Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

19.07.2010 – Poza blogosferą… Oraz mała rzecz o chemtrails…

Posted by zagrypiona w dniu 19 lipca 2010


Dzisiaj jeszcze bardziej filmowo niż wczoraj. Akurat trafiłam na parę ciekawostek. Niektórych podbudowujących ducha, a innych go załamujących – ale też wartych obejrzenia.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1. Budująca ducha ciekawostka.

Poznańska grupa Stop NWO Poznań zorganizowała i przeprowadziła taką oto akcję. Podziwiam za odwagę.

„Akcja Wszystko jest OK (Haraszo)” w Poznaniu 9 lipca 2010 – chłopaki ze Stop NWO Poznań plus posiłki z Krakowa – nasz pierwszy raz 🙂 Wybaczcie niedoskonałości :)” Link do ich strony: stopnwopoznan.wordpress.com

Tu i ówdzie (szczególnie w kręgach gdzie wzajemnie adorują się starsi – nie obrażać się, ale tak to niestety jest, my na tych blogach potworzyliśmy kolka wzajemnej adoracji i mało kto planuje czy zachęca do wyjścia poza blogowy krąg, przemilczę fakt ze spora cześć blogowiczów znajduje się poza krajem) sporo się mówi o tym, że młodzi tacy a owacy – że nie powinni mieć prawa do głosowania – bo na pewno nie zagłosują po myśli starszych. 😉 Że młodzi pija cole, imprezują, że itd. itp. Otóż nie jest tak, sama jestem ‚przed 30-stką’ i nie popieram żadnych generalizacji, nie pije coli, nie imprezuje. No bo jak by to wyglądało, gdyby powiedzieć ze starsi tak około 50 i wzwyż to tylko pod monopolowym stoją, tv/radia słuchają i plotami się zajmują? A ci wyższej klasy w sejmie zasiadają? 😉 Lub zajmują się jątrzeniem.

Nie należy wylewać dziecka z kąpielą, a działać WSPÓLNIE – pomagać sobie nawzajem, młodsi starszym i na odwrót. Tylko do tego to trzeba porzucić uprzedzenia i kołtuńskie, fanatyczne spojrzenie na świat. Też kiedyś byliście młodzi. 😉

Ale zachęcam do obejrzenia powyższego nagrania. Może kogoś zainspiruje. 😉

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

2. 11 Minut Marka Podleckiego (monitorpolski.wordpress.com). Powyborczo. Elektorat Bronisława Komorowskiego – w gruncie rzeczy biedni ludzie, którzy zmarnowali zycie – takze z niemala pewnie pomoca sytemu, a ktorzy teraz zyja jeszcze nadzieja ze ich wybor w jakis sposob poprawi sytuacje…

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

3. Na koniec, samolot puszczajacy jakies swinstwo – właczajacy i wylaczajacy dysze opryskowe. Nie zadne tam contrails czy zmiana warunkow. Po prostu. (brak nawet tych contrailsow co tworza sie na krawedziach skrzydel o ktorych antychemtrailsowcy tak trabia)

Reklamy

Komentarze 83 to “19.07.2010 – Poza blogosferą… Oraz mała rzecz o chemtrails…”

 1. Zapsa said

  Fajnie fajnie – szkoda że wszyscy przechodnie szli dalej prawie się nie zatrzymując. Dla nich taki obraz w centrum to dowód na schizofrenię młodocianych. Teraz pewnie komentują przy kolacji, jaka ta młodzież niezrównoważona. Jakby mówili przez ten megafon o konkretnej partii politycznej i wyrażali polityczne zdanie – od razu mieliby widownię, wręcz tłum. Ale wychodzą ponad to, więc stado nie kuma.

  • heros2010 said

   Rewelacja..Co prawda Brytyjczycy byli pierwsi,ale w Pollin słynnym z odwagi cywilnej i skrajnego bohaterstwa jest to zaskakujący powiew świeżości i przypomnienie w jak schizofrenicznym kraju żyjemy.
   Ja bym przy tej okazji podziękował również kontrmanifestantom z Warszawy,że zdecydowali się zagrać w przedstawieniu jak to kolorowi geje,golasy wspierani przez uciskanych Żydów ,prawdziwych partyzantów wolności (szczególnie w Palestynie i systemie prawno/bankowym)postanowili jednak wyrazić to co dokładnie myślą zwykli Polacy zakrzyczani przez niepolskie merdia w naszym kraju.

   http://marucha.wordpress.com/2010/07/18/warszawiacy-przeciwko-zboczencom/

   Kto sponsorował paradę sodomitów?
   Oto lista sponsorów imprezy. Myślę że każdy z nas może dobrze wpłynąć na poniższe firmy: omijając je i ich produkty szerokim łukiem.

   * IBM – sponsor główny
   * STAR ALLIANCE – przewoźnik lotniczy, w tej grupie jest PLL LOT
   * Hotel THE WESTIN w Warszawie
   * FRIDGE YDE – kosmetyki
   * MAZURKAS TRAVEL – przewozy
   * SUPERAPTEKA.PL – apteka internetowa
   * MULTIPLEX – kino
   * FIRST CLASS FITNESS w Warszawie

   Ambasady: Holandii, Danii, Finlandii, Szwecji
   Fundacja im. Róży Luksemburg

   Ponadto partnerzy i patroni medialni, w tym:

   * MTV
   * FILMWEB
   * MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE [Sixc !!!!!]

   Za http://wsercupolska.org/joomla/index.php/nard/1-narod/3076-kto-sponsorowa-europejsk-parad-pederastow.html

   http://marucha.wordpress.com/2010/07/17/mlodziez-wszechpolska-zorganizowala-marsz-grunwaldzki/

  • zagrypiona said

   Ja tam nie wiem, ale mozliwe ze masz racje Zapso. Jednak nie nalezy sie tym zrazac ze owce niekumate. Gdyby tego typu rzeczy byly czesciej organizowane to owce w koncu by moze zareagowaly. W koncu akcja szczepionkowa zadzialala. Kropla drazy skale… LEpiej ze robia cos takiego, nizby nie mieli robic nic. Tylo za malo takich osob. Kazdy sie boi, wstydzi… I ma 150 jeszcze innych wymowek zeby sie nie wychylac…

   • Zapsa said

    Hej ja chłopaków podziwiam i nie neguję ich akcji – absolutnie! Tylko pamiętam amerykańską (czy brytyjską) wersję „wszystko jest ok” – tam przechodnie stali tłumem i SŁUCHALI co mówi koleś z megafonem. Tutaj nikt się nie zatrzymał – różnica rzuca się w oczy aż nadto.

    • zagrypiona said

     Ja tam widziałam, ze się paru zatrzymało (obie części oglądałam) jakiś gostek nawet mówił o banksterach i o tym ze czytał jakieś artykuły antyNWO ale masz racje, ze nie tyle co w tej amerykańskiej wersji. Tamten gość wymiatał – no i pewnie miał wieksze doswiadczenie, nawet policja go chciała zgarnąć. A u nas to nawet policji nie interesuje. Nie to żebym chciała żeby ich zgarnęli… :X

    • hjk said

     Polacy sa wytresowani po komunizmie i wiedzą, ze nie nalezy uczestniczyć w „nielegalnych” zgromadzeniach czy akcjach „prowokatorów”, bo można stracić pracę, nie dostać mieszaknia, itd. Juz samo słuchanie jest myślozbrodnią, a co dopiero zatrzymanie się…

    • Zapsa said

     Niby tak, a jednak jak agituje ktoś za daną partią polityczną czy w ogóle porusza tematy polityczne kraju – natychmiast jest tłumek krzykaczy! Dla mnie to dowód, że Polacy nadal mają pstro w głowach.

  • zagrypiona said

   A zresztą, starszyzna – nawet blogowa antysystemowa w stylu Z, KP, mizia, marucha (chociaz marucha madrze gada, ale u niego wlasnie jest taka generalizacja ze mlodzi to…) i pewnie jeszcze wielu innych, uwaza mlodych za ludzi nizszej kategorii (nie pozwolic im glosowac, a bo sa niedoswiadczeni, bo nie zyli w glebokiej komunie itd pierdoly, bo pija, pala narkotyzuja sie i NWO pierze im mozgi – a moze to rodzice niedopilnowuja? 😉 ) wiec co tam staruszki mysla to tez jednym uchem puszczac – inaczej czlowiek by sie zalamal.

   Starsi niech spojrza na siebie, to w koncu ich zakres wiekowy najczesciej stoi pod monopolowym a i w sejmie niemal sami starszejsi – tak wiec wiekiem nie nalezy sie kierowac. (wiem Zapso, ze ty sie wiekiem nie kierujesz bo sama jestes w podobnej sytuacji co ja – ale kurcze mialam potrzebe napisania tego w tym komentarzu) 😛

   • heros2010 said

    Marucha dość dobrze dokumentuje swoją niechęć i jej przyczyny do większości dżeksono/lemingów.
    Oczywiście b.ciesze się ,że powstał taki odłam grypy,który będzie odpowiadał za to młodsze pokolenie niszczone przez MeeTV,tefałen,holyłut etc.i różniste ałtoryjtety i pRogromy społeczne.

    Czasem próbuje jakiejś cichej ewangelizacji antyNWO na tym ugorze,i powiem szczerze to jakaś masakra jest..

    To taki odpowiednik terminu „leming”, czyli osoby nie mającej pojęcia o otaczającej jej rzeczywistości, wiedzę o świecie czerpiącą z wiodących mediów i zadowolonej z kondycji naszego państwa. Tak jak nieżyjący już „król popu”, „polski Dżekson” żyje w stworzonym matrixie – „Neverlandzie” i czuje się w nim wyśmienicie.

    I nie jest tylko tak, że ten matrix zaserwowały mu wyłącznie zakłamane media. On sam nie chce poznać prawdy, nie chce podjąć wysiłku intelektualnego, jest zadowolony z tego co ma. „Żyją sobie niebożęta (tzn. Dżeksony) w swoim Neverlandzie i o bożym świecie nie wiedzą. Państwo prawa – tak: a to Polska właśnie. W sprawie Olewnika giną ludzie i dokumenty. Polski Dżekson dalej upiera się, że żyje w państwie prawa. Sąd i prokuratura chroni satanistę obrażającego Kościół – a jakże, państwo prawa. Służby specjalne zamykają dziennikarza zajmującego się sprawą mordu na ks. Popiełuszce i zabierają mu dokumenty w tej sprawie – państwo prawa. Itd. Itp.

    Ale polski Jackson nie zajmuje sobie głowy takimi sprawami. Może nawet nie ma o nich zielonego pojęcia. Nie kojarzy nawet dlaczego jego dzieci wyjeżdżają z ojczyzny, nie widząc dla siebie tu przyszłości. Bo skoro nic się nie opłaca, skoro Polska nie ma mieć przemysłu, własnego handlu, tylko żyć z wyimaginowanej turystyki, to zostaje im tylko praca w zagranicznej korporacji, gdzie poddani zabiegom prania mózgu przez współczesnych komisarzy politycznych, czyli menedżerów, będą pracować kilkanaście godzin na dobę aby dać firmie jak najwięcej. …

    całość:
    http://marucha.wordpress.com/page/2/
    Znaki

    ps.Mam nadzieje,że uda nam się dzięki tobie i nie tylko ruch antyNWo zdynamizować i poszerzyć o pokolenie Fall out3,WoW cataclizm,które często nawet nie wie ,że nim jest w realu.
    NIe dajmy sobie wmówić,że skoro nie ma nas na Fuckzbuku to nas nie ma w rzeczywistości..

    Grupa Operacyjna
    Dzieci neo
    1.
    W blogu na YouTubie wklejam adres MySpace’a,
    Embeduje smiley face’a używając copy paste’a,
    Research’uję google’ując, forwarduję nowy topic,
    Mój Polish z English bytheway się stopił,
    No halo! whatever, niczego nie jesteś pewien,
    Świat tandetny jak powtórki na TVN7,
    Chcesz fast-food’u i seksu, pośrodku multipleksu,
    Charge’ujemy niewiele, możesz zapłacić na miejscu,
    Albo użyć pre-paid’u, wygoda przede wszystkim,
    Ty masz mieć super fun, a my stabilne zyski,
    Już nic nie musicie robić, możecie zostać w domach,
    Nawet wasz ślepy los wybrał za was Lottomat,
    Hating jest nie na miejscu, zapraszam na mój Facebook,
    Twoje komcie na Fotce wyglądają bez sensu,
    Kontynuuj na privie, tutaj nie daję rady,
    Lofciam was bardzo, wy dzieci neostrady!

    Ref.
    Dzieci neo, nasza nowa generacja,
    Modem to twój stary, klawiatura to matka,
    Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach,
    W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2

    2.
    Znasz się na muzyce w końcu bywasz na Wrzucie,
    Lubisz czasem uciec do tych wirtualnych uciech,
    Czy Tibia czy WarCraft, życie lepsze jest online,
    Wolisz patrzeć na avatar niż naprawdę kogoś poznać,
    Łatwo zdobyć friendsów w kółko klikając bez sensu,
    Zamiast słuchać rozmów, słuchać customowanych dźwięków,
    Internetu zwykłe medium, ani gorsze, ani lepsze,
    Szkoda, ze wam drugie życie zasłoniło to pierwsze,
    Skąd wy się bierzecie? Nikt mi nie odpowie na to,
    Z was jeden wielki zbiorowy Demotywator,
    I ta wiedza o świecie wyniesiona z Pudelka,
    Informacji nadmiar, ale ignorancja wielka,
    Myślę czasem, że chciałbym dożyć czasów gdy neo,
    Dzieci będą zjawiskiem ze spółki było minęło,
    Ale zaraz potem myślę tak sobie nie bez troski,
    Dzieci neo dorosną, a przyjdą jeszcze gorsi.

    Ref.
    Dzieci neo, nasza nowa generacja,
    Modem to twój stary, klawiatura to matka,
    Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach,
    W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2

    3.
    Paradoksy naszych czasów, nawet sens jest bez sensu,
    Tata poznał mamę na czacie dla sweengersów,
    Karta stałego klienta upoważnia cię do zniżki,
    Kup wiatrówkę na kredyt, a w prezencie masz pociski,
    Mam w kieszeni komórkę, w komórce mam komputer,
    W komputerze mam dane, a całą resztę mam w dupie,
    Mam w kieszeni komórkę, w komórce mam komputer,
    W komputerze mam dane, a całą resztę mam w dupie!

    Ref.
    Dzieci neo, nasza nowa generacja,
    Modem to twój stary, klawiatura to matka,
    Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach,
    W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2 1. W blogu na YouTubie wklejam adres MySpace’a, Embeduje smiley face’a używając copy paste’a, Research’uję google’ując, forwarduję nowy topic, Mój Polish z English bytheway się stopił, No halo! whatever, niczego nie jesteś pewien, Świat tandetny jak powtórki na TVN7, Chcesz fast-food’u i seksu, pośrodku multipleksu, Charge’ujemy niewiele, możesz zapłacić na miejscu, Albo użyć pre-paid’u, wygoda przede wszystkim, Ty masz mieć super fun, a my stabilne zyski, Już nic nie musicie robić, możecie zostać w domach, Nawet wasz ślepy los wybrał za was Lottomat, Hating jest nie na miejscu, zapraszam na mój Facebook, Twoje komcie na Fotce wyglądają bez sensu, Kontynuuj na privie, tutaj nie daję rady, Lofciam was bardzo, wy dzieci neostrady! Ref. Dzieci neo, nasza nowa generacja, Modem to twój stary, klawiatura to matka, Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach, W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2 2. Znasz się na muzyce w końcu bywasz na Wrzucie, Lubisz czasem uciec do tych wirtualnych uciech, Czy Tibia czy WarCraft, życie lepsze jest online, Wolisz patrzeć na avatar niż naprawdę kogoś poznać, Łatwo zdobyć friendsów w kółko klikając bez sensu, Zamiast słuchać rozmów, słuchać customowanych dźwięków, Internetu zwykłe medium, ani gorsze, ani lepsze, Szkoda, ze wam drugie życie zasłoniło to pierwsze, Skąd wy się bierzecie? Nikt mi nie odpowie na to, Z was jeden wielki zbiorowy Demotywator, I ta wiedza o świecie wyniesiona z Pudelka, Informacji nadmiar, ale ignorancja wielka, Myślę czasem, że chciałbym dożyć czasów gdy neo, Dzieci będą zjawiskiem ze spółki było minęło, Ale zaraz potem myślę tak sobie nie bez troski, Dzieci neo dorosną, a przyjdą jeszcze gorsi. Ref. Dzieci neo, nasza nowa generacja, Modem to twój stary, klawiatura to matka, Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach, W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2 3. Paradoksy naszych czasów, nawet sens jest bez sensu, Tata poznał mamę na czacie dla sweengersów, Karta stałego klienta upoważnia cię do zniżki, Kup wiatrówkę na kredyt, a w prezencie masz pociski, Mam w kieszeni komórkę, w komórce mam komputer, W komputerze mam dane, a całą resztę mam w dupie, Mam w kieszeni komórkę, w komórce mam komputer, W komputerze mam dane, a całą resztę mam w dupie! Ref. Dzieci neo, nasza nowa generacja, Modem to twój stary, klawiatura to matka, Mówię o tych potworach, dojrzewają na forach, W realu nie dają rady, ofiary neostrady! X2

    http://www.teksty.org/Grupa_Operacyjna,Dzieci_neo

    • Zapsa said

     Jackson chyba nie był taki zły, jak myślisz 🙂 Oglądałam film „this is it” z jego przygotowań do ostatniej trasy – i on kilka razy palnął coś takiego, jakby wiedział o NWO i ta trasa miała uświadomic ludziom jego istnienie.Mówił, że „ludzie muszą wiedzieć, zostało niewiele czasu” – i tak sobie pomyślałam, ze koles chyba pije do czegoś konkretnego. a potem umarł – a mi się jakoś dziwnie wydaje, że jeśli koncerty miały „coś ludziom uświadomić” to ta śmierć nie była naturalna ni przypadkowa…

    • heros2010 said

     Też tak coś słyszałem na sieci o Jacksonie.
     Ale fakt pozostaje faktem,że ilości środka znieczulającego jakie w siebie musiał codziennie wlewać dzięki troskliwości i profesjonalizmowi lekarzy są pewnie alegorią do stanu umysłu zwykłego szarego człowieka ,codziennie zmagającego się z PRowską machiną propagandową na służbie NWO,taki pawulon naszych czasów.
     Kto wie ,czy Jackson nie chciał masonom wywinąć jakiegoś wała.Ale jak widać organizacja na wszystko ma kill switcha,jeśli nasze podejrzenia są bliskie prawdy.

  • Zapsa said

   to tak dla porównania reakcji ludzi – wiem że Charlie ma zajebistą charyzmę, ale to nie zmienia faktu, że u nas na ulicy zatrzymał się jeden nastolatek, tam stoją tłumy. Dla mnie Polacy są zniewoleni mentalnie bardziej niż nam się zdaje.

 2. ALFA said

  TAK SZUKAMY DALEKO A MAMY POD NOSEM
  I CO OWIECZKI I BARANKI

  Watykan to… Iluminaci!

  Elity szlacheckie czy królewskie to jedynie wykonawcy planów rzeczywistych Iluminatów, czyli watykańskiego Zakonu Jezuitów, papiestwa oraz całej hierarchii kościelnej. Są one wtajemniczone w plany Watykanu czyli są także Iluminatami.

  Owe elity Iluminatów są ostatnią warstwą kłamstwa, otaczającą rzeczywiste źródło władzy na ziemi – Watykan.
  Papiestwo jest zastępstwem Boga na ziemi. Tiara oznacza potrójną władzę – króla Niebios, króla Ziemi ora króla Podziemi. Obecnie tiara nie jest używana od roku 1965. Niemniej tiara jest nadal częścią godła Watykanu.
  Aspiracje papieży do władzy nad całym światem wcale nie są nowe, i nigdy przed nami nie były ukrywane .

  Będąc w posiadaniu wszystkich tajemnic oraz bogactw całego świata, Watykan to główni Iluminaci, a elita rodzin Rockefellerów, Rothschildów czy innych członków Synagogi Szatana to jedynie jedne z wielu watykańskich narzędzi władzy.

  Wszystkie rozkazy idą z Watykanu do Londynu oraz dalej do Waszyngtonu. USA jest nadal kolonią brytyjską w rękach Syjonistów
  Dalej są one wykonywane przez Iluminatów, Masonerię i Syjonizm oraz kontrolowane przez nich rządy, które często nie orientują się, kto gra z kim, przeciwko komu i w jakim celu!

  Co jest warte wzmianki, Watykan czyli Babilon Wielki jest także twórcą Islamu oraz jego kontrolerem, Watykan także kontroluje państwo Izrael, którego jest także twórcą.

  Watykan kontroluje także zdecydowaną większość chrześcijańskich religii z Kościołem Adwentystów włącznie.

  Dopiero w tym świetle widać wyraźnie, że Wielka Nierządnica w rzeczywistości ujeżdża Bestię, czyli Synagogę Szatana, a owa Bestia zaczyna się stopniowo wymykać Watykanowi spod kontroli. Przyczyną tą jest narastający konflikt interesów.
  Celem lucyferiańskiego Watykanu jest przeniesienie się z Rzymu do… Kanaanu.

  Takie są plany – niekoniecznie muszą się ziścić, ale identyczne plany posiadają Syjoniści czyli Synagoga Szatana oraz Masoneria!

  Ziemia Obiecana, czyli tereny dzisiejszej Palestyny – Izrael to… starożytny Kanaan!

  Czyli Kanaan – ośrodek czystego wielbienia Lucyfera został przez Boga odebrany Lucyferowi i tak powstało państwo Izrael na terenach starożytnego Kanaanu, którego nazwę zamieniono na Ziemię Obiecaną, czyli Palestynę. Lucyferiański Watykan, Babilon Wielki (Starożytny Babilon był kontynuacją Kanaanu!) chce z powrotem odbudować III Świątynię Salomona w Kanaanie, aby ponownie wielbić Lucyfera na tym świętym w oczach Boga terenie.

  Watykan walczy o powrót Lucyfera na tron w III Świątyni Salomona!

  Starożytni Izraelici w Świątyni Bożej na Syjonie rozpoczęli wielbienie Słońca, czyli Lucyfera.

  Od tej pory Lucyfer uważa ową świątynię za swoją i chce ją odzyskać dla swego Człowieka Bezprawia. Jego narzędziem jest Babilon Wielki – KRK!

  Bestia posiada olbrzymią kontrolę nad finansami światowymi, oraz państwo Izrael posiada nie tylko znacznie zaawansowaną broń jądrową ale także jest w posiadaniu egzotycznej i niewiele znanej światu tajnej broni skalarnej.

  W świetle wielu faktów, dociekań, przypuszczeń i poszlak tworzących wielowarstwowe powłoki kłamstw, możemy zaryzykować śmiałe twierdzenie, że wszelkie dociekania na temat tajemniczych Iluminatów, Rycerzy Okrągłego Stołu, Masonów, Zakonu Templariuszy, Krzyżaków, Bohemnian Grove czy wielu innych tajnych organizacji to czysta dezinformacja odciągająca nas od wiedzy o rzeczywistym źródle władzy nad całą planetą – Babilonie Wielkim czyli Watykanie, który nadal wielbi Baala, Ozyrysa, Izydę (Astarte) czy wielu innych bogów starozytności.

  • ALFA said

   http://www.zbawienie.com/watykan.htm

  • zagrypiona said

   oj niektorzy by sie obrazili i na stosie Cie spalili za ten tekst. 😉

   ps. odnosnie tego tekstu – dlatego mnie odstreczaja wszelkie instytucje religijne, one ZAKAZUJA myslec, pytac, dociekac – nie kwestie boskie a koscielne – instytucjonalne. albo ktore wmawiaja owieczkom, ze owieczki sa zbyt tepe zeby z Bogiem miec kontakty itd, wiec koniecznoscia sa posrednicy…

  • hjk said

   jak juz napisałem strony „zbawienie” są czasami dobre, ale widać to nie KK ma najlepszy wywiad, tylko „agenci” zbawienia i znają oraz pokazują wszystkim ‚prawdę’… 🙂

   Ale może i coś w tym jest, gdyż „nie ma takiej głupiej teorii, która by w jakimś miejscu nie przystawała do rzeczywistosci”… 🙂

   • zagrypiona said

    No troszke zbawienie idzie po przyslowiowej bandzie. Prawda pewnie lezy po srodku.

    Kosciol to dziwna instytucja, wiele tajemnic ma, wyznawcom nie poleca za duzo myslec, czy interesowac sie samodzielnie, ST i NT interpretowac tylko tak jak to KK robi, no i co z tym Bankiem watykanskim, co z niejawnoscia finansowania (ja wiem… nie moja sprawa bo to darowizny od wiernych wiec powinnam sie nie interesowac – wlasnie tym argumentem zbijajakazde pytanie). A skoro wszystko jest tak przejrzyscie itd to czemu nie ujawnic – zarowno kwestii finansowych i watykanskich zbiorow ksiazek. Przeciez to tylko ksiazki dokumenty. 😉 Ze niby mialyby zaszkodzic wiernym? Czyzby ich wiara byla tak slaba i jedyne co trzymalo ich przy kosciele to bat? Nie sadze….

    No i teraz jesli zwazyc na to ze w kosciele dzieje sie troche zlych rzeczy, ze ktos proboje czarny PR robic kosciolowi a kosciol w sumie nic… Gdyby wszystko w kosciele bylo jasne, przejrzyste, bez tajemnic, takie teksty jak na ‚zbawieniu’ nie powstawałyby.

 3. heros2010 said

  Chciałbym coś napisać o naszym dzielnym ministerze Szpaku w kontekście tego zagadnienia programowego poruszonego na grypie:

  Czyż nie ważniejsze byłoby opisywanie tej agentury, która obecnie przekonuje nas, że:

  * Unia jest dla nas gwarancją bezpieczeństwa i dobrobytu, gwarantem demokracji i pomyślnego rozwoju.
  * Okupacja Afganistanu jest „słuszną wojną z terrorem”.
  * Okupacja Iraku była słuszna, a planowana (co widać gołym okiem, a co agentura wpływu przemilcza) inwazja na Iran też uznana i ogłoszona zostanie jako słuszna.
  * Kłamstwa agentury o GMO, Codexie Alimentarius, czy kompletne przemilczanie smug chemicznych.
  * Milczenie mediów sterowanych agenturą (CIA i Mossadu) o planach ideologów NWO.
  * Milczenie opanowanych agenturą wpływu mediów na temat największego finansowego szwindlu żydowskiej światowej lichwy i bankierów.

  „Podkreślił, że polski rząd realizuje strategię obecności sił zbrojnych za granicą. Przypomniał, że Polska wycofała się z Czadu, Iraku i Libanu. – Właśnie po to, żeby być w jednym miejscu, ale ze znaczącą obecnością, tak żeby to było zauważone i docenione w NATO i żeby Polska uzyskała dzięki temu korzyści w postaci stanowisk dowódczych, inwestycji NATO-wskich w naszym kraju, wpływu na strategię NATO, która będzie przyjęta na najbliższym szczycie w Lizbonie – zaznaczył. ”

  „To najlepszy argument za naszym udziałem w tej wojnie”

  A tu ten argument:
  „Sikorski zwiedził również miejsce, gdzie stały zniszczone przez talibów posągi Stojącego Buddy. – Kontrast między tą wnęką (w której znajdował się posąg), a tym, co się dzisiaj dzieje, jest najlepszym argumentem za naszą NATO-wską i polską obecnością w Afganistanie – powiedział. ]”

  A więc jesteśmy tam z misją dziedzictwa kulturowego połączoną z ochroną miejscowych zabytków jak na nie wandalów przystało.

  A co pan minister na to:

  NATO wysadziło posąg Buddy w Afganistanie

  Afgańczycy mają pretensje do NATO. Bo wojska Sojuszu przyjechały walczyć z talibami, ale przy okazji niszczą zabytki kultury. Podczas wysadzania składu starej amunicji zniszczono resztki jednego ze słynnych posągów Buddy w Bamiyan, poważnie uszkodzonych przez muzułmańskich fundamentalistów w 2001 roku.

  Amunicję niszczyli Nowozelandczycy. Ale przy okazji zrujnowali też historyczny mur wokół mniejszego z posagów. To wywołało oburzenie miejscowych władz. Według szefa departamentu informacji i kultury prowincji Bamiyan, poważnie naruszono normy w zakresie ochrony dziedzictwa historycznego.

  W Bamiyan jest, a w zasadzie było, pięć wykutych w skałach posągów Buddy, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dwa największe miały wysokość 55 i 37 metrów.

  Stały 2 tysiące lat i nikomu nie przeszkadzały. Siedem lat temu rządzący wówczas w Afganistanie talibowie postanowili posągi zniszczyć. Bo w fundamentalistycznym islamie nie można przedstawiać wizerunku bogów. Nie pomogły apele z niemal całego świata, żeby pozostawić zabytki w spokoju. Posągi zostały niemal doszczętnie zniszczone.

  Po wkroczeniu do Afganistanu sił NATO i przejęciu władzy przez prezydenta Karzaja opracowano plan rekonstrukcji posągów. Te plany mogą być trudniejsze do zrealizowania po bezmyślnej akcji Nowozelandczyków.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/75027,nato-wysadzilo-posag-buddy-w-afganistanie.html

  A tu arg. drugorzędny naszej? obecności w Afganistanie:

  „Pytany o możliwość wycofania polskich wojsk z Afganistanu lub ograniczenia ich liczebności Sikorski odpowiedział: działamy według uzgodnionego planu. – W tym roku wzmacniamy naszą obecność po to, żeby od przyszłego roku ją redukować – dodał”

  I zupełnie 3rzęny arg.:

  „Podkreślił, że polski rząd realizuje strategię obecności sił zbrojnych za granicą. Przypomniał, że Polska wycofała się z Czadu, Iraku i Libanu. – Właśnie po to, żeby być w jednym miejscu, ale ze znaczącą obecnością, tak żeby to było ZAUWAŻONE i DOCENIONE w NATO i żeby Polska uzyskała dzięki temu korzyści w postaci stanowisk dowódczych, inwestycji NATO-wskich w naszym kraju, wpływu na strategię NATO, która będzie przyjęta na najbliższym szczycie w Lizbonie – zaznaczył.”

  Chyba sam w to nie wierzy co mówi.. 🙂

  http://konflikty.wp.pl/kat,1023303,title,To-najlepszy-argument-za-naszym-udzialem-w-tej-wojnie,wid,12485247,wiadomosc.html

  A tu delikatna krytyka,jednak wystarczająca chyba nawet dla POwców:

  Minister Radosław Sikorski wczoraj w Afganistanie stwierdził, że nasza wojskowa obecność w tym kraju ma sens. Tylko że tkwimy tam od ośmiu lat. Co w tym czasie osiągnęliśmy?
  – W 2002 roku byłem zaangażowany w wysyłanie pierwszych żołnierzy GROM-u i polskich saperów do Afganistanu. Wtedy celem było wsparcie Amerykanów w obaleniu rządu talibów, a jednocześnie pomoc tamtejszej ludności, by mogła zacząć normalnie żyć. Jako wojskowi osiągnęliśmy wówczas sukces, a Afgańczykom nasza obecność kojarzyła się z nadzieją na lepsze jutro. Niestety, po obaleniu talibów zmarnowano pięć lat, podczas których talibowie się wzmocnili, a NATO utraciło zaufanie ludności.

  – Teraz nawet afgański rząd nie cieszy się zaufaniem obywateli.
  – Tak, a co gorsze – dochodzi do tego, że coraz więcej Afgańczyków szkolonych przez siły NATO-wskie przechodzi na drugą stronę. Ostatnio podoficer nowo tworzonej armii afgańskiej zabił żołnierzy brytyjskich. W tej sytuacji trudno ukrywać, że cele zakładane w misji afgańskiej nie są realizowane.

  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100719/KRAJSWIAT/483530014

  Ode mnie: Jakby ktoś nie wiedział,to typowa wojna prowadzona w sposób wietnamski,czyli ma trwać jak najdłużej dla kompleksu militarnego..

  • heros2010 said

   A tu ktoś fajnie napisał:

   „Sikorski przemilczał powód z jakiego się tam znaleźliśmy i nie był to wcale akt wandalizmu nad którym się rozwodzi. Widocznie wstyd pamiętać prawdziwym powodzie agresji na Afganistan? ”

   A tu ciekawy kontekst.Może to nie inside job,choć kto wie..

   Zemsta Buddy za wysadzenie posągów

   Człowiek, który sześć lat temu wysadził w powietrze słynne na cały świat posągi Buddy w Afganistanie, dziś zginął z ręki zamachowca. Talibski parlamentarzysta Maulawi Mohamed Islam Mohamadi szedł właśnie do meczetu, gdy dosięgła go kula.

   Nie wiadomo, kto zabił Mohamadiego. Według władz, mogła to być kara talibów, którzy grożą śmiercią każdemu, kto współpracuje z nowym rządem. „Parlamentarzyści są często celem ataków talibów. Uważają ich za zdrajców” – tłumaczy Zemarai Bashary, minister spraw wewnętrznych w Afganistanie.

   W marcu 2001 roku przywódca kraju mułła Omar kazał zniszczyć posągi, bo islamska tradycja zakazuje przedstawiania wizerunków wszystkich żywych istot. Obiekty w Bamjanie – pod nadzorem Mohamadiego – ostrzelano z dział i wysadzono w powietrze.

   Wydaje się dosyć interesujące,że człowiek tak bliski Talibom i współodpowiedzialny za tak bezczelny mord kulturalny bez problemu znajduje posadkę w parlamencie usraelsko-afgańskim.

   A co nasz pachołek syjonistów powie o niedawnej misji niesienia kultury(bo już najwięksi hipokryci nawet nie udają już,że niosą demokracja normalnie znak czasu..demokracja stała się mało PRowska najpewniej)

   Raiders of the Lost Ark – Iraq

   Sezam wzięty

   Muzeum w Bagdadzie splądrowane, iracka Biblioteka Narodowa ograbiona i spalona. Grupa uzbrojonych i dobrze ubranych mężczyzn pokazywała wspólnikom, które zabytki wynosić. Czy brak ochrony tych cennych dla świata placówek był tylko zwykłym zaniedbaniem sił sprzymierzonych?

   http://archiwum.polityka.pl/art/sezam-wziety,378983.html

   ps.Chciałbym przeprosić,że wklejam tak obszerne fragmenty,ale zauważam niepokojącą tendencje w internecie,że kompromitujące materiały NWO zaczynają
   sobie po prostu znikać.I to w sposób wybiórczy.
   To nie jest tylko przypadłość grypa666.

   • zagrypiona said

    wklejaj wklejaj 🙂 mi nie przeszkadza… a uwazam ze masz racje. chciaz z grypa to trudna historia… tam dostep do adminowania mialy osoby postronne wiec ciezko stwierdzic…

    co do tematu powodow naszego pobytu w afgani… idac jego logika, gdyby wypowiadano wojne kazdemu panstwu gdzie niszczy sie zabytki to…. chyba nie bardzo przemysla swoja mowe. Albo ma ludzi za glupkow…

 4. ALFA said

  Precz z cukrem!
  Agresja młodocianych wyraźnie maleje, gdy ograniczy się cukier, a zwiększy spożycie warzyw i owoców.

  Obniżenie stężenia glukozy we krwi, spowodowane zwiększoną podażą cukru, powoduje depresję, irytację, niepokój i uczucie zmęczenia. Zjedzenie cukru powoduje podwyższenie poziomu serotoniny w mózgu, to z kolei powoduje senność. Dlatego wiele osób reaguje na stresy zwiększonym apetytem na słodycze, których działanie przypomina działanie alkoholu. Cukier powoduje podobne uzależnienie.
  Jedzenie cukru – wstrzymuje spalanie tłuszczu!

  Cukier jest szybkim źródłem energii i gdy mamy go pod dostatkiem, organizm wykorzystuje go, zamiast naruszać odłożone zapasy tłuszczu. Ale ty nie chcesz spalać cukru, jeśli twoim celem jest spalenie tłuszczu. Jedzenie cukru powoduje też zaparcia. Rafinowany cukier, oczyszczona mąka i inne składniki słodyczy nie zawierają błonnika, koniecznego do sprawnego funkcjonowania jelit.
  59 dowodów rujnowania zdrowia przez cukier.

  1. Uszkadza układ odpornościowy.
  2. Zaburza równowagę minerałów w organizmie.
  3. Może powodować wzmożoną aktywność, zdenerwowanie, trudność koncentracji, u dzieci rozkapryszenie.
  4. Podnosi stężenie trójglicerydów.
  5. Obniża reakcję obronną na infekcje bakteryjne.
  6. Może spowodować uszkodzenie nerek.
  7. Zmniejsza stężenie dobrych lipoprotein HDL.
  8. Prowadzi do niedoboru chromu.
  9. Ułatwia wystąpienie raka piersi, jajników, jelit, prostaty i odbytu.
  10. Zwiększa poziom glukozy i insuliny na czczo.
  11. Powoduje niedobory miedzi.
  12. Zaburza wchłanianie wapnia i magnezu.
  13. Osłabia wzrok.
  14. Podnosi poziom neurotransmitera – serotoniny.
  15. Może powodować hipoglikemię – obniżone stężenie cukru we krwi.
  16. Może powodować nadkwasotę.
  17. Podnosi poziom adrenaliny u dzieci.
  18. Pogłębia zaburzenia wchłaniania u osób z problemami jelitowymi.
  19. Przyspiesza starzenie się organizmu.
  20. Ułatwia wpadnięcie w alkoholizm.
  21. Powoduje psucie się zębów.
  22. Przyczynia się do otyłości.
  23. Zwiększa ryzyko choroby Crohna – zapalenia jelit i owrzodzenia jelita grubego.
  24. Pogłębia chorobę wrzodową.
  25. Zaostrza objawy artretyzmu.
  26. Zaostrza objawy astmy.
  27. Może spowodować infekcję Candida albicans – drożdżycę.
  28. Może spowodować powstanie kamieni żółciowych.
  29. Może wywołać choroby serca.
  30. Może wywołać zapalenie wyrostka robaczkowego.
  31. Może zaostrzyć objawy SM – stwardnienia rozsianego.
  32. Może spowodować hemoroidy.
  33. Może spowodować pojawienie się żylaków.
  34. Zwiększa odpowiedź na glukozę i insulinę u kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne.
  35. Prowadzi do paradontozy.
  36. Przyczynia się do osteoporozy.
  37. Powoduje zakwaszenie śliny.
  38. Zmniejsza wrażliwość insulinową.
  39. Prowadzi do zmniejszenia tolerancji glukozy.
  40. Może zmniejszyć poziom hormonu wzrostu.
  41. Może podwyższyć cholesterol.
  42. Może zwiększyć ciśnienie krwi.
  43. Powoduje senność i zmniejszoną aktywność u dzieci.
  44. Może wywoływać migreny.
  45. Zaburza absorpcję białka.
  46. Powoduje alergie pokarmowe.
  47. Wywołuje cukrzycę.
  48. Może spowodować zatrucie ciążowe.
  49. Może wywołać egzemę u dzieci.
  50. Może spowodować chorobę wieńcową.
  51. Może uszkodzić strukturę DNA.
  52. Może zmienić strukturę białka.
  53. Może przyspieszyć starzenie się skóry zmieniając strukturę kolagenu.
  54. Może spowodować zaćmę.
  55. Może spowodować rozedmę płuc.
  56. Może spowodować arteriosklerozę.
  57. Może przyspieszyć podwyższenie lipoprotein LDL.
  58. Może zwiększyć ilość wolnych rodników we krwi.
  59. Obniża zdolność funkcjonowania enzymów.
  Szokujące, nieprawdaż? Więc co zrobić? Może słodziki?
  Nie, nie. To też nie jest wyjście.

  http://otworz-oczy.org/index.php/slodka-trucizna/

  • zagrypiona said

   dzieki za info…
   z drugiej jednak strony lepszy niz aspartam (tak mi sie dotad wydawalo, ale po tym…). ja czasem potrzebuje cukru bo nie mam czego za bardzo spalac. 😉

  • czytelniczka said

   Co łączy cukier z nowotworami i zapaleniami?

   Data wpisu 07. wrz, 2009 autor Kamila w Szkodliwe dla zdrowia, Żywienie i inne

   Mimo, że rośnie ilość ostrzeżeń dotyczących negatywnych skutków spożywania cukru oraz zagrożeń związanych z tym faktem, większość ludzi jest kompletnie głucha na ten fakt i nadal spożywa duże ilości cukru.

   Mówiąc o cukrze nie mam na myśli tylko jednego konkretnego związku, ponieważ jest on obecny w glukozie, fruktozie (cukier w owocach), lektozie (cukier w mleku), sacharozie (cukier wytwarzany z buraków lub trzciny cukrowej), maltozie ( cukier słodowy), w dżemach przemysłowych zawierających koncentraty z wysokim poziomem cukru i barwników, syropie kukurydzianym, palmowym lub klonowym, w cukrze brązowym i białym. Wszystkie rodzaje cukru są problematyczne w różny sposób.

   ***
   Spożycie rafinowanego cukru znacząco wzrosło w latach 50-60 XX wieku. Nasze geny rozwijały się w środowisku, w którym rocznie na osobę przypadało maksymalnie 2 kg cukru w miodzie, w 1830 roku spożycie cukru wzrosło do 5 kg rocznie a pod koniec XX wieku osiągnęło szokującą wartość przeszło 70 kg na osobę.
   ***

   Niemiecki biolog Otto Heinrich Warburg, zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że metabolizm guzów złośliwych jest w dużej mierze uzależniony od spożycia glukozy. Badania typu PET stosowane w celu wykrycia raka, często polegają na zidentyfikowaniu w ciele obszarów pochłaniających najwięcej glukozy. Jeśli jakiś fragment wyróżnia się w porównaniu do innych wchłanianiem zbyt dużej ilości glukozy to bardzo prawdopodobną przyczyną tego jest rak. Kiedy spożywamy cukier lub białą mąkę , powstają substancje o wysokim indeksie glikemicznym ( poziom glukozy gwałtownie wzrasta we krwi ponieważ organizm natychmiast uwalnia dawkę insuliny pozwalającą glukozie wniknąć do komórek). Wydzielaniu insuliny towarzyszy uwalnianie innego związku zwanego IGF ( insulinopodobny czynnik wzrostu), którego zadaniem jest stymulowanie wzrostu komórek. Innymi słowy cukier odżywia tkanki i sprawia, że szybciej rosną. Ponadto insulina oraz IGF wywołują stany zapalne, które stymulują wzrost komórek i służą jako odżywka dla guzów nowotworowych. Obecnie wiadomo, że nagłe skoki poziomu insuliny i IGF nie tylko podsycają wzrost komórek rakowych , lecz także ich zdolność wnikania do sąsiadujących tkanek.

   Związek pomiędzy poziomem cukru we krwi a stanami zapalnymi może wydawać się naciągany. Jak bowiem cukierek, łyżeczka cukru w filiżance herbaty, kromka chleba posmarowana dżemem miałaby wpływać na fizjologię ludzkiego organizmu? Tymczasem gdy przeprowadzimy analizę problemów skórnych stwierdzimy, że związek jest oczywisty.

   Doktor Loren Cordain zgromadziła zespół badaczy, dermatologów, którzy mieli zbadać skórę ponad 1200 nastolatków żyjących na odciętych od świata wyspach Kitavan w Nowej Gwinei, 130 Indian z plemienia Ache w Paragwaju. Badacze odkryli, że w tych społeczeństwach gdzie styl życia bardzo różni się od stylu życia zachodnich społeczeństw, nie ma takiego zjawiska jak trądzik, który dotyka 80-90% nastolatków w krajach uprzemysłowionych.

   Dlaczego? Przypisuje się ten fakt sposobowi odżywiania przebadanych nastolatków. Diety tych współczesnych odosobnionych cywilizacji/ populacji ludzkich przypominają diety naszych dalekich przodków, nie zawierają wogóle białej mąki czy cukru, a co za tym idzie w ich kulturze nie dochodzi do nagłych skoków poziomu insuliny i IGF.

   W Australii badacze przekonali pewna grupę nastolatków do ograniczenia na 3 miesiące spożycia cukru i białej mąki i w ciagu kilku tygodni zmniejszył się u nich poziom insuliny i IGF a także dotkliwość trądziku.

   W drugiej połowie XX wieku w diecie mieszkańców zachodu pojawił się obok cukru rafinowanego kolejny niebezpieczny produkt, uzyskiwany z kukurydzy z dużą zawartością fruktozy i glukozy, to znaczy syrop kukurydziany. Ludzki organizm miał juz problemy z przyswojeniem dużej ilości rafinowanego cukru, a teraz został zalany syropem, który jest wszechobecny w przetworzonych produktach spożywczych. Syrop kukurydziany lub klonowy to wyizolowana z naturalnej macierzy fruktoza (to cukier występujący we wszystkich owocach) i zmieszana z glukozą, która przestaje się poddawać działaniu insuliny wytwarzanej przez ludzki organizm. W konsekwencji staje sie związkiem toksycznym.

   Wiele wskazuje, że eksplozja spożycia cukru przyczynia się do rozwoju epidemii raka gdyż związana jest z raptownym wzrostem zawartości insuliny i IGF w naszym organiźmie. Porównanie społeczeństw azjatyckich do społeczeństw zachodnich wskazuje na to samo zjawisko. Azjaci spożywający produkty o niskiej zawartości cukru, od 5-10 razy rzadziej zapadają na choroby nowotworowe wywołane przez hormony, niż ci którzy spożywają dużo cukru i żywność wysoko przetworzoną. A właśnie taka dieta przeważa w krajach uprzemysłowionych.

   W większości publikacjach naukowych na ten temat znajdziemy tę samą wskazówkę; ludzie chcący chronić się przed rakiem powinni zmniejszyć a następnie wyeliminować spożycie cukru i białej mąki. Można używać naturalnych substytutów cukru pod warunkiem, że nie podnoszą one poziomu glukozy i IGF.
   źródło : http://amigdalina.com.pl/?p=276

  • Germaina said

   Ciekawy materiał i warty rozpowszechniania, czas na zmianę świadomości w tym wymiarze. Osobiście nie używam białego cukru od wielu lat,i nie „truję” nim innych ludzi kiedy częstuję ich herbatą jeśli już muszę coś słodzić to używam naturalnego miodu, w najgorszym przypadku brązowego cukru.

   Cukier i mięsko to njgorsza nasza życiowa energia, jak ja to mówię. Obserwując przez długie lata chorych ludzi widzę, że ta mieszanka powoduje najgorsze zachorowania i ulomność tak na ciele jak i na duszy. W chwili odstawienia cukru i mięsa człowieka kondycja się poprawia.
   pracuję z ludzmi chorymi przede wszystkim na raka, zmiana diety to 50% ich zdrowienia. W Polsce nadal pokutują stare szablony, więc bardzo się chwali, że coraz więcej ludzi dostrzega co tak naprawdę nam szkodzi.

   Zagrypiona, ładnie prowadzisz swój blog, pozdrawiam

   • zagrypiona said

    Dziękuję za uznanie. I zapraszam ponownie.

   • ALFA said

    Mamy teraz okres letni kupować na bazarach od rolników warzywa i leczyć się warzywkami polecam poczytać i tylko nie zrażać się ,że to z RM.naprawdę warto i tak możemy się pozbyć wiele chorób ,a bardzo dużo ludzi choruję na układ krążenia,nadciśnienie,cukrzycę to jest złe odżywianie za dużo jemy mięsa i cukru,zakwaszając organizm i tworzymy wolne rodniki ,które są powodem naszych chorób cywilizacyjnych.Zamiast kupować leki syntetyczne ,które nas dodatkowo trują.Leki nie
    leczą naszych chorób przyczyny tylko objawy, jeszcze dodatkowo wywołują inne choroby i mają aspartam.Lek chemiczny jest dla naszego ciała obcym ciałem.Leczenie warzywami i owocami jest to metoda

   • czytelniczka said

    Germaina cukru nie spożywam od około 13 lat z małą przerwą(parę mcy) -w wyniku której miałam okazje zaobserwować na swoim przykładzie zdecydowane zmiany w sposobie postrzegania świata /myślenia (w tym matematycznego) 😉 (szokujące )

    Od dawna prowadzę obserwację osób , z którymi mam przyjemność się spotykać dotyczącą wpływu żywienia na zachowanie,postrzeganie świata/ rzeczywistości i nawet gusta muzyczne (ciekawe zależności ;P)

    Na moim przykładzie cukier działa tak: spożywasz = potrzebujesz-nie jesz =nie lubisz
    (jesz owoce-pijesz soki=lubisz słodzoną herbatę 😉 =cukier prosty).

    Usłyszałam od parunastu osób ,że mnie podziwiają bo nie rzucam się na ciastka tak jak one ale ja nie lubię cukru…bo go nie spożywam…to takie proste i udowodnione naukowo..;)
    Osoby ,który zaprzestały jeść mięso na tej samej zasadzie stwierdzają ,że mięsa nie lubią a nawet ,że czują że śmierdzi i nie są w stanie go tknąć w żadnej postaci (wędliny)…
    Jednak wszystkie te osoby,które poznałam (wegetarianie) po jakimś czasie zaczęły mieć problemy zdrowotne (m.in od nerwicy po bóle serca-co w sumie może być tym samym tylko różnie określanym i uwidocznianym).
    Ja też przeszłam etap „nerwicy sercowej” przy niejedzeniu mięsa :/(na szczęście krótki).
    Zdecydowanie nie czuję się dobrze jak przez dłuższy okres czasu nie jem potraw mięsnych -można mnie wtedy określić nawet jako osobę wyjątkowo płaczliwą :/

    więc skoro uważasz ,że poza cukrem „mięsko to njgorsza nasza życiowa energia”
    wytłumacz mi proszę dlaczego na mnie i na moich znajomych niejedzenie mięsa właśnie tak …osłabiająco (??) wpływa.

    (Nadmieniam,że nie chodzi tu o eksperymentalne niejedzenie mięsa przez miesiąc ale o wegetarian ,którzy po około 5 latach musieli się zmuszać do mięsa żeby się dobrze czuć.)

    • zagrypiona said

     Bo mieso, zawsze od poczatku istnienia czlowieka bylo elementem jego diety. Podobno dzieki temu (bialku pochodzenia zwierzecego) udalo sie czlowiekowi tak rozbudowac na drodze ewolucji mozg itd. Mieso musi byc w diecie. Produkty roslinne nie sa w stanie zastapic tego co zawiera produkt miesny.

     Problem natomiast w tym, zeby nie jesc HAŁD tego miesa, zeby nie jesc najtlustszego (grilowane popijane piwskiem itd). Pewnie niezdrowe tez sa te produkty szprycowane hormonami i antybiotykami (moze w tym kontekscie Germaina miala na mysli ze jest to trucizna, ale co zrobic?).

     Zgodze sie natomiast z tym ze moze warto czesciowo ograniczyc i cukier i mieso. I nie jesc byle czego. Umiar to kwestia kluczowa.

    • Zapsa said

     Czytelniczka pisząc, że nie spozywasz cukru masz na myśli słodzenie w ogóle, czy tylko słodycze? Pytam, bo od dłuższego czasu odstawiam słodycze, i coraz mniej je lubię (kiedyś potrafiłam hapnąc całą tabliczkę czekolady na raz).Zjeść kawałek ciasta to dla mnie mordęga.Soków tez nie piję, chyba że sama wyciskam. Napisz prosze jak restrykcyjna jest Twoja bezcukrowa dieta. Ja np. słodzę herbatę i kawę.
     co do mięsa mój brat był wegeterianinem przez kilka lat i faktycznie mięso mu śmierdziało.Ja słyszałam, że potrzebujemy dobrego cholesterolu z mięsa, żeby właśnie dobrze się czuć psychicznie (podobno jego niedobór prowadzi do depresji i stanów lękowych), sama jem mięso wybiórczo ze dwa do trzech w porywach razów w tygodniu, głównie staram się ryby, unikam kurczaków bo cuchną jakąś chemią.Generalnie słucham organizmu, jak mi mówi, że chcę schaboszczaka, to go pichcę 😀 Wędlin nie tykam w ogóle.

    • Germaina said

     Czytelniczko,
     jestem wegetrianką od 10 lat i obce mi są problemy, o których ty piszesz. Nie mam boli serca, nie czuję się słaba, nie jestem nerwowa. Chodzę po górach, i na długie piesze wycieczki. Nie odwiedzam lekarzy, nie zarabiają na mnie apteki…. mam stałą wagę – 55 – 56 kg …
     nie wiem dlaczego tak się dzieje u ciebie i u twoich znajomych ??? ale wiem napewno, że powodem tych symptomów napewno nie jest dieta wegeteriańska. W swoim środowisku obserwuję dużą ilość wegeterianinów z różnych narodowości i jak dotąd nie spotkalam nikogo kto by mówił w ten sposób, wszyscy sobie chwalą swoją dietę weggi. Lecz niestety zdarza się to u ludzi, którzy po prostu lubią mięsko, słodycze a nawet ostre używki i znajdą każdy argument, który pomoże im wrócić w „stare buty”.

     Pozdrawiam. 🙂

    • zagrypiona said

     Przepraszam ze sie tak wtrace… Ale zainteresowalo mnie. Z czego w takim razie, bedac na diecie takiej jak Twoja, organizm czerpie sile i energie – bo jak mniemam nie jadasz slodyczy rowniez – a wiec brak cukru, weglowodanow – no moze jedynie z owocow, zboz… Ale ile by trzeba bylo tego jesc, zeby starczalo do aktywnego zycia? 😦

     PS. Co to tego ze innym sluzy brak miesa a drugim nie – to pewnie sprawa indywidualna i zwiazana z wieloma czynnikami.

     EDIT: ok juz widze odpowiedzialas Germaino o tym co jadasz w innym komentarzu… 🙂 Dzieki.

    • czytelniczka said

     @Zapsa zdecydowanie żadnych słodyczy(batonów ,ciast,dżemów),żadnego cukru czy miodu, a nawet zero pieczywa[ewentualnie raz kiedyś żytnie](zdarzyło mi się nawet przejść przez etap-chleb prosto z piekarni(którym wszyscy się zachwycają) śmierdzi nie do zniesienia 😛 no ale z tego co czytam to z wieloma produktami,których się nie spożywa tak jest) ;

     ale to nie jest dieta -tzn.to jest sposób żywienia który wyniknął z pewnych okoliczności(nagłej wewnętrznej potrzeby )
     i który nie sprawia mi problemów(nie licząc szokujących spojrzeń w pracy- bo nie jem ciasta na imprezach hehe czy np. faktu że z imprez u dalekich znajomych wychodzę nieusatysfakcjonowana bo ciasto jedynie serwowali).

     Tzn. nie walczę ze sobą,żeby nie jeść lodów , ciast, drożdżówek,makaronu,ryżu czy chleba- po prostu nie odczuwam potrzeby jedzenia takich produktów .

     Mój jadłospis składa się głównie z nabiału,ryb,jaj,mięs i warzyw(ostatnimi czasy [w końcu]prawie tylko ze swojego ogródka(zabrakło mi grządek na cebulę -nadrobię w przyszłym roku) 😀 ).
     Warzywa spożywam głównie z oliwą z oliwek lub olejem słonecznikowym.
     Owoce spożywam sporadycznie(przez parę dni brzoskwinie i truskawki z własnej hodowli),
     z kupionych cytrynę co jakiś czas ;owoce mocno słodkie mi nie smakują(jabłka,arbuzy; a cytrusy -ogólnie przez smak chemii;

     Cytryna odkwasza organizm [mimo kwaśnego smaku] więc „średnio raz na pół roku” -jak mnie dziwnym trafem zgaga dopadnie (np. z tego co wiem przez oszukaną wędlinkę) wypijam rozcieńczony sok z cytryny){powiedzmy,że śmieszna jest ta reklama lecąca co jakiś czas w tv,w której sugerują ,żeby cytryny nawet nie próbować na zgagę tylko od razu po chemię sięgnąć-wiem, to dla ludu ,któremu „bezczelnie” wmawiam ,że po cytrynie się zgagi pozbędą :/ }.

     Herbaty nie pijam -nie smakuje mi,preferuję kawę ,wodę ,rumianek i czasami piwo(mam nadzieję,że „czasami piwo” nie zrobi ze mnie alkoholiczki jak to już ktoś kogoś podsumował tu lub na „bliźniaczym” blogu 😛 ).

     Prowadzę obserwacje wśród znajomych ale chętnie zapoznam się z Waszymi doświadczeniami w tej dziedzinie 😀
     Pytanie brzmi :

     Czy zauważyliście ( o ile obserwowaliście) wpływ cukru na myślenie logiczne np.matematyczne ?

     (Ja miałam taką sytuację,że podczas tych nastu lat niejedzenia cukru byłam w szkołach nr 1 z matematyki itp. ponad wszelką wątpliwość(tj .ja zawsze 5 a reszta od 1-3 jeśli ocenami to podsumuję). Jak wróciłam na chwilę do cukru (3 mce) w wakacje roku dawnego- po powrocie do szkoły nagle byłam tłumokiem matematycznym :/ po odstawieniu cukru -znów byłam geniuszem 😀 )

    • zagrypiona said

     To o matematyce jest ciekawe. Chętnie bym wypróbowała na sobie – ale czy to oznacza ze procz slodzenia i slodyczy owocow tez nie jesc? :/ I jak szybki jest efekt po odstawieniu? 😛

     Spokojnie, ja tez czasem pije piwo, alkoholikiem nie jestem. Kto nigdy nie pil niech pierwszy rzuci kamieniem. 😉

    • czytelniczka said

     @Germaina moi znajomi bardzo przestrzegali zasady”nic zwierzęcego”,czyli robili z siebie niestety czasami pośmiewisko(nie z mojego punktu widzenia )np. dopytując w barze mlecznym na jakim tłuszczu są smażone pierogi( z serem oczywiście).
     Sprawdzali dokładnie,czy produkt mleczny nie zawiera dodatków kostnych itd(żelatyna)…
     Większość tych osób przeszła na wegetarianizm po lekturze, bądź wystawie lub po obejrzeniu paru filmików z rzeźni i zdecydowanie do jedzenia mięsa by nie wróciła gdyby nie „dziwne” problemy z sercem itp.

     Czy mogłabyś napisać czym się żywisz?
     Chodzi mi o to,że zauważyłam, że przy ostrym ograniczeniu jakiegokolwiek białka pewne”stany” występują a te osoby o których napisałam nie przywiązywały do tego większej wagi (ja jak nie jadłam mięska również -tzn.pamiętam że jadłam głównie węglowodany w różniej postaci).

     Możesz napisać jak się mniej więcej żywisz?
     Tj ile np. spożywasz białka ,ile tłuszczu i ile węglowodanów w ciągu doby?

     Pytanie drugie brzmi po raz drugi dlaczego „mięsko to njgorsza nasza życiowa energia”?

    • czytelniczka said

     @Zagrypiona małpy przeistoczyły się w ludzi jak zaczęły jeść mięso!!(też o ich „nagłej inteligencji” czytałam)

     A „poważniej” wiadomo przecież ,że my z małpkami nie mamy prawie nic wspólnego,tj jak przybyliśmy na tą planetę(nasi przodkowie) i ją zasiedliliśmy…no nikt mi nie wmówi ,że np. Chińczycy są z tej samej planety co ja 😛 to była kolonizacja z kosmosu ,którą można ewentualnie porównać do kolonizacji Ameryki Północnej (czyli z różnych planet różne rasy 😉 ) …
     Wiem,wiem klimat robi swoje ale…znam ludzi,którzy „zdecydowanie są ulepieni z innej gliny” i można ich pod psychopatów podciągnąć…
     bo pochodzą z innej planety 🙂

     „fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
     aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego fantazja” 😀

     😀

     A poważnie to też mam wrażenie ,że mięso powinniśmy zdecydowanie jeść i jak wspomniałam nie tylko o „wytyczne” w Biblii chodzi…

    • zagrypiona said

     Ja to po prostu czuje ze mieso musi byc – intuicja mi podpowiada – ze nienaturalnym jest odstawianie jakiegos pokarmu calkowicie. A juz tym bardziej z powodu ideologii – np. ‚nie jem tego co ma twarz’ ‚zwierzeta to moi bracia’ … 😉 Ale oczywiscie kazdy je jak chce i co chce i ja to szanuje. Jesli czuja sie potem dobrze to nie ma problemu przeciez. I jesli nie zmuszaja mnie do podobnego sposobu zywienia sie.

     I gdyby na przyklad trzeba bylo polowac na nie wlasnorecznie – to ja dla siebie bym polowala. Nie mialabym sentymentow. Oczywiscie nie mysle o wielkich zwierzetach krowach itd – trzeba mierzyc sily naturalne na zamiary, ale ptactwo, jakies kroliki itd, szczury :P…

     A jak juz wreszcie sie cofniemy do tej epoki kamienia lupanego na skutek konca swiata ktory nadchodzi wielkimi krokami, to zaloze sobie farme z kurkami. Beda zdrowo hodowane, szczesliwe, tak wiec juz dzis zapraszam do mnie – bede wymieniac inne towary za mieso i jajka. 🙂

    • czytelniczka said

     Zagrypiona ja planuję kurki hodować jak się sąsiedzi zgodzą (oni mają króliki smrodliwe więc nie powinno być problemu raczej)i będę miała czas (teraz z tym u mnie krucho przejściowo-taka praca).
     Jak się jednak nie uda i nastąpi „koniec” to będę do Ciebie się 3 dni ? piechotą przemieszczać po te jajka 😛 no chyba,że sąsiadowi konia ukradnę to może w 1,5 doby dam radę 😛 a na co chcesz się wymienić? no wiesz,żeby nie było ,że ja Ci sałatę i rzodkiew przywiozę a Ty mi każesz wracać po coś innego…Oczywiście zakładam,że jak napiszesz na co te jajka wymienisz to nasza umowa jest wiążąca (jakby co) 😛

    • Zapsa said

     Ja odstawiłam słodycze, bo po zjedzeniu słodkiego dzieją się ze mną nieprawdopodobne rzeczy: senność, apatia, przymulenie i niezdolność do koncentracji. Nieraz po zjedzeniu batonika po prostu kłądłam się spać. Ponieważ uznałam to za nienormalne, zrobiłam sobie badania na glukozę (z obciążeniem) – ale wszystko cacuchno wyszło. Więc odstawiłam słodycze i kawę i oto jestem jak nowo narodzona. Po nadmiarze kawy (powiedzmy druga w ciągu dnia) też zamulam, więc teraz serwuję sobie Inkę dla smaku jedynie 🙂
     Tylko pamiętam, że kiedys słodycze tak na mnie nie wpływały – mogłam wsunąć tabloczkę na raz i czułam się świetnie. Teraz mały batonik to dla mnie zabójstwo – myślę że zwiększyła się ilość chemii w słodyczach, żeby hodować nowych przygłupich obywateli (dzieci) od początku.
     A mięsko jak organizm woła to musi być! Jakiś czas nie jadłam czerwonego, tylko ryby, aż pewnego dnia głos z zewnatrz powiedział, że chce czerwieni 😀 To o czym piszesz czytelniczko to weganizm – wystrzeganie się produktów poch. zwierzęcego, a nie tylko mięsa (wegetarianizm).Jeśli weganin chodzi to restauracji, to pożal się Boże 😀 Jest nim tylko z nazwy.

   • czytelniczka said

    Zapsa trochę namieszałam chyba 😛
    Pisząc ” moi znajomi bardzo przestrzegali zasady” nic zwierzęcego” miałam na myśli kozy ,owce,świnie, krowy i kurczaki 😛 -ich mięso i części a nie ryby i nie nabiał ,więc to jednak wegetarianie a nie weganie -nabiał,jajka i ryby jedli
    (jednak nie zwracający uwagi na to ile białka na dobę spożywają-(a jedli je rzadko) -a to dość istotne z tego co obserwuję).

    Przeczytałam Tombaka ,Kwaśniewskiego i wielu innych…i nadal się nimi nie kieruję (inaczej – mają rację w pewnych kwestiach ale słucham swojego organizmu również) .
    Ja żywię się tak,żeby się dobrze czuć albo inaczej czuję się dobrze żywiąc się tak jak żywię się teraz. 😀
    Co do słodyczy …w dzieciństwie też potrafiłam zjeść tabliczkę czekolady za jednym zamachem,a nawet iść paręnaście km,żeby kupić następną .
    Uważam ,że to paręnaście km było chore-oznaka uzależnienia(paręnaście km z racji ówczesnego zamieszkania -odległość do sklepu-no ale logicznie -to nawet nie brzmi zdrowo …jakbym po sałatę tyle szła też bym uznała to za nienormalne w związku z „potrzebą”)
    Później nagle mi przeszła chęć…

    Oglądałam dawno temu dokument w tv publicznej 😀 (ale nie polski) o tym jak działa cukier…dzieci po cukrze zaczynały szaleć -skakać/zachowywać się agresywnie-gryźć ,ganiać się/śmiać się głupawo …jak poziom cukru spadł chciały spać …Może u Ciebie coś na tej zasadzie po cukrze występuję tylko jest krótsze?(w sensie ,że omijasz „ten szok” a nie że ” śmiejesz się głupawo” -bez urazy proszę 😛 )
    Oglądałam też ciekawy dokument o manipulacji chociaż tak nie nazwany-dzieci dostały ciasteczka do jedzenia -jedna grupa w jednym kształcie zjadła ich mało,inna grupa dostała ciasteczka tego samego smaku w różnych kształtach-nie dość że zjadły więcej niż tamta grupa(przez chęć spożywania różnych) to jeszcze były przekonane że trójkątne bądź owalne są najsmaczniejsze (mimo,że były z tej samej masy :/)
    Ciekawe eksperymenty robią..
    Oglądałam też dokument jak dziecko próbowało ze śmietnika wyjąć kawałek ciasta ,który rodzić wyrzucił,darło się i kopało…to jest uzależnienie podobne do narkotycznego moim zdaniem…Zważywszy na to jak cukier działa uważam,że jest to ciekawe narzędzie kontroli..(owce z mojej pracy musiały dzień w dzień zjeść coś słodkiego :/ i wspominały ,że na takie przyjemności jak wspólne wyjście do cukierni po godzinach m.in zarabiają…tu bez komentarza :/ )

 5. Aśka said

  Ciągle myślą, jak by nas tu podejść.
  A szczepionki są ich oczkiem w głowie!

  http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/nauka/szczepionki-juz-nie-beda-bolaly,62129,1
  Szczepionki już nie będą bolały
  Katarzyna Burda
  19 lipca 2010 16:06, ostatnia aktualizacja 16:06

  Fot. PAP

  więcej na ten temat:
  * Niemcy chcą się pozbyć zapasów szczepionki przeciw nowej grypie

  Koniec z bolesnymi szczepieniami! Wkrótce będziemy szczepić się nie w przychodni, ale bezboleśnie we własnym domu.

  Wiele osób nie szczepi się z prozaicznego powodu – panicznego strachu przed zastrzykami. Wolą już zachorować na grypę albo nawet narazić się na tak poważne choroby jaż żółtaczka typu B czy gruźlica. Jednak już wkrótce wszyscy umierający ze strachu na widok igły i strzykawki będą mogli odetchnąć z ulgą, bo szczepionki w formie zastrzyków odejdą w niepamięć. Naukowcy z Georgia Institute of Technology w Atlancie opracowali nowy sposób uodparniania organizmu za pomocą naklejanych na skórę plastrów podobnych to tych, które stosujemy rzucając palenie czy zapobiegając niechcianej ciąży.

  Budowa szczepionki przyszłości będzie jednak inna niż dzisiejszych plastrów nasączonych substancjami leczniczymi. Zawartość szczepionki czyli inaktywowane wirusy i bakterie albo fragmenty ich kodu genetycznego, będą aplikowane do organizmu za pomocą systemu 100 rozpuszczalnych mikroigiełek, wysuwających się z plastra po przyklejeniu go na skórę. Każda z igiełek będzie miała zaledwie pół milimetra długości i mikroskopijną grubość, więc, jak zapewniają naukowcy, nie będziemy odczuwali, kiedy wnikną w naszą skórę i rozpuszczając się, wprowadzą do ciała szczepionkę. Igiełki będą zbudowane nie z metalu, ale z nieszkodliwego dla zdrowia polimeru, podobnego do zwykłego plastikuNaukowcy przetestowali już właściwości plastra na skórze świni, która ma podobną grubość i fakturę jak skóra człowieka. Teraz rozpoczną testy z udziałem ludzi.

  Prof. Mark Prausnitz, szef badania, ma nadzieję, że wynalazek nie tylko zachęci do szczepienia bojaźliwych Europejczyków i Amerykanów, ale umożliwi także masowe uodparnianie na różne choroby w krajach Trzeciego Świata, gdzie dostęp do służby zdrowia jest często bardzo ograniczony. Dzięki plastrom ludzie będą mogli szczepić się sami. Naukowcy opracowali swój wynalazek z myślą o szczepieniu przeciwko grypie, jednak, jak zapewnia prof. Prausnitz, będzie on mógł służyć do podania każdej szczepionki.

  • Aja said

   No może to i dobrze. Dostanie się plaster do domu np. ze szczepionką dla 3-4 miesięcznego malucha pt. Di-Per-Te i można w ten sposó mu tego nie podać. Nawet jak będą przyklejać w przychodni, to po wyjściu można natychmiast odkleić. Może „w tym szaleństwie jest metoda” i to dla nas na plus?

   • hjk said

    tak pieknie to nie bedzie – na plaster nakleją jakąś naklejkę z pieczatką albo bedzie miał czipa i będziesz się musiała zgłosić do kontroli… 😦

  • Germaina said

   Czytelniczko,
   mięso posiada tzw szarą pranę – ja wiem, że to co piszę może wydać się też śmieszne i dziwne … ale wg starej wschodniej nauki tak jest; szczegolnie wołowina i wieprzowina posiada jej dużo i pomaga wzrastać komorkom szczególnie nowotworowym i naroślom w goścu stawowym, wrzodom, etc ….
   drugi cukier, który odżywia raka. Najlepszym przykładem jest badanie pet-scan podczas którego podaje się dożylnie glukozę aby uaktywnić w ciele podczas badania komórki rakowe.
   Tradycyjne leczenie mówi ludziom zupełnie coś innego, przekazuje, że mięso i cukier są dobre !?
   Są jednak lekarze, którzy nie oszukują ludzi.

   Czym ja się żywię?
   Przeważnie warzywami i owocami, czasami lubię zjeść kawałek ciemnego chleba, ot tak suchą kromkę dla urozmaicenia (a może dlatego, że zawsze lubiłam chleb i nadal tak jest 🙂 ).
   Z reguły jem póżno śniadanie – jest to kubek zblędowanych owoców + 1-2 łyżeczki zmielonego siemienia lnianego. Owoce, które najczęściej jadam: mango, papaya, pomarańcze, mandarynki, winogrona, truskawki, kiwi, czarne jagody, morele, brzoskiwinie i wiele innych sezonowych.
   Już po południu zjadam jakąś surową sałatkę z dodatkiem oliwy z oliwek lub z ziaren winogron, soi + sok z cytryny. Przestałam kupować olej kukurydziany, ze względu na modyfikowaną kukurydzę. Wieczorem jadam przeważnie albo sałatkę z surowych warzyw albo jakiś owoc…. np brzoskwinię, morele. Z reguły jem b. mało, zdarza się, że są dni, kiedy mam lepszy apetyt albo wogóle nie jem. Nie pijam wogóle czarnej herbaty, tylko ziołowe (mięta, szałwia, pokrzywa, dzika róża …. ), wodę, mleko.
   2 x w tygodniu jadam parowane warzywa, w zależności co kupię, np brokuły, jam, słodki ziemniak, marchew, selery, brukselka, kalafior i wiele innych dostępnych na rynku. Lubię chińskie warzywa, a że mieszkam w Kanadzie toteż nie mam z ich kupnem problemu. Czasami robię je z ciemnym ryżem, makaronem. Lubię też tradycyjne ziemniaki i często jem z koperkiem i maślanką.
   Conajmniej 1 x w tygodniu robię warzywne zupy.
   Poza tym lubię japońskie jedzenie: zupę miso, którą sama często robię, sushi, maki, sashimi(surowa ryba), sałatka z glonów morskich. Lubię też indyjskie jedzenie, pakorę i samosę, oczywiście weggi.

   Czasami też zgrzeszę, szczegolnie latem, zjem loda, napiję się kawy, parę łyków piwa 🙂 okazyjnie zjem kawałek urodzinowego tortu czy innego placka.

   Bóle, złe samopoczucie o jakich ty piszesz z reguły są w wówczas kiedy ciało się oczyszcza w trakcie zmiany pożywienia.
   Zapoznaj się z symptomami oczyszczającego się ciała i nie utożsamiaj tego z chorobą. To niestety trzeba przeżyć jeśli chce się mieć zdrowe ciało. Nie należy się tego bać! Szczególnie ciężko przechodzą ten proces ludzie chorzy, spada z nich duża ilość toksyn i niestety cierpią. W chwili oczyszczenia się ciała wszystko się normuje i ciało zdrowieje, młodnieje i jest sprawniejsze.

   Pozdrawiam. 🙂

 6. heros2010 said

  Tak sobie myślę,że banksteria ma zgrane wypróbowane szablony jak dzierżyć władzę.(Mee edukacja dla mas i Machivelli/Geobbels/unlimited knowledge edukacja dla pure elyt.)

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości ,że sponsorzy Adolfa i Lenina
  nie wiedza co robią proszę skonfrontować ten materiał quasi dowodowy:

  „Wojna z terrorem wymknęła się spod kontroli”

  Płonące wieże World Trade Center
  Od czasu zamachów na World Trade Center z 2001 roku USA stworzyły do walki z terroryzmem tajny program, który obecnie stał się nie do ogarnięcia – wynika z opublikowanego dziś pierwszego z serii raportów „Washington Post” dotyczących tajnych służb.

  Obecnie program osiągnął takie rozmiary, że nikt nie potrafi powiedzieć, jak skuteczne są te środki.

  Według „Washington Post” nikt już nie wie, ilu ludzi pracuje nad sposobami zapobieżenia zamachom, ile to kosztuje i co udało im się osiągnąć. Istnieją obawy, że wiele amerykańskich tajnych służb pracuje obok siebie, nie wiedząc, co robią pozostali.

  Liczba rządowych agencji zaangażowanych w ten tajny program szacowana jest na ponad 1200. Do tego doliczyć trzeba prawie 2000 prywatnych firm. Działają one z ponad 10 tys. miejsc. Dostęp do najbardziej tajnych informacji ma 854 tys. ludzi

  A tu art.z którego pochodzą te rewelacje,można sobie po serfować po tym gąszczu szpiegomanosyjonoczekistów:
  Muszę przyznać ,że już sama ilość szpiegomanów/ubeków zdaje się wskazywać na rychłą zmianę ustroju na znacznie mniej demokratyczny..

  Tak przy okazji chciałbym podziękować merdikarzom,że jak dotąd tak skutecznie utrzymują pseudo demokratyczne ludy Jewropy w przekonaniu ,że nasz Wielki Brat to nasza nadzieja na przyszłość..
  Wzór cnót i źródło dobra na tej Ziemi.

  http://projects.washingtonpost.com/top-secret-america/network/#/overall/most-activity/

  http://projects.washingtonpost.com/top-secret-america/articles/

  I dla porównania jak to namaszczeni przez iluminacką banksterie drzewiej robili:

  Nazwa GRU pojawiła się oficjalnie dopiero w lutym 1942 roku. Używano jej jednak niemal od samego początku. W myśl założeń, nowo utworzony organ miał służyć jako struktura nie tyle zastępująca dotychczasowe służby wywiadowcze na szczeblu sztabów armii, co koordynująca ich działania i przedstawiająca sztabowi generalnemu kompleksową ocenę sytuacji militarnej. Poza gromadzeniem danych rozpoznania strategicznego i rozpoznania taktycznego, od pierwszych chwil swojego istnienia, GRU zajmowało się wywiadem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu zbrojeniowego.
  Od momentu powstania, GRU miało ściśle określone kompetencje do prowadzenia operacji wywiadowczych jedynie za granicą; wszelkie działania kontrwywiadowcze skupiano w CzeKa. Regułę tę złamano jednak w 1953 roku, gdy wywiadem wojskowym posłużono się do rozgrywki z Ławrentijem Berią i MVD. Działania aparatu wywiadu wojskowego często dublowały się z posunięciami OGPU/NKWD, a zwłaszcza INO, wydawało się jednak, iż kierownictwo polityczne akceptowało ten konflikt kompetencji, dawało to bowiem możliwość rzetelnej weryfikacji uzyskiwanych danych.

  We wszystkim, co miało związek z działalnością wywiadowczą, nie brano pod uwagę rachunku ekonomicznego. Jedynym kryterium była liczba zgromadzonych informacji, a nie sprecyzowany podział kompetencji pomiędzy poszczególne agencje wywiadowcze, oraz nieunikniona w tej sytuacji rywalizacja. Dublowanie działań było dodatkowym instrumentem, pozwalającym na skuteczną kontrolę.

  Jednakże w wydanej w 1962 roku monografii: The Soviet High Command, jeden z czołowych zachodnich specjalistów w dziedzinie historii wojskowo-politycznej, John Erickson, zauważa: Siły Zbrojne i Tajna Policja wciągnięte zostały w groźny dla obu stron konflikt i pogrążyły się w nim bez reszty. Wkrótce przekształcił się on w walkę na śmierć i życie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/GRU

  • heros2010 said

   Tak czasami się łudzę,że nasze narzekanie na peło i spółkę plus oponenci to tylko takie dmuchanie na zimne.
   Niestety w świetle tego,czego nie zrobiono lub co robi się celowo źle nie mam wątpliwości,że jakaś komisja likwidacyjna się ujawniła w sejmie RP i jego bękarcie niesządzie.

   Hans Klos:
   „W Polsce nie ma na kogo głosować. PO chce dokarmiać korporacje europejskie, a PIS amerykańskie, a tak po prawdzie, to obecnie żadna siła w sejmie nie reprezentuje polskiego interesu narodowego. Widać to było zarówno podczas głosowania nad przyjęciem traktatu lizbońskiego, jak i wtedy, gdy senator Władysław Ortyl zapytał, czy w MSP zrobiono bilans, by porównać efekt finansowy jednorazowej sprzedaży spółek skarbowych z dochodami, jakie przez wiele lat osiągałoby państwo z dywidend wypłacanych przez te spółki. Wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz przyznał, że resort takich analiz nie prowadzi;-) Z prostych wyliczeń wynika, że przychody z prywatyzacji na poziomie 25 mld złotych to mniej więcej tyle, ile wyniosłaby kwota ośmioletniej dywidendy, wypłaconej akcjonariuszom przez jedną tylko spółkę – PZU. Zagraniczni analitycy finansowi przecierają oczy ze zdumienia widząc, jak polska republika bananowa pozbywa się rodowych sreber. To nie socjał w Polsce korumpuje, ale wielki biznes, dla którego Polacy są tylko białymi Murzynami w bananowej republice. ”

   http://marucha.wordpress.com/2010/07/20/prawo-do-wnetrza-ziemi/

   W projekcie prawa geologicznego i górniczego nie ma korzystnych regulacji dla interesu Narodu jako faktycznego właściciela struktur geologicznych.

   Prof. dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek

   Wielu polskich geologów i górników jest zatrwożonych stanem kontroli państwa nad gospodarką surowcami naturalnymi w Polsce – zagrożone są bowiem żywotne interesy gospodarcze, środowiskowe i społeczne. Szczególne zaniepokojenie budzi projekt nowej ustawy Prawo geologiczne i górnicze (Pgg)…
   (Całość na marucha)

   Raz na 4 lata naród ma szanse dać się zrobić w głupka,po tej dacie zadowoleni zdrajcy realizują interesy swoich lobbystów bez litości wciskając ciemnemu ludowi każdy kit lub stosując sprawdzoną metodę nie mówienia najchętniej niczego.

   Nie mam pojęcia dlaczego tylu wytrawnych kłamców wspiera tą zbrodnicza organizacje,jedno jest pewne..Wytrawni zdrajcy w przeciwieństwie do niesządu nie będą mieli gdzie uciekać,jak się tu zacznie walić.

   Stosowana strategia PO nas choćby POtop,zatopi również szczury z popisowego wyścigu europederastów.
   Nie wiem na co liczą ci debile,że ich dzieci szczurzęta spokojnie sobie będą dojrzewać w EUwest jak zbankrutują nas doszczętnie i przestanie tu być wesoło nawet dla niesządu?
   Niepolskie elyty starają się nie dostrzegać ,że ograbiając Polaków na każdym kroku zepchną nas za jakiś czas poza margines na jakim od dawna siedzi Ameryka pd.
   Czyli bezprawie plus upadek gospodarczy i getta.
   Szczurzęta będą mieszkać w ogrodzonych gettach z wieżyczkami otoczonymi jak osiedla żydowskie,pomiędzy morzem wynędzniałych resztek Polaków egzystującym na pograniczu prawa i przetrwania, wykluczonymi z wpływu na cokolwiek w swoim życiu.
   Serio Ameryka Pd. to taki sielski widoczek.
   Gratulacje za pomysł na POlskę.Poza gettami łatwiej będzie obdarować wynędzniałych(taki upgrade do wykluczonych w dalszym terminie)żarciem zwanym żywnością(najlepiej GMO),darmowa opieką szczepionkowa i testami nowych leków na wynędzniałych pod pretekstem pomocy czy wreszcie po prostu zniechęcić ludzi do życia w takim syfie.Alkoholizm, dewiacje ,degeneracja.Komunistyczne:” byt kształtuje świadomość”.

   Mam nadzieje,że niezależni publicyści się zjednoczą i regularnie zaczną masakrować niesząd z każdej możliwej strony doprowadzając do jak najszybszego jego upadku i ukarania winnych przed Trybunałem Stanu lub po prostu prawdziwie niezawisłym sądem.Od czego są te instytucje co niby maja chronić demokracje ,bo jakoś nie zauważyłem,żeby w jakikolwiek sposób nas ratowały przed niesządem.
   Co robi NiK?Gdzie się podziali ludzie co mieli ustawowo chronić interesy Polaków,wszelkiej maści rzecznicy etc..?

   Nie realizuje tutaj jakiegoś tajnego programu wojny totalnej z nadania PiS.Moim skromnym zdaniem tylko dzięki działalności blogerów wojna na górze musi się zaostrzać i nie jestem pewny czy popisowi kłamcy są do końca z tego zadowoleni.Bo w tym starciu mogą sobie przypadkiem zrobić krzywdę i cały misterny plan runie.
   Soros holiłut POPIS z.o.o. zna się na biciu piany ,ale cyferki długu furgają w kierunku zwały totalnej z czysto matematycznego ptk. widzenia.Pewnie na końcu tej drogi czeka na nas MFW z wyszczerzonym uśmiechem..
   Pomożecie?Pomożemy :),..ale nie za darmo,mamy dla was parę reform w służbie zdrowia,gospodarce i ogólnie potrzebujemy trochę wazeliny w NWO i mięsa armatniego na każdą okazje..

   W każdym razie my jesteśmy od tego,żeby popisiaki na lsd sobie wyrządziły jak najwięcej krzywdy,najlepiej gdyby zadali sobie śmiertelne ciosy .
   A jak zaczną uciekać na szczurzych łajbach z tonącego okrętu potopić ich w procesach,ostracyzmem,bojkotem,dyskredytacją na każdym kroku oczywiście argumentami i dowodami,przy każdej okazji zanim się wczołgają i zainfekują jakieś nowe ruchy lub odbudują jako”NOFA”opozycja na
   z góry upatrzonych pozycjach za ukradzione pieniądze bądź przysłane zza granicy.

   ps.NIE mam nic do uczciwych ludzi w PiS,wiem ,że tacy istnieją,wiem też ,że dziwnie maja mało do powiedzenia w tej partii..
   Mój atak na PiS jest tak zajadły tylko z jednego powodu:
   Zostali przejęci jako stronnictwo przez siły wrogie Polsce i dopóki nie udowodnią ,że jest inaczej poprzez realne zwycięstwa nad pachołkami banksterów ,nie mają co liczyć na wyrozumiałość, bo kto nas ma bronić przed banksterami jak nie naczelna partia patriotyczna? Przecież chyba nie pseudoliberałowie o programie socjalistycznym ,realizujący pod tą przykrywką interesy banksterii i swych POpleczników misiaków.

   Zresztą o tym jak widzę stosunki z PiSem już pisałem.
   Nie ukrywam,że przyjęcie mojej propozycji programu dla PiS grozi rozpadem dla tej partii.Jednak jak ta partia nie oczyści się z masońskiego robactwa to powinna jak najszybciej upaść ,bo nie ma nawet najmniejszych szans,żeby sekciarska mafia polityczno-religijna pozwoliła PiSowi na coś więcej jak pozorowane ruchy..

   A tu taka smutna konkluzja:

   Piotr Bein: Przepychanki o władzę tych od dawna u władzy, a gawiedź myśli, że kibicuje rzeczywistym rozgrywkom. Patrioci mają nadzieję na wpływ w tym przedstawieniu. Reszta sadowi się przed telewizornią na następne kilka lat spektaklu. Jak patrioci mogą osiągnąć swoje? Trzeba zdać sobie sprawę z istniejącej sytuacji:

   * Wróg spenetrował system, instytucje, religię, media, nawet moralność Narodu. Mocno siedzi w Polsce i ma wsparcie kliki globalnej, której służy.
   * Jest niewielu patriotycznych przywódców zdolnych poderwać Naród na przekór oczernianiu ich przez mendia. Patrioci nie mają adekwatnych środków przekazu lub są one zinfiltrowane.
   * Patriotyczne masy nie rozumieją problemu i m.in. dlatego brak jest zgody co do niezbędnych rozwiązań. Naród jest ogłupiony, nieuświadomiony lub zniechęcony do polityki. Daje się manipulować przez emocje patriotyczne i religijne.

 7. Greg said

  Musicie to zobaczyć, to już nie są zwykłe apele o przebudzenie.
  http://www.sekretyameryki.com/?p=4241

  Czy w całym internecie nie ma nikogo kto by zrobił coś podobnego w Polsce? O tym co się u nas dzieje? Bo to zakrawa już na kpinę, tylu patriotów jest w sieci. Czy tak naprawdę trudno zebrać kilku ludzi i stworzyć coś na wzór Obama Deception.(Oszustwo Obamy) Nakręcić naszych polityków, zebrać materiał i opatrzyć odpowiednim komentarzem? Dlaczego nie zajmie się tym Monitor Polski? Lub inne niezależne media? Co z tego, że ciągle piszecie na blogach, a co z innymi ludźmi? To też przemilczycie? Czy znajdziecie tysiąc powodów by się wykręcić? Zacznijcie działać, ja tez nie zasypiam gruszek w popiele. Taki film musi powstać, jak się obawiacie to zróbcie to anonimowo, ale to zróbcie, ja jestem zwykłym szarym człowiekiem i nie mam zbyt dużo możliwości, ale w grupie można zdziałać o więcej. Powstają filmiki, ale one nie obejmują całokształtu wydarzeń w naszym kraju, tylko wyrwane z kontekstu pasujące do krótkiego reportażu wzmianki. To powinien być film szokujący, bez owijania w bawełnę, konkretny i wymowny.

  • zagrypiona said

   To musialby nakrecic ktos kto nie zywi zadnych sympatii politycznych. 😉 aby taki film nie byl stronniczy. to musi zrobic osoba ktora sobie zdaje sprawe ze zarowno PiS jak i PO to jedno i to samo bagno. Niesty jesli spojrzysz na cala grupe ktora my mylnie nazywamy antyNWO: grypa, marucha, monitor, mizia, zenobiusz, krolowapokoju + wiele innych o tematyce prawicowej – zostanie moze polowa, druga polowa to wielbiciele PiSu. Oni tego nie zrobia, bo popierajac pis w gruncie rzeczy popieraja NWO. A film ktory bedzie ukazywal tylko PO jako winowajce (sporo takich w necie chyba juz) jest nic nie wart.

   A i ktos kto dodatkowo potrafilby krytycznie spojrzec na KK. Bo on tez nie jest bez znaczenia.

   Popieram Twoj pomysl. Moglby powstac taki film o wszystkim, pokazujacy korzenie zla ktore nasz kraj pasozytniczo wykorzytuja.

   • heros2010 said

    Hmm można by spróbować podyskutować co taki film powinien zawierać.
    Ja bym to widział jako materiał,ironiczno,prześmiewczo edukacyjno dowodowy.
    Skoro świry na scenie doprowadziły do perfekcji metodę niszczenia przeciwnika szyderstwem to powinniśmy z tego skorzystać..
    Szyderstwo jest na topie i wyjątkowo ciężko się z nim walczy.Co więcej szyderstwo szerokim łukiem omija teorie spiskowe.Ostatnio się mocno zbulwersowałem jak nie mogłem znaleźć antygejowsko eurosceptycznego gagu Kabaretu Moralnego Niepokoju.Ciekawe kiedy zrobią autoironiczny gag pod tytułem „nie gryź ręki co cie karmi..”

    Żarty w stylu Praworządny Obywatel NWO i masakra w stylu Grupa Operacyjna,przeplatane informacjami w stylu A.Jonesa.
    Tylko,że prawdopodobnie będziemy potrzebowali 2 wersji ,dla starszej publiczności stylistyka kreskówki odpada.
    Tu raczej kompilacja niewygodnych faktów dla pachołków NWO z ich własnych polsko-języczych merdiów.Nic tak nie boli jak prawda z ust kłamcy.
    Scenariusz można by obgadać na paru forach i blogach coś jak płyty prawdy.
    Jakby się udało przekonać grafików związanych z grupą operacyjną ,a może nawet muzyków to byłby wypas.Widziałem teledysk Kmiecia u Monitora i też był niczego sobie 🙂 .
    Gdyby się to nie udało,to możemy sami popróbować namalować trochę south parku ,ala rodzina krejzoli ,albo sobie powycinać kwestie z pasujących nam kawałków.
    Najprościej byłoby zacząć prace nad tym tematem u Zagrypionej,byłby to proces twórczy w którym może chciałoby się wziąć udział szerszej grupie czytelników i może ktoś by się ujawnił z talentem graficznym czy reżyserskim.
    Dobrze by było przedyskutować najważniejsze kwestie poruszone w filmie.
    Krótko mówiąc trzeba by zacząć tworzyć własne propozycje scenariusza takiego materiału i uzasadnienie dlaczego te treści a nie inne.

    ps.Jak dobrze zaczniemy może przekonamy starszyzne :)do poparcia.
    Po mojemu starszyzna ma pełną świadomość ,że jak młodzi dalej będą tacy bierni lub sprzedajni to z tej mąki będzie tylko chleb made in NWO.

 8. heros2010 said

  Chciałbym przypomnieć naszej społeczności bardzo ciekawy film ,który kiedyś widziałem na planette:

  The Corporation – Lektor PL
  Film Korporacja wyjaśnia czym jest korporacja, przybliża jej historię jak i skutki działania.

  Warto poznać jedno z głównych narzędzi NWO, albo sprawdzić na ile to odpowiada naszym doświadczeniom..
  (O ile doświadczyliśmy takiej traumy)

  http://video.google.com/videoplay?docid=-25095097581118025#

  A jak kogoś interesuje nieco rubaszny humor o zabarwieniu erotycznym to polecam tą dziwną kompilacje:
  (w końcu nie chce tylko krakać)Zabawne jak język polski może objawiać się w innych kulturach..Może to nawet jakiś rodzaj modlitwy New Age 😉

  • heros2010 said

   Dorzuciłem ten rubaszny filmik ,bo zakończony jest bardzo zaskakująca propagandą.
   Może i w jakiś sposób jesteśmy zagrożeni przez Rosję,ale zdecydowanie bardziej obawiałbym się USA i Izraela.
   Dodam jeszcze,że nie za bardzo wiedziałem jak ugryźć temat złapanych rosyjskich szpiegów w Usraelu ,jednak 2 tłumaczenia bardzo do mnie przemówiły:

   Andrzej Szubert:

   Kabaret z wymianą szpiegów był najprawdopodobniej „zapełniaczem” dzienników telewizyjnych. Coś „ważnego”, sensacyjnego trzeba przecież oglądaczom puścić. Aby nie zastanawiali się, dlaczego cicho jest o katastrofie ekologicznej w Zatoce Meksykańskiej, dlaczego tak mało mówi się o wizycie premiera Izraela u Kenijczyka mieszkającego w Białym Domu, i dlaczego nie mówi się o przygotowaniach do wojny w Iranie. Czy też o szkoleniu polskich najemn… sorry żołnierzy w Chicago. A szkolono ich w rozpędzaniu demonstracji ulicznych i rozbrajaniu cywili. Wojaki stają się żydowską milicją obywatelską. Taka jest zresztą podstawowa rola mediów, w tym telewizorni – odwracanie uwagi oglądaczy i czytaczy od paskudnych teorii spiskowych kolportowanych w internecie.

   Jak donosi hackinthebox.org, a za nim liczące sie polskie serwisy o
   tematyce bezpieczenstwa IT firma Microsoft podpisała umowę, na
   podstawie, której firma udostepniła kod źrodlowy systemu
   operacyjnego Windows 7 rosyjskim slużbom wywiadowczym.

   Ponadto Vedomosti podaly, iz Microsoft udostepnila FSB rowniez kod
   zrodlowy Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Office 2010
   oraz Microsoft SQL Server. Decyzja ta ma miec wplyw na zwiekszenie
   sprzedazy produkt$(D+Qw Microsoftu na rynku rosyjskim.
   Porozumienie zaklada rowniez, a raczej tlumaczy sie tym, ze
   otwarcie kodu pozwoli odpowiednim slużbom na rozwój kryptografii w
   produktach Microsoftu dzieki rzadowemu cialu o nazwie „Atlas”, owo
   cialo ma wraz z FSB scisle wspolpracowac – poinformowal Nikolai
   Pryanishnikov, prezes Microsoft Russia.

   Dzieki temu rosjanie nie beda musieli bawic
   sie w reverse engineering, co przeciez jest zmudnym i czasochlonnym
   zajeciem. Przyblizajac sprawe bardziej: bedac w posiadaniu kodu
   zrodlowego mozna oprogramowanie uruchamiac w trybie debugowania, po
   czym sprawdzac aktualnie zaalokowane miejsca w pamieci oraz ich
   adresy,
   jak rowniez ich zawartosc w danym momencie dzialania aplikacji.
   Tego typu praca moze zaowocowac opracowaniem exploitow atakujacych
   system za pomoca metody buffer overflow. Pomijam juz dziecinne
   bledy, z ktorych slynie oprogramowanie Billa, jak chocby bledy w
   konwersji danych.

   Idac dalej, po znalezieniu odpowiedniej luki w zabezpieczeniach (a
   zaloze sie, ze takowa sie znajdzie) mozna masowo infekowac
   komputery i pomijajac mozliwosc kradziezy danych i pelnej
   inwigilacji komputera ofiary (a czesto co za tym idzie, samej
   ofiary) mozliwe jest utowrzenie botnetu. Jest to pokazna
   ilo$(D+\++ maszyn, kt$(D+Qre na pierwszy rzut oka nie wykazujz
   zadnych nieprawidlowosci, jednak po wydaniu stosownego „rozkazku”,
   mog$(D+( one przesylac olbrzymie ilosci zapytan do jednego-
   okreslonego, badz wszystkich portow na wybranym serwerze. Zaowocuje
   to zawieszeniem, badz zamknieciem serwera. Atak tego typu nazywany
   jest atakiem DDos. Jak wiadomo rosjanie uzywali juz tej metody
   ataku podczas nieporozumien z Estoni$(D+(, co spowodowalo wiele
   zamieszania w samej Estonii.

   Jak widac medialny szum wokol pojmania ostatnimi czasy grupy
   rosyjskich superszpiegow w USA, zakrawa w tym momencie na superzart.

   Eliah Ballard
   Propatry

   http://zezorro.blogspot.com/2010_07_01_archive.html

   ps.Po mojemu oficjalne udawanie zimnej wojny i nieoficjalne porozumienia co do tak strategicznych produktów jak okienko swastyki dobrze się komponują z obchodami w Trewirskiej Cerkwi.

   http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=4878
   Wybaczcie,że tak to powtarzam ,ale jest to na tyle bulwersujące,że warto przytaczać,jak ten masoński kościół spiralny z Włoch.

   Układ Ribbentrop Mołotow pełna gębą.A jak Rosja zdradzi lub zostanie zdradzona to przejdą na ipadłowy mac Sos pewnie.
   ?Pocieszające? jest ,że w tym sojuszu ex Polska już nie stanie kością w gardle naziolom jak drzewiej bywało a sama ochoczo ruszy u boku wielkiego brata. 😦

   Pytanie tylko co na to Chińczycy,i czy dla Rosji utrata Iranu nie jest równa w głupocie sprzedaży Alaski?
   Jak znam historie czeka nas jeszcze niejedno odwrócenie przymierzy jak ciężkie figury wtoczą się na szachownice w tym najpewniej nie virtualnym konflikcie ..
   Jedno jest pewne na razie jesteśmy po stronie teoretycznie silniejszego,szkoda,że z założenia jako mięso armatnie i lenno banksterskie dojone w zamyśle jako zaplecze wojenne dla NWO.
   A czy będziemy z Rosją czy przeciw zależy tylko od przebiegłości rosyjskiej ,usraelskiej i chińskiej dyplomacji .
   Może w tym kontekście ujawnia się ,po co ktoś zdekapitował nam armie w ostatnich katastrofach naturalnych w powietrzu?
   Jeszcze ktoś nieopacznie wyciągnąłby szabelkę i znowu NWO miałoby niewinne ofiary na sumieniu w postaci „polskiego społeczeństwa”.
   I jak tu się potem wytłumaczyć z tej przebiegłej gry przed opinia światową zanim kill switch zostanie użyty..

   http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=4878

   • zagrypiona said

    niesamowite. to z ta reka diabla do calowania. jeszcze bardziej niesamowiete jest to ze owce zobaczyly ze cos nie teges a mimo to szly dalej mlamlac to szatanksie lapsko. – bo majestat, bo ksiadz… DLATEGO – ja caly czas postuluje by kosciolowi (obojetnie jakiemu, temu do ktorego sie nalezy) trzeba patrzec na rece – zyjemy w takich czasach ze co ludzkie to bardzo ulomne i tam zle ma swoje uzywanie. tylko jak mowie to co tu napisalam – to od razu ze herezja, ze obraza. Coz ja wierze Bogu – a nie omylnemu ksiadzu czy komukolwiek innemu z hierarchii. A najbardziej mnie irytuje kiedy ktos kto patrzy takim lekko krytycznym okiem, kto smie miec mala watpliwosc – od razu jest nazywany jehowita, maluczkim rozumkiem, protestantem. Akurat tak sie sklada ze przed jehowitami zatrzaskuje drzwi a z protestantami mam 0 kontakt, no… moze mam maly rozumek (w przeciwienstwie do tych madrali co bez zajaknienia poszliby oddac hold balwanowi) – ale co poradze ze dzis nikomu ufac nie mozna?

   • Zapsa said

    Jestem polana

    „wieje sandałem” mnie powaliło totalnie, nie wspominając o jakże rozwiniętej choreografii 😀

  • zagrypiona said

   wczesniej tez ktos mi pokazal ta wersje z ostrzezeniem o rosji, ale mysle ze to ktos sobie raczej zart zrobil.

   • heros2010 said

    Tak się zastanawiam ,czy nie jest to dobry pomysł na szeptany marketing antyNWO,jakieś śmieszne filmiki i drobna reklama naszej tematyki,może nie tak porażająca jak to straszenie Rosją, ale coś interesującego co uczy i bawi najlepiej z adresem strony matki 🙂

    Ja też się na tym uśmiałem 🙂
    Ale tak do końca nie jestem pewny czy to był żart,bo skontrastowanie tego nastroju sielanki i żartu z ponurą stylistyka końcówki może na niektórych zadziałać nawet podświadomie..

    ps.Oczywiście nie namawiam do takich chwytów w ewentualnych filmikach ze znaczkiem zagrypiona czy grypa.

    ps2.Bardzo mnie wkurza takie jednostronne straszenie.Polska jak zawsze nie ma przyjaciół,może stowarzyszenie bidul z grupy wyszehradzkiej podobnie jak nasz kraj przeżarte duchem syjonizmu,ale poza tym to z resztą stadka ex? satelitów Rosji był bym jak najostrożniejszy(Gruzja,Litwa,Ukraina).
    Nasza dyplomacja od zawsze gra znaczonymi kartami,tak się dziwnie składa.(Jak dla mnie to od 1666r ;)a może i wcześniej..
    Jesteśmy języczkiem uwagi i to nasze spadają samoloty ,mikrusy z Europy z jednej strony szukają duposchronu w postaci Polski : orędownika demokracji i poszanowania małych państw ,a z drugiej sprzedadzą nas przy 1 okazji.
    Moim zdaniem jak zwykle mamy całą armie pseudo przyjaciół,których posiadanie uzależnione jest od postępu we wdrażaniu w naszym kraju agentury NWO.
    Na razie wzorowo ,”wszyscy nas kochają” ,jak nigdy w historii..Czasem zapomną o jakimś pogrzebie..
    Ale wicie rozumicie wulkan,golf..

    ps3.Co do odwzajemnionej miłości Polska-Ue nikomu na tym forum nie trzeba tłumaczyć jak wyrachowana to miłość,i jaki jest jej cel.

   • Zapsa said

    Powiedźcie jakie ostrzeżenie, jakaś ułomna jestem, ja tam nic nie widzę 😦 Błagam Zagrypiona napisz ułomkowi o co chodzi

 9. asterix said

  • Zapsa said

   Wspaniale – banda łysych karków krzyczy „wypierdalaj” – a potem się dziwić, że naród mają za homofobów, którego jedynym argumentem jest powyższe..Żenua

   • Magdalena said

    Moze forma nie jest wyszukana, ale jak wlasciwie taki protest powinien wygladac? Zobacz do czego doprowadzilo cackanie sie z odmiennoscia seksualna. Najpierw zaczeto ich zauwazac, potem leczyc(i to powinno sie kontynuowac), teraz moga paradowac, gdzieniegdzie zawierac zwiazki malzenskie. Niedlugo beda adoptowac dzieci. Dasz palec, wezma reke. A dojdzie do tego, ze to heteroseksualni ludzie zaczna byc pietnowani.

    • Zapsa said

     Uważam, że powinien zawierać hasła typu „Róbcie sobie dobrze w domu, a nie afiszujcie się z tym”, albo „Lubię sado-macho,ale nie smuszam innych, by to popierali” itd. Nie trzeba wiele wyobraźni, wystarczy garstka. Ludzie na filmiku z parady zachowują się jak banda spuszczonych ze smyczy kryminalistów, w dodatku w tle z polską flaga. Argumenty zerowe – jedyny to „Kurwy śmiecie z Warszawy nie wyjedziecie”.Z drugiej strony homosie w pojazdach jakoś specjalie oblesnie się nie zachowują, ktoś tam tańczy z flaga Lechii, ktoś inny macha flagą – nie biegają w majtach i nie wywijają sztucznymi kutasami. Ale oczywiście nie widziałam całej parady. Obie grupy – i homosie i karki – są totalnie popieprzone.

    • zagrypiona said

     Cholerka wie, jedni i drudzy może podstawieni żeby cyrk robić…

    • Magdalena said

     Heteroseksualni jakos nie paraduja po ulicach, no ale oni nie musza „walczyc o swoje” ( jeszcze ).
     I dokladnie-ci odmiency powinni robic te rozne rzeczy w domowym zaciszu.
     Mialam kiedys sytuacje-jak wytlumaczyc 7-mio latkowi dwoch panow na laweczce w parku, ktorzy sie przytulaja i caluja?
     Nawet dziecko sie dziwi, bo widzi, ze cos jest nie tak.

    • zagrypiona said

     Oni sa podpuszczani przez ‚kogos’ zeby walczyc. Czesc normalnych gejow tego nie chce i nie lazi po krzakach.

     Kiedys czytalam ogloszenia towarzyske gejowskie. I stwierdzam, ze TACY to pewnie gdyby byli hetero to by na dziwki chodzili. To ten sam typ o malych potrzebach i niskich instynktach. Ale wiadomo i oczywistym jest ze nie wszyscy tacy sa – podobnie jak w swiecie hetero.

     Natomiast pewna sila – ktora w tym roku sie ujawnila – wykorzystuje wlasnie tych gejow ‚fizycznych, powierzchownych, kolorowych’ by powkurzac chrzescijan. Bu ponaigrywac sie z chrzescijanskiej naiwnosci. Dopoki nie przejrzymy – i normalni geje nie przejrza – tego drugiego dna i prawdziwich motowo – ta wroga trzecia sila bedzie miala ciagle z nich i nas ubaw po pachy.

    • Zapsa said

     Amen
     Dlatego branie udział w takich protestach to debilizm. Normalni geje siedzą w domach i mają w dupie parady, nie ubierają też strinów Borata i nie idą centrum miasta.Reagowanie na takie pradady to dawanie siły tym, którzy parady organizują, zresztą na filmiku sama swołocz.

 10. asterix said

  http://www.wykop.pl/link/410961/ktos-juz-przewidzial-wyciek-ropy/

  • zagrypiona said

   Dzieki za linka. Tez jestem za tym ze nic sie nie dzieje przez przypadek. O wycieku ropy bylo tez w filmie ‚The Knowing’. Kpia sobie z nas po prostu, a my nic.

 11. heros2010 said

  Wybaczcie ,jeśli nudzę ,ale chciałem jeszcze dodać parę spraw- niewykluczone,że łączących Polskę z Iranem.Oczywiście nie jest to prawda objawiona tylko spekulacje z mojej strony.

  Iran w moich ptk.

  1.Usrael wstępnie dogadał się z Rosją i Chinami
  co do stref okupacyjnych w Iranie.
  2.Rosja z Chinami będą wiodącymi okręgami w NWO.Niby sobie nie ufają ,ale jakoś mld. $ zainwestowane w Chinach
  przez banksterów nie pozwalają zapomnieć o wychwalaniu chińskiego ustroju przez czołowych apologetów tej kasty.
  3.Rosję spokojnie można przekupić,(jednocześnie zastraszając)wpływami,inwestycjami,kontraktami(szczególnie na surowce) ,technologiami i deklaracją nie
  podkopywania jej wpływów na jej rodzimym podwórku.
  4.Cały misterny plan runie o ile banksteria gra na WW3.

  O ile masonerio/banksteria ma cierpliwość i czas to plan ten jej wychodzi świetnie.Jedyny problem w tym,że najprawdopodobniej wiedzą ,jako spadkobiercy staroegipskich i sumeryjskich misteriów i rzeczywiści kontrolerzy wiedzy obecnie zdobytej przez ludzkość,że Ziemia wchodzi trudny okres klimatyczny,i że mamy do czynienia z ukrytymi przed opinią publiczną przygotowaniami na masową skale przed jakąś katastrofą,może nie apokalipsą ,ale sprawa wydaje się być poważna.

  Mamy co prawda tylko poszlaki,ale szokują budowy różnych banków nasion przez Billa Gatesa etc.Niewiarygodne przecieki z Denver airport, Norwegii czy budowa podziemnego miasta pod Pekinem.
  Nie mówiąc już o tym ,że technologia chemitrail jest cały czas udoskonalana i bez jakiejkolwiek kontroli publicznej.Pojawiają się zaburzenia klimatyczne ,które coraz bardziej wpływają na nasze codzienne życie.

  Wiele na to wskazuje ,że działania Rządu Światowego to nieustanne odwracanie uwagi światowej opinii publicznej na rzeczywiste źródła problemów z jakimi zmaga się ludzkość obecnie.
  Tak na prawdę nie wiemy gdzie wyparowały tryliony $ z USA a potem powaliły dosłownie gospodarkę światową na kolana.Zaskakujące jest ,że służby specjalne też tego nie wiedzą

  Gorzej jak USI i sp. z.o.o. idzie na final destination czyli 3 wojnę światową.Wtedy jest więcej niż pewne
  ,że wycofanie się Obamy z Tarczy antyrakietowej i tak wyraźne ocieplenie stosunków politycznych
  dokładnie w datę symbolizująca układ Ribbentrop-Mołotow(a dokładniej data wkroczenie Armii Czerwonej do Polski w kampanii wrześniowej) dla uwielbiających dosadną symbolikę
  masonów może być swego rodzaju znakiem kruchości tego sojuszu ,ale też wskazania wyraźnie who is whoj.

  (Dodam,że nigdy nie byłem entuzjastą Tarczy i wcale mnie odstąpienie od tej fasady bezpieczeństwa nie zmartwiło.)

  Dlaczego uważam,że ww3 jest w planach?

  Służby specjalne i naukoFcy pracujący dla światowego nieporządku(New world disorder)
  przez lata zimnej wojny zgromadzili ogromny potencjał nowych technologii,który najprawdopodobniej
  jednostkę w nietotalitarnym systemie może obdarować
  nieprawdopodobną wolnością osobistą i niezależnością od korporacji i światowego i rodzimego niesządu.
  Stąd tak ogromna presja na wszelkie technologie z Orwella dotyczące permanentnej inwigilacjii.
  Elity nigdy nie pogodzą się z utratą wpływów po dobroci,boja się utraty monopolu na rope , surowce i co za tym idzie na fasade demokracji.
  Jak również maja swoje utopistyczne idee naziolsko maltuzjańskie na ograniczenie populacji na ziemi.
  Lubią cisze ,spokój ,czystość,ferrarki,eugenikę,pSZyrode,żeby im się żadne niedorozwoje na aspartamie i gmo nie pętały pod nogami.
  WW3 to pewnie będzie jakiś kolejny etap na powołanie nowego nazistowskiego społeczeństwa ala metropolis,z prawdziwymi
  spartanami zwalczającymi robactwo toczące tą ziemie.Jestem więcej niż pewny,że strategia kontrolowania obu stron konfliktu nigdy nie zniknie z tej ziemi
  z prostej przyczyny.
  Ma walor hodowlany i kontrolny.Jedno pole Lucka kontrolujemy drugim,jedno się buntuje ,zwalczamy go drugim lub nawet uciekamy do drugiego
  jakby sprawy przybrały zły obrót.
  Stąd nie ma się co oszukiwać NWO to bloki z pozornym konfliktem dla utrzymania stada w posłuchu i kontroli hodowli ludzkości.W końcu NWO zajmuje się ludzkością, a nie jakąś tam tylko Rosją czy USA.Te pola są obwarowane kill switchami w razie groźby utraty plonu.

  Oczywiście sprawa goje kontra rasa panów na pewno jest tu dodatkowo istotnym elementem układanki.Kto zna protokoły mędrców syjonu wie jak precyzyjnie i w detalach plan ten jest realizowany w codziennym naszym życiu.
  Zabawne,że czołowi apologeci „falsyfikatu” starają się nie dostrzegać jak dokładna recepta na już otaczające nas NWO została opisana w tym dziele.

  ps.Podsumowując z jakimi problemami byśmy się nie spotkali na tym świecie(naturalnymi bądź nie),NWO jest naszym śmiertelnym wrogiem ,jako społeczeństwa,jako Polaków ,jako istoty ludzkie.
  Dla NWO nic nie znaczymy,jesteśmy jedynie narzędziem w ich dziejowej misji niosących światło..”Aby ludziom żyło się lepiej”..Krew jest smarem rewolucji,a sponsorzy znają się na smarowaniu jak nikt inny na tej Ziemi.Czasami zamiast krwi używają talizmanów zwanych ban-knotami.
  Pytanie tylko czy podzielamy tą sterylną wizje przyszłości dla ludzkości zbudowaną na morzu krwi ,oszustwa, manipulacji ?
  Czy Raj powinno się budować na cmentarzu powstałym w wyniku masowych mordów?”PoSSdraFiam” polskich oświeconych.

  • Praworządny Obywatel NWO said

   @ Heros 2010
   Świetny tekst. Moim zdaniem Rosja zrobiła już z NWO deal. Pozwolą im zostać regionalnym mocarstwem i urządzać Europę na spółę z Niemcami. Bez wątpienia NWO idzie na wojnę z Chinami, a Iran to tylko przygrywka. Iran ma podpisany kontrakt na dostawy rosyjskich rakiet przeciwlotniczych (broń obronna, gdyby sie pytał ktos z hasbary), ale Rosjanie oczywiście pomimo szczerych chęci „nie zdążą” ich dostarczyć. Co ciekawe własnie się zakończyły manewry. To wiadomość sprzed 2 tygodni
   Na Syberii i rosyjskim Dalekim Wschodzie w okręgach graniczących z Mongolią i Chinami trwają manewry wojskowe – poinformowało w piątek rosyjskie ministerstwo obrony. Zdaniem analityków mają one zasygnalizować, że Kreml zachowuje silną kontrolę nad tym regionem

 12. Praworządny Obywatel NWO said

  Oczywiście naiwnością byłoby nie łączyć rosyjskich manewrów pod chińską granicą z szykowaniem ataku na Iran. Myslę, że w Rosji ciągle trwa walka o wpływy pomiędzy narodowcami, a syjonistami. Ciągle się powtarzają w internecie pogłoski, że Miedwiediew jest wyznania handlowgo. Jeśli tak jest w istocie, to zachowa się jak „przyzwoity” syjonista, gdy zacznie sie wojna w Iranie. Coś się dzieje i niestety nic dobrego. Zmnieniono chyba sposób rozsiewania chemtrials. Robią to na wyższych wysokościach i rzadko się już spotyka te różne iksy, krzyże itp. Robią raczej przerywane, krótsze linie. Cały czas widać jednak tą mleczną poświatę i te włókniste chmury. I nawet te czyste błekitne niebo jakie się czasem przytrafi nie jest wcale takie czyste jak nam się wydaje. Jest coraz mniejsza przejrzystiość powietrza. Co ciekawe nawet w te ostatnie dni gdy niebo było niemal bezchmurne prawie wogóle nie ma na niebie gwiazd. Zwróciliście na to uwagę?
  Polecam stronę o chemtrials zattute niebo. Link jest w prawym górnym rogu.

 13. heros2010 said

  @Praworządny Obywatel NWO

  Wielkie dzięki za poparcie i rozwinięcie tego wątku.
  Też mi się wydaje ,że nastąpiła zmiana w sposobie rozpylania tego świństwa.
  Na obronę naszych NWO demo-kratyczych kompanów ,można by powiedzieć ,że rzeczywiście udaje im się schłodzić trochę klimat.

  Jedno jest pewne po ostatnim szumie medialnym musieli trochę zmienić strategie,zresztą na pewno byli na to przygotowani,od czego ta armia zdrajców demokracji/pluralizmu trzymająca nas w ciemnocie i badająca słupki opinii publicznej ,przekuwająca tą wiedzę na bełkot z merdiów.

  Wiedzą,że muszą się poruszać w pewnych korytarzach zbiorowej nieświadomości i nie ma się co oszukiwać maja świetnych socjologów i PRowców (najczęściej politologów),którzy wierzą w to co robią a na pewno wierzą w ban-knoty.

  Myślę ,że obecnie syfi się nocą na prawdę wysoko.Ja osobiście też widziałem z rzadka jak sobie smużą z cichacza.
  Nie wchodziłem na zatrute niebo bo nie chce się denerwować ,ale dziś to zrobię 🙂

 14. Andrzej 101 said

  Z dedykacją wszystkowiedzącym niedowiarkom i użytecznym idiotom…
  Wielu ludzi nie wierzy w to, że ideolodzy NWO masowo trują nas chemtreilsem (GMO i in. zostawmy w tym momencie na boku).
  To niemożliwe – mówią „wszystkowiedzący” – przecież czegoś takiego nie można ukryć. Poza tym, gdyby to była prawda, to przecież mówiłaby o tym TVP w „Wiadomościach” i Rydzyk w TV Trwam. Pisałaby o tym GW i Rzeczpospolita. No bo przecież mamy wolne media bez cenzury, które informują nas na bieżąco o wszystkich WAŻNYCH sprawach.

  Polecam obejrzenie poniższego filmiku. Wyraźnie widać zamontowane na skrzydłach dysze rozpylaczy, a także to, że opryski pilot może w dowolnym momencie włączać i wyłączać.
  Samolot na filmie nie jest pasażerską maszyną liniową. Z tej prostej przyczyny, że pasażerowie samolotów nie powinni przecież przez okna z kilku metrów odległości oglądać, jak bandyci nas trują.

 15. Germaina said

  Korzystam z uroków lata i w ostatnich tygodniach wybrałam się parę sertk km poza swoje miasto – Vancouver.BC … co mnie tam zaskoczyło ?
  Na prawie kompletnym pustkowiu, gdzie żyje może kilka setek ludzi – przeważnie native Indian całe niebo usłane było smugami. Wieczorem jeszcze ich nie było ale z samego rana na niebie były znajome mi wzorki. Zastanawiałam się kiedy to zrobili, nie słyszałam samolotów ?
  Przez parę godzin wpatrzywałam się w niebo i stwierdziałam, że jednak samoloty latają lecz bardzo wysoko, ktoś kto nie koncentruje się na niebie na pierwszy rzut oka ich nie wybiera. W krótkim czasie: 1-2 godziny zmieniała się pogoda, miałam wrażenie jakby ktoś zakurzył świat, zapadała dziwna szaruga, dziwnie się czułam …uciekaliśmy z tych terenów…… (okolice Gold Bridge).
  Kilka dni póżniej już ok. 100 km od Van. obserwowałam wysoko na niebie znajomy mi samolocik, pruł bez smug w wiadomym mi kierunku. Prawdopodobnie szedł z terenu US.

  Zastanawiałam się dlaczego tak daleko od większego skupiska ludzi robią taką robotę?
  Moje refleksje. Tam czują się bezpiecznie, mało ludzi ich obserwuje, mało się na tym zna, mało o nich wie …. a ta szaruga szybko przemieszcza się na wszystkie strony robiąc swoje.
  Żyjemy naprawdę w dziwnych czasaach, z dziwnymi ludżmi, którzy uważają, że to co robią innym ich nie dotknie ???
  Jak ich nazwać, co o nich myśleć ….. ???
  Jedyna nadzieja, że coraz więcej ludzi budzi się i rozumie ten temat. Ostatnie rozmowy z kanadyjczykami utwierdzają mnie w przekonaniu, że ludzie są świadomi, jedynie nie bardzo jeszcze wiedzą komu się przeciwstawić? Ciężko cokolwiek udowodnić a ci co nam to robią nabrali wodę w buzię i wydają się być zupełnie głusi na nasze szemrania.

  Pozdrawiam.

  • zagrypiona said

   Czasy dziwne i owszem. Mnie jednak bardziej dziwi biernosc owieczek, niz fakt ze ktos cos tam pryska. Najbardziem mnie szokuje to ze nikt nic nie robi z tym – a wystarczyloby do nich… jak do kaczek. 😉 Oczywiscie uprzednio poprosic rzad i instytucje do zlozenia wyjasnien, jak nie podziala to… Uziemic je, a resztki co spadna zbadac samemu.

   Albo bardziej pokojowo, sie zorganizowac i w jakis sposob sledzic skad lataja dokad, ale to juz bardziej skomplikowane.

   PS. U mnie tez sieja poza miastem, ostatnio czesto w tym samym miejscu. Chyba rzeczywiscie sie troszke zaczeli bac i nie bruzdza wprost nad miastami.

 16. Germaina said

  Wszystko wymaga troszkę czasu,
  ludzka świadomośc musi dojrzeć …
  a ten kolos na glinianych nogach runie wcześniej niż sam sądzi….
  i to sam rozleci się na kawałki,
  chociaż jeszcze wyrządzi światu nie jedno zło. 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: