Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

13.09.2010 – Blogowy magielek

Posted by zagrypiona w dniu 13 września 2010


Miałam takie postanowienie, że nie będę pisać o tym co się dzieje na ‚innych’ blogach, bo szkoda czasu i generalnie niczemu dobremu nie służy roztrząsanie sporów między blogowiczami/czytelnikami, ale dziś nie mogę się powstrzymać. Tak, chodzi tym razem o szerokie spektrum kwestii, począwszy od wykluczonych.info, poprzez skasowaną judeopolonie.wordpress.com, a skończywszy na bluzgach w komentarzach na miziaforum.wordpress.com.

Nim zacznę. Kto zainteresowany kopią tekstów z judeopolonii.wordpress.com – proszę się zgłaszać w komentarzach tu:
http://7777777blog.wordpress.com/2010/09/12/oto-cytaty-wpisow-ktore-sa-prawda-i-dlatego-sa-usuwane-z-internetu/

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Wykluczeni. Już o tym portalu informowałam. Tych którzy jeszcze nie wiedzą o powstaniu zbiorczego portalu blogów patriotyczno/informacyjnych zapraszam TU. Pomysł na wykluczonych pojawił się już dość dawno. Po tym, jak  na przełomie maja i czerwca, miarka się przebrała (miarka przebrała się, chamstwo na forach zaczęło przybierać monstrualne rozmiary) wynikiem czego – i paru innych powodów – blog grypa666 zamknął komentarze. Tak sobie myślę, że w sumie i słusznie. Powstało potem kilka nowych blogów tzw. ‚sierocińców’ po grypie. NIEKTÓRZY uważają określanie ich mianem ‚sierocińce’ za obraźliwe. Cóż szukającemu dziury w całym możliwe, że może się to tak jawić, każdy sposób w końcu jest dobry dla desperatów chcących zasiać niezgodę między grypa666 a ‚sierocińcami’. Mnie to jednak nie obraża. Obraża mnie chamstwo, fanatyzm, zacietrzewienie i ciągłe mącenie. Stworzyłam ten blog bo czułam pustkę po maglowni z grypy, wielokrotnie przyzwoici Drodzy Czytelnicy podawali tam ciekawe informacje i tego mi właśnie brakowało. Mi pasuje nazwa ‚sierociniec’.  Trza mieć troszkę dystansu do siebie. Ja myślę, że taki dystans mam i zdrowe podejście do oceny tego co mnie faktycznie obraza bądź nie.
Wracając do tematu, to właśnie wtedy powstał pomysł konsolidacji blogów. A zaczęło się to mejlowo, niejaki MarcinZ i ktoś jeszcze (proszę wybaczyć, że nie pamiętam z imienia, a nie chcę czegoś pokręcić) zaoferowali pomoc w prowadzeniu mego bloga. A że to nie wypaliło, to zaraz pojawił się pomysł konkretnej konsolidacji na oddzielnej stronie internetowej (jako wzór miała służyć strona WYBORY 2010, patrz: zbiór linków po prawej). No ale, wiadomo jak to w życiu najpierw jest pomysł, potem dyskusja, no i stajemy w obliczu braku czasu. Dlatego wykluczeni pojawili się dopiero jakiś tydzień czy dwa temu.

No ale w czym problem? Niejaki Z., po tym jak nie został umieszczony na wykluczonych (moim zdaniem admini tamtejsi słusznie postąpili, z wielu różnych powodów), stwierdził, że wykluczeni powstali po tym, jak on rzucił hasło ‚stwórzmy 1000 patriotycznych blogów‚. Ach ci podli wykluczeńcy, tak mu okrutnie podebrali pomysł. 😉 A poważnie mówiąc, nie wiem co jedno ma z drugim: wykluczeni nie tworzą żadnych nowych blogów. Wykluczeni to portal na którym są wszystkie ważne linki ‚pod ręką’. Natomiast pan Z. nawoływał do powstawania nowych blogów. Więc o co chodzi? Gdzie leży konflikt interesów? W jaki sposób powstanie wykluczonych koliduje z tworzeniem nowych blogów?  Nie bardzo rozumiem. Jedyny powód jaki przychodzi mi na myśl, to zwyczajnie robienie szumu, tzw. trollowanie, w końcu od czasu do czasu trzeba się troszkę pożalić na blogu, stałych swych fanów wziąć na litość. Nie omieszkam przy tej okazji nadmienić, że wyżej wspomniany Z. na jednej z witryn która już nie istnieje, raczył pożalić się pod złym adresem, że nie ma go na wykluczonych. Ja się dziwię… Na co dzień bluzgać na grypę,  maruchę, mizię, sierocińce i wielu innych (wiadomo, wszyscy oni śpiochy i agenci, młodzieżówka PO, zwolennicy tuska i komora) a potem płakać, że się nie jest pośród nich wymienionym? Coś tu zgrzyta. Coś tu nie pasuje.

Strona ta jest chyba wciąż w budowie z uwagi na nieustabilizowany jeszcze skład wykluczonych. No bo jak zwykle w takiej sytuacji moi rodacy (jak mniemam), bracia/siostry Polacy, muszą się pożreć. Jedni o to, że ich nie ma wymienionych na liście. Drudzy o to, że są bo przecież być na jednym portalu z tymi co krytykują PiS to obraza. Więc kiedy zostają z listy usunięci, łażą i biadolą, tworząc swój martyrologiczny mit, który sobie nazwali: wykluczeni z wykluczonych. TO JEST NORMALNIE CYRK JAKIŚ POLSKI. I PRZEZ TO, PRZEZ TAKIE ZACHOWANIE W TYM KRAJU JEST TAK ŹLE. POŻREĆ SIĘ O BYLE G**** JAK DZIECI W PIASKOWNICY. Ja nie wiem, pozapominali już, że sami na własne życzenie się odcięli od środowisk pogrypowych, w tym ndb2010, który sam stwierdził, że nie chce mieć nic wspólnego, więc ja nie rozumiem dlaczego chodzą i biadolą, że NAWET ndb2010 został usunięty. Gdyby go na siłę zatrzymano, to by lamenty były żeby zdjąć bo sobie nie życzy. A już w ogóle na tej podstawie snucie wniosków, że pogrypowicze i wykluczeni nie chcą śledztwa w sprawie smoleńskiej to już szczyt szczytów. Ja nie wiem skąd się tacy „Polacy” pośród nas biorą, o tak złej woli i takim zacietrzewieniu.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Judeopolonia.wordpress.com. Tak sobie wczoraj ‚przeleciałam’ po pozostałościach tego bloga na Googlach. I tak się troszkę dziwię. Prosta kobieta z ludu jestem, siłą odciągana od garków i równą siłą sadzana przed kompem, w dodatku mlodą – więc głupiutką jeszcze. Staram się zrozumieć mym prostym umysłem rzeczywistość internetowo/realną… Więc  poszło o jakiś list, jakiegoś stowarzyszenia (szczegóły na grypie666, jest tam też link do tekstu, mi teraz takie detale nie są potrzebne do przedstawienia sprawy), LIST NIE BĘDĄCY AUTORSTWA WŁAŚCICIELA BLOGA, list skopiowany i wklejony przez wspomnianego właściciela. Zadziwia mnie to i doprawdy nie rozumiem dlaczego ten pozew wiadomego otwartego stowarzyszenia, nie był złożony przeciw autorom listu. To już nie można kopiuj/wklej – w tym kraju robić?

Inna rzecz. Ten blog pełen jest (był) różnych różnistych rzeczy podobnej treści – a nawet ostrzejszych w wymowie. Co więcej, również skopiowanych i wklejonych z innych blogów/książek – chyba legalnie wydanych. Te do dziś wiszą sobie spokojnie. Chociaż kto wie, może i te miejsca które je publikują, pójdą na odstrzał?

Jedyne co mogło razić ZAINTERESOWANYCH, na blogu to może te karykaturalne obrazki (chociaz te, także nie były- jak mniemam – autorstwa admina bloga)? Nie wiem. Albo po prostu miarka się przebrała, zbyt wiele niewygodnych faktów zaczęło się pojawiać. Po dr Ratajczaku i teraz po skasowaniu tego bloga, jakoś mnie to nie dziwi. Tylko na co sprawcy liczą? Na skuteczne zastraszenie, zakneblowanie blogerów? Na to, że nagle każdy w popłochu będzie kasował zawieszone na witrynach teksty? No litości. Tak postępują desperaci bardzo niepewni swej pozycji, którym nic innego nie pozostało jak fizyczne eliminowanie swych oponentów – zamiast otwartej pokojowej dyskusji i wspólnego rozwiazywania problemów: jak równy z równym. Ja już nie wspomnę, że takie zachowanie to woda na młyn tych tam anty-… Kolejny dowód na to, że mają rację? To może o to chodzi? O to by nieustannie kreować sztuczne podziały, konflikty, dawać dowody na anty-, by ośmieszyć prawdę w nich zawartą… W końcu i, na kreowaniu się jako ofiara, której nie wiedzieć czemu, cały świat nie trawi, też można wiele ugrać.

W każdym razie, blog został skasowany przez autora, co może dziwić i rodzić pole do spiskowych domysłów w przepastnej blogosferze (wspominam o nich niżej). W istocie jest to na pierwszy rzut oka dziwne, chociaż ja rozumiem, że autor mógł w popłochu bloga skasować, bo nie wiadomo jakie tam były naciski na niego itd. No każdy sobie chyba wyobraża jak to jest i może oczami wyobraźni postawić się w sytuacji właściciela takiego bloga.

No ale do rzeczy. Niestety, ale rzecz znowu dotyczy Z. U niego na blogu powstała teoria, że blog judeopolonia.wordpress.com miał służyć uczynieniu Polaków walczących z antypolonizmem i NWO – antysemitami. Co za tym idzie, ośmieszeniem całego ruchu patriotycznego. No dobrze, mamy wolność słowa, i człowiek ten latający ze skamieniałością przedstawiającą dziecko reptyliana – co ani trochę nie ośmiesza ruchów patriotycznych, ma prawo do głoszenia takich a nie innych opinii, ale na Boga, źdźbło w oku brata widzisz, ale belki w swoim ni chuchu…  Czas może pogodzić się z tym, że jedni nazywają rzeczy po imieniu. Nie rozumiem też  czemu Z. tak obstaje przy tym antysemityzmie – powtarza jakby mu płacili za ilość wstukań tego słowa w klawiaturę – koniecznie w kontekście słowa wykluczeni, zupełnie pomijając fakt, że raczej chodzi o antysyjonizm. No ale czego tam się spodziewać po takim, który wierzy w demony, anunaków, jaszczury, który pieczołowicie zbiera stare jakieś komentarze innych forumowiczów, i które przy okazji wywleka, żeby kogoś postawić w złym świetle, gdy jemu samemu brakuje argumentów – najlepiej jakieś antypisowskie wypowiedzi,  albo sugerowanie, że dany oponent ma tzw. ‚korzenie’. Jednym słowem – posiada swego rodzaju teczki na potencjalnych oponentów, skąd my znamy takie metody?).

No więc wg wyżej wspomnianego Z. właściciel judeopolonii.wordpress.com to agent, który wrobił nas wszystkich w antysemityzm (kopiując/wklejając teksty z naszych blogów i stron, niekiedy takze z prasy głównego nurtu, żeby było śmieszniej). Co warte odnotowania, tego typu tezę lansuje się tylko u niego na blogu. Daje do myślenia. Nieprawdaż? A cały ten ‚antysemityzm’ bierze się z żalu, że wykluczeni, raczej nie popierają PiSu (nie popieraja też PO – a postulują generalną wymianę kadrową u władz). Z tego też niedługo niebawem wyniknie, że wszyscy którzy nie należą do zwolenników PO, a którzy dodatkowo mają czelność krytykować PiS (czyli właśnie wykluczeni) to antysemici. W dodatku agenci opłacani przez nie wiadomo kogo. Już się w tym wszystkim szczerze mówiąc gubię. Nie wiem kto miałby nam niby płacić. Może reptylianie? Wszystkie spiski w Polsce, a kto wie czy i nie na świecie, są po to, żeby odsunąć PiS od władz. To wiadomo!

Sam Z. za antysemitę się nie uważa, a jednak, każdego kto się z jego zdaniem nie zgadza, prześwietla po jakichś archiwach rodowodowych (skąd takie zamiłowanie?) i szuka ‚korzeni’. No pewnie nie dość, że wszyscy jesteśmy zwolennikami PO, że płacą nam reptylianie za klepanie na klawiaturze, to jeszcze wszyscy mamy ‚korzenie.’ No niesłychane. Przykład Z. to jest właśnie antysemityzm w czystej postaci – szukanie ‚korzeni’, i publikowanie ewentualnych wyników jako coś negatywnego, co miałoby oponenta zdyskredytować w oczach publiki – bez względu na to co czyni i co kto mówi  wytykanie mu, że jest Żydem. Nawet jeśli to i co z tego, skoro ma głowę na karku? To tak jakby Z. zakładał że każda osoba pochodzenia żydowskiego knuje i spiskuje za plecami innych. No litości! To właśnie jest antysemityzm, klasyczny przypadek. Ludzi się ocenia po czynach po tym z kim przystają, po ich opiniach ewentualnie, a nie po rodowodzie!

Jak komuś się nudzi i ma mocne nerwy, to pod tym tekstem jest cała dyskusja: http://zenobiusz.wordpress.com/2010/09/08/czy-istnieje-spiskowa-teoria-dziejow/… Ja to się też trochę dziwię, że niektórzy wdają się w dyskusję z takim. Przecież to nie ma sensu. Para idzie w gwizdek. I TAKIM o to właśnie chodzi, by kanalizować emocje nie tam gdzie trzeba i odwracać uwagę. Nie ma sensu po prostu. Takich trzeba ignorować, niech piszą dla swojej publiki i tyle. Choćby nawet tłukli się do drzwi i płakali, trzeba ignorować.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Bluzgi i ochlejstwo u Mizi. Ostatnio naprawdę niewyszukane zwroty można tam przeczytać. Wiadomo, jego sprawa co tam w komentarzach sobie wypisuje itd., ale jednocześnie będąc uwzględnionym na wykluczonych, może być (i jest) coraz częściej wskazywany jako psujący opinie. Ja tam oczywiscie rozumiem, że można sobie wypić, zakląć raz czy drugi, ale… Kto bywa u Mizi ostatnimi czasy ten wie co i jak… Nie moja to rzecz, ale wykluczeni raczej nie powinni odstraszać publiki, co Mizia czyni. No bo przecież, gdyby ktoś chciał bluzgi czytać, to otworzyłby onet, czy inną GW i tam się upajał bogactwem rynsztokowego słownika.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

PS. Jeszcze do tych, którzy uważają się za patriotów. Nie żebym się czepiała, ale jak się jest patriotą, to ortografia polska obowiązuje. A już kwiatki w stylu: ‚umię’, ‚rozumię’, ‚w ogule’ czy ‚jesteś antysemitom’ – nie przystoją. Żeby nie było, że chodzę i sprawdzam jak kto pisze, nic z tych rzeczy, po prostu trafiło mi się przypadkiem i aż zakłuło w oczy – zdaje się na jednym z for.

Reklamy

Komentarzy 40 to “13.09.2010 – Blogowy magielek”

 1. contrrev said

  Z tymi wykluczonymi to ciekawy pomysł, tylko nazwa, moim zdaniem, zupełnie nietrafiona. To tak, jakby się chwalić, że nikt nas nie lubi. 😛 A swoje zasługi trzeba eksponować i o zwolenników walczyć.

 2. poliszynel said

  Contreev, nazwa jest jak najbardziej trafna. Nazwa ma odniesienie do woli wykluczenia z wpływów na politykę partii nieagenturalnych wobec Sorosa, oraz milionów ludzi będących niechętnie nastawionych do POPiS-u, do Unii, NATO i do wasalizacji Pollski przez zażydzoną USA. Jarkacz i sorosowska spółka chcieli zepchnąć nas na margines. Ale nas zakneblować nie jest tak łatwo.
  Zagrypiona – sama wiesz, jakim zaślepionym kaczystą jest ów „Z”. Przecież – gdybyśmy go wzięli do „Wykluczonych” to byśmy się tylko ośmieszyli. Walczący z kaczyzmen i komorowizmem propagują ślepego wyznawcę najczystszej postaci kaczyzmu. Obłęd, schizofrenia i pośmiewisko. A tamtem nie jest „wykluczony” z wykluczonych. Tamten nie dorósł do wykluczonych.

  • zagrypiona said

   Wiem wiem, ze byloby posmiewisko. Bron Boze ja go tam wcale nie widze w wykluczonych! Juz sama dyskusja z nim to posmiewisko. Aby zaistniala dyskusja, obie strony musza uznac siebie nawzajem za rownorzedne, szanowac sie. W sytuacji Z. jest to niemozliwe. To jest skrajne przeciwienstwo nas.

   Ale ja tez zgrzeszylam – znowu. Poswiecilam jego osobie 75% dzisiejszego wpisu. Doprawdy ciezko przejsc obojetnie obok manipulacji ktore on rozsiewa. Niestety my nie jestesmy bez winy, my mu manipulacje umozliwiamy dyskutujac z nim.

   PS. U Mizi zniknal ostatni post pod którym byly absurdalne bluzgi. Nie wiem czy to wypadek przy pracy, czy autocenzura, ale jak widac, mozna nabrac oglady.

   • Grypka swinska said

    No nie wiem, nie wiem ale…. ten obecny Mizia bedacy aktualnym wlascicielem miziowego blogu jakos zupelnie nie przypomina mi dawnego Mizi 😦 Nawet te slynne bledy ortograficzne Mizi jakos tak sztucznie teraz brzmia i glupio wygladaja jakby byly wymuszane koniecznoscia chwili. A dawniej byly jak pianka na lodach 🙂 No i o kiziorach teraz …. cicho sza! Dziwne, dziwne….
    Pozdrawiam

  • contrrev said

   Każda partia chce zepchnąć na margines swoich przeciwników i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Gdyby do władzy dorwał Zjednoczony Front Anty-POPISowy to spychałby na margines zwolenników „starego porządku”. Zresztą nie mam pojęcia na czym miałaby polegać wasalizacja Polski wobec NATO czy USA. To jakiś mit… Jesteśmy obecnie pod kontrolą Unii, która wiąże nas wieloma dokumentami, ale USA czy NATO nas nie „eksploatują” tak, jak to robi UE.

   • poliszynel said

    Zagrypiona, po prostu go ignoruj. Ja do jego gnojowiska nie zaglądam, choć mnie imiennie próbował „kompromitować”.
    O jakość własnego forum należy dbać, a chamstwo i wulgaryzmy natychmiast kasować. Bo agentura zrobi u nas rynsztok.

   • poliszynel said

    Contrev – walka polityczna, a zmowa żydowskiej agentury POPiS/SLD polegająca na zakneblowaniu i zniszczeniu partii nieagenturalnych to dwie różne rzeczy.
    Unia to faszystoidalna atrapa, etap przejściowy do NWO. Unia realizuje politykę ideologów NWO. „Prezydentem” Unii jest bilderbergowiec Rampuy, czy jak mu tam.Agent Rockefellera. Merkel na fotelu też Bilderberg posadził. Sarkozy’ego też. Unia to marionetki banksterów. Wypełnia ich wolę. Nasza wojsko eksploatuje w Afganistanie żydowski kastet do podboju świata gojów – USA i NATO.
    Obawam się, że żyjesz w świecie medialnej iluzji.
    Przeczytaj to, może coś zauważysz.
    http://poliszynel.wordpress.com/2010/09/01/rzecz-o-nowym-porzadku-swiata/

    • contrrev said

     I w jaki sposób są niszczone te nieagenturalne mafie? Nasze wojsko jest w Afganistanie tylko i wyłącznie dlatego, że tak zdecydowali politycy. Ani kwestia przynależności do NATO, ani nasze stosunki z USA nas do tego zobowiązują, więc nie można nazywać Polski wasalem USA czy NATO. Wiem, że demonizowanie na siłę „żydowskich imperialistów” ze Stanów jest obecnie modne, ale nie przesadzajmy.

    • contrrev said

     Przepraszam za pomyłkę. Miało być: „Ani kwestia przynależności do NATO, ani nasze stosunki z USA nas do tego NIE zobowiązują”

    • TZJ said

     Facet jeśli dla Ciebie osoba Zbiga Brzezińskiego „Polaka” która to osoba lat temu dwa tak pragnęła mieć u nas tarczę czyli prawdę mówiąc kilkadziesiąt atomówek skierowanych przeciwko Rosji a teraz jej się odmieniło i chce byśmy kochali Rosję to ekhm nie jest wasalizacja wobec USraela ?

 3. poliszynel said

  Contrrev, na miano „mafii” zasługują partie agenturalne. Nieagenturalne już nie tak bardzo. O wysłaniu wojska do Afganistanu do pomocy w OKUPACJI tego kraju zadecydowali agenci obcych interesów pełniący polityczne funkcje w naszym unijnym baraku. Jeśli w Polsce mamy jednostkę amerykańską, CIA miała nielegalne u tajne więzienia u nas, to jesteśmy wasalem USA. Bo to na ich żądanie naszych żołdaków wysłano do Iraku i do Afganistanu.
  Jeśli nas stosunki z USA i NATO do tego nas nie zobowiązują, to co polskie mundury mają do szukania w okupacji azjatyckich państw?
  Ja nie demonizuję żydowskiego imperializmu, ja stwierdzam fakt jego istnienia.
  Coś dziwne, że tego nie zauważasz? W depopulację, chemtreils, i zabójcze szczepionki pewnie też nie wierzysz?

  • mirek said

   do Afganistanu to wysłał PIS, strasznie się cieszyli z tego powodu,
   i to w Radio Maryja paru po-osłu(w)g
   ‚Oni jadą na prawdziwą wojne’ nie to co Irak czy cuś…

   • zagrypiona said

    z tego co pamietam to sld wysylalo, pis wysylal, po wysyla = jeden pies, i nastepni co wygraja wybory tez wysylac beda.

    • mirek said

     bo to będą ci sami, właśnie na zlikwidowanej judeopoloni był artykuł „naród bez głosu” jak popis oszukuje wybory za pomocą rasistowskiego PESEL, une mają inne, polacy inne,
     biorą te numery osób przybywających za granicą
     i te same osoby chodzą od komisji do komisji
     i głosują, PESEle wcisneli nam chyba krótko po ‚upadku komuny’? jest data urodzenia, płec?, ponoć wykrztałcenie, reszta tajne…
     niezła kontrola już od dawna

    • zagrypiona said

     a czytalam ten artykul o peselach. mam sceptyczne podejscie do niego. szczegolnie do tych przykladow swiadczacych o ‚korzeniach’. mialam zamiar napisac art o tym. chyba napisze.

     z peselami moze byc jakis przekret i cos w nich zakodowane, np pochodzenie, ale nie wierze ze jest to w taki sposob jak w tym artykule.

     PS. no za chiny nie uwierze w to o wyksztalceniu. przeciez pesel nadawany jest noworodkowi. to co ze niby une przy urodzeniu wiedza/planuja proces edukacji rodzacego sie? spiski spiskami ale taki matrix to juz nie na moj prosty umysl. 😉

  • contrrev said

   Nie jesteśmy wasalem USA. Jeśli uważasz, że jesteśmy, to musiałbyś znaleźć odpowiedni dokument wiążący nas z tym państwem i zakładający, że w jakiś sposób mu podlegamy. W przypadku UE nie jest trudno, bo czymś takim jest chociażby Traktat Lizboński. To, ze partie parlamentarne wybrane w (niestety) demokratycznych wyborach realizują politykę proamerykańską nie ma nic do rzeczy. Tą polityką z dnia na dzień można zmienić. Więzienia CIA też nie są pod tym względem zbyt istotne. Ciężko, żeby społeczeństwo o wszystkim wiedziało.

   „Jeśli nas stosunki z USA i NATO do tego nas nie zobowiązują, to co polskie mundury mają do szukania w okupacji azjatyckich państw?”
   Nie wiem, ale nic nas nie zobowiązuje. Sojusz NATO nie obowiązuje na terenach azjatyckich.

   „Coś dziwne, że tego nie zauważasz? W depopulację, chemtreils, i zabójcze szczepionki pewnie też nie wierzysz?”
   Raczej nie. W to, że papież jest antychrystem, zamach 9/11 zorganizowały Stany Zjednoczone, a katastrofa smoleńską była zamachem też nie. I w koniec świata 2012 roku też nie… Zmanipulowany przez TV raczej nie jestem, bo rzadko kiedy ją oglądam, a nawet jeśli już, to podchodzę z mocnym dystansem, o czym świadczy choćby to: http://tiny.pl/hr75t.

   • zagrypiona said

    No wlasnie przed spoleczenstwem ukrywa sie rzeczy ktore sa niepopularne. To sie robi po cichu. Bez zgody spoleczenstwa do ktorego ziemia tego kraju nalezy. no bo co by wladzunia miala powiedziec poddanemu ludowi: ‚otwieramy CIAowska katownie zeby dupencje USA naszego Pana chronic (cZytaj: rozmyc odpowiedzialnosc USA za zbrodnie – teraz w razie gdyby co beda mogli powiedziec „Polacy tez torturowali”, a wtedy moze byc to pretekst do zaraznowania jakiegos ataczku terrorystycznego i o… takie to jest nieistotne i niepowiazane z wasalizmem. Niestety nasi politycy w naszym imieniu (choc sie temu sprzeciwiamy) daja dupci ZA DARMO. Inaczej mowiac, trzymaja nos tam gdzie brzydko pachnie. 😉

    Powiedz mi jak szybko zmienic taka polityke wlazenia w dupe USA (wlazenia komukolwiek). Bo mysle ze spoleczenstwo tego oczekuje. To nie sa nasze wojny gdzies na zadupiu azji. Zadna z tych wladz (sld, pis, po) nie zmienila tej polityki, wszystkie jada rowno prosto do zadka USA. Wiec nie wiem po czym wnosisz ze mozna szybko zmienic?

    Jak nie wierzysz w szkodliwosc szczepionek, co jest udowodnione naukowo (ale niepopularne by glosic) to po co tu wchodzisz i dyskutujesz, ze tak z ciekawosci zapytam? Masochizm?

    • contrrev said

     „Niestety nasi politycy w naszym imieniu (choc sie temu sprzeciwiamy) daja dupci ZA DARMO.”
     Masz rację. Jednak „dawanie dupci za darmo” to jeszcze nie wasalizm. Na tym polega niepodległość (abstrahując od tego, że suwerenność straciliśmy na rzecz UE), że jeśli się chce – to można dawać też za darmo! W końcu płacą za to podatnicy, a nie politycy.

     „Powiedz mi jak szybko zmienic taka polityke wlazenia w dupe USA (wlazenia komukolwiek)”
     W prosty sposób. Głosować na tych, którzy się temu sprzeciwiają. Spektrum polityczne nie ogranicza się do czterech partii parlamentarnych. Ewentualnie można też powrócić do monarchii. W epoce królów wojny uszczuplały budżet prywatny króla, więc stroniono od – jak to nazwałaś – dawania za darmo.

     „Jak nie wierzysz w szkodliwosc szczepionek, co jest udowodnione naukowo (ale niepopularne by glosic) to po co tu wchodzisz i dyskutujesz, ze tak z ciekawosci zapytam? Masochizm?”
     Nic dziwnego, że zdarzają się szczepionki szkodliwe dla zdrowia. W zasadzie to rzecz normalna, że pewien ich odsetek nie działa tak, jak planowano. Ale to jeszcze nie powód, żebym wierzył w teorie spiskowe dziejów oparte na kalendarzach Majów czy innych równie wiarygodnych przesłankach.

    • zagrypiona said

     no ale wrzuciles szczepionki do jednego worka z rokiem 2010, a to jednak nie ten kaliber

     tez nie wierze w 2012 – bo to celowa sciema zeby kompromitowac wlasnie kwestie szczepionek, aspartamu itd. wrzucanie tych wszystkich problemow do jednego worka to robota pod koncerny farmaceutyczne (w ogromnym skrocie i delikatnie mowiac)

    • contrrev said

     „no ale wrzuciles szczepionki do jednego worka z rokiem 2010, a to jednak nie ten kaliber”
     Wrzuciłem, bo uważam, że szczepionki jako zabójcza broń depopulacji w rękach Masonów/Żydów/NWO/amerykańskich bankierów czy Klubu Fanów Żywności Genetycznie Modyfikowanej ma takie same podstawy jak teoria o końcu świata w 2012 roku. Mam poglądy bardzo prawicowe i bardzo nieoprawne politycznie, ale nie szukam wszędzie sensacji na siłę i nie widzę powodów do krytykowania Stanów czy czegokolwiek dla samej zasady krytykowania.

 4. miziaforum said

  nie bedę się tlumaczył – ale jakies 4 dni temu -ktos – wiadomo kto pod 6 rożnymi nickamizaczol sobie pisać i bluzgać -ZATEM OŚWIADCZAM ŻE JEST TO 1 MOJ WPIS NA WORPRESSIEOD 5 DNI — jak zobaczylem co tam sie dziejepod moja ieobecnosc tozablokowalem wszystko włazniez komentami iusunolem – ostatni art. – i joz tak zostanie – jakiekolwiek wpisypod moim nickiem ifotką to sa na 100% inne osoby – BARDZO LATWO NAPRAWDĘ JEST PODSZYC SIENAWET POD CIEBIĘ – KLOPOT POLEGA NA TYM ZE JESLI BEDE WPISYWAL JAKO TY Z TWIOM OBRAZKIEM TO TYLKO TYBEDZIESZ WIDZIEC ZE TO KTOS PODAJACY SIE ZA CIEBIE –

  SSPRAWY ZASZLY JUZ ZA DALEKO NA DALSZE PISANIE NA BLOGU NIEMAM OCHOTY ANI CZASU

  • miziaforum said

   Miziaforum
   alfagalfa@gmail.com
   178.36.137.161 13.09.2010 o 6:40 AM

   zamykamy ten burdelik
   Zatwierdź | Odpowiedz | Szybka edycja | Edytuj | Oznacz j

   MIEDZY INNYMI TEN T ONIBY – JA –
   a wiec jak juzpisalemtymrazemto ja – a pisze tu bo namoimjuż nic niktnie edzie wpisywał – poprostu szkoda czasu na ….

  • zagrypiona said

   No jesli tak jak mowisz to nie Ty, to przykre. Ciekawe kto to taki desperat zeby sie podszywac. Hmmm… 😦

   Co do pisania Mizia, to się nie poddawaj. Twoje artykuły były wartosciowe i słuszne – sama gorzka prawda ALE PRAWDA pisana ostrym jezykiem, nie tam ‚bulke przez bibulke. 😛 Chociaz rozumiem ze mozesz miec dosyc ‚pisania w proznie’. W tym kraju nie ma szans na zaden ruch czy zmiany, conajwyzej Twoje i innych przyzwoitych osob pisanie moze komus otworzyc oczy. I moze jak sie za 150 lat garstka zbierze to cos zrobia. Ale to juz nie za naszego zycia. No chyba ze jakas wielka katastrofa naturalna nastapi i wytlucze parszywcow.

   A komentarze zawsze mozna cenzurowac. Zrobic czarna liste fraz, nickow, ip. Ja tak bylam zmuszona zrobic co najmniej 1 raz.

   • miziaforum said

    dla spostrzegawzych-to rzekome opilstwo jest poraz 2 – a ciekawe jest to – że to opilstwo przydarza sie tylko i wyłacznie wtedy gdy tematem art. było to co ostatnio
    A TERAZ NA SPOKOJNIE WYSZUKAM WSZYSTKIE POSTY TYCH SZUMOWIN – I NA OSTATNI ART – BEDZIE LISTA POSTÓW ORYGINAL WRAZ Z IP NUMERAMI

   • miziaforum said

    NO TO JUŻ WIEM O CO CHODZIO – ALE JA W TYM SPISIE – BYLEM UMIESZCZONY BEZ ZGODY – i nigdy mi nie zalezal aby tam figurować – ZATOZENKOWI SEN CHYBA Z POWIEK SPEDZALO OTO JEGO WPIS Z JEGO BLOGA – tojestsmieszne …. zeby innaczej nie pisac
    ====================
    zenobiusz powiedział/a
    Wrzesień 13, 2010 @ 9:24 am 0
    5
    Rate This

    I TAKI KMIOT FIGURUJE ZE SWOJĄ STRONĄ ,JAKO JEDNĄ Z POLECANYCH NA —WYKLUCZENI– ???
    Dzięki za zwrócenie uwagi na rozwój sytuacji na Miziaforum.Pozdrawiam

    PANOWIE OBUDŻDZIE SIĘ ,BO WAM MIZIA-IMĆ ROBI ZA KRETA,
    SKUTECZNIE OŚMIESZAJĄC CAŁĄ INICJATYWĘ związaną z

    http://wykluczeni.info/

    podstawiony zgniłek ,jak nic .

    • zagrypiona said

     Mizia, tu nie chodzi zalezy czy nie zalezy. Ten spis, to cos w rodzaju ulubionych blogow ktore glosza prawde, zeby bylo pod reka. Moim zdaniem, Twoje artykuly byly warte bycia tam na tej liscie.

     Jak Cie ktos wrobil tymi komentarzami to trzeba to ujawnic a sprawce napietnowac. Bo to sie wlasnie od niedawna zaczelo dziac tak, jakis tydzien czy 1.5 tygodnia temu. Co do Zenka to racja, jemu zal pupke sciska non stop. A z jakichs przyczyn ma wybranych paru blogerow ktorym klody pod nogi rzuca. Tobie tez robi czarny PR. A te komenty u Ciebie z wulgaryzmami to byla woda na jego maly mlynek. Ta korelacja jest podejrzana.

 5. Brummm said

  Zagrypiona, ja nie wiem czy Ty pasujesz do tego towarzystwa. Normalnie odstajesz normalnoscia 😉 😀
  Podoba mi sie, ze analizujesz, podajesz temat do dyskusji, a nie wywalasz SWOJE RACJE, glosno, donosnie i bez sprzeciwu.
  To przeanalizowanie sytuacji jest dobre, bo niektorym tlucze sie to po glowie, sugeruja sie bardziej emocjami niz przemysleniami, a pozniej przez zamęt daja sie wciagnac w pryepzchanki slowne.
  Pryzynaje, że mnie tez dotyczy czasem, sycyeolnie jak ktos nie pojmie o co mi chodzilo i bluzga.
  Powodzenia.

 6. Brummm said

  I jeszcze moja mala uwaga co do porzadku w temacie>
  powino wolami byc napisane czy dany blog opowiada sie przeciw Zydom w ogole czy Syjonistom, bo termin zydostwo jest na miare zahukanego, zacietrzewionego antysemity, ktory nie mysli samodzielnie a stereotypami.

  • zagrypiona said

   no własnie, sluszna uwaga. Przez to ogólne niedookreslenie i WOLAMI jak mowisz brak wytlumaczenia na samym poczatku roznic antysemityzm/antysyjonizm, umozliwia wkladanie wszystkich krytycznych tekstow odnosnie ż. i I. do jednego wora z Hitlerem z rasistami. Powinny powstac takie oficjalne definicje. Jakies ramy krytyki (co juz faktycznie podpada od antysemityzm np. jakies stwierdzenia odnosnie rasy czy bajki wyssane z palca niepoparte faktami i zeby tego unikac – wtedy nikt nie bedzie laty nikomu przypinal ze antysemita)

   • poliszynel said

    Uni celowo mieszają pojęcia. Wrogość wobec zbrodniarzy kompleksu jot przerabiają na „antysemityzm”.
    Po pierwsze – większość ludów semickich to Arabowie a nie Izraelici.
    Po drugie – większość Zydów to nie semici a Chazarowie.
    Antysemitą żydostwo okrzykuje zwłaszcza tych, co demaskują zbrodnie i oszustwa kompleksu jot i Izraela.
    Mnie też nazywają antysemitą, a ja mam to w nosie.

 7. Tomasz said

  Przepraszam ,ze troche odbiegam od tematu , ale interesuje mnie co sie dokladnie stalo lub dzieje w Zatoce M i czy ten wyciek mial jakies konsekwencje w zmianie pradow w tych okolicach. Troche to dziwne , ze wszystkie ostatnie huragany zmieniaja nagle swoj tor przed zatoka. Pozdrawiam wszystkich i oczywiscie prowadzaca.Oto ostatnie 2 huragany

  http://www.nhc.noaa.gov/

 8. Magdalena said

  Ja tez nie na temat, ale potrzebuje kogos uswiadomic i poszukuje artykulu o miesie mielonym. Co zawiera w sobie. Znalazlam artykul w Przekroju, ale teraz potrzebuje w jezyku angielskim. Tlumaczenie polskiego arta sie nie nada. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  A to artkul po polsku, gdyby ktos chcial przeczytac.

  http://www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,6546.html?print=1

  Taki krotki cytat
  „„Mięso” jest tu terminem umownym, bo miele się resztki tego, co nie „poszło” w postaci steków – tłuste ścinki, oczy, uszy i podroby. Kto jest największym odbiorcą mielonej wołowiny w USA? McDonald’s.”

 9. antykk said

  Kto chce niech ogląda.Film notorycznie usuwany z wszelkich portali. Bolek1-5 http://vimeo.com/14987931

 10. […] post by zagrypiona Kategoria: Bez kategorii  ·  Komentarz (RSS) […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: