Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

12.09.2010 – Jak PSL i PO chce zmusić społeczeństwo do rozmnażania

Posted by zagrypiona w dniu 12 września 2010


No cóż, wygląda na to, że politycy PO i PSL czytują nasze blogi. Co jakiś czas pojawiają się  tu i ówdzie alarmujące głosy o tym, że mamy niski przyrost naturalny, i że będzie mieć to katastrofalne skutki. Z poniższego jednak artykułu na który dziś przypadkiem się natknęłam, wynika że wspomniani politycy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem i nie doczytali o faktycznych powodach niskiego przyrostu demograficznego Polaków. Kompletnie nie rozumieją problemu i myślą, że polska rzeczywistość wygląda dokładnie tak jak kreuje się ją na łamach GW albo w serialach na TVN-ie. A mianowicie, że młodzi ludzie, nic tylko kasa, fura i komóra, wakacje na Hawajach, apartamenty, kariera, samochody i aj waj kto wie co jeszcze – stąd taki mały przyrost. Ale czemu się dziwić? I czego się spodziewać po członkach partii, która głosi wszem i wobec, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, zielona wyspa na mapie recesji, kraj który ‚suchą nogą’ przeszedł przez światowy kryzys?

No ale, Drodzy moi Czytelnicy, zapraszam do przeczytania artykułu opisującego wspaniale pomysły PO i PSL na wzmożenie chęci Polaków do prokreacji (tych bezdzietnych). Mój komentarz pisany jest też z punktu widzenia osoby bezdzietnej (chociaż sporo jeszcze przed 40-stką) – ale nie z wyboru. Z góry tez zaznaczam, że nie rozbijam się po wczasach, Hawajach, nie mam samochodu, apartamentu, ba nawet roboty nie mam. Moja egzystencja materialna zależy od osób trzecich, jak więc mam choćby myśleć o rozmnażaniu się?  A jeszcze niech mi ktoś dowali z tego tytułu podatek, to ręka, noga, mózg na ścianie… Jak to mawiają starsi ludzie…

Nie masz dzieci? On chce Cię za to ukarać! Jak?

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12654883,wiadomosc.html?ticaid=1adf2

W Polsce rodzi się za mało dzieci, bo dorośli wolą wygodne życie w samotności. A przez to nie ma kto potem płacić składek i podatków na utrzymanie emerytów i leczenie chorych. [od admina – to może naprawić system który jest chory, skoro działa w ten sposób? No, ale to by wymagało zbyt wiele myślenia, więc lepiej sru, dowalić kolejny podatek; poza tym, skądinąd wiem, że z podatków utrzymuje się również polityków i biurokrację, więc proszę nie zasłaniać się staruszkami i emerytami] Jak zapobiec demograficznej katastrofie? Posłowie PSL i PO i wpadli na pomysł. Tyle że pomysł kompletnie absurdalny. Chcą wprowadzić podatek od braku dzieci i karać nim wszystkich Polaków powyżej 40. roku życia, którzy nie dorobili się jeszcze potomstwa. [od admina – no ale dlaczego tylko tych po 40? A może tylko kobiety, bo przecież wiadomo że facet ‚może’ dłużej niż kobieta. Opodatkować rozpustne babska, które bezrobotne, bez szansy na mieszkanie nie chcą produkować nowych niewolników, o przepraszam, obywateli aby miał kto składki potem płacić na biednych emerytów  i podatki na  hordę tych tam z wiejskiej, czy jaka to tam ulica jest w tej Warszawie]

– Jesteśmy za podatkiem od bezdzietności. Nie może być tak, że ludzie, którzy wychowują dzieci dla społeczeństwa, ponoszą tego wielkie koszta. [od admina – to może te koszta obniżyć jakoś?] A poza wydatkami, wyrzeczeniami, są w jeszcze gorszej sytuacji do emerytury, bo mają okresy nieskładkowe – tłumaczy poseł PSL Mieczysław Kasprzak (57 l.). [od admina – a dlaczego są nieskładkowe? kto to tak ustalił? Ja tam się nie orientuje w obecnej sytuacji, ale może rząd mógłby sprawić by okres kiedy rodzice, matki na urlopach macierzyńskich/wychowawczych – miały wliczone te lata jako składkowe? No ale tak, ktoś musiałby sobie od gęby jedną czy drugą premie odjąć, więc lepiej walnąć podatkiem w osoby postronne] I atakuje bezdzietnych: – Nie może być tak, że że w społeczeństwie nagradza się bimbających i myślących tylko o swej wygodzie, apartamentach, samochodach i wczasach! [od admina – to zacznijmy ot tych z ul.Wiejskiej w Warszawie]

Czy jego koledzy z koalicyjnej Platformy mają równie radykalne podejście do problemu starzejącego się społeczeństwa? – Musimy zdać sobie sprawę z tego, że nasze społeczeństwo się starzeje, przyrost naturalny mamy jeden z najniższych w Europie, za chwilę będzie dramat – wyjaśnia posłanka Magdalena Kochan (60 l.) z PO, członek sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. [od admina – z tym się zgadzam w 100%]

Platforma Obywatelska zastanawia się nad kilkoma rozwiązaniami, skąd wziąć pieniądze na emerytury i opiekę nad starszymi niepracującymi osobami. I rzeczywiście, jednym z nich ma być właśnie wprowadzenie podatku od bezdzietności. Chodzi o to, by osoby nie wychowujące dzieci płaciły specjalny podatek. Ta danina trafiałby do wspólnej puli, z której utrzymywane byłyby osoby w podeszłym wieku, wymagające stałej opieki. Kto miałby płacić taki podatek?

– I tak zwani single, i małżeństwa – nie ma wątpliwości poseł Kasprzak. – Bo przecież to dzieci innych będą im zapewniały emerytury. Co do wieku, od jakiego należałoby płacić ten podatek, trzeba się skonsultować ze specjalistami, bo teraz wiek dzietności się wydłużył. Myślę, że powyżej 40-stki.

Parlamentarzyści zastrzegają, że to na razie tylko pomysł i z pewnością nowy podatek nie obejmie osób, które nie mogą mieć dzieci z przyczyn zdrowotnych, albo wychowują nie rodzone, ale adoptowane pociechy.

Co na te dziwaczne pomysły Ministerstwo Finansów, które trzyma pieczę nad państwową kasą? Sprawy nie komentuje, bo czeka na konkretne projekty. – Dopiero, kiedy mamy gotowe projekty, pracujemy nad nimi, a te jeszcze nie wpłynęły – mówi nam rzecznik resortu Magdalena Kobos. Ale przyznaje, że jest problem starzenia się społeczeństwa. I zapowiada: – Różne rozwiązania będą konieczne. [od admina – aż sie boje co to może oznaczać te ‚różne’ rozwiązania].

Ja już widzę do czego to wszystko zmierza. Jak pomysł z podatkiem przejdzie, to pewnie niedługo ktoś wpadnie na pomysł utworzenia urzędu do spraw płodności pogłowia. Oczami wyobraźni widzę kliniki/urzędy do których samice będą spędzane celem sprawdzenia czy się aby nie wymigują od obowiązku – wszak trza produkować niewolniczkow do płacenia wszelakich składek, podatków, no! A która nakryta zostanie na bezpłodnym wystepczym procederze, będzie OBOWIĄZKOWO i publicznie inseminowana jako wróg narodu nr 1. Pewnie znaleźliby się jacyś fanatycy, którzy przyklasnęliby temu pomysłowi (bo przecież wiadomo, ze te kobity dzisiaj to feministki, tylko ćpają pigułki anty i się aborcjonuja, wiec ktoś musi je za kłaki i… niech rodzą!)

To nic ze w kraju bida hula, ze nie ma polityki prorodzinnej, a wręcz antyrodzinna panuje, ze przedszkoli nie ma dość i dzieciaka trza w kolejkę zapisywać nim się jeszcze urodzi, ze kobieta na macierzyńskim (i generalnie kobieta) to w tym kraju problem, no chyba ze posłusznie przy garkach stoi i czyni swe powinności (lub chodzi na manify z transparentem ze m’ma cipkę’, dla tych co bardziej postepowi), że becikowe, okresy ochronne dla tych co rodzą to tylko zaleczanie problemu, udawanie ze się coś robi, ale już z realizacja gorzej i wymiernymi tego skutkami dla obywateli i kraju. Ja już litościwie przemilczę, o kosztach rodzicielstwa związanych choćby z posłaniem dziecka do szkoły, które chyba sa najwyzsze w UE (w stosunku do zarabianych pieniedzy). Aby posłac dziecko do szkoły, opłacic podreczniki, ksiazki zeszyty to TRZEBA MIEC PRACĘ. No ale przeciez nie chodzi o to by dzieci byly wykształcone. One mają sie tylko urodzić i PŁACIĆ składki i podatki. Ale czy znajdą pracę? Sądząc po tym jak Polska stacza się w dół, to nim te dzieciaki dorosną, bedzie juz po wszystkim. Problem bezrobocia napewno  nie ulegnie poprawie.

Ten statek po prostu tonie, i żadne nerwowe, głupkowate ruchy jak te opisane w artykule NIE POMOGĄ. Tym bardziej, jeśli ich pomysłodawcy nie będą chcieli zauważyć prawdziwych przyczyn stanu rzeczy, który chcą naprawić.

Reklamy

Komentarzy 15 to “12.09.2010 – Jak PSL i PO chce zmusić społeczeństwo do rozmnażania”

 1. poliszynel said

  To wszystko to zwykła żydowska propaganda. Po cichutku nas depopulują. Tzw. medycyna, szczepionki, chemtreils, GMO – wszystko to prowadzi coraz częściej do wywołania zamierzonej bezpłodności wśród „bydła roboczego”. A jak komuś uszkodzą geny i stanie się bezpłodny to jeszcze kary będzie płacił. Niezły pomysł! Albo będzie nabijał kasę żydowskiej medycynie płacąc za sztuczne zapłodnienia?
  Pomijam psychologiczne, materialne i socjalne przyczyny spadku urodzeń. Bandyci o tym milczą. A to ich własna polityka do tego prowadzi. Aborcję propagują a z brakiem dzieci walczą. Oszuści. No i kto zmusił ekonomicznie miliony do emigracji na „zielone wyspy”???
  Zagrypiona ma świętą rację – to odwracanie uwagi od faktycznych bolączek i zagrożeń dla Polski. A największym zagrożeniem jest ta rządząca nami szajka POPIS/SLD/PSL – w komplecie agentura obcych antypolskich interesów.

  • zagrypiona said

   Mnie krew zalewa jak widze/slysze takie wypowiedzi jak tego posla z artykulu. Jak to jest mozliwe ze jednostkami inteligentnymi, rzadza tacy ludzie? Jak gleboko na dnie jestesmy, skoro wszyscy sie na to zgadzaja (procz garstki na blogach). Porzadek swiata stoi na glowie. Pseudointeligencja u wladz, a przyzwoici, myslacy ludzie na zmywakach.

   Z drugiej strony, on kogos reprezentuje. Ktos go wybral. Strach pomyslec, jaki poziom umyslowy reprezentuja wyborcy takiego…

   Ostatnio slyszalam w jakims medium, ze PSL nie ma szans na przekroczenie progu wyborczego. Moze PO ich uzyje do odwalenia czarnej roboty, czyli wprowadzenia ludzi w ten podatek (+rozne inne rozwiazania o jakich enigmatycznie powiedziala jego kolezanka z PO). Cokolwiek sie stanie jest to kpina z ludzi.

   PS. Dziekuje za uklony i pozdrowienia spod poprzedniego wpisu. Pozdrawiam rownież. 🙂

  • mirek said

   zgadza się niejaki obywatel angielski Rostowski,
   ma pomysł ulgi rodzinnej dopiero na 3 dziecko…

 2. ALFA said

  A co powiecie na to jak będzie u nas w POLSCE
  to jest nie do pomyślenia jak wprowadzą w szkołach obowiązkowy program indoktrynacji homoseksualnej dla 5-latków.
  http://www.bibula.com/?p=7494
  http://www.bibula.com/?p=9880
  http://www.bibula.com/?p=18425

 3. Zapsa said

  jak miło znów Cię czytać po dłuższej przymusowej przerwie…

  co do artu to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać…apartamenty, wczasy….Ja jako bezdzietna młoda mężatka wynajmowałam w Polsce „apartament” wielkości 30 metrów…Wczasy miałam takie że ho ho, palcem po mapie…Opływałam w bogactwo i dlatego uciekłam z kraju – bo moja mamona po prostu już mnie przytłaczała.wolałam się jej wyrzec dla pracy na zmywaku i tym podobne, tak dla samorozwoju,niczym mnich który został nim porzuciwszy życie w dostatku dla oświecenia.Taka jestem bezczelna.

  Moi znajomi równolaci właśnie „urodzili” dziecko.Łaziłam za jakims upominkiem drobnym dla nich – beciki dla niemowlaka są w cenie od 10 zł wzwyż – z tym że za te 10 zł kupisz w markecie taki syf, że szkoda gadać.Porządny becik z normalnego materiału(nie brezentu) kosztuje od 20zł wzwyż, takie rozpinane to już luksus.Kup teraz dziecku takich 10-15…Teraz biorę do ręki „dżinsy” dla półroczka…30zł to cena minimalna, i to w markecie na hali.Myślę sobie „kur..wa, przecież moje portki na przecenie kupiłam za 35, a tu jakby materiału z 20 razy mniej”.Kup dziecku kilka par takich spodni.Koszuleczka na półroczka – 20zł – kup kilka.Jak spojrzałam na smoczki,buteleczki,gryzaczki i inne pierdoły, to prawie zemdlałam,bo cena plastiku w Polsce winduje niemalże do ceny kruszcu typu złoto.

  Znajomi,jak niejedni wczesniej, kupują dziecku rzeczy w lumpeksie.a ja pytam czy to jest do kurrr… nędzy normalne,żeby 80% ciuchów dla niemowlaka pochodzilo ze szmateksu????

  Ja też nie mam dziecka nie z wyboru.Bo jak rozmnozyłabym sie w takich warunkach to pozostałoby mi wegetowanie wraz z moim dzieckiem,wybory pomiędzy skarpetkami dla siebie a jogurtem dla niego,pomiedzy przedszkolem za 780, a 800 zł.

  szczerze mówiąc macierzyństwo coraz bardziej mi ulatuje, bo jakoś nie widze przyszłości…

  • Zapsa said

   a i a propos nerwowych ruchów…To oni dokładnie wiedzą jak jest w Polsce.Ta kara to kolejny sposób na wymuszenie mamony od owiec.Opisują jakieś w ogóle skrajne przypadki, które stanowia 1% -jakby to była masa…Grają przygłupów,żeby wprowadzac swoje zmiany.

  • zagrypiona said

   o dzięki, 🙂

   No wiadomo, że w Polsce z przesytu może zemdlić, dlatego kto może to wyjeżdża. Ostatnio przebąkują coś o podwyżce najniższej krajowej płacy – netto wyciągnie może 900zł na miecha. W głowie może się przewrócić. Na szczeście pracodawcy sie burza i może to nie przejdzie. Po opłacie przedszkola 100 zeta zostałoby na szaleństwa. 😛 No kurcze. Chyba się jednak wyprokreuję, taka okazja.

   PS. Powodzenia tam w nowym miejscu.

 4. ALFA said

  Za niepłodność młodych małżeństw trzeba będzie skarżyć rząd,że pozwala na dodawanie do żywności substancji szkodliwych ,które powodują bezpłodność a póżniej skarżyć zakłady produkujące żywność.Odechce im się podatków od bezdzietnych.

  • zagrypiona said

   sluszna uwaga. gdyby tak spoleczenstwo wystawilo rzadowi rachunek za wszystkie swoje straty, to nie ma takiej opcji zeby zdolali zadoscuczynic.

   a swoja droga… ciekawe ilu z bezplodnych domysla sie skad ich problem… albo ilu z chorych na raka zdaje sobie sprawe ze rak to wynik procz uwarunkowan genetycznych, kwestia skazenia srodowiska. z obserwacji ludzi z mego otoczenia, niewielu.

   • ALFA said

    Ludzie z niczego nie zdają sobie sprawy z nikim się nie porozmawia na ten temat i to jest przykre.Tylko pieniądz się liczy i nic więcej.Ale sobie jeszcze nie uświadomili,że pieniądze szczęścia nie dają.Może po pewnym czasie uświadomią,że najważniejsza jest rodzina i zdrowie, ale na to będzie za póżno.Ale też trzeba uświadomić,że szczepienia też mogą być przyczyną niepłodności.
    I ten problem trzeba często poruszać.

 5. alexirin said

  już wiadomo komu zależało na pochowaniu kaczynskiego wszystko się wyjaśnia
  http://alexirin.wordpress.com/2010/09/14/niemiecko-rosyjski-plan-polaczenia-ue-i-rosji-w-jeden-twor/

 6. ALFA said

  Jedzenie w MCDONALDS jest bardzo nie zdrowe tyle chemii ,że nie pleśnieje.Tyle młodych chodzi do Mcdonalds na tak zwane wielkie żarcie nie zdając sobie sprawy zatruwając sobie organizm.Ta chemia może prowadzić do bezpłodności.

  Badania wykazują, że MacDonald stosuje ogromne ilości najróżniejszych konserwantów do swoich wyrobów. W Coca-Coli, Fancie, napojach, potrawach, deserach jest kilkadziesiąt najróżniejszych konserwantów, stabilizatorów, uszlachetniaczy, szczególnie niebezpieczny to E123, zakazany w USA, ale stosowany poza tym krajem, E110, E124, E210, E330, E450, E465, które są rakotwórcze, E338, E339 i E407, niebezpieczne dla ciężarnych oraz wiele innych, powodujących zwłaszcza dolegliwości układu pokarmowego… TAK RÓBCIE WIELKIE ŻARCIE W DOMU PRZYNAJMNIEJ WIECIE CO JECIE!!!

 7. ALFA said

  Idzie pomiar, wyłączcie stację
  Afera pomiarowa, 22 miliony
  oszukanych. Poprawne pomiary promieniowania z masztów
  telefonii komórkowej.
  Co by było gdyby się okazało, że wszystkie pomiary kontrolne promieniowania
  elektromagnetycznego [PEM] w Polsce robione są miernikami, które do takich
  pomiarów kontrolowania przekroczeń polskiej normy wokół stacji komórkowej się nie nadają?
  Najbardziej mi szkoda mieszkańców Słupska, gdzie pomiary wieży z 63 antenami
  nadawczymi wykazały tyle samo promieniowania co jedna taka sama antena w
  Polanicy oraz co wykazały pomiary we Wrocławiu i w Poznaniu i w Krakowie – i
  pomiary własnym miernikiem PK-1 z sondą WC-00 mianowicie NIC – NM poziom
  promieniowania elektromagnetycznego NIEMIERZALNY.
  Konsekwencją TAKICH pomiarów są dalsze instalacje masztów telefonii
  komórkowej, choroby mieszkańców, spadek wydajności pracy, straty finansowe,
  nieszczęścia, poronienia, guzy mózgu, częsta śmierć.
  http://iddd.de/umtsno/Pomiary/idziePomiarS.pdf

 8. ALFA said

  STERYLIZACJA PRZEZ JEDZENIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: