     Od tego tu jesteśmy,żeby znaleźć wyjście wspólnie,jakaś droga musi gdzieś być.

     Jednym z pomysłów jest wzmacniać nasze struktury i mieć nadzieje,że PiS i nie tylko będą nas życzliwie nie zwalczać,PiS i odszczepieńcy z PO,SLD,PSL mogą zacząć cichy sabotaż planów NWO w Polsce.Uczciwi prawnicy powinni zacząć kwestionować postawy swoich kolegów,kurcze nikt mi nie powie ,że w korporacjach nie da się im jakoś uprzykrzyć życia regulaminami etc.,lekarze mogą przestać się dawać zniewalać przedstawicielom medycznym i mamonie.
     Policjanci też mają swoje regulaminy.Dziennikarze mogliby przestać udawać idiotów i nieuków i po cichu pomagać w necie jak gdzie indziej nie mogą.Z rana coś z glancem a po pracy już na serio świadomi powagi tematu.
     Każdy powinien te plany sabotować na ile tylko może w swoim zakresie.

     Nikt mi nie powie ,że mały sabotaż nie jest możliwy.Tu ustawa nie przejdzie dzięki jakiejś obstrukcji,tam się ktoś zbłaźni,tu znowu ktoś za dużo powie i durnowato się z tego wycofa.Ktoś z moderatorów nie będzie nadgorliwie słuchał wśi..
     W końcu żyjemy w biurokratycznym szambie,każdy może coś spieprzyć dla nwo.

     Powinni zresztą wykorzystać ścieżkę w sporej części znaną funkcyjnym z scenki ściemki.
     Problem reakcja rozwiązanie.Od nas zależy kierunek ruchu jak to my będziemy stwarzać problem i ubiegać z rozwiązaniem nwo.Skoro wiemy jak oni to robią zróbmy to lepiej.A zacznijmy im robić problemy na każdym kroku.

     Jak PiS zacznie szukać wsparcia w narodzie najpierw po cichu,ale za to uczciwie bez świńskiej mowy,to jest szansa na dogadanie się.
     A jak ma lawirować między Rosją a USI to niech to tak robi,żebyśmy mieli z tego jakąś korzyść jako naród nie wybrany na wojnę i ruinę finansową i biologiczną degeneracje.

     Z technicznych wytycznych:
     -koniec kagańca antysyjonistycznego we własnych szeregach,ale też nie powinni dać się wystawić na antysemitów.
     -przywrócić skutecznych ludzi serio dbających o Polaków w Eurolandzie.
     -zacząć się przygotowywać do wojny we własnej partii i na scence ściemce ze zwolennikami NWO.pl.Też najlepiej etapowo, ale konsekwentnie i jak najszybciej.
     -nawiązać współprace z podobnymi ruchami z EU i prawdziwymi patriotami amerykańskimi co widzą co się dzieje.
     Nie wiem,może z Ronem Paulem,może z Nigel Farage.Wiem ,że o Ronie są różne opinie ,ale od kogoś trzeba zacząć.
     Na pewno powinniśmy ostro patrzeć na ręce politykierom i eurodeputowanym nie mówiąc już o Komisji Europejskiej (likwidacyjnej,)
     Takie moje fantasy propozycje.

    • Gustaf said

     Herosowi ku przypomnieniu: Demokracja w tym kształcie to wynalazek tych co ją krzewią i hołubią. Jakie widzisz szanse na obalenie demokratyczne tego syfu?
     Jak dziadostwa nie pogonisz z kraju nahajem , to PiSda.
     Wszelkie ruchy w ramach tej demokracji to : „twoja -moja”,Mania-Frania”,odsie-ksobie” czyli ruchy frykcyjne.
     Dopóki się na nich głosuje = daje się im mandat do tego co robią i jeszcze podatkami opłaca.
     To jest jak najem pracownika i jeśli się nie dopilnuje uczciwości wyborów to nawet nie masz jak dochodzić i dopilnować rzetelności pracownika.
     Przestań lepiej z tym Pisem szklić, bo nie w partiach siedzi szkopuł ,tylko w całym systemie.
     I nie chodzi o faszyzm PO, czy Kaczyzm PiSu , tylko o oderwanie tych przeklętych ryjów od koryta. Wszystkich won !!!

    • zagrypiona said

     Mam nadzieje ze juz sie taki narodzil co z tym nahajem pogoni tych i owych, i ktory zrobi to w taki sposob ze nam tu nie przyjdzie z bratnia pomoca usi czy inna demokracja swiatowa. Mysle ze tak czy siak, najpierw musi byc przeprowadzona jakas akcja wybudzajaca, reedukacyjna. Bez poparcia chocby grupki osob zaden nahaj nie pomoze. Zaraz by sie sepy zlecialy i probowaly sie wtryniac na nowo. Musialby byc silny jakis…

    • Gustaf said

     Ja nie nawołuję do akcji , tylko wskazuję kierunek.
     Koledze Herosowi, z całym szaconkiem, oczy PiSdem zarosły i błądzi po omacku.
     Ruchy mu się mażą , z kim ?
     Jak nie będzie świadomości w Narodzie, to z podobnie ociemniałymi narucha się powtórkę z Solidarności z Korem w tle

    • Praworządny Obywatel NWO said

     Moim zdaniem Heros dobrze mówi. Wszystkich won od koryta tak krzyczy od lat JKM. Dostał 2 i coś tam procent i mówią wszyscy,że to sukces. Tak się Polityki Realnej nie da robić. To tylko fantazje. Ja pierwszy raz w życiu oddałem nieważny głos. Myśalałem,że takich głosów sprzeciwu będzie więcej,ale to też była jak się okazało tylko moja fantazja. Nie ma też co być naiwnym i liczyć,że ta połowa która nie chodzi na wybory jest antyNWO. Oni mają wszystko w dupie. Jak trzeba będzie się zaczipować to się zaczipują dla świętego spokoju. Jedynym odłamem na którym można się skupić są wyborcy PiS,PSL i po częśći innych partii. Doraźny sojusz przeciw NWO można zawiązać również z lewcatwem. Co by nie mówić to nie prawicowa młodzież rzuca kamieniami w tych psychopatów na szczytach G20,ale lewactwo. Przyjajmniej część z tego lewactwa mogłaby się z czasem nawrócić.
     Ale odzyskanie elektoratu PiS jest kluczowe. Ten elektorat ukradziono!
     Kto w podstępny sposób wchodzi w posiadanie itd jak mówi Kodeks Karny podlega karze itd. Kiedyś się przywódcom PiSu przypomni,że oszustwem i podstepem zdobyli serca tych w większości patriotycznych i porządnych ludzi.
     Musimy zawalczyć o PiS. Przywództwo Kaczyńskiego to robienie z Polski wasala USraela. A te państwa planują rzeczy straszliwe.Ale są też inni w PiSie,żeby przypomnieć choćby to:
     Szczypińska o zatrzymaniu w Izraelu: to oczywiste szykany
     Zatrzymano nas na lotnisku w Tel-Awiwie i mimo naszych konsularnych paszportów poddano upokarzającej, szczegółowej kontroli. To oczywiste szykany – mówi portalowi tvn24.pl Jolanta Szczypińska. – To standardowa kontrola dla osób wracających z Autonomii Palestyńskiej – odpowiada rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
     Delegacja polsko-palestyńskiej grupy parlamentarnej, składająca się z posłów Jolanty Szczpińskiej, Piotra Cybulskiego i Henryka Mielcarza oraz pracownika kancelarii Sejmu przebywała od niedzieli na terenach Palestyny i miała dziś wrócić do kraju. Samolot odlatywał z lotniska w Tel Awiwie. „Takie traktowanie parlamentarzystów jest niedopuszczalne”
     Wracaliśmy z Ramallah, kiedy w ramach bardzo dobrych relacji polsko-izraelskich nasza oficjalna delegacja parlamentarna została zatrzymana na lotnisku – ironizuje Szczypińska w rozmowie z tvn24.pl . – Poddano nas upokarzajacej, szczegółowej kontroli. Nasze uwagi, że jesteśmy przedstawicielami Polski, i że odleci nam samolot, nie robiły na nikim wrażania – dodaje.

     Posłowie zostali przesłuchani – pytano ich m.in. o to, co robili w Izraelu. Nie podano też – według posłanki – żadnych powodów zatrzymania. – Mam nadzieję, iż ambasada wystosuje protest w tej sprawie. Takie traktowanie parlamentarzystów jest niedopuszczalne. Już wiem, jak się czują Palestyńczycy – stwierdziła posłanka.

     Już wiem, jak się czują Palestyńczycy
     Jolanta Szczypińska (PiS)
     Trzeba dotrzeć do takich posłów i posłanek. Pewnie wcale nie jest ich tak mało. Dotrzeć i dać im informacje. Na początek choćby killu posłów którzy nie będą się bali powiedzieć o chemtrials,syjoniźmie, NWO itd
     Jeden kamyczek wywoła lawinę.
     Problemem jest nacjonalizm Kaczyńskiego. Oczywiście nie o polski nacjonalimz tu chodzi. O PO nie piszę bo to szubrawcy i nadziei,że będą pracować dla Polski nie ma. Na pewno nie Ci ze szczytu tej partii

    • zagrypiona said

     tak sobie wlasnie mysle… skoro Kaczynski niet… to po co PiS? nie ma Kaczynskiego nie ma PiSu.

     Cos nowego musi powstac – zeby nie bylo tych samych twarzy ktore ogladamy od 20 lat. A z dolow PiSowskich moznaby wtedy kogos uratowac. Ewentualnie. Chociaz i z tymi jest roznie – wiem z autopsji, mialam nieprzyjemnosc interakcji pewnej kiedys.

    • heros2010 said

     Jestem świadomy trudności a nawet fiaska tej drogi,mamy jednak pewne atuty.Jest już seria blogów/forów które dość dobrze potrafią nam ukazać sieć powiązań elit w naszym kraju i kto pociąga ich sznurki w rękach.Nie mówiąc o tym,że są blogowicze co pamiętają i znają te numery.
     2 sprawa internet to taki rodzaj pamięci,że w zasadzie można każdego jakoś tam prześwietlić.
     3 sprawa :bez masowego poparcia nie mamy szans.A mamy szanse na masowe poparcie bo tak na prawdę program NWO to program walki elit z masami pod ich oświeconym kierownictwem w kierunku przepaści dla mas czyli w zamyśle elyt:”lemingów”.Kto nie zna tej pouczającej gierki,była z 10 lat przed pandemią 1 ;>
     I dlatego strategia walki z nwo powinna się opierać na:
     – masowości,
     – przepływie informacji
     – nasilającym się oporze i współpracy opartym o sieć powiązań,może nawet coś w stylu warstwowej budowy internetu tylko ,że z ludźmi zamiast protokołami.

     Jak zmusimy jednego z mainstreamowców do zmiany flagi z prison planet na biało-czerwoną i to bez kiru ,nagle wszyscy staną się biało czerwoni ,jak wielbiący rodzinę partyjota Komorowski w wybiórach udający Kaczyńskiego i vice versa.Mimikra pełną gębą.

    • Zapsa said

     Przyszło mi do glowy – być może niesłusznie – że skoro PIS i Lechu to tylko marionetki Sorosa (jak wszyscy), to dlaczego zlikwidowali Lecha. Zlikwidowaliby swojego? Wiem, kluczem był Skrzypek, ale czy w takim razie nie mogliby jednak Lecha nie odciągać od tej idei podróży pociągiem, skoro był dla nich tak wygodny?

     Jarek cały czas powtarza, że on i brat to dwa różniące się jednak poglądy na politykę. Się zastanawiam, czy Lechu jednak nie był mniej wygodny dla unych niż Jaro, wetował jednak jakieśtam ustawy szkodzące suwerenności, nie chciał podpisać traktatu itd.Może oni byli przeciwnikami? Może Jaro przeszedł całkowiece na ciemną stronę mocy, a Lechu nie do końca przejść tam chciał? Tak jakoś mam tendencję do widzenia rzeczy na odwrót, niż są pokazane – w sensie przeciwnicy JAro i Komor to sojusznicy; a bracia LEchu i Jaro to przeciwnicy.

    • zagrypiona said

     Oj to bardzo grzaski temat. Prawie jak herezja. 😉 Ale w obliczu faktow jakich nie znamy – mozliwa ta opcja. W sumie to nic nie wiemy. I sie nie dowiemy pewnie bosmy insekty, w najlepszym wypadku bydlo.

     Mnie przed mysleniem na temat takiej opcji o ktorej mowisz broni tylko fakt ze to w koncu byli bracia… Jakos w glowie mi sie nie miesci ze brat moglby bratu… Tylko wlasciwie co moglby mu? My nawet nie jestesmy w posiadaniu tego wraku a trumien bron Boze otwierac! Chociaz nie chce sie wierzyc w taki tok wydarzen. To bylby szczyt perfidii tak oszukiwac narod.

    • heros2010 said

     Też się obawiam,że możemy zostać wykołowani po wyborach na wieśniaka.
     W końcu i w rodzinie bywa różnie.Ale po owocach ich poznacie no zobaczymy.
     Stąd mój apel ,żeby nie pozwolić PiS udawać obrońców Polski,a zmusić ich ,żeby
     to była prawda.Rozliczać ich na każdym kroku z udawanego patriotyzmu i polityczno/prawnej skuteczności.
     Inaczej trzeba będzie ich dyskredytować i tyle.
     (Oczywiście nie mam zamiaru pozostawiać suchej nitki na PO,PSL czy SLD jak sobie zasłużą).

     Wiadomo,że na PO nie ma co liczyć:

     http://biznes.onet.pl/mamy-3-000-000-000-000-zl-dlugu,18543,3319107,1,prasa-detal

    • Zapsa said

     Zagrypiona
     to znaczy nie miałam na myśli, że Jarek brał jakikolwie udział w zamachu czy planowaniu pozbycia się. Myślałam raczej o tym że byli przeciwnikami,ale sobie wzajemnie nie przeszkadzali, a Jarek w zasadzie nie mógłby mieć żadnego wpływu na decyzję o zlikwidowaniu brata, jako podwykonawca nie musiał być nawet wtajemniczony w plan, a po jego ziszczeniu dotarło do niego, że to szef mu kropnął brata. Dlatego może miał takie przerażenie w oczach kilka dni po Smoleńsku…Takie tam moje schizy 😀

    • zagrypiona said

     Aaa… Zagalopowałam się trochę… :X

 10. Aśka said

  Świeeeetny artykuł Zagrypiona spłodziłaś!

  Sedno naszego bezwładu w działaniu – dzięki czemu wybory wygrywają na zmianę ciągle ci sami – tkwi tutaj:
  „Jeśli się kłócimy – złemu jest to na rękę. Pomyślcie o tym następnym razem jak postanowicie się obrazić śmiertelnie o to, że ktoś śmiał mieć troszkę inne zdanie niż Wy. Bo przecież tak naprawdę wszyscy stoimy po jednej stronie barykady – tak myślę, ze wszyscy jesteśmy przeciw NWO i za POLSKĄ – chrześcijańską, wolną, niezależną.”

  • zagrypiona said

   dzieki za uznanie, bo juz zaczynalam myslec ze moje blogowe wypociny tylko odstraszaja potencjalnych Czytelnikow. :X

  • Aja said

   Uwaga – określenie „chrześcijańską” już może skreślać porozumienie.
   Czy jeśli ktoś nie jest chrześcijaninem, nie może być patriotą? Czy zaakceptuje się tylko chrześcijan?
   Czy niechrześcijanin nie może być sprzymierzeńcem w walce z nwo?

   • zagrypiona said

    Oczywiscie ze wyznanie religijne nie wyklucza bycia patriota. Tak tylko uogolnilam, bo wiadomo ze Polska w wiekszosci ma tradycje chrześcijanskie.

    Jesli jakis innowierca to szanuje, respektuje i zechce dla chrześcijańskiej Polski dobrze dzialac – i nie beda mu przeszkadzaly pozniej symbole religijne np. krzyz, i chrzescijanski system wartosci to ja nie widze przeszkod.

    • mgrabas said

     nie chrześcijańskie tylko katolickie

    • zagrypiona said

     no nie chcialam az tak bardzo zawezac tego wyznania, bo wielu ludzi do kosciola nie chodzi (a katolicyzm kojarzy mi sie juz bardziej z przynaleznoscia do I instytucji koscielnej – tak wiec, nie wiem czy moglam ale pozwolilam sobie uogolnic Polakow jako chrzescijan)

    • mgrabas said

     tym samym zasugerowałaś, że katolicyzm jest chrześcijaństwem, a ja coraz bardziej przekonuję się, że niestety tak nie jest – popatrz chociażby na blog dzieckonmp, a zobaczysz nie chrześcijaństwo, lecz tylko jego karykaturę w postaci zaślepienia, fanatyzmu i syndromu oblężonej twierdzy, jednym słowem zapatrzenia w siebie zamiast w Boga żywego, który jest miłością i miłosierdziem
     w katolicyzmie kult człowieka i przedmiotów oraz dogmaty zamykają wyznawców na bliźniego, a co dopiero mówić o Bogu…
     katolicy w swoim przeświadczeniu o sobie niewiele różnią się od kompleksu jot, podobnie naprodukowali mnóstwo kanonów praktycznie znoszących i obchodzących jednoznaczne wskazania ewangeliczne
     dlatego nie mogę się zgodzić, że katolicyzm jest chrześcijaństwem, już nie…
     do takiego wniosku doszedłem po doznaniu wielu krzywd zarówno od katolików jak i od Kościoła katolickiego
     mam nadzieję, że teraz rozumiesz czemu wyraźnie odróżniam katolików i chrześcijan
     w Polsce bardzo mało jest chrześcijan, czyli ludzi, którzy starają się żyć według głosu sumienia karmiącego się ewangelią i dla których drugi człowiek i Bóg liczą się na tyle by ich kochać, czynem, a nie tyklo pustymi słowami…

    • zagrypiona said

     no teraz troszke widze swoj blad, ale jak to inaczej okreslic? jesli nie katolicka to jaka? jakiego sformulowania uzyc jesli ma byc chrzescijanska? trzebaby jasno dookreslic – ‚nie katolicka’… Trza miec odwage by cos takiego powiedziec w dzisiejszych czasach. 😛

     podobnie jak Ty widze kwestie chrzesciejanstwa i katolicyzmu, ktory jak wszytko, zostal przejety przez wiadomo-kogo i teraz mamy do czynienia z wypaczaniem go. moim zdaniem nie widze sensu w tkwieniu w zlym i bronieniu go, dlatego siebie sama uwazam za chrzescijanke (mimo iz mam glebokie korzenie katolickie) – czyli kogos kto przyjal nauki Jezusa i stara sie wedlug nich zyc. Nie uwazam aby potrzebna mi byla instytucja do ‚naprowadzania na wlasciwa droge’ i do ‚kontaktu z Bogiem’.

     Ja konkretnych duzych krzywd nie zaznalam od KK, za takie nie uwazam glupawych odzywek z podtekstami ksiezy, czy tez wyskakiwania z konfesjonalu i wrzeszczenia ze ‚jak smiesz tak klamac grzeszniku’… Coz instytucja kierowana i tworzona przez ludzi – wiec z cala ludzka ulomnoscia. Kwestii ideologicznych nawet nie porusze, bo to manowce koscielne: np. kwestia kobiet, aborcji itd. najlepiej zakazac, uwiezic itd. A ja, chetnie bym kiedys na kazaniu posluchala o napietnowaniu np gwalcicieli, mordercow – i wymysleniu jak z nimi walczyc by wiecej nie czynili zla. A nie ciagle bujdy o wybaczeniu itd… Wybaczenie jest dla ludzi ktorzy szanuja innych.

     Albo cos takiego, ostatnio rozmawialam z pewna osoba – uwazajaca sie za chrzescijanina/katolika, ktora twierdzila, ze jesli adolf hitler wyznalby przed Bogiem swa wine i zalowal za to wszystko co sie stalo, to bylby zbawiony, no moze do czyscca by trafil… A co tu dopiero mowic o gwalcicielach i mordercach zwyczajnych… ‚Bog wszystko wybacza’ – takie jest typowe podejscie owieczki. Ja sie niestety z taka niesprawiedliwoscia pogodzic nie moge – kara musi byc ziemska, profilaktyczna. A nie tam czekac na sad boski a do tego czasu zginie czy ucierpi iles jeszcze osob. Przez takie wierzenia tracimy instynkt zachowawczy, stajemy sie bierni wobec zla. Grzechy zas ktore popelniamy umniejszamy, bo w koncu Bog wybaczy…

     Mam nadzieje ze mnie nikt tu zaraz nie powiesi :X

    • mgrabas said

     „(…) jeśli nie katolicka to jaka? (…)”
     pogubiona…

   • Zapsa said

    Aja
    no i dla niektórych skreśla, wystarczy wejść na blog Z., tam czadu dają zacietrzewieni katole…

    • Aja said

     Sprawdzę sobie to przy jakiejś okazji.

    • Aja said

     Teraz sobie przypomniałam, że już kiedyś sprawdziłam. W pierwszych dniach mojego odwiedzania blogu Z. tak się złożyło w komentarzach, że napisałam długi post nt. wiary katolickiej w zakresie KK jako instytucji i popełnianych przez niego i jego hierarchów delikatnie mówiąc, „błędów”. Zero reakcji, nie zostałam zbanowana, obrzucona wyzwiskami, chociaż szczerze mówiąc tego się spodziewałam głównie z strony odwiedzjących. Jeszcze niedawno czegoś tam szukałam i wdziałam, że post sobie spokojnie wisi, tam gdzie go wpisałam.

    • Zapsa said

     Bo cenzury tam nie ma, ale zdarza się że oburzony katolik zwyzywa „badacza” od szatanów 🙂 W sumie to niegroźne

 11. ALFA said

  Za 28 mld srebrników POLSKA BEZ REZERWY FINANSOWEJ
  Rząd Polski i Bank Goldman Sachs wreszcie dopięli swego wyrwali nam rezerwy finansowe.

  Dziwne że nie chodzicie dumni i wspaniali w glorii chwały i mocy ? A może po prostu nie wiecie o pewnych posunięciach ? Krzyczy się w prasie głośno o nowym Straszliwym zadłużeniu na 1 mld EUR a pomija się nasz chwalebny datek wart 28 mld EUR. A może coś Wam umknęło ?

  POLSKA BOGATY KRAJ

  Wiele się już udało nam odebrać, a dzisiaj klamka zapadła na NBP przygotowano znacznie gorszą zasadzkę.

  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/433560,pozytywna_decyzja_mfw_o_elastycznej_linii_kredytowej_dla_polski.html

  http://www.wprost.pl/ar/194821/Europejscy-liberalowie-chwala-Polske-za-gotowosc-do-pomocy-Grekom/

  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/434340,waza_sie_losy_unijnego_systemu_nadzoru_finansowego.html

  http://biznes.interia.pl/raport/euro_w_polsce/news/os-warszawa-londyn-sztokholm-ratuje-euro,1489345,5422

  Polska udowadnia że jest jednym z najmocniejszych krajów UE więc … straci dofinansowanie z tzw. funduszu spójności przeznaczonego dla najsłabszych nie najsilniejszych krajów (wyrównywanie szans) . Błagam nie podejrzewajcie Rostowskiego o głupotę bo to naprawdę nie jest głupi lecz perfidny podstęp.

  No i wreszcie RODZYNEK do którego Was prowadziłem jako podsumowanie zasadzki

  Polska dostaje linię kredytową na 20,43 mld. USD ale wesprze strefę Euro kwotą 28 mld EUR !!!! Nie do końca chodzi tu o wzrost zadłużenia bo to oczywisty i widoczny skutek. Ukryty podstęp to całkowite pozbawienie Polski rezerw finansowych jakie niesie ta perfidna manipulacja, której jako jednej z konsekwencji nikt już nie eksponuje.

  Kto w POLSCE w tle tego projektu ? Ulubieniec naszego Ministra finansów BANK Goldman Sachs odpowiedzialny za Grecki Kryzys.

  http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,8010271,Polska_przekaze_115_mld_zl_na_ratowanie_krajow_strefy.html

  O ile do tej pory upadek strefy EURO nas nie dotyczył (mamy NBP i ZŁOTEGO ) to po tak dobrowolnej i altruistycznej deklaracji gospodarka Polski popłynie na dno zgodnie z Nowym Wrednym Oszustwem czyli Unijnym Planem Finansowym.
  http://www.newworldorder.com.pl/artykul,2279,Za-28-mld-srebrnikow-POLSKA-BEZ-REZERWY-FINANSOWEJ

 12. heros2010 said

  Satanizm w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu…

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=4878

  Obawiam się,że dziwnym trafem wszystkie religie podobnie jak rządy padają łupem znajomej nam sekty psychopatów.
  Dlatego dobrze by było przestać się podgryzać o religie skoro jedna po 2giej padają łupem NWO.Oczywiście w zasadzie udało się ten temat już opanować w środowisku antyNWO.
  Pisze to ,bo nie jest moim celem skłócanie nas z prawosławnymi.

  Kasa Religia Kultura :dotąd wydawało się ,że ten skrót odnosi się tylko do pewnej części społeczności zachodnio chrześcijańskiej lub new age.A tu wygląda na to ,że to jak najbardziej globalny program maind control ma się świetnie.
  Skoro Putinowcy lobbują coś takiego ,to trudno oczekiwać ,że z resztą nie są równie gorliwi.Może stosują taktykę naszego byłego prezydenta pt.:”Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.”
  Im na pewno przejażdżka z diabłem nie straszna,lubią sobie z nim podyskutować przy kielichu(np.Dostojewski Mistrz i Małgorzata,etc.).

  Obawiam się,że będziemy musieli stać się jeszcze bardziej wyczuleni na takie akcje na naszym rodzimym podwórku.
  Tu wykaz parafii pokazujący ,że to nie jakiś żart:

  http://www.orthodox.bialystok.pl/strony.htm

  ps.Jak tak dalej pójdzie to jeszcze stanę się ickeowcem:)..
  To wazeliniarstwo całego świata dla lucyferian zaczyna być podejrzane, jak przegrana wojna światów.A cwaność syjonistów jest podejrzanie skuteczna.
  Wiele na to wskazuje ,że to chyba już jest wielki finał opowieści o Bestyii.Co prawda jeszcze prolog tej historii.

  • zagrypiona said

   racja… z tym ze ja bym uscislila – to nie religie padaja, ale INSTYTUCJE religijne, religia jest w sercu miedzy wierzacym a bostwem. INSTYTUCJA moze pomagac, ale jak jest kryzys to trza instytucji na rece patrzec a nie wyklinac tych ktorzy smia wychwycic zle w INSTYTUCJI – nie religii/wierze. Instytucje wiadomo tworza ludzie – z natury swej omylni i sklonni do grzechu.

   • heros2010 said

    Dokładnie tak,dziwnie zaczynają się do siebie upodabniać instytucje religijne,zatracając oryginalny przekaz lub zafałszowując go.Pełna zgoda co do metod i ogólnie.
    Ciekawe kiedy jakiś pokojowy noblista ogłosi
    nowe X przykazań bo stare nie wytrzymały próby czasu i wezwie nas do świętej wojny ,wszyscy na wszystkich.

 13. Aja said

  Zagrypiona Czytałaś? Może to pozwoli Ci lepiej zrozumieć decyzję Konrada?

  http://ndb2010.wordpress.com/wolne-slowa-miejsce-dyskusji-zwiazanych-z-10-04-2010/#comment-3277
  post 82. 6 lipca 8:45

  • zagrypiona said

   No prawdopodobnie jestem bezmozgiem bo nie rozumiem. Żeby sie smiertelnie obrazic o to ze PB mial czelnosc (i nie tylko on) krytycznie wyrazac o JK. Rozumiem ze pamiec o ofiarach, ale po co od razu palic mosty? W ten sposob zraza sie potencjalnych wyborcow przed wyborami parlamentarnymi 😉 Kłócąc sie umacniamy PO.

   Zreszta… nie chce mi sie juz myslec o tym, ani pisac o tym ciaglym zarciu sie naprawde o pierdoly. Doprowadza mnie to do depresji. Z calego obrazu tej sytuacji wynika ze niestety nie siegnelismy jeszcze dna. Nie jest jeszcze tak zle – brzuchy pelne, internet, nadmiar czasu na zarcie sie… To nic ze w tle zle sie dzieje, prywatyzacja, trucie, lizanie rowka innym panstwom… Brzuchy pelne – i tak pozostanie, na pograniczu ni to bieda i jawna eksterminacja – ni to poprawa, tak beda trzymac nas za geby.

   • Zapsa said

    No jestes nieczuła, po prostu nie rozumiesz wrażliwej natury patriotów 🙂 PEwnie dlatego że sama nią nie jesteś 😀 Wstyd, a fe!

   • Aja said

    Zagrypiona. Pisałam:
    „…pomoże zrozumieć…”
    I wg mnie ROZUMIESZ tylko NIE AKCEPTUJESZ 🙂
    To dwie różne sprawy 🙂

    • zagrypiona said

     Tak, problem lezy po mojej stronie. Bo myslalam ze powaznie zalezy mu na walce z NWO – a nie tylko na wyjasnieniu Smolenska. Powiedzmy ze ok – mial prawo takiej decyzji. Moge uszanowac jego prawo do tego,ale nigdy nie powiem ze rozbijanie antysystemowcow – czyli nas ludzi z dolow – z powodu klotni o ludzi elit ze szczytow ktorzy maja nas w du*ie, jest dobra rzecza. Byc moze stad sie bierze moj brak akceptacji.

     Ale jakos to odchoruję. I moze zapomne. Wlasciwie to juz mi przeszlo.

 14. ALFA said

  „PO OWOCACH ICH POZNACIE’ CZYLI ZAMIERZENIA JEWRIEJSKIEJ KAMANDY TUSKA.
  Kandydat na prezydenta, obecnie już elekt( niestety), prosił w kampanii o 500 dni spokoju by rząd mógł wprowadzić ze spokojem potrzebne reformy i zrealizować swoje zamierzenia. Propozycja jest na tyle bulwersująca, ze czas w końcu pokazać, że było dość czasu by zając się najważniejszymi rzeczami zaraz po objęciu rządów.

  A co jaśnie wielmożni hrabiowie w tym czasie robili? Ano sen z oczu spędzały im takie zagadnienia jak : kontrola Internetu, system PESEL 2 oraz PL.ID. GMO, itp.

  Przyjrzyjmy się niektórym z nich!
  http://www.newworldorder.com.pl/artykul,2280,%EF%BF%BD-PO-OWOCACH-ICH-POZNACIE%EF%BF%BD-CZYLI-ZAMIERZENIA-JEWRIEJSKIEJ-KAMANDY-TUSKA

  • heros2010 said

   Ciekawe ile razy jeszcze będziemy musieli powtarzać,aż nam zakneblują usta ,że totalitaryzm puka do drzwi każdego praworządnego obywatela NWO.
   Czasami nie dziwie się ludziom ,że mają taką zajawkę na HAARPa widząc tą porażającą bierność nawszego społeczeństwa ,a szczególnie tzw. wykształconych w PRLundBis.
   Nikt nie widzi,że Ziemia na powrót staje się prison planet?
   USA i UE się kończą panowie i panie jakie znacie i lubicie..:(((

   • zagrypiona said

    aspartam i inne badziewia ktorych PELNO wokol nas (chocby plastik ktory chyba w kazdej postaci wydziela chemie do otoczenia), nie musi byc koniecznie haarp.

    a tak poza tym, to kurcze, jeszcze nie jest tak zle, jest co do gara wlozyc, jakos sie zyje, tv jest, wybory sa… no zyc nie umierac. 😉 zeby cos sie ruszylo to musi byc naprawde zle, i to wiekszosci osob. jesli 10% osob ma zle to kogo to obchodzi? pozostale 90% jakos zyje.

    • Aja said

     Podzielam Twoje zdanie. Wg mnie nie pojawią się „cudowni przywódcy” i „uczciwi prawnicy”, jak to się Herosowi marzyło 😉
     Musimy dostać jako ponadnarodowa masa tak w łeb, żeby nam się oczka pootwierały. Na razie konsumpcjonizm kwitnie, szoły w TV lecą i przesłaniają wszystko inne, no bo po co sobie psuć humor, teraz wakacje, potem wspomnienia jeszcze żywe, potem już prawie „Gwiazdka”, a po niej Wielkanoc, długi wekend no i znowu wakacje. W międzyczasie 2x zmiana ramówki w TV, seriale, od czasu do czasu jakiś dyżurny palikot, trzęsienie ziemi na drugiej półkuli, tornado na antypodach (ojej jakie to straszne!) ale niedługo trzeba się zająć przeprowadzką/remontem, pracą, ślubem swoim/nieswoim, chrzcinami, jubileuszem babci itp. itd. I tak czas leci. Katastrofa na chwilę to wyłączyła/przewartościowała, ale dzięki staraniom ekip „górych stanów” , powodzi i wyborom, zwyczajowe podziały uwagi wróciły na swoje miejsce. W niektórych coś tam się zmieniło, ale są bezsilni.

     Moje motto: W końcu jednak masa krytyczna zostanie osiągnięta.

     Ale rozbłysk Carringtona to za mało 😉 to będzie „atrakcja”, a nie „wyzwalacz”.
     Nie muszę mówić, że wymyślona przez nwo „wojna z kosmitami” zjednoczy „obywateli” globu tylko pozornie, bo „przeciwko kosmitom”, a nie zrządcom NWO.

 15. głos wołającego w puszczy said

  Obywatelska akcja kierowców – bojkot BP i STATOIL

  Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł.

  Przeczytaj do końca!

  Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za
  litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej
  sensu niż kampanie typu „nie kupuj paliwa w danym dniu”,które
  przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się
  jedynie,bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych
  siebie rezygnując całkowicie

  z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla
  nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść
  rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się!

  Firmy paliwowe i państwa OPEC ciągle uważają, że koszt litra paliwa jest
  niski. Musimy wiec podjąć radykalne kroki, aby nauczyć ich, że to
  kupujący kontrolują rynek, a nie sprzedający. Przy cenach paliw
  rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym
  sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś
  w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ
  narażania się na niewygody.

  Oto pomysł:

  Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od
  dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL.Jeśli nie będą
  sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny,
  inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć
  efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom
  jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak

  http://obnie.info/Joomla/
  dotrzemy do milionów.

  • Zapsa said

   Ja nie kupuję na BP odkąd ichnia paliwo zamarzło mi w przewodach paliwowych ostatniej zimy przy -20 2t. I nie była to ropa!

  • zagrypiona said

   ja proponuje w ogole bojkotowac wszystkie stacje paliw. przesiasc sie na rower kto moze, na nogi swoje… podkreslam: kto moze, bo wiadomo ze sie bez tego zyc nie da czasem.

   poza tym, ropa to tez: tworzywa sztuczne i leki… nie da sie czasem bez tego zyc. ale stopniowo mozna zaczac myslec o alternatywach, ja osobiscie staram sie uzywac rzeczy drewnianych lub papierowych ewentualnie metalowych gdziekolwiek sie da.

   • mgrabas said

    do samej jazdy (bez bagażów) polecam monocykl; da się na tym jechać po pokonaniu początkowych trudności, a ile przy tym frajdy! 🙂 już za 100 zł można go kupić na Allegro, waży 5 kg i zajmuje mało miejsca no i zmusza do ruchu (bo jadąc trzeba pedałować i balansować ciałem) 😉 samo zdrowie i radość

    • Zapsa said

     Wiesz włąsnie wyobraziłam sobie siebie na monocyklu jeżdżącą 60km/dziennie w weekend, z plecakiem i śpiworem 🙂 Faktycznie zabawa by była! 😀

    • zagrypiona said

     No monocykl to raczej przyjemnosciowo, rekreacyjnie – jak ktos zdolny na tyle by na nim jezdzic. Ale tak do pracy… Nawet jesli bez bagazy, zwazywszy na polskie chodniki/jezdnie… Polskich kierowcow… Samobojstwo. 😛

    • mgrabas said

     kupiłem monocykl właśnie po to żeby nim jeździć do pracy ;P
     najpierw na 20-calowym (za niecałe 200 zł) nauczyłem się – no, już prawie nauczyłem – jeździć, a do pracy będę jeździć na większym, czyli 36-calowym (może w przyszłym miesiącu dam radę sobie pozwolić na taki) 🙂

 16. marie2010 said

  Napisze co mysle chociaz juz czuje jak mlot ataku spada mi na glowe.

  Z punktu widzenia srodka Polski niewatpliwie wazne jest kto, jaka partia, wygrana, przegrana itd.
  Ale CALY Swiat ma tego samego wroga, ktory chce nas zezrec z kretesem. Zaden rzad, w zadnym kraju nie daje sobie rady z Big Brother, Amerykanie tez nie. Zadne postanowienia i zadne obietnice, zadnej partii w Polsce tez, sie nie obronia sami. Widzimy to juz teraz na takich przykladach jak obietnice nie przedluzania wieku emerytalnego i slowa teraz wypowiadane – „Europa zada zrobienia tego i nie ma wyjscia…”(Eoropa zreszta tez nie ma nic do gadania i dziala jak jej kaza), podpisanie linii kredytowej i… ciag dalszy nastapi.
  Tak sobie marze, zeby madrzy ludzie powiedzieli nam, zwyklym szarym, ale uswiadamiajacym sie, JAK walczyc z tym nieuchwytnym, a tak silnym wrogiem.
  Co mozna na codzien robic, zrobic (poza delikatnym uswiadamianiem innych, bo to juz wiemy). Macie jakies pomysly?

  • Zapsa said

   bojkot wielkich koncernów, wyrzucenie tv do śmietnika, robienie dokładnie na odwrót niż sugerują media

  • zagrypiona said

   za co niby ten mlot mialby spasc? 😛 spokojnie. 🙂

   Ja osobiscie nie widze innego wyjscia pokojowego niz uswiadamianie ludzi, wychowywanie dzieci tak, zeby przekazywaly ta wiedze dalej.

   Moze mozna by tez zaprzyjaznic sie z jakimis madrymi prawnikami – albo najlepiej sposrod siebie wybrac takowych w koncu kazdy z nas ma jakies wyksztalcenie ktore moze sie przydac. Musimy dzialac oddolnie. A co najwazniejsze – nie klocic sie o ochlapy rzucane nam przez NWO (pis po tamto owamto, UE, USI, Rosja). Klotnie rujnuja cala prace. Tak sie sklada ze wszyscy na jednym wozeczku jedziemy i gdzie dojedziemy to zalezy od nas samych…

  • Gustaf said

   To czego się obawiasz to młot „urojony” , inaczej – autocenzura 😉
   Podoba mi się hasło – obywatelskie gruppen nieposłuszeństwo
   I cały czas uświadamiać zagrożenia i wyjaśniać „ściemki szatanistów”
   Tłumaczyć cele, motywy i trixony wroga na „nasze” (pensje, własność,zdrowie, przyszłe emerytury, płodność naszą a zwłaszcza naszych dzieci,szcypionki,cipy)
   Nie bać się etykietki „oszołom”,czy antysemita , tylko na każdym kroku (nawet niby-żartem)wyjeżdżać z „rotschildem” itp. 😀

   • marie2010 said

    Zadna autocenzura, poprostu niektorzy sa bardzo wojowniczo nastawieni, wiec sobie zazartowalam. Moja „drobna” trudnosc polega na tym, ze zyje w spoleczenstwie, ktore nie zna sily propagandy tak jak znaja ja Polacy i chociaz wielu juz bierze informacje tv za bujde, to dalej wiekszosc jest w stanie powiedziec „jak tu przyjda, to beda sobie musieli pojsc, bo nie otworzymy im sklepow” – tekst, ktory padl kiedy Polska obawiala sie rosyjskich czolgow w 1981r.
    Nie sadze, zeby trzeba bylo wyrzucic tv. Trzeba wiedziec jakim informacjom mamy przeczyc. W moim otoczeniu jestem jedyna osoba, ktora ma czas na doinformywania sie, szukania, czytania, podkladania na widoczne
    miejsce ciekawych ksiazek. Wychodzenie prawdy na wierzch w spoleczenstwie jest tak samo dlugim procesem, jak szukanie i zgoda na prawde w samym sobie. Jezeli to idzie zbyt szybko, nastepuje opor w stylu „to sa teorie spiskowe”. I wtedy drzwi sie zatrzaskuja. Dobrym sposobem na przekonywanie ludzi, ze cos jest nie tak, jest proponowanie im, zeby to nas uswiadomili, bo mamy pewne podejrzenia. Wierzcie mi to dziala bardzo czesto.Daje im to ochote do szukania i potem juz leci.
    Macie racje, stawka jest OGROMNA, trzeba sie starac.

  • Aja said

   NWO prowadzi z nami, zwykłymi obywatelami, od wielu lat wojnę.
   TO JEST WOJNA INFORMACYJNA.

   Nie ma innej drogi, jak tylko zmieniać „ich” dezinfo na INFO.
   Tylko na drodze szerzenia informacji można spowodować poznanie przez ogół metod wroga, a to już samo w sobie stanowi jakąś ochronę. Następnym krokiem jest sprzeciw wobec rządów wg NWO. Ale do tego potrzebne jest wspomniane wyżej osiągnięcie masy krytycznej 😉

   „WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA.”

 17. antykk said

  Odważny prawnik potrzebny !!

  Jeżeli ktoś, zarabiając w Polsce, nie musi płacić podatków, a ja muszę je płacić, bo zarabiam w Polsce, to to może znaczyć tylko jedno : JESTEM DYSKRYMINOWANY WE WŁASNYM KRAJU I W MAJESTACIE PRAWA !!!!! Konstytucja mówi jednoznacznie, że nikt nie może być dyskryminowany z jakiegokolwiek powodu. I mówi też, że przepisy konstytucji rozumie się wprost – tzn bez interpretacji. Czy znajdzie się uczciwy prawnik i pozwie rząd RP za tę dyskryminację ???? Czy Trybunał Konstytucyjny orzeknie niezgodność „gwarancji dla UEFA” z Konstytucją RP ???? Wątpię, zwłaszcza w to drugie, bo Polska już od dawna nie jest krajem prawa. Tu obowiązuje prawo inaczej czyli lewo………
  http://podatki.wp.pl/kat,66248,oid,20295622,title,Na-Euro-Polska-nie-zarobi,wid,12450066,opinie.html

  • Zapsa said

   Polacy są dyskryminowani we własnym kraju – masz absolutną rację. To się nazywa WOLNY RYNEK EUROPEJSKI – unia bardzo pilnuje,że Polska nie nastręczała trudności zagraniczniakom w rozkręcaniu biznesu w Polsce. Ta sama unia wprowadza dyrektywy uciążliwe dla rodzimych przedsiębiorców.To oczywisty atak na Polaków i oczywiste zamierzenia zniszczenia narodowości.

   Żaden prawnik się tego nie podejmie, bo prawnicy z regóły są nieuczciwi – sama idea prawa jest bardzo niejasna. Prawo to zespół regół stworzonych przez daną nację, wg których, jeśli jestes cwany i umiesz żąglować ustawami, możesz udowodnić wszystko – i to niekoniecznie będzie sprawiedliwe.

   • zagrypiona said

    System prawny jest jak ta książka na T. o której gojkom nie wolno mowic. Czytałam ostatnio Kodeks Karny i nowelizacje do artykułów o wolności słowa itd…

    Jak by to ode mnie zależało to KK miałby 1 stronę a4 – no może 2. 1-szą zasada byłoby jasne wyrażanie się. Kto używa pokrętnego t. jezyka – kara chłosty na rynku miejskim. 😛

   • marie2010 said

    Proponowalabym nie „atak na Polakow”, ale atak na ludzkosc. Wszyscy na ziemi jestesmy w tej samej sytuacji.

    • Zapsa said

     Ja piję do konkretnej sytuacji z przedsiębiorstwami, a nie wydaje mi się, żebym ja jako Polka miała np. w UK nie płacić podatków z racji otworzenia działalności na terenie UK?? Płacę takie same jak rdzenni mieszkańcy, a oni nie płaca więcej ode mnie.
     W Polsce jest sytuacja,że Polakom zwiększa się podatki, a zagraniczni inwestorzy nie muszą ich płacić mając u nas firmę. To jest ATAK NA POLAKÓW, jeśli rozmawiamy o tej konkretnej sytuacji.

   • antykk said

    Przeczytacie dzis tytuły z tej str. Nauczyciele nie dostali pensji,UE apelue praca do 70-tki… http://cia.bzzz.net/

    • zagrypiona said

     Dobre to o emeryturach. Pewnie niech pracują do grobowej dechy. Staruszki o lasce i schorowane. Młodych sie wyśle na bezrobocie (bez prawa do zasiłku) i cacy…

     Poważnie, ja nie wierze, ze dożyję emerytury, tak wiec nie przejmuje się , że mi składki nie rosną itd. 😉

    • zagrypiona said

     A… dodam jeszcze, że dla tych młodych na wyludnienie – wybuduje sie mieszkania, bo wiadomo, sa mieszkania są rodziny, sa dzieci. A o resztę zadba Komor, może nawet spłodzi jeszcze jakieś dziecko.

  • zagrypiona said

   ciekawe… dzieki za info.

   grabia nas i strzyga jak te owce… ale pewnie jest jakas furtka prawna, jakas miedzynarodowa umowa czyniaca taki proceder legalnym. jak to zwykle…

   kurcze naprawde potrzebujemy wsparcia prawnego (i kasy na oplate takowej, chyba ze ktos z nas ma wyksztalcenie prawnicze…)

 18. rfid said

  http://www.eioba.pl/a82171/rfid_radio_frequency_identification_device_urzadzenie_identyfikacji_radiowej

 19. ałtsajder said

  Witam. Chcę się przywitać. ponieważ nie znalazłem stosownej furtki, pozwalam sobie to zrobić w komentarzach najnowszego wpisu. Systematycznie czytam grypę 666 ale nie zabieram raczej głosu, bo rażą mnie kłótnie, które zdominowały już niemal ten skądinąd cenny ,przynajmniej dla mnie blog. Mam dużo szczerego szacunku do Pana Piotra. Wszedłem tutaj, poczytałem i widzę, że jest tu grono osób, które potrafi ważyć słowa. Jestem zwykłym przeciętnym gościem podzielającym większość poglądów prezentowanych na pani blogu. Jestem katolikiem, co nie znaczy wcale, ze nie mam pytań odnośnie dogmatów KK. Moje pytania często są „dogmatycznie” niepoprawne. Chciałbym poznać opinie innych na pewne kwestie. Mój nick w pewnym, może nawet znacznym stopniu mnie określa. Nie czuję się członkiem żadnej „bandy”. Nie boję się pytać ani kwestionować uznanych „świętości” , co nie przeszkadza mi głęboko wierzyć. Religia, wiara – są tak istotne dla każdego z nas, ze trudno się dziwić, iż każda dyskusja na te tematy może być iskierką zapalającą lont bomby z nienawiścią, lękiem a czasem prymitywna kpiną. Szukam osób z otwartymi głowami. Nie szukam guru, nauczycieli, katechetów i proroków. Chodzi mi o wymianę poglądów. Tak wiele spraw chcę zrozumieć. Szukałem już odpowiedzi u „uczonych w piśmie” Szukałem wiary we wspólnotach. Spotkałem wielu, bardzo wielu ludzi mówiących – mam wiarę. Góry nadal stoją w miejscu.

  • Aja said

   Witaj Ałtsajder 🙂
   Chętnie podyskutuję z „niepoprawnym”. To rozwija. 😉

   • ałtsajder said

    Ok. Dzięki. Na początek może o tym. Dlaczego dostojnicy kościelni od biskupa w górę noszą jarmułki? Jak to się stało, ze przestały obowiązywać klauzule Jakubowe? Może jeszcze sprawa apostolstwa Pawła z Tarsu. Czy Jezus powołał 14 apostołów?

  • grypa666 said

   Kochane dziatki666.
   Nie mozna sie jednoczyc ponad roznice nie do pogodzenia. Kompromisy, ustepstwa, wygladzanie do niczego nie prowadza jak mial okazje nie raz przekonac sie moj najwierniejszy sojusznik Marek P.
   Gustaf pisze o tym. Jest niemozliwe pogodzic Prawdy z szachrajstwami i wplywami Synow Szatana, jak to nam juz Chrystus pokazal.
   A kiedy rozum zastapi piana, pycha, fanatyzm i oszolomstwo, tym bardziej nie ma sie z kim jednoczyc…
   Ataki eksploatuję na edukacyjne odbicie pileczki. Prawda nie musi walczyc oszczerczymi zebami, sama sie obroni (z lekka pomoca – nie bac sie etykiet „anty” i „oszolom” jak pisze ktos powyzej). Widze ze rozpedzenie forum grypa666 bylo dobre, bo sie zdefinowaly stanowiska, usamodzielniliscie sie, a zbłądzeni zapedzaja sie w coraz ciasniejszy rog – moze w koncu przejrza…
   Happy Birthday z okazji roczku, kochana dzieciarnio! Dzieki ze byliscie i jestescie:
   http://grypa666.wordpress.com/2010/07/09/antysemityzm-antypolonizm-antyarabizm/

   • Zapsa said

    No właśnie na siłę jednoczenie się ponad różnice, które wykluczają współpracę – to jest bez sensu.
    Jako dziatek dziękuję i wzajemnie 🙂

  • grypa666 said

   Outsiderze, „klotnie” na grypa 666 od czasu zamkniecia forum sa ripostami napadnietego, dosc grzecznymi w stosunku do oszczerstw przychodzacych nieustannie od fanatykow i oszolomow, ktorzy nie moga przebolec swych slabostek.
   Chcesz zrozumiec, szukaj Prawdy… W Prawoslawiu obcujemy z uduchowionymi mnichami i kaplanami, czytamy Słowo i słowa Ojców Kosciola i Swietych. Modl sie o pomoc Ducha Swietego, bo zaden czlowiek za ciebie tej roboty nie zrobi.

   • ałtsajder said

    Dziękuję Panie Piotrze za bezcenne rady ale jednak oczekuje dyskusji a nie rad. Zastanawiam się czy nie warto by przedyskutować możliwość stosowania informacji zwrotnych w komentarzach. Przynajmniej ja zobowiązuję się sam do przestrzegania takiego kanonu. Nie będę nikogo oceniał, nikomu udzielał rad. A przede wszystkim będę się z całej siły wystrzegał truizmów i frazesów. Czy każdy, kto przyznaje się do wątpliwości musi automatycznie godzić się na rolę infantylnego dzieciaka którego należy pouczać? Poruszyłem temat wiary, ponieważ moim zdaniem sytuacji politycznej nie da się oddzielić od planu Boga. przynajmniej w przypadku kogoś, kto wierzy w stworzenie a nie w przypadek. Nie da się wprowadzić konkordatu miedzy rzeczywistością a transcendentem. Moim celem jest dociec jak głęboko i przez kogo jesteśmy oszukiwani. Jak daleko to sięga. Kierują mną względy wyłącznie egoistyczne. Chcę sam być odpowiedzialny za własne zbawienie bądź potępienie. Nie zmienię nicka na outsider. Ałtsajder mi pasuje. (Chciałem wkleić uśmiecha ale durny jezdem i nie wiem jak.) I błagam!!! Nie namawiajcie mnie na własne jedynie słuszne wyznania i wspólnoty. Pod tym względem zgadzam się z pierwszymi gnostykami. Każdy pośrednik miedzy mną a Jezusem budzi moją nieufność.

    • zagrypiona said

     Najpierw by trzeba zdefiniować, co to jest ten ‚boski plan’ i czy zwykły człowiek jest w stanie to pojąć. Póki co od ‚boskim planie’ wiemy jak na razie od pośredników…

     Ja przyznam, że ekspertem w kwestii religijnej nie jestem. Tak więc nie wiem…

    • ałtsajder said

     Zakładam, że Bóg stwarzając świat działał planowo. Zakładam, że stworzył ludzi w jakimś celu. Watykan twierdzi, ze człowiek został stworzony po to, by chwalić Boga i mu służyć (sobór watykański II). Jezus porównuje świat do winnicy a innym razem do owczarni. Nie pochodzę ze wsi ale wiem, że gospodarz zakładając winnicę lub owczarnię ma wobec takiego przedsięwzięcia pewne oczekiwania. (uśmiech)

    • Gustaf said

     @Ałtsajder.
     Na początek kilka palcóweczek :
     Jeśli po spacji(takie długaśne na dole) naciśniesz kolejno klawisze ; i ) dostaniesz 😉 ,
     ””””””” : i ) ””” 🙂 ,
     „””””””””””””” : i P ”””” 😛
     ””””””” : i D „””””””” 😀
     „”””””””””””””” : i ( ”””’ 😦
     z innymi – sam sobie wynaleź
     Najłatwiej i bez wstydu robi to się na własnym blogu 😛

    • ałtsajder said

     Drogi Gustawie. niestety mam ograniczony czas , nie mogę sobie pozwolić na ślęczenie całymi dniami przed monitorem. Nie bardzo mi wstyd za to, ze nie potrafię wklejać rozmaitych „małp” Czy oprócz drobnych złośliwości masz coś może do powiedzenia ad rem?

    • Gustaf said

     @ Ałtsajder
     Oprócz drobnych złośliwości potrafię być wrednie złośliwy.
     Ale ad rem : nie kłóćmy się 🙂
     PS. co Ci szkodzi nacisnąć : a potem )
     inne też działają…

  • ałtsajder said

   (uśmiech)

   • eteryczna ziemia said

    T-T nie ma zadnego boskiego planu, losem ludzkim zadzi karman, czyli prawo przyczynowo-skutkowe. Jest to czyste prawo przrodnicze (co zasiejesz to zbierzesz). Ludzie nie maja odpowiedniej wizji świata i zycia dlatego wszystko odbieraja w krzywym zwierciadle. Bóg jest życiem!!!

 20. Zapsa said

  doczekalismy się „teorii spiskowych” w prokuraturze? Czy to już nie teorie? 🙂 Skoro na tvn24 coś takiego podają, to może szykuje się „doktryna szoku” dla społeczeństwa i niedługo jednak okaże się, że beinowe i blogowe schizy to nie majak ćpuna??

  http://www.tvn24.pl/-1,1664234,0,1,o-sztuczna-mgle-nie-pytamy,wiadomosc.html

  Swoją drogą, teraz [ewnie ci co sie pukali w czoło będą ze zdzwiwieniem mówić „oooo” na onetowe doniesienia. No bo jak onet mówi, toż prawda objawiona.

  • zagrypiona said

   Tu sie jakis cyrczek szykuje. Pytac USA o takie rzeczy… Pytac kogokolwiek kto moglby byc sam zamieszany… No musi byc to jakas akcja pod publiczke. (Konrad/In doszedl do wnioskow ze sponsorzy akcji pochodzili z USI)

   To Polacy sami nie moga sie dowiedziec czy mozna ta mgle zrobic albo zastosowac bron elektryczna? Przeciez nawet w telekspresie kiedys mowili czy na tvnie nie pamietam, o dzialkach elektronicznych do zatrzymywania pojazdow, ktorych ma uzywac policja chyba we Francji. Zreszta niech spytaja blogowiczow 😛 o teorie a pozniej wespol z nimi przeprowadza doswiadczenia techniczne.

   • Praworządny Obywatel NWO said

    @ Zagrypiona
    Tia. i jeszcze wczoraj podawali,że „nasze prokuratory” poproszą USA o nagranie rozmów prezydenta z Tupoelwa. Dziś już nikt nie ma złudzeń,że żadnych nagrań nie dostaniemy

    Zdaniem ekspertów, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego USA nie udostępni nagrania rozmowy Lecha i Jarosława Kaczyńskich przeprowadzonej przez telefon satelitarny w czasie lotu do Katynia, o które wystąpiła polska prokuratura – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. Jest niemal pewne, że rozmowa ta została nagrana, i że Amerykanie ją odsłuchali.

    O tym, że Amerykanie ją nagrali, jest przekonany Duncan Campbell, współpracujący z BBC brytyjski dziennikarzy śledczy specjalizujący się w systemach szpiegowania. – Poprzez globalny system monitoringu Echelon Agencja Bezpieczeństwa Narodowego USA (NSA) śledzi rozmowy przywódców państw, czy to zaprzyjaźnionych, czy wrogich – opowiada „Dziennikowi” Campbell.

    – Aparat telefonu satelitarnego znajdujący się w samolocie Tu-154M był zarejestrowany w NSA jako aparat prezydencki i dlatego połączenia z nim były rutynowo nagrywane – dodaje Campbell.
    Przed wysłaniem wniosku o pomoc prawną do Departamentu Sprawiedliwości USA prokuratorzy nieoficjalnymi kanałami sondowali, czy Amerykanie nam pomogą i uzyskali odpowiedź pozytywną. Jednak – zdaniem gazety – nie przesądzała ona o udostępnieniu najważniejszych materiałów, o które prosili śledczy, a przede wszystkim o nagranie rozmowy przeprowadzonej przez telefon satelitarny przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego z bratem tuż przed katastrofą Tu-154M.

    Zdaniem większości cytowanych przez gazetę ekspertów, nawet jeśli nagrane rozmowy rzucą nowe światło na przyczyny wypadku, Amerykanie nie poinformują o tym Warszawy.

    W Telawiwie i Waszyngtonie aż się za głowy złapali. Toż to gojom się chyba we łbach poprzewracało! Chcą żebyśmy się przyznali,że podsłuchujemy wszystkich i wszędzie, a szczególnie naszych sojuszników co to za mięso armatnie robią w Iraku i Afganistanie. Mogłabyś Zagrypiona wrzucić jakiś tekst o echelonie bo to jeden z ważnych systemów NWO. Echelon pojawia się w takim nawet fajnym filmie „Wróg publiczny”. Gra WILL SMITH i Gene Hackman.

 21. antykk said

  Żydowski antypolonizm przemysłu holokaustu.. (ale trzeba przyznac-ubezwłasnowolnili cały świat!) http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12843

 22. antykk said

  11.07.2010 może byc Armagedon podobno Mercury z Wenus mogą sie zderzyc oraz chcą Zatokę Meksyk. uaktywnic..(czytac nonome89) http://jacquesgrandguignol.pl/forum/showthread.php?tid=56&page=5

 23. głos wołającego w puszczy said

  Żydowski Antypolonizm Przedsiębiorstwa Holokaust

  niech każdy obejrzy ten film

  – Moi przodkowie byli polskimi Zydami, w Polsce urodzili sie moi rodzice, mieszkali w Warszawie, ich ostatnim miejscem zamieszkania do 1943 roku, czyli do czasu przymusowego przeniesienia do getta, byl ich wlasny dom przy ulicy Milej, pod dziewietnastym. Moja mama byla absolwentka wydzialu matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego, ojciec zajmowal sie interesami. Posiadali w Polsce jakies sklepy, manufakture, nieruchomosci… W czasie wojny wszystko to stracili. Holokaust przezyli, lecz z Polski wyemigrowali, ja juz urodzilem sie w Stanach Zjednoczonych… Nigdy jeszcze w Polsce nie bylem.

  – Czy Pan, Panska rodzina, roscicie sobie pretensje do majatku pozostawionego w Polsce?

  – Absolutnie nie…

  – Dlaczego? Przeciez to byl wasz legalny majatek, Pan bylby jego spadkobierca… Nieruchomosc w centrum Warszawy to dzisiaj duze pieniadze.

  – Takie roszczenia nie maja sensu. Wiekszosc majatku nalezacego niegdys do mojej rodziny ulegla w czasie wojny zniszczeniu. Wprawdzie po wojnie zostal on czesciowo odtworzony, lecz mysmy w tej restauracji nie brali udzialu. Trudno wiec ocenic nasz rzeczywisty w nim udzial. Nie placilismy podatkow, nie konserwowalismy tego majatku… Sprawa ulegla przedawnieniu…

  – To jest slaby argument. Wladza ludowa wam majatek skonfiskowala, wiec o zaleglosciach podatkowych nie ma mowy. Co prawda zaraz po upanstwowieniu, po konfiskacie majatku, nalezalo decyzje komunistow zaskarzyc w sadzie, ale nawet gdybyscie polski rzad wzieli do sadu, to i tak wlasnosc nie zostalaby wam przywrocona… W takiej sytuacji trudno mowic takze o przedawnieniu. Moim zdaniem, nawet srednio zdolny adwokat jest w stanie udowodnic panskie prawo do roszczen majatkowych wobec wladz Polski…

  – Ale ja tego nie chce. Nie tylko ja, znakomita wiekszosc ofiar holokaustu nie zamierza ani doprowadzac Polski do gospodarczej ruiny, ani tym bardziej pozbawiac polskie dzieci przedszkoli, szkol czy parkow? Bo do tego sprowadzilaby sie restytucja naszego mienia.

  – Skoro tak, na jakiej podstawie Swiatowy Kongres Zydowski (WJC) skierowal w poczatkach grudnia do sadu w Nowym Jorku pozew przeciwko panstwu polskiemu o odszkodowanie za majatek utracony przez Zydow, ofiary holokaustu w Polsce?

  – Takiej podstawy nie ma. Nikt im nie dal prawa do reprezentowania ofiar holokaustu. Jesli ja nie chce sie o ten majatek upominac, to tym bardziej nie chce, aby robil to ktos rzekomo w moim imieniu.

  – Czy WJC dziala z upowaznienia ofiar holokaustu?

  – Skadze! To jest czysta uzurpacja! Hucpa! Gdyby Kongres reprezentowal ofiary holokaustu, odzyskane mienie czy odszkodowania zostalyby przekazane wlasnie im. Tymczasem wiadomo, ze do ofiar holokaustu dociera zaledwie ulamek tego, co Kongres Zydowski dotychczas uzyskal.

  – Kilka dni temu prasa doniosla jednak, ze sad federalny w Nowym Jorku zatwierdzil sposob wyplaty odszkodowan dla tych wszystkich, ktorzy ucierpieli z powodu przymusowej pracy w niemieckich fabrykach, bedacych wlasnoscia Szwajcarow, lub zostali oszukani przez szwajcarskich bankierow. Wynika z niego, ze gros funduszy z odszkodowan przekazanych zostanie jednak ofiarom holokaustu…

  – To nieprawda! Posiadam dokumenty swiadczace o tym, ze do ofiar holokaustu dotrze, w najlepszym razie, moze 3 do 5 proc. z wymuszonych na Szwajcarach, prawie 1,5 mld dol. Ponadto pieniadze te wyplaca sie w takim tempie, ze wielu ich adresatow do wyplaty nie dozyje. Przeciez to sa w wiekszosci ludzie w podeszlym wieku.

  – A pozostale 95 proc., co sie stanie z reszta pieniedzy?

  – Znajda sie na dziwnych kontach dziwnych fundacji, czyli praktycznie w kieszeniach aktywistow Kongresu Zydowskiego. Ta cala akcja odszkodowan dla Zydow to jeden wielki rabunek!

  – Nie powie mi Pan, ze ludzie tego nie wiedza. Jesli jest tak, jak Pan pisze w „Holocaust Industry”, to dlaczego w srodowisku zydowskim nie wrze? Nie uwierze, zeby Zydzi, narod madry, wyksztalcony i tak ciezko doswiadczony, godzili sie tak latwo na ten rabunek!

  – Wiekszosc jest niezorientowana, nie wiedza, o co toczy sie gra. Inni udaja, ze nie wiedza. Jeszcze innych to nie interesuje albo uwazaja, ze nie ma po co wywazac drzwi. W koncu Niemcom sie to nalezalo, bo nazisci te wojne rozpetali, Szwajcarzy na krzywde zydowska nie reagowali, zas Polacy to narod antysemitow, nie lubia Zydow, wiec nie ma sensu ich zalowac. Duza role odgrywa zydowski szownizm, solidarnosc etniczna, narodowa. W koncu to Zydzi cierpieli, nikt inny. Nam sie te pieniadze naleza. Jesli wiec pozostaja w rekach zydowskich, o co kruszyc kopie? Zreszta gdyby nawet ktos chcial zaprotestowac, w walce ze Swiatowym Kongresem Zydowskim nie ma szans. Ich wspiera prasa, telewizja, zyczliwa jest im administracja Clintona, bankierzy, sady – to jest ogromna sila, ktora moze zlamac kazdego. Ludzie sie ich boja.

  – Jaka byla reakcja srodowiska zydowskiego na Panska ksiazke?

  – Kierownictwo WJC ja zignorowalo, nabrali wody w usta, wysylajac gdzieniegdzie sygnaly, ze to, co napisalem, to nieprawda. Staraja sie przylepic ksiazce etykietke „antyzydowskiej” albo przeznaczonej dla srodowisk… antysemickich. Jednakze dla 90 proc. czytelnikow zydowskich ksiazka byla szokiem. Widac to chocby po listach, jakie od nich otrzymuje. Spotykam sie co prawda z opiniami negatywnymi, ze kalam wlasne gniazdo, ze jestem pieniaczem, ale generalnie komentarze sa mi zyczliwe i przyjazne. W oczach znakomitej wiekszosci czytelnikow zydowskich, w tym w oczach ofiar holokaustu, ksiazka spotkala sie z uznaniem; wielu piszacych do mnie Zydow prosi, abym wiecej na temat holokaustu publikowal.

  – Czy dostaje Pan listy z pogrozkami?

  – Niewiele, i co ciekawe, nie sa to listy od Zydow, ich autorami sa przewaznie niemieccy neonazisci.

  – Jak sie ksiazka sprzedaje?

  – W Europie, a szczegolnie w Niemczech, dosc dobrze. W Stanach Zjednoczonych jest nieco gorzej, ale sprzedaz rosnie. Na pewno nie jest to bestseller…

  – Czy „Holocaust Industry” jest bojkotowana?

  – Moze nalezaloby powiedziec: przemilczana lub zignorowana, zwlaszcza przez takie opiniotworcze tytuly, jak „New York Times”, „Washington Post”. Trudno sie jednak dziwic, skoro i one sa czescia spisku, ktory ja nazwalem Holokaustowym biznesem („Holocaust Industry”), a ktory na tragedii Zydow robia dzisiaj ogromne pieniadze.

  – Panie Profesorze, ile ofiar holokaustu zyje do dzisiaj?

  – Moim zdaniem ok. 25 tysiecy, choc Kongres Zydowski twierdzi, ze jest ich ponad milion. Na potrzeby „holokaustowego biznesu” sfabrykowano dokumenty dowodzace rzekomo takiej liczby, ale jest ona wyssana z palca. Dla uzasadnienia naciskow na Szwajcarie, Niemcy, a teraz Polske, skromne „25 tysiecy” brzmialoby smiesznie. Aby uzasadnic grabiez miliardow dolarow, potrzebne byly wielkie liczby.

  – Przed sadem trzeba to bylo jednak jakos udokumentowac…

  – W tym celu przyjeto wyjatkowo „elastyczna” definicje „ofiary holokaustu”. Jest nia – wedlug dzialaczy WJC – kazdy Zyd, ktory przezyl II wojne swiatowa. Ofiara holokaustu jest wiec nie tylko wiezien Auschwitz czy Majdanka, lecz takze zydowski oficer Armii Czerwonej lub NKWD czy nawet legitymujacy sie zydowskim pochodzeniem – byli tacy – oficer Wehrmachtu, pod warunkiem, ze przezyli oni wojne. Gdyby Kaganowicz zyl do naszych czasow, tez bylby ofiara holokaustu!

  – Kto, poza dzialaczami Kongresu, ma kontrole nad wydatkowaniem pieniedzy pochodzacych z odszkodowan?

  – Nikt, choc mnie sie na przyklad udalo dotrzec do dokumentow, do prawdziwych liczb. Opublikowalem je w Holocaust Industry…

  – Panowie Bronfman, Singer czy Sultanik moga sie o to na pana gniewac, musza jednak w jakis sposob kwoty te wytlumaczyc. Pieniadze nie moga ot, tak sobie, zniknac…

  – Zniknac nie, ale mozna je odlozyc „na inny cel”. Utworzono przy Kongresie tzw. fundusz medyczny dla ofiar holokaustu, ktory ma finansowac ich leczenie, pomoc medyczna w latach… 2030-2035. Komu ta rezerwa sluzy? Przyszlym pokoleniom ofiar holokaustu? Przeciez to absurd zakladac, ze w 90 lat po wojnie beda jeszcze zyly jej ofiary! Tworzy sie wiec fikcje, ktora ma uzasadnic rabunek. A przy okazji jest argument wobec tych nielicznych, ktorzy odwazyli sie Swiatowy Kongres Zydowski z odszkodowan rozliczyc. Dlaczego wyplacono ofiarom tak malo? Poniewaz stworzono „fundusze rezerwowe” na ich rzecz. Tymczasem tu o zadne ofiary nie chodzi. Licza sie jedynie korzysci osobiste aktywistow WJC! Tej bandzie zachlannych cynikow nie zalezy ani na prawdzie historycznej, ani na pomocy ofiarom, im chodzi tylko o pieniadze! Dla nich nie cofna sie przed zadnym trickiem, lgarstwem czy falszerstwem.

  – Czy na nich nie ma jednak prawa? Czy nie mozna im dowiesc defraudacji?

  – To sa wszystko procesy cywilne, skoro druga strona sie zgodzila zaplacic, to jej problem. Strona atakujaca jest grupa wyjatkowo przebieglych ludzi, ktorzy wykorzystujac bezprecedensowa tragedie narodu, naginaja prawo do wlasnych celow. Po swojej stronie maja skorumpowane media, najlepszych adwokatow, sady, przekupnych politykow. To szczwane lisy. Nie udalo sie z nimi wygrac Szwajcarom, nie udalo sie Niemcom… Szwajcarzy walczyli o sprawiedliwosc trzy lata, probowali protestowac, argumentowac, negocjowac i co? Poddali sie! Wyplacili lobuzom z World Jewish Congress lekka reka prawie 1,5 mld dol.

  – A ile, Pana zdaniem, Zydom sie nalezalo?

  – Co najwyzej 100-150 mln dol.!

  – Plus odsetki za 50 lat…

  – Nie, to juz jest razem z odsetkami! Pamietajmy, ze wiekszosc wschodnioeuropejskich Zydow przed wojna to byli ludzie ubodzy. W latach 30. prawie jedna trzecia z nich nie zarabiala wiecej niz 100 dol. rocznie. Wielu nie posiadalo kont bankowych w krajach zamieszkania, a co dopiero w Szwajcarii. Prawie 25 proc. Zydow zylo na skraju nedzy, od glodu ratowaly ich tylko amerykanskie organizacje charytatywne…

  – A mimo to Szwajcarzy zaplacili?

  – Co mieli robic? WJC to grozny przeciwnik, wystraszyli sie.

  – A Niemcy?

  – Niemcy poddali sie znacznie szybciej, bo juz po roku wysuplali ponad 6 mld.

  – Niemcy dopuscili sie straszliwej zbrodni, ja ich nie zaluje!

  – Ile razy mozna odpowiadac za to samo przestepstwo? Niemcy placa Zydom od 1952 roku, lacznie wiec wyplacili juz 50 mld dol.

  – Nastepna na liscie Kongresu Zydowskiego jest Polska. Czy wie Pan, czego sie od nas WJC domaga?

  – Oficjalnie dowiemy sie tego 14 grudnia w Nowym Jorku, podczas pierwszego przesluchania swiadkow. Domyslam sie jednak, ze World Jewish Congress skarzyc bedzie Polske o ok. 65 mld dol.! Na tyle szacuja oni wartosc mienia, ktore po wojnie pozostalo po polskich Zydach.

  – Polski na takie odszkodowanie nie stac.

  – Tych ludzi to nie obchodzi. Wiedza wprawdzie, ze w przypadku Polski bedzie im nieco trudniej, bo biedna, ale i tak swoje dostana…

  – A jesli Polacy im nie dadza?

  – To ich do tego przymusza!

  – W jaki sposob?

  – Bojkot ekonomiczny Polski i Polakow, konfiskata polskiego majatku za granica, a zwlaszcza naciski na niektore kraje Unii Europejskiej – glownie Anglie i Niemcy – aby nie zgadzaly sie na przyjecie Polski do wspolnoty.

  – Dlaczego wytoczono Polsce proces w Nowym Jorku?

  – Bo tutaj latwiej wygrac; swoj sad, swoi sedziowie, adwokaci…

  – Kongres nie ma upowaznienia prawowitych wlascicieli do wystepowania w ich imieniu. Poza tym, co to znaczy „wlasnosc zydowska”? Nie ma takiej wlasnosci. Nie ma tez wlasnosci plemiennej! Wlascicielem mogl byc Rosenkrantz, Bauman, Somer, obywatele polscy, Polacy, a nie wszyscy Zydzi.

  – To naiwnosc myslec w ten sposob. Jesli bedzie trzeba, to ci zlodzieje sa gotowi sprowadzic do sadu Eastern District w Nowym Jorku tlumy ludzi, ktorzy przysiegna, ze wlasnie tak ma byc, ze upowaznili Kongres do takiego dzialania. Polacy to przeciez znani antysemici, kazdy sad stanie po stronie rzekomych ofiar holokaustu. Konfrontacja jedynie sytuacje pogorszy.

  – Czy zatem Polska ma zbankrutowac?

  – Absolutnie nie! Mowilem juz o tym w wywiadzie dla innej polskiej gazety. Z chwila, gdy „banda Bronfmana” ruszy do ataku, Polacy powinni zebrac grupe kilkudziesieciu zyczliwych Polsce Zydow, ofiar holokaustu, ktorzy podpisza sie pod calostronnicowym ogloszeniem w „New York Times”, iz rezygnuja z jakichkolwiek roszczen majatkowych wobec Polski. Takich ludzi nie brakuje, sam pomoge w ich znalezieniu, sam sie pod tym ogloszeniem podpisze. W Izraelu mieszka wielu polskich Zydow, duza ich czesc mysli tak jak ja. Jest tam prof. Izrael Szahak, dla ktorego prawda historyczna ma wartosc wieksza niz pieniadze. Takich ludzi trzeba zmobilizowac do walki z lotrami spod znaku WJC. Pokazanie swiatu, ze roszczenia WJC sa bezzasadne, ze nawet ofiary sie ich zrzekaja, ze Kongres zydowski jest uzurpatorem, ze dziala bez upowaznienia ze strony ofiar – to ich obezwladni. Innego wyjscia dla Polski nie ma. Traktowanie ich jak partnerow, rozpoczecie dialogu bedzie rownoznaczne z przegrana.

  Rownoczesnie Polacy musza zaczac negocjowac z polskimi gminami zydowskimi, ktore sa spadkobierczyniami majatku znajdujacego sie przed wojna w rekach zydowskich instytucji religijnych. Jesli komus nalezy sie odszkodowanie, to wlasnie im, a nie Swiatowemu Kongresowi Zydow! Na tyle, na ile Polakow stac, trzeba tym gminom i ich czlonkom, ktorych jest dzisiaj niewiele ponad trzy tysiace, pomoc. Tak, aby pokazac swiatu, ze Polacy staraja sie zadoscuczynic cierpieniom czy stratom swoich obywateli. W miejsce 3 mln nieruchomosci, o ktore upomina sie WJC, stworzona zostanie symboliczna rekompensata. To nie jest trudne czy niemozliwe. Chcialbym, aby Polacy wiedzieli, ze porzadni, prawdziwi Zydzi nie chca Polski rujnowac, nie chca miec takze nic wspolnego z grupa szantazystow i awanturnikow…

  – Boje sie jednak, ze posrod amerykanskich Zydow ludzie, tacy jak Pan, stanowia wyjatek.

  – Jest ich wiecej niz sie panu wydaje. W opublikowanej w ostatnim numerze „First Things” recenzji mojej ksiazki wybitny historyk zydowski prof. William D. Rubinstein przestrzega przed utozsamianiem faktu lokalizacji obozow koncentracyjnych na terenie Polski, z uprawianiem przez Polakow ludobojstwa. Rubinstein przypomina, ze z tego samego powodu, nizszosci rasowej, Niemcy mordowali zarowno Zydow, jak i Polakow. W odniesieniu zas do zglaszanych przez WJC roszczen majatkowych pisze, ze wprawdzie polscy komunisci konfiskowali majatek Zydom, robili to jednak nie dlatego, ze byli oni Zydami, lecz dlatego, ze byli kapitalistami. Z tego samego powodu konfiskowano majatek gojow – kapitalistow. Rubinstein pisze wyraznie, iz nie widzi najmniejszego powodu, aby polski rzad mial wyplacic komukolwiek chocby jednego centa.

  – Nie przeszkadza to nowojorskiemu radnemu, p. Dov Hikindowi, Zydowi z Brooklynu, rozglaszac zmyslenia na temat rozboju, jakiego ofiara stali sie w Polsce Zydzi. Jak takie argumenty obalac?

  – Trzeba sie spytac p. Hikinda czy rownie energicznie domagac sie bedzie restytucji majatku palestynskiego w Izraelu? Jesli domaga sie, aby Polacy placili „martwym”, to przeciez tym bardziej powinien ulitowac sie nad losem „zywych” Palestynczykow, ktorych Izrael wyeksmitowal z ich wlasnej ziemi. Pan Hikind nie moze stosowac innego standardu wobec Polakow, a innego wobec Zydow.

  – Pan Hikind nie jest wyjatkiem. W tym samym mniej wiecej czasie „akademik”, z uniwersytetu w Honolulu, prof. R. Rummel, stwierdzil, iz Polacy sa narodem „metamordercow”, ze mamy na sumieniu prawie 2 mln zamordowanych w latach 1945-1949, Niemcow, Zydow i Ukraincow. Co Pan na ten temat sadzi?

  – Uwazam, ze to nieprawda, ale gdyby nawet tak bylo, to co? Niech mi prof. Rummel pokaze narod, ktory w sytuacjach zagrozen, w sytuacjach ekstremalnych nie zabijal. Ilu Indian zginelo podczas kolonizacji Ameryki? Ile istnien ludzkich maja na sumieniu Brytyjczycy? Albo Francuzi? Ilu Irlandczykow zginelo z rak Anglikow, i odwrotnie? Nie oskarzajmy innych, spojrzmy na siebie. A ilu Palestynczykow wymordowali Izraelczycy? Co sie dzieje w Izraelu? Izraelscy zolnierze strzelaja w oczy palestynskim chlopcom, morduja dzieci, eksterminuja narod za to tylko, ze domaga sie godnego traktowania. Nie zapomijamy, ze to Zydzi sa w Palestynie goscmi; Palestynczycy sa u siebie…

  – A Judea, Galilea, Jerozolima – to nie sa ziemie zydowskie?

  – Nie mozna dzisiaj poslugiwac sie geografia sprzed dwoch czy trzech tysiecy lat. Biblia nie moze byc traktowana jak zalacznik do traktatu terytorialnego. Wspolczesne konflikty ekonomiczne czy polityczne musza byc rozwiazywane przy uzyciu wspolczesnych metod czy narzedzi. Status quo sprzed 2 tys. lat sie nie liczy. Przeciez, rozumujac w taki sposob, Zydzi mogliby sobie roscic pretensje do Afryki Wschodniej skad sie etnicznie wywodza. Tymczasem maja oni do Palestyny nie wiecej praw niz ja mam w stosunku do Stanow Zjednoczonych. To, co robi dzisiaj Izrael, jest godne napietnowania. Z tym, ze jakiekolwiek glosy potepienia izraelskiego ludobojstwa traktowane sa jako przejaw antysemityzmu. Duzo moglby na ten temat powiedziec prof. Izrael Szahak.

  – Kiedy ukaze sie polska edycja Panskiej ksiazki?

  – Szczerze powiedziawszy, nie wiem. Ksiazka miala byc na rynku we wrzesniu, od tego czasu nie mam wiadomosci ani od wydawcy brytyjskiego, ani od polskiego. Mam jednak nadzieje, ze wydanie nastapi niedlugo. Mialbym wreszcie okazje do odwiedzin Polski.

  – Prosze czuc sie juz dzis zaproszonym. Dziekuje za rozmowe.

  Materiał pochodzi z serwisu polonica.net – miejmy nadzieje tymczasowo niedostępnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: