Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

12.08.2010 – Szczepionki, piractwo, globalny głód i… oszołomstwo.

Posted by zagrypiona w dniu 11 sierpnia 2010


Dzisiaj parę starych odgrzewanych tematów. Odgrzewanych ale nie przeze mnie, lecz przez rzeczywistość, którą desperacko kreują pociągający za sznurki w NWO. Co wnikliwsi mogli się domyśleć, że kwestie poruszane w tym wpisie będą miały swą kontynuacje….

Więc dziś o szczepionkach/zarazach oraz o piractwie i nowych pomysłach na zapobieżenie głodowi, a także drobnostka, przypadkiem wychwycona na jednym z portali mainstreamowych.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1. Szczepionki, zarazy… Temat co jakiś czas powraca w głównych mediach, oznacza to wiec, że coś szykują, że nie odpuścili. Co oczywiste…

W Europie jest nowa epidemia?

W USA i Europie zaczyna się nowa, groźna epidemia rzadkiej choroby: gorączki Zachodniego Nilu – czytamy w serwisie newizv.ru. Tymczasem dzisiaj Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła koniec pandemii grypy A/H1N1, tzw. świńskiej grypy, która od kwietnia 2009 roku spowodowała ok. 18,5 tys.  [od admina – szkoda ze w nie podali ile w tym czasie zginęło z powodu raka, lub chorób krążenia] zgonów. Konsekwencje gorączki Zachodniego Nilu mogą się okazać bardziej straszne i bardziej poważne niż efekty ptasiej grypy czy świńskiej grypy. [od admina – szykujta się więc na szczepionki]

W miastach USA i Europy zanotowano już przypadki tej niezwykle rzadkiej choroby. [od admina – tak rzadkie choroby mają tendencje po raz pierwszy pojawiać się na terenie USA. Ktos powinien zbadać tą koincydencję]

Lekarze zabili na alarm na początku lipca. 5 lipca w Nowym Jorku stwierdzono gorączkę Zachodniego Nilu u 66-letniej kobiety. W tym miesiącu zanotowano w Stanach Zjednoczonych kolejne dwa przypadki tej choroby wirusowej.

W poprzednim miesiącu w amerykańskiej prasie pojawiły się sugestie, że choroba mogła trafić od Ameryki z Grecji. Miały ją przynieść ptaki, a dokładniej pasożyty ptaków, które nie zostały zauważone podczas kwarantanny – podaje newizv.ru.

Na początku epidemiolodzy odnieśli się do tej wersji sceptycznie, lecz wkrótce stała się ona bardziej prawdopodobna, gdy okazało się, że w Grecji akurat rozpoczęła się epidemia gorączki Zachodniego Nilu. [od admina – czy którys z szanownych czytelników słyszał o takowej? Ja osobiście nie, ale to byc moze z powodu ze nie czytam na bieżąco doniesień prasy. Sadze jednak ze skoro nagłaśnia się 1 – słownie 1 przypadek w USA – to epidemia w Grecji tym bardziej powinna być nagłośniona] Obecnie w tym kraju zanotowano 22 przypadków zainfekowania niebezpiecznym wirusem, który często przenoszą komary i kleszcze.

Epicentrum rozprzestrzeniania się choroby są Saloniki. Tam hospitalizowano siedem osób. Niestety, zanotowano także śmiertelny przypadek. Zmarł 76-letni mężczyzna.

Cechą charakterystyczną greckiego ogniska epidemii gorączki Zachodniego Nilu jest to, że dotyka ona ludzi starszych, chociaż dotąd twierdzono, że cierpią na nią raczej ludzie w młodszym wieku. [od admina – na świniaka tez mieli być szczepieni starsi, oraz noworodki, czy nie tak?]

Według lekarzy, pierwsze symptomy gorączki Zachodniego Nilu to dolegliwe bóle głowy, mięśni oraz gwałtowny wzrost temperatury do 40 stopni Celsjusza. Statystyki podają, że tylko 4 proc. przypadków zachorowań na gorączkę Zachodniego Nilu kończyło się śmiercią.

Koniec pandemii świńskiej grypy. [od admina – hurra, no wreszcie, bo wszyscy mieliśmy już dość tej pandemii, i każdy z nas osobiście zna po kilka osób które przeszły świniaka]

Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła koniec pandemii grypy A/H1N1, tzw. świńskiej grypy, która od kwietnia 2009 roku spowodowała ok. 18,5 tys. zgonów.

Jak poinformowała dyrektor organizacji Margaret Chan, nie ma już potrzeby utrzymywania szóstego, najwyższego poziomu alertu. – Obecnie wkraczamy w okres postpandemii – powiedziała w czasie telekonferencji. Dodała, że „wirus A/H1N1 w dużej mierze wygasł”.

W ocenie Chan wirus może jednak w najbliższych latach – mimo końca pandemii – cyrkulować tak jak wirus grypy sezonowej.

Dyrektor WHO poinformowała ponadto, że zgromadzone szczepionki są w dalszym ciągu skuteczne i powinny zostać użyte do ochrony grup szczególnego ryzyka. [od admina – również te które nie były testowane – bierzta i kupujta – na pewno działają!]

Deklaracja WHO została poprzedzona we wtorek konsultacjami światowych ekspertów ds. grypy. [od admina – WHO? WHO? – to samo które ponoć było zamieszane w propagowanie szczepionek na świniaka… A jak tam śledztwo w tej sprawie?]

Organizacja ogłosiła pandemię świńskiej grypy w czerwcu 2009 roku; była to pierwsza pandemia od 1968 roku. Decyzja zapadła po spotkaniu WHO ze specjalistami ONZ. [od admina – to ONZ też jest zamiszane w ta sprawe? nie do wiary…] (za: onet.pl)

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

2. O piractwie. Niedawno ja, jak i inni blogowicze donosili o podwyższeniu cen podręczników (mój art. : aktualności). Dziś ciąg dalszy – i zapewne nie koniec tej sprawy:

Rocznie kserowanych jest blisko 5 mln stron publikacji naukowych i specjalistycznych, czyli blisko 90 proc. wszystkich kserowanych w Polsce materiałów. Na nielegalnym kserowaniu wydawcy tracą miliony, dlatego wspólnie chcą pozywać piratów – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Proceder kserowania kwitnie głównie na uczelniach. Skserowane i zbindowane książki właściciele punktów ksero oferują za 15-30 zł, trzy-cztery razy taniej niż cena oryginału.

Największe domy wydawnicze: Wydawnictwo Naukowe PWN, LexisNexis, C.H. Beck, Scholar, Wolters Kluwer i Universitas założyły – w ramach stowarzyszenia Polska Książka – Grupę Walczącą o Przestrzeganie Prawa na Uczelniach. Wynajęto kancelarię prawną, która będzie pisać stosowne pozwy cywilne, przy których sąd nie będzie mógł orzec niskiej szkodliwości społecznej.

Ostre kary powinny uświadomić właścicielom punktów ksero, że łamią prawo – uważają przedstawiciele wydawców.

Tymczasem nakładane kary uderzą przede wszystkim w użytkowników punktów ksero. Ze względu na słabą dostępność niezbędnych do nauki publikacji, studenci korzystają z usług kserograficznych niezwykle często. Większość pozycji bibliotecznych znajduje się jedynie na wyposażeniu czytelni i to w ilości jednego egzemplarza z każdego tytułu. To stanowczo za mało.

Czasami wykładowca zleca przeczytanie jakiejś książki z dnia na dzień. Jeśli do dyspozycji jest jeden, góra dwa egzemplarze, nie ma innej możliwości, niż wyposażyć się we własną kopię. Na wielu zajęciach konieczne jest też posiadanie tekstu w czasie zajęć. Nie każdego stać na zakup własnej książki, zresztą przy ilości polecanych do przeczytania lektur, kosztowałoby to każdego roku fortunę – mówią studenci.

To oczywiste, że wydawnictwa chcą się upomnieć o swoją należność, jednak straszenie właścicieli punktów ksero procesami sądowymi i wysokimi karami nie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Przydałoby się wyjście, które z jednej strony nie będzie pozbawiało wydawców należnych im zysków, z drugiej nie ograniczy studentom dostępu do literatury, w tym także możliwości robienia kopii.

Oczywista wydaje się też konieczność lepszego wyposażenia bibliotek naukowych, zwłaszcza tych funkcjonujących przy uczelniach. Istotna jest nie tylko aktualizacja zbiorów o najnowsze pozycje wydawnicze, ale również zwiększenie liczby dostępnych egzemplarzy, zwłaszcza tych najbardziej wśród studentów popularnych.

Zwiększenie bibliotecznych zasobów oraz ich dostępności to nie tylko troska o jakość kształcenia studenta (choć ta powinna być tu jednak na pierwszym miejscu), ale także wizja wymiernych korzyści dla inwestującej w źródła wiedzy placówki.

Im bogatsze zbiory biblioteczne i im lepszy do nich dostęp w instytucjach naukowych, tym więcej publikacji i propozycji grantów – informuje serwis „EurekAlert”.

Jak wykazały przeprowadzone przez naukowców z University of Tennessee badania (finansowane przez wydawcę książek naukowych, technicznych i medycznych – firmę Elsevier) – uniwersytety i inne instytucje, które dbają o swoje biblioteki mogą liczyć na więcej lukratywnych propozycji finansowania badań.

Z 8 badanych uniwersytetów w sześciu przypadkach korzyści przewyższały nakłady, wahając się od 15,54 do 0,64:1. Także w przypadku dwóch pozostałych instytucji istniał wyraźny związek między nakładami na biblioteki a napływem grantów.

Dalsze badania mają określić inne pożytki z bibliotek – poprawę poziomu nauczania, osiągnięć badawczych oraz korzyści społeczne. (za: wp.pl)

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

3. Tu news dla inteligentnych. Niestety po angielsku, i wymaga kojarzenia faktów, lub jak kto woli – łączenia punktów: http://www.ifpri.org/publication/delivering-genetically-engineered-crops-poor-farmers.  Wynaleziono, czy raczej skomponowano genetycznie roślinkę, która będzie odporna na nadmierna zawartość aluminium, sodu, fosforu w glebie.

Pytanie dla rozgarniętych:  skoro mamy nadmierna ilość aluminium, azotu, fosforu w glebie, to po co nawozy je zawierające? Po co nam chemtrails (który rozpyla siarczany, bar i aluminium)? Dlaczego by nie ograniczyć emisje tychże do gleby, miast tworzyć mutanty? No tak, cywilizacja ludzka się za rozwiązywanie problemów zwykle zabiera od dupy strony. Ot dlaczego. Pocieszające to, ze nie tylko Polska się od dupy strony za problemy zabiera. Problem dotyczy całego świata. Hurra!.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

4. I ostatnia, chyba najsoczystsza z dzisiejszych wiadomości:

Straszą ludzi końcem świata i kosmitami

Oprócz korespondencji i rachunków do skrzynek pocztowych wałbrzyszan zaczęły trafiać kolorowe ulotki o dziwnej treści. Ich anonimowy autor lub autorzy informują o zbliżającym się końcu świata.

Przestrzegają również przed złymi kosmitami o gruszkowatych głowach i oczach w kształcie migdałów, którzy są wysłannikami piekła i zniewalają ludzi. Aby nie ograniczać się tylko do straszenia odbiorców, autorzy ulotek informują również, w jaki sposób można ochronić się przed tym złem. Ocalenie mają zagwarantować kosmici o anielskich rysach twarzy, w latających spodkach i w towarzystwie… Jezusa Chrystusa. Po więcej informacji autorzy ulotek odsyłają do wielojęzycznej strony internetowej.

Osoby zajmujące się działalnością nowych ruchów religijnych nie mają wątpliwości. To reklama kolejnej sekty, która łączy chrześcijaństwo ze science fiction i stara się zwerbować swoje ofiary. Kilkanaście lat temu w Polanicy-Zdroju działali już członkowie sekty Antrovis. Głosili rychły koniec świata i ocalenie, które tylko członkom sekty przyniosą dobrzy kosmici.

– Wakacje to czas, kiedy sekty nasilają swoją działalność – mówi ks. Łukasz Ziemski ze świdnickiej kurii biskupiej. – Swoje ofiary członkowie sekt próbują wówczas werbować nawet podczas pielgrzymek. Werbowanie ulotkami do sekt to nowość.

W diecezji świdnickiej nie działa żaden ośrodek informacji o sektach i ruchach religijnych. Najbliższy jest prowadzony we Wrocławiu przez dominikanów. Osoby, które zetknęły się z sektą i mają z tego powodu rozterki duchowe, mogą natomiast liczyć na wsparcie egzorcysty, który działa przy kurii świdnickiej.

Od sekt łączących w swojej ideologii religię z kosmitami odcinają się również osoby, zajmujące się w sposób profesjonalny zagadnieniami UFO. – Do sekt, takich jak realianie, kościół scjentologiczny, nie trafiają ludzie przypadkowi – wyjaśnia Janusz Zagórski, badacz fenomenu UFO. – Ich członkami są ludzie z tzw. elit, którzy przechodzą pranie mózgów.

Ufolodzy podkreślają, że działalność sekt dotyka również ich środowiska. Kilku scjentologów pojawiło się np. na zjeździe badaczy UFO w Wylatowie.

Podejrzani głosiciele apokalipsy

Z Ryszardem Nowakiem, przewodniczącym Komitetu Obrony przed Sektami, rozmawia Artur Szałkowski

Często zajmował się Pan sektami, które ostrzegają przed końcem świata i informują, że ocalenie mogą dać ludziom tylko kosmici?

Najbardziej znanym przykładem jest sekta Antrovis. Głosi, że apokalipsę przetrwają tylko jej członkowie, a ocalenie przyniosą ufoludki.

Czy sekty głoszące takie idee są zaliczane do szczególnie niebezpiecznych?

Wszystkie sekty mówiące o bliskim końcu świata są podejrzane. Obiecują swoim potencjalnym członkom ocalenie, ci natomiast mają sprzedawać domy, samochody, a sekta czyha na ich majątki. Działalność takiej sekty może się również skończyć zbiorowym samobójstwem.

Czy prawo naszego kraju skutecznie chroni obywateli przed działaniem sekt?

Przepisy dotyczące założenia w Polsce kościoła wykorzystują np. grupy przestępcze, by korzystać z ulg podatkowych. Państwo nie dostrzega problemu. Dowodem było zlikwidowanie zespołu ds. sekt, który działał przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Problemem zajmują się teraz tylko społecznicy. Przywódcy działających w kraju ruchów religijnych nie powinni mieć oporów, jeśli ktoś zechce je wnikliwie prześwietlić. Tylko tak mogą stać się wiarygodne.

Artur Szałkowski

No cóż, nie od dziś wiadomo, że wojny w Afganistanie, Iraku czy następna w Iranie rozpoczęli ci głupi okrutni Anunacy. Że szczepionki na grypę zafundowali nam anunacy. Że za czipami w dowodach osobistych Polaków jednomyślnie w sejmie również zagłosowali anunacy. Oki hej, jest ratunek – Jezus Chrystus. (tu zaznaczam, ze nie jestem przeciwko – popieram JCh – gdyby cały swiat przyjał jego nauki, zylibysmy w raju – ale wszyscy wiemy że tak nie jest! Że sa tacy, którzy dostaja furii na słowo Jezus Chrystus i po tym ich poznać, że pluja i saczą jad gdy jego imie sie pojawia, chociaz niektórzy – z mojej obserwacji tak wynika – nauczyli sie uzywac jego imienia dla swojej niekoniecznie  dobrej intencji) I owszem, ale najpierw nawróćta na jego nauki tych co od wieków i tysiącleci na niego plują. Wtedy pogadamy… Tymczasem…
Czy tego typu artykuły nie zmierzają czasem do zdyskredytowania tych którzy sprzeciwiają się czipom, szczepieniom, zniewoleniu, wreszcie – samemu Chrystusowi? Bo tak z artykułu wynika – kto tak myśli jak sekta która rozdawała ulotki – sekciarz.
Tak wiec ci co szerza info o Anunakach, szarakach i kosmitach – bez komentarza krytycznego – przyczyniają sie do tego co glosza media. Ogarnijcie sie! Zadnych kosmitow nie ma – zlo na ziemi czyni CZŁOWIEK – niskiej klasy, na nizszym poziomie ewolucji ale jednak CZŁOWIEK. Kosmici, o ile istnieja, niekoniecznie muszą posiadać parszywe, wypaczone ludzkie cechy. Ilez to razy trzeba owieczkom powtarzać, żeby zrozumiały??
————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
Na koniec, ponawiam prosbe o pomoc w tłumaczeniu. kto ma kilka chwil  by poswiecić na pomoc – proszę.
Po informacje zwiazane z polityka,historią,  Krzyzem pod Pałacem, zapraszam na:

Tymczasem zapraszam:

na grype666
do gajowego Maruchy
i do Mizi

Chociaż dziś na jednym z tych blogów, conieco sie zawiodłam cz”.ytajac komentarze w stylu „gwałt w małzenstwie nie ma miejsca, bo zonka musi dać”, chocby z nieba padał gówniany deszcz. Tak, jakby fakt zawarcia małżenistwa w kosciele, uświecal małzonkow, uniemozliwial czynienie grzechow. Ja tam nie wiem, ale natura ludzka ulomna jest, i gwałt moze zdarzyc sie rowniez w tym połączeniu dwojga ludzi wczesniej uswieconym przez KK – co moim zdaniem zwiazku wielkiego nie ma – rzecza ludzka bladzic jest. Dlatego pieprzenie ze w malzenstwie przemoc nie zdarza sie to hipokryzja. Bardzo zla. I nic to nie ma wspolnego z wyznawana wiara, podobnie jk nic wspolnego z chrzescijanstwem czy katolicyzmem nie ma sklonnosc do kieliszka, pranie zony po papie i ciagniecie jej za koltun do wyrka na sile.

Przynaleznosc do kosciola nie wybawia od grzechu! Katolicy (czy tez ci ktorzy sie za nich uwazaja, tez popelniaja grzechy).

I nie nie jestem feministka. Moge prac, gotowac, wychowywac dzieci, zamiatac, siedziec cicho, ale na przemoc nigdy sie nie zgodze. Ani tez nie zamierzam siedzic cicho, podczas gdy chamy i prostacy odsylaja kobiety z ktorych pogladami sie nie zgadzaja do garow czy tez mycia podlogi. (o inwektywach bardziej dosadnych nie wspominając). No jak bys sie jeden z drugim czul, gdyby kobieta powiedziala ci: ‚spadaj kopac rowy czy rąbać drewno’ – absurdalnie brzmi prawda?

Szanujmy sie, jak chrześcijanie. 🙂

PS. nie ejstem feministka, nie ogladam TVN, nie czytam GW. Za to, czytuje Biblie (jak mam czas) i holduje zdrowemu rozsadkowi.

Reklamy

Komentarze 22 to “12.08.2010 – Szczepionki, piractwo, globalny głód i… oszołomstwo.”

 1. grypa666 said

  Margaret Chan z WHO, marionetka eugenistow z IG Farben-bis, odwoluje poziom 6 „pandemii”, ktorej nie bylo, nawet z napompowanymi oszukanczo statystykami. Wraz z jej zwierzchnikami, banksterami i streczycielami scypionek — pod trybunal babe, za ludobojstwo. Wg Konwencji, udzial w spisku ludobojczym, nawet gdyby nie doszedl do skutku, jest zbrodnia ludobojstwa.
  Co sie im odmienilo z waznoscia scypionek? Latem-jesienia ubr. naganiali do igly, bo niby scypionki traca swiezosc, a tu sie okazuje ze sa dobre do nastepnej pandemii.

  Jak juz jestesmy przy temacie, Jane Burgermeister przedefinowala sie na speca takze od 10 IV. Logo na birdflu666,wordpress.com:
  „Covering the Polish plane crash and the New World Order” czyli „Pisze o katastrofie polskiego samolotu i NWO”.
  Moze lepiej, zeby Jane zostala przy tym, na czym sie zna i w czym ma wyniki.
  Probka bzdury o 10 IV:
  „Jadzia Donatowicz has found an audio recording of what appears to be the doomed Polish flight in which the pilot communicates to Smolensk control tower that there are only the four crew on board.”
  http://birdflu666.wordpress.com/2010/05/01/polish-elite-diverted-to-another-smolensk-airport-and-abducted-argues-gerhard-wisnewski/

  To jest pogloska, ze istnieje nagranie rozmowy 4 pilotow rzekomego tu154-101 ze smolenska wieza. Zdementowano to na roznych forach wielokrotnie do 12.5.2010 (data publikacji u Jane), m.in. na grypa666. Jest to nagranie z czarterowego samolotu polskiego z Wroclawia (znak wywolawczy inny niz tu154).

  Moze na przyszlosc Jadzie beda ostrozne z rozpowszechnianiem niesprawdzonych info do nieodpowiedzialnych reporterow? Jane zna sie tyle na samolotach i katastrofach co ja na chinskich malpkach. Oto jaka bzdure powtarza bezkrytycznie:
  „Wisnewski argues that all the wreckage parts are small enough to fit onto a truck…”
  „Wg Wisniewskiego, wszystkie szczatki samolotu w sumie mieszcza sie na jedna ciezarowke…”
  Czyzby Jane nie chcialo sie obejrzec zdjec? Sam ogon zajal duza platforme transportowa.
  Moze ktos kto jeszcze nie nastapil Jane na odcisk poradzi jej, zeby nie zajmowala sie tematami, na ktore nie ma czasu ani ekspertyzy, bo robi wiecej szkody niz pozytku. Tjuz emat 10 IV jest tak sciemniony, ze nie potrzeba wiecej. i to w jez. angielskim na caly swiat!

 2. miziaforum said

  WAŻNE – SYTUACJA SIE …… A CO NA TO NIERZAD

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/08/14/rosyjskie-pieklo-scisle-tajne-zsrrrosja-nic-sie-nie-zmienilo-jesli-chodzi-o-informacje/

 3. apropo apokalipsy..
  http://poleshift.ning.com/video/millions-of-dead-fish

 4. ALFA said

  AUTYZM I SZCZEPIONKI – JAK MOŻE
  POMÓC SUROWA ŻYWNOŚĆ
  (NAPISY PL) (VIDEO)JEST DUŻO DZIECI CHORYCH NA AUTYZM MASZ SWOJE CZY W RODZINIE MOŻE U SĄSIADA PODAJ TĄ WIADOMOŚĆ

 5. ALFA said

  A to niepełna lista zawartości szczepionek które szczepisz swoje dzieci jedno wyjście nie szczepić :
  – thimerosal (pochodna rtęci),
  – glikol etylenowy (środek przeciwko zamarzaniu),
  – fenol (barwnik dezynfekujący),
  – chlorek benzenu (środek dezynfekujący),
  – formaldehyd (środek konserwujący i dezynfekujący),
  – aluminium

 6. Zee said

  -niestety słuchałem wczoraj audycji propagandowej na temat przymusowych szczepień [ około 17.00 w „trójce”] znowu zaczyna się nagonka

  @ xero -można spróbować częściowo wybrnąć dzięki komputerom skanowaniu i ewentualnie drukowaniu tekstów na własnych komputerach/drukarkach
  A do czego może doprowaadzić tak zwana własność intelektualna w skrajnej formie?
  http://i1713.blogspot.com/2010/08/na-pomoc-cyfronii.html

 7. ALFA said

  MOŻE ZACZNIEMY OD SIEBIE KUPOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ
  DZIECIOM DO SZKOŁY DAWAĆ ZROBIONE KANAPKI,KAŻDY POSIŁEK SPORZĄDZAĆ W DOMU.UŚWIADAMIAĆ DZIECI CO MAJĄ KUPOWAĆ A CZEGO NIE.W TEN SPOSÓB ZAPOBIEGNIEMY CHOROBOM.

  Czy wiesz, co jesz?
  Wzmacniacze smaku, konserwanty a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn i rtęć – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka.

  Wzmacniacze smaku, konserwanty a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn i rtęć – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka.
  Każdego roku w Europie na choroby wywołane fatalnym wpływem środowiska umiera około 100 tys. dzieci.

  I co najważniejsze – naukowcy nie zajmują się już szukaniem związku między takimi chorobami jak np. rak, białaczka czy cukrzyca, a skażeniem wody, żywności czy powietrza. Związek taki został już udowodniony tysiącem badań!

  Dziś zastanawiają się nad tym, co należy zrobić, by powstrzymać rozprzestrzenianie się tych chorób. I coraz częściej w swych rozważaniach powracają do problemu produkcji żywności.
  Poprawiacze smaku

  Czy uwierzycie, że wzmacniacze smaku, konserwanty, przeciwutleniacze, a ponadto pestycydy, ołów, kadm, azotyn, rtęć, nitryt – to składniki przeciętnego obiadu współczesnego dziecka, który to obiad składa się z „niewinnych” na pozór produktów, takich jak np.: fasolka, kiełbaski, chleb, ser, woda, makaron? Po prostu nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób i przy użyciu jakich chemikaliów produkuje się dziś żywność. Przeciętny sadownik, uprawiający na Zachodzie Europy np. jabłka, zanim zbierze plon, stosuje na ogół 32 preparaty chemiczne. I wszystko to, czyli pestycydy, nawozy, środki do tępienia pasożytów i chwastów oraz wiele innych, zazwyczaj niebezpiecznych substancji, przedostaje się do owocu! Nic więc dziwnego, że dane dotyczące zdrowia naszych dzieci są zatrważające. Nie tylko wzrasta ich zachorowalność na raka, białaczkę, cukrzycę, astmę alergiczną, ale też przychodzą na świat w o wiele gorszej kondycji zdrowotnej niż ich rodzice, nie mówiąc już o dziadkach. Jak twierdzą naukowcy, dzieci, które rodzą się dziś, to pierwsza generacja pokolenia słabego i uwrażliwionego, nie tyle emocjonalnie, co fizycznie.
  „Wartości odżywcze”

  Politycy na ogół ignorują problem, a rolnicy, produkujący niezdrową żywność, uprawiają na boku, dla siebie i swojej rodziny, produkty wg. starych, naturalnych metod. Wyciszeniem problemu najbardziej zainteresowane są firmy i konsorcja przemysłu spożywczego, które zarabiają ogromne pieniądze, a tym samym dysponują silnym lobby. Kuszą nas „wartościami odżywczymi”, „naturalnymi składnikami”, produktami „zdrowymi i smacznymi”, a na dodatek obwarowanymi licznymi pieczęciami jakości. Kupujemy więc dla swych maluchów zupki, warzywka, soczki w słoiczkach i buteleczkach, jako wysokowartościowe produkty i do głowy nam nie przychodzi, że w większości przypadków składają się one z wody, soli, cukru, sztucznych przypraw, wzmacniaczy smakowych i aromatów. Słynna była niedawna afera w RFN dotycząca sera, a którym zamiast mleka były wyłącznie tłuszcze roślinne. Znakomitym przykładem są też wyroby szynkopodobne, w których kawałeczki mięsa wymieszane są z żelem skrobiowym, wodą i tkanką łączną, a następnie gotowane tak długo, aż powstanie masa, dająca się kroić.
  Aromaty, konserwanty, stabilizatory …

  Przemysł spożywczy każdego roku promuje około 30 tys. nowych produktów, w tym dań gotowych. Dźwignią tego przemysłu jest branża sztucznych aromatów, osiągająca rocznie w samym tylko RFN obroty rzędu 10. miliardów euro. Każdego roku w Unii Europejskiej dodaje się do żywności około 170 tys. ton aromatów, wytwarzanych z wiórów drewnianych, kultur pleśniowych i innych odpadów, które kompensują to, co traci się w przemysłowej obróbce. Około 2,7 tys. aromatów, dopuszczonych do stosowania w UE oraz 316 dodatków konserwujących i stabilizujących, a dodatkowo wywołujących alergie, oznaczonych jest literą E. I tak np. E 330, symbolizujący kwas cytrynowy, używany jest zarówno do ciast, jak też płynów czyszczących do toalet. Występuje też w ubóstwianych przez dzieci żelkach, lemoniadzie, napojach owocowych i lodach, a przecież wiadomo, że wchodzi w niekorzystny kontakt z zębami i wzmaga w jelitach wchłanianie metali ciężkich, zwłaszcza ołowiu i kadmu. Wzmacniacz smaku to w chwili obecnej najważniejszy manipulator współczesnego przemysłu spożywczego. Stwierdzono, że np. glutaminian, biały proszek podejrzewany o wywoływanie ataków padaczki, sprawia, że taką np. paczkę chipsów pożeramy na poczekaniu i jeszcze nam mało. W związku z przedawkowywaniem aromatów i to nawet 500-krotnym, co zdarza się np. w jogurtach pitnych, nerwy smakowe, zwłaszcza u dzieci, zostają przytępione, a naturalna żywność wywołuje wręcz odrazę. Okazuje się bowiem, że młodzież, aby w ogóle poczuć smak, potrzebuje dzisiaj 20-krotnie intensywniejszych bodźców, niż jeszcze dziesięć lat temu.
  Zanim przeklną nas dzieci

  Jak więc chronić siebie a zwłaszcza swoje dzieci? Jedną z recept podaje nam francuski film pt. „Zanim przeklną nas dzieci”, który już wkrótce wejdzie na ekrany naszych kin. Ma on wydźwięk edukacyjny i na przykładzie francuskiej miejscowości, Barjac, podpowiada pewną drogę postępowania. Burmistrz tego miasteczka, w którym zastraszająco rósł procent zachorowalności dzieci na raka, namówił okolicznych rolników do upraw ekologicznych i zapewnił ich zbyt. Wykupywane przez gminę trafiały do stołówek okolicznych szkół i przedszkoli, jako produkty przeznaczane na obiady dla dzieci. Produkty zdrowe, bo ekologiczne, a na dodatek świeże i nie faszerowane utrwalaczami, bo transportowane z najbliższej okolicy. Warto zobaczyć i zastanowić się.

  http://www.mamazone.pl/artykul…..-jesz.aspx

  • ałtsajder said

   „MOŻE ZACZNIEMY OD SIEBIE KUPOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ
   DZIECIOM DO SZKOŁY DAWAĆ ZROBIONE KANAPKI,KAŻDY POSIŁEK SPORZĄDZAĆ W DOMU.UŚWIADAMIAĆ DZIECI CO MAJĄ KUPOWAĆ A CZEGO NIE.W TEN SPOSÓB ZAPOBIEGNIEMY CHOROBOM.”

   Dobry pomysł. Juz od dawna o tym myslę i chyba nawet wiem jak to realizować. Trudno tylko
   znaleźć wystarczająco duzo osób z otwartymi głowami. Nie ma co liczyć na świadomość i uczciwość producentów( to nawet nie ich wina), ale można pomyśleć o świadomości konsumentów.

   • ALFA said

    WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI
    Rodzice: Dość obowiązkowych szczepień. To zabija nasze dzieci
    Dlaczego Polacy muszą szczepić się częściej niż inni Europejczycy?

    Dziesiątki tysięcy rodziców i lekarzy w Polsce chce zmiany systemu szczepień ochronnych. I to natychmiast. Ich zdaniem są niezwykle groźne dla milusińskich.

    16 szczepionek, które dziecko dostaje w ciągu półtora roku, prowadzi do rozregulowania systemu
    odpornościowego – przekonuje w „Rzeczpospolitej” dr Jerzy Jaśkowski, lekarz.

    Szczepienia w Polsce
    są obowiązkowe. Rodzice, którzy ich nie wykonają są karani na podstawie kodeksu wykroczeń. Wymyślają więc coraz nowe sposoby, by tego uniknąć.

    Główny Inspektorat Sanitarny odnotowuje przypadki wyłudzania od lekarzy zaświadczeń, które mają posłużyć jako podstawa zwolnienia z obowiązku szczepień – czytamy w gazecie.

    Ponadto lekarze i rodzice chcą wykreślenia niektórych obowiązkowych szczepień, albo zmiany ich statusu na „zalecane” – jak to jest w licznych państwach UE. Jak państwo się nie zgodzi – zaleje je fala pozwów sądowych.
    W OGÓLE NIE SZCZEPIĆ TO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!
    http://www.sfora.pl/Rodzice-Dosc-obowiazkowych-szczepien-To-zabija-nasze-dzieci-a23432

    • antykk said

     Warto pod artykułem poczytac komentarze, w wiekszości są info „przebudzonych”!!!

    • antykk said

     Na onecie wczoraj była sonda n/t obowiązku szczepien. 65%-szczepic obowiązkowo,reszta nie i nie wiem. Hasbara na onecie porażająca!!!

   • ALFA said

    Zaproś do siebie parę matek pod byle jakim protestem i po woli je uświadamiać.Kup parę ciasteczek ,a dzieci przygotuj naucz parę zdań np: wpadają gdy ty siedzisz z paniami i krzyczą mamo dlaczego te panie trujesz tymi ciasteczkami ,a nie poczęstowałaś tym co upiekłaś.Może zadziała.Będą się zastanawiać i pytać co te dzieci mówią.

 8. zenobiusz said

  Nowe okoliczności
  związane z Błogosławionym (6.06.2010) Jerzym Popiełuszką
  zwłaszcza z jego hasłem, które jak mniemam, było nadstawianiem drugiego policzka:

  „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”

  Nasz oddolny Ruch Społeczny to powyższe hasło rozumie tak:

  ZŁO (knotstytucja z 6 kwietnia 1997 r.) DOBREM (Konstytucja R.N.P.)
  ZWYCIĘŻAJ!!!

  Cenna inicjatywa,jest chyba na Onecie blokowana.Wpisy i komentarz nie wchodzą.Pozdrawiam autorów bloga.Proszę blogowiczów by wsparli tą inicjatywę,i roznieśli ją po blogach.Ostatnie wpisy na blogu jej autorów są dość dawne. Po prostu ,dla tego,że jakiś chochlik, uniemożliwia dodawanie komentarzy i wpisów do księgi gości.To metoda na zniechęcenie.Rodzaj cenzury bez cenzury.Nie pozwólmy na to.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/23/swiat-bez-lichwy-i-podatkow/

 9. ALFA said

  SUROWA DIETA LECZY

 10. ALFA said

  Surowe przepisy – Nison w kuchni cz. 1z3

 11. ALFA said

  Dlaczego rząd określający się liberalnym podnosi podatki? Dlaczego biernie patrzymy, zamiast zmieniać obecną sytuację? Radio Kontestacja i stowarzyszenie KoLiber organizują protest przeciwko podwyżkom podatku VAT na 23%.

  W czwartek (26 sierpnia) o godzinie 18:00 spotykamy się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Przyjdź!

  http://www.kontestacja.com/

 12. Tomasz/UK said

  Przypadek? Kurcze lubie jajeczniczke na boczusiu, ale po gotowaniu czy sparzeniu w goracej wodzie mozna chyba jesc . mam nadzieje. Jak milo jest wejsc na forum , bez klotni ,obrzucania siebie…..-tu pomijam brzydkie slowka,ktore gdzies same sie cisna na mysl. Nie bede wymieniac nazw blogow-wszyscy wiedza . Pozdrawiam Pania Zagrypiona. Tak trzymac

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2414,Epidemia-w-USA-Wycofano-pol-miliarda-jajek

  • zagrypiona said

   Dziękuję, staram sie jak mogę. Ja to sie w ogóle dziwie tym kłótniom o pierdoły (już od czasu kłótni na grypie). Przecież chodzi o to by się edukować, ratować, a nie spierać o to kto ma wiekszą rację. Zreszta jak ktoś tam wierzy sobie np. w anunaków to ja nie ide na jego bloga go nawracać. Niech sobie pisze co chce. 🙂 Ale te przewalnaki miedzyblogowe to juz……………… Czemu/komu to ma służyć? Bo napewno nie naszej wspólnej sprawie – czyli edukacji spiącego ludu.

   Co do jajek… Ja od dluzszego juz czasu poddaje je solidnej obróbce termicznej. Staram sie unikac ryzykownych produktów jajecznych.

 13. antykk said

  Szczepionka na świniaka powoduje Narkolepsję? http://www.fronda.pl/news/czytaj/szczepionka_na_swinska_grype_wywoluje_narkolepsje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: