Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

21.09.2010 – Rak, profilaktyka, leczenie…

Posted by zagrypiona w dniu 21 września 2010


Tak sobie pomyślałam, że dzisiaj zbiorę tu troszkę informacji na temat raka: profilaktyki (głównie) oraz leczenia. Obecnie inne blogi pochłonięte są dysputami polityczno/religijnymi, zapominając troszkę o misji edukacyjnej  społeczeństwa, która jak mniemam jest głównym celem blogowania. nie publikujemy przecież dla rozrywki (choć niektórzy maja nie lada przyjemność taplając się w przepychankowym błotku i wzajemnych pomówieniach) ani też dla zaspokojenia własnych potrzeb jako pisarze. Nie zapominajmy wiec, że chodzi o informowanie, edukacje i dyskusje na temat konkretnej, indywidualnej walki z NWO, sposobem przetrwania – czyli mówiąc kolokwialnie ratowania własnego zadka. Co może się okazać jedyna rzeczą jaka możemy faktycznie zrobić, w obliczu braku zjednoczenia i zainteresowania realna poprawa życia w tym kraju jak i na świecie ze strony współmieszkańców tej planety.

Powinniśmy głównie pisać o tym, co rzeczywiście można zrobić, realnie dla siebie i własnych rodzin w walce z NWO. Po pierwsze nie ulegać trendom jakie zwolennicy NWO próbują kreować. To się tyczy żywienia, zakupów, leczenia się i profilaktyki różnych chorób.

Najprostszym sposobem zapobiegania chorobie, jest prawidłowe żywienie, unikanie toksycznych produktów zarówno tych do jedzenia jak i codziennego domowego użytku. A także zdrowy rozsadek w kontaktach z lekarzami (tymi tam w białych kitlach co recepty na produkty kartelu farmaceutyczno-chemiczno-naftowego wypisują).

Tak wiec w poniższym wpisie zbieram informacje na ten temat, szczególnie z myślą o tych nieuświadomionych jeszcze.  Z myślą o edukacji choćby naszych bliskich (ja z moimi wciąż walczę, są oporni na alternatywna wiedzę na temat przyczyn, zapobiegania i leczenia raka, a przecież, jeśli już ktoś koniecznie chce tą radioterapie przyjąć bądź chemię, to co szkodzi w momencie oczekiwania w kolejce poleczyć się witamina b-17? No przecież i tak… wiadomo co jakie szanse sa na przeżycie po tych naswietleniowo/chemicznych eksperymentach) bo zdaje sobie sprawę z tego, że moi stali Drodzy Czytelnicy zapewne są już dobrze w tych kwestiach wyedukowani.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Zacznę od filmików które znalazłam:

Edward Griffin – Świat Bez Raka

O raku jako reakcji organizmu na brak witaminy b-17 (laetrilu), a także o trofoblastycznym pochodzeniu komórek rakowych. Troszkę o badaniach ‚naókowcuf’ i ich eksperymentalnych przekrętach. O tym jak lekarze reagują na problem wyżej wspomnianej witaminy i jak z niewyjaśnionej przyczyny odrzucają ja jak przysłowiowy diabeł odrzuca święcona wodę. Generalnie z poniższego dokumentu filmowego wynika, że najlepsza terapią byłoby chirurgiczne usuwanie – o ile możliwe, z jednoczesna solidna terapia laetrilem zamiast naświetlań i chemii. Ja się w ogóle dziwie ludziom, ze dotąd nie zadali sobie pytania jak możliwe jest leczenie RAKA radioterapia, promieniami, które to jak dzieci w przedszkolu nawet wiedza – powodują procesy rakotwórcze! Czyżby tak strach przed rakiem ludzi paraliżował instynkt samozachowawczy, ze dadzą sobie zaaplikować cokolwiek, byle tylko mieć nadzieje i nie myśleć o śmierci? A odnośnie chemii, to kurcze, nawet Dr. House i jego zespół twierdzi, ze chemia to szkodliwa trucizna. Wiec dziwie się, ze ludzie sobie nie zadają pytań na ten temat i nie poszukuja odpowiedzi. Wręcz sami się proszą o chemie. W kolejkach czekają.

(PS. W filmiku powiedziane jest, że stres może powodować procesy rakotwórcze – w związku z tym doszłam dziś do wniosku, że nie warto uczeszczac na blogi/serwisy informacyjne które powodują wzrost adrenaliny u czytelnika – co i moim szanownym Czytelnikom doradzam. Dbajmy o zdrowie! Nie dajmy się pijawkom energetycznym! Kłótnie, przepychanki, straszenie to taka swego rodzaju mała depopulacyjka.) 😉

Cud Terapii Gersona

Ten film, wciąż oglądam więc nie zaprezentuje tu streszczenia tego co on zawiera. Jestem po obejrzeniu 2 części, zapowiada się dobrze.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Artykuły na temat witaminy B-17: Terapia metaboliczna witaminą b17- pytania i odpowiedzi

W Polsce witamina B 17 nie jest zakazana, lecz wiedza o niej zarówno wśród lekarzy, jak i farmaceutów jest, delikatnie mówiąc, niewielka. Żadne stosowane procedury lecznicze nie przewidują jej stosowania i jeśli lekarz zaordynuje letril jako lek na konkretne schorzenie, robi to na własną odpowiedzialność. Z kolei może zalecić konkretny sposób odżywiania, w którym uwzględnione są naturalne suplementy żywnościowe, w tym również amigdalina.Każdy w Polsce może sobie zamówić i sprowadzić amigdalinę. Występuje ona również w postaci ekstraktu z pestek i jest naturalnym suplementem żywnościowym.

„Witamina B17″(amigdalina, amygdalina, laetrile, letril) to lekarstwo na raka – różne informacje na temat witaminy B-17, naukowo, ale ciekawie.

WYSTĘPOWANIE WITAMINY B17 – jak tytuł wskazuje…

Witamina B17 (laetrile) – lekarstwo na raka – niech opisem tego linku będzie ponizszy cytat:

NAUKOWCY “ODKRYWAJĄ” WITAMINĘ B17 (LAETRILE)

Grudzień 2000.
Australijskie gazety donoszą ,,że naukowcy w Londynie odkryli“ naturalny system produkujący cyjanek potasu, wytwarzany przez rośliny, którego zadaniem byłoby lokalizowanie i niszczenie tumorów rakowych u ludzi. Chociaż badacze przedstawiają kassawe, jako roślinne źródło cyjanku aktywnie niszczącego tumory, to KCN zawarty w kassawie jest dokładnie taki sam jak i ten znajdujący się w pestkach moreli, czyli źródle zniesławionej i zakazanej witaminy B 17 Laetrile. [od admina – może ta kassawa jakaś specjalna będzie? GMO, czy cuś?]

Nie jest to wcale nowe odkrycie, ale tylko lekko zmodyfikowana wersja pracy sławnego biochemika Ernsta Krebsa, który 40 lat wcześniej zidentyfikował i wyodrębnił witaminę B 17. Krebs i jego współpracownicy zaatakowani zostali wściekle przez AMA (American Medical Association) i międzynarodowe kompanie farmaceutyczne przypuszczalnie dlatego, że jako witamina produkowana z pestek moreli B 17 Laetrile nie mogła zostać opatentowana w celu dostarczania ogromnych profitów dla udziałowców.

[od admina – czyli o to chodzi w tym całym zamieszaniu z witamina b-17, pewnie przestanie być trująca, jak koncerny farmaceutyczne znajda sposób na jej masowe produkowanie (opatentowanie) a i może jakieś zmodyfikowanie by zanadto nie pomagała, bo w końcu na zdrowych pacjentach wiele się nie zarobi…]

I chociaż obecnie owi „szanowani” badacze medyczni w Londynie przyznają ostatecznie, że B 17 może zostać użyta do niszczenia rakowatych narośli, czytelnicy może zechcą przestudiować poniższy raport badawczy, napisany przez autora w 1994 r. i opublikowany w 1995 r. [od admina – po resztę informacji zapraszam na strony do których podałam linki…]

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Zdaje sobie sprawę z tego, ze wpis ten jest wielce niekompletny i Drodzy moi Czytelnicy zapewne posiadają jeszcze jakieś informacje na temat profilaktyki (tu szczególnie interesuje mnie dieta i produkty posiadające właściwości przeciwrakowe) i leczenia niekonwencjonalnego. Planuję zrobić specjalna zakładkę poświęconą temu zagadnieniu, tak więc jeśli ktoś posiada jakieś ciekawe artykuły, informacje, filmiki, to zapraszam do podzielenia się.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Reklamy

Komentarzy 51 to “21.09.2010 – Rak, profilaktyka, leczenie…”

 1. zagrypiona said

  Z tego co widze, to strona na temat zagrozenia dla zdrowia ze strony chloru w basenach i bisfenolu a (po angielsku) juz sie stała bezpieczna, w każdym razie moja przegladarka i antywirus tak wskazuje.

  http://ehp03.niehs.nih.gov/

  jak ktos woli przez google (ktore powiadamia o bezpieczenstwie danej strony) to prosze w wyszukiwarke wpisać Environmental Health Perspectives

 2. jupik said

  Dokładam cegiełkę, bo temat ciekawy 🙂

  http://www.leczenie-raka.pl/najprostszy_sposob_na_raka/wysokie_pH/

 3. jupik said

  Kolejna cegiełka

  http://www.lekarstwonaraka.com.pl/Artykuly.htm

  Pozdrawiam!:)

 4. SOL said

  http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m111111&ms=0&ml=pl&mi=241&mx=0&mt=&my=725&ma=015917

  COŚ KOMBINUJĄ PRZY ODCZYNACH POSZCZEPIENNYCH :
  cyt :
  11. Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania
  – przedstawił Pan Przemysław Biliński Zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego.

  Ustalono:
  • przyjęcie tekstu projektu,
  • skierowanie do Rządowego Centrum Legislacji,
  • termin realizacji: 02-09-2010 r.

  Odpowiedzialny: Główny Inspektorat Sanitarny
  Nadzoruje: Pan Andrzej Wojtyła Główny Inspektor Sanitarny

  12. Projekt ustawy o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  – referował Pan Roman Danielewicz Dyrektor Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  Ustalono:
  • przyjęcie tekstu projektu,
  • skierowanie do uzgodnień międzyresortowych z terminem zgłaszania uwag 14 dni i do konsultacji społecznych z terminem zgłaszania uwag 30 dni,
  • termin realizacji: 02-09-2010 r.

  Odpowiedzialny: Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  Nadzoruje: Pan Adam Fronczak Podsekretarz Stanu

  ZE STRONY MINISTERSTWA ZDROWIA !

  • jupik said

   Tutaj dostępny projekt rozporządzenia:

   http://cml.kpp.org.pl/akty_prawne/?act=1923

   Należałoby sprawdzić, jakie są zmiany w stosunku do obecnie obowiązujących rozporządzeń.

   • zagrypiona said

    Cos mi chodzi po głowie… w czasach swinskiej grypy kiedy to na grypie666 komentowalismy jeszcze to bylo cos wlasnie od tych odczynach, ze sa nie rejestrowane czy cos… Nie wiem czy czegos nie pokrecilam… Ze nie ma prowadzonych statystyk na temat powiklan poszczepiannych itd… Moze to o to chodzi?

    • jupik said

     Z tego co mi wiadomo, dotychczas „odczyn poszczepienny” traktowany był jako odrębna jednostka chorobowa, a nie jako skutek szczepienia. Pracownicy Służby Zdrowia wypełniali stosowne dokumenty niedbale i sporadycznie w zasadzie tylko na wyraźne żądanie rodziców, którzy muszą tak czy siak mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat by cokolwiek egzekwować od lekarza. Po drugie – lekarz z reguły usilnie wmawiał rodzicom, że „odczyn poszczepienny” jest: „czymś normalnym”, „to się zdarza”, „nie ma co robić afery”, „szybko minie i wszystko będzie ok”. To wszystko skutkuje bardzo małą ilością zgłoszeń, a w konsekwencji ładnie wyglądająca statystyką, że szczepienia są bezpieczne. Temat obszerny i nie wiem czy nie lepiej później przenieść to do działu szczepienia pod osobną notką – bo tu chyba wątek o raku jest 🙂

 5. MEG said

  http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/proj_ustawyref_09092010.pdf

  ZOBACZCIE W LINKU POWYŻEJ CZYM SIĘ ZAJMUJE NASZE MINISTERSTWO ZDROWIA, I ILE FORSY IDZIE NA PRODUKCJĘ TAKICH PAPIEROWYCH GNIOTÓW ! NAJLEPSZE SĄ WNIOSKI KOŃCOWE NA OSTATNICH STRONACH – ILE OSZCZĘDNOŚCI PRZYNIESIE CAŁY TEN PIC !!! DLA DOBRA POLAKÓW…BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ! K..WA MAĆ

  • zagrypiona said

   no gdzies trzeba ciac koszta, przeciez nie beda cieli swoich pensji, dowala tam ludziom, przytna doplaty do refundacji lekow, beda doplacac tylko do tych najtanszych 9pewnie moze i gorszych) jak sie chorzy przekreca na tamten swiat to bedzie oszczednosc, a i zus zaoszczedzi na tym.

   Dziekuje za linki. 🙂

 6. antykk said

  Od 2-lat wyłapuję wszelkie dostępne wątki dotyczące chorób i sposobów leczenia, ale aby poznać i zrozumieć chorobę musimy poznać istotę funkcjonowania naszego organizmu. http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/archiw_germanska_nowa_medycyna/trnawa.htm polecam też tutaj poczytać-nick Samouczek http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292.htm?sid=b33d62fd350efd872c9c380bfab606ae

 7. Słoneczna said

  Polecam ten artykuł a także cały portal :www.bioslone.pl z podziałem na portal wiedzy o zdrowiu i niemedyczne forum zdrowia. Bardzo ciekawe. Warto poznać.
  http://www.bioslone.pl/przyczyna-chorob/rak

  • zagrypiona said

   Dziekuje za linki. dodam do zakładki nt. raka i profilaktyki.

   Nie wiedzialam ze nawet biopsja niesie dodatkowe zagrozenie. Chociaz to w sumie logiczne.

   Wynika wiec na to, ze powinno sie (Ministerstwo Zdrowia powinno gdyby o nas faktycznie dbalo) przede wszystkim stosowac profilaktyke w postaci edukacji ludzi jak sie zywic, czego unikac, by maksymalnie ograniczyc ryzyko wystapienia raka. Leczenie powinno byc ostatecznoscia. Tymczasem co jest nam oferowane? Jakies durne badania przesiewowe majace wykryc juz istniejace raczydlo. Zasypuje sie nas kancerogenami, zubaża diete… Zamiast wlasnie redukowac zagrozenia. Jakze bezsensownie nasza cywilizacja jes zbudowana.

  • malwa said

   bioslone.pl TO GENIALNA STRONA – POLECAM WSZYSTKIM !!!

   igya.pl PODOBNIE –

   ZNAJDZIECIE TAM CAŁĄ MASĘ INFO NA TEMAT CHORÓB, RZECZYWISTYCH POWODÓW – JAK STRASZNIE SIĘ ODŻYWIAMY I W JAKI SPOSÓB TAKIE ODŻYWIANIE SIĘ PROWADZI DO WSZYSTKICH NIEMAL CHORÓB, KTÓRE SIĘ TERAZ MANIFESTUJĄ. NIESTETY – OFICJALNA MEDYCYNA BŁĘDNIE ROZPOZNAJE PRZYCZYNY, ALBO CELOWO FAŁSZUJE – WYMYŚLA DO TEGO FIKCYJNE LECZENIA ZGODNIE Z POTRZEBAMI BIG-PHARMA – NO I INTERESY SIĘ KRĘCĄ…
   Kiedy wreszcie to wielkie oszustwo upadnie ?

   • ALFA said

    Kiedy wreszcie to wielkie oszustwo upadnie ?
    DOPÓKI MY NA TO POZWOLIMY I BĘDZIEMY NA ICH USŁUGACH

    • antykk said

     Ludzie wierzą szaleńczo w to co powie lekarz, ksiądz, polityk i… gazetka bez napletka! Jak dziecko ma katar to bezmyslnie psikaja jakąś chemią w nos. Musimy zmienić ich myślenie, ale jak to osiągnąc? Mam sporo nieprzyjemności z tego powodu i brak znajomych.

    • zagrypiona said

     No chyba jedyne co mozemy zrobic, to wszelkimi srodkami edukowac metoda – kropla drazy skale.

     Wpisuje sie do waszego klubu ludzi z nieprzyjemnosciami i brakiem znajomych (brak mi konkretnych znajomych z ktorymi mozna szczerze porozmawiac) reszta to takie tam… 😉 Ale najgorzej to chyba gdy wlasna rodzina stawia opor. Wczoraj mowie pewnej osobie, „wyczytalam ze migdaly pomagaja na zgage”. Odpowiedz: „no ale moge sobie tabletke zawsze zazyc”. Nie to ze powiedzialam zeby nie brac tabletki, ale tylko zeby sprobowac z tymi migdalami: NIE. Przeciez nie ma nic do stracenia zeby sprawdzic na sobie w tak blahej sprawie jak zgaga.

     No i coz, z takimi nie pogadasz. Z nikim wlasciwie nie pogadasz, a musisz zyc w swym ‚teoryjno spiskowym’ swiecie i ewentualnie poszukiwac wsparcia zrozumienia w internecie. Np. TU.

    • ALFA said

     Antyk nie martw się ja też,ale na głupotę ludzką nie ma rady.

 8. Słoneczna said

  Stanisław Karolewski: Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka. Można pobrać pdf ze strony autora:
  http://www.szarlatan.pl/

 9. ALFA said

  To już prawie się stało. Wkrótce preparaty ziołowe będą niedostępne, a
  możliwość przepisywania ich przez zielarzy również zostanie utracona.
  Wielka Farmacja osiągnie wkrótce cel w swojej wieloletniej bitwie w
  niszczeniu wszelkiej konkurencji.

  Od dnia 01 kwietnia 2011 prawie wszystkie zioła staną się nielegalne w
  Unii Europejskiej.

  Podejście w Stanach Zjednoczonych jest nieco inne, ale o tym samym
  niszczycielskim wpływie.
  Ludzie stają się niczym więcej, niż pochłaniaczami jakichkolwiek pomyj,
  które Wielka Farmacja i Agrobiznes wybierają dla nas, a my nie mamy
  wyjścia, jak tylko zapłacić za nie każdą cenę, której żądają.

  Farmacja i Agrobiznes prawie zakończyły marsz do przejęcia wszystkich
  aspektów naszego zdrowia: od żywności, którą jemy, aż po sposób w jaki
  leczymy się, kiedy jesteśmy chorzy.

  Nie ma wątpliwości, że to przejęcie ukradłoby nam resztki tego co
  pozostaje nam dla naszego zdrowia.

  Zaczyna się w następny Prima Aprilis
  Najprzykrzejszy dowcip Prima Aprilis wszech czasów to dyrektywa w sprawie
  tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych (THMPD), która została
  przyjęta z powrotem w dniu 31 marca 2004 roku. Dyrektywa ustanawia zasady
  i przepisy w zakresie stosowania preparatów ziołowych, które wcześniej
  podlegały swobodnemu obrotowi.

  Niniejsza dyrektywa wymaga, aby wszystkie ziołowe preparaty zostały
  poddane temu samemu rodzajowi postępowania jak farmaceutyki.
  Nie ma znaczenia, czy lek ziołowy był powszechnie używany od tysięcy lat.
  Koszty tego postępowania są ogromne, w porównaniu do większości innych
  branż produkcyjnych nie związanych z Farmacją.

  Działajmy!

  Czytaj całość TUTAJ

  http://www.stopcodex.pl/2010/09/wielka-farmacja-a-ziola-ue/
  List do Posłów i Europosłów

  W sprawie Dyrektywy dotyczącej tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych

  (zmieniająca Dyrektywę 2004/24/EC)

  Szanowna/y Pani/Panie …………..

  Jestem wielkim zwolennikiem dawnych tradycyjnych systemów leczniczych w tym także tych,

  które rozwinęły się w ciągu tysięcy lat w krajach pozaeuropejskich.

  Wkrótce ziołowe produkty chińskie, tybetańskie, indyjskie (ayurvedyczne) i inne zostaną licencjonowane w ramach systemu przewidzianego w dyrektywie.

  Jestem bardzo zaniepokojony tym, że zioła tych tradycji, które były używane przeze mnie jako suplementy żywnościowe przez ostatnich …….. lat będą zakazane po okresie przejściowym,

  który upływa w dniu 31 marca 2011 roku.

  Niniejsza dyrektywa wymaga zmian, aby uczynić ją bardziej przyjazną dla pozaeuropejskich tradycji ziołowych.

  Zachęcam Panią/Pana do wywarcia presji na nasz rząd i GIS (Główny Inspektorat Sanitarny) oraz

  Parlament Europejski o inicjowanie takich zmian.

  Z poważaniem
  Adresy Posłów RP wklejam całą stronę bo bardzo dużo
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=13735

 10. MarcinZ said

  Witam zagrypiona 🙂
  Chcialbym porozmawiac prywatnie, a nie znam adresu email do ciebie. Moj podalem w formularzu. Prosze o kontakt.
  Marcin
  wykluczeni.info

 11. poliszynel said

  Raka nie trzeba nawet leczyć. Wystarczy wiedzieć, że komórki nowotworowe odżywiają się wyłącznie cukrami. Wystarczy wyeliminować słodycze, soki, coca colę, słowem, drastycznie ograniczyć spożywanie zalecanych przez medycynę i WHO węglowodanów, w tym i owoców! A wtedy powstające nowotwory zostaną „zagłodzone”. Znam nawet konkretne przypadki takiego właśnie zagłodzania nowotworów.

  • ALFA said

   Wszystkie choroby powstają w naszych komórkach ile ludzi choruje na serce nie wiedząc ,ze nasze serduszko potrzebuje:
   * Witamina C, dostawcą energii w metaboliźmie komórkowym
   * Witaminy B1, B2, B3, B5, B6, B12 i biotyna, nośniki bioenergii metabolizmu komórkowego dla elektrycznych komórek mięśnia sercowego
   * Magnez, wapń i potas są potrzebne dla optymalnego przewodzenia impulsów elektrycznych w trakcie elektro-impulsowego cyklu uderzenia serca.

   Pacjęci cierpiących na skrócony oddech, obrzęki i chroniczne upośledzenie aktywności fizycznej- w uzupełnieniu programu podstawowego, powinni przyjmować następujące składniki odżywcze:

   Witamina C: dostawca energii dla metabolizmu każdej komórki „ładuje” molekóły transportowe witamin grupy B niezbędną zyciowo bioenergią.

   Witamina E: przeciwutleniacz, zapewnia ochronę błon komórkowych.

   Witaminy B1, B2, B3, B5, B6, B12 i biotyna: nośniki bioenergii metabolizmu komórkowego, zwłaszcza dla komórek mięśnia sercowego-poprawia pracę serca, pompowanie mięsni sercowych i podwyższa wytrzymałość fizyczną.

   Koenzym Q-10: najważniejszy element „łancucha oddechowego” każdej komórki; odgrywa szczególną rolę w pracy mięśnia sercowego z powodu dużego zapotrzebowania komórek na bioenergię.

   Karnityna: wspomaga dostarczenie bioenergii do „elektrowni” mitochondriów milionów komórek. Tauryna: naturalny aminokwas, którego brak w komórkach mięśnia sercowego jest częstą przyczyną niewydolności zaburzenia rytmu serca.

   • poliszynel said

    witaminy są przede wszystkim składnikami enzymów komórkowych potrzebnych do spalania cukrów. Jeśli cukry ograniczysz, nie potrzebujesz jeść tyle witami, a nadal jesteś zdrowy. Eskimosi poza tranem tysiące lat nie jedli żadnych „zdrowych” owoców i witami i nie umierali na raka.

    • zagrypiona said

     Prawda. Ale eskimosi sa przyzwyczajeni juz do takiej diety. Mi sie wydaje, ze jakbysmy my chcieli teraz na taka przejsc, to trzeba stopniowo i konsekwentnie organizm przywyczajac. Co moze byc trudne w polskich warunkach gdzie o dobrej jakosci pokarmy ciezko…

     wlasnie w tym filmiku o wit. b-17 jest o plemionach ktore od pokolen mialy swoja diete i nie chorowaly na raka, gdy natomiast czlonkowie tych plemion zaczeli jesc ‚cywilizowane’ jedzenie to zaczynaly sie klopoty…

    • poliszynel said

     Czytałem o tych plemionach i u Wolfganga Lutza, internisty austriackiego i u Kwaśniewskiego – tego od diety optymalnej.
     Jedno jest pewne – cukier, słodycze – to śmierć. Cukier zabił i zabija wielokrotnie więcej ludzi niż alkohol, narkotyki i nikotyna razem wziąte.

    • zagrypiona said

     Masz racje. Ja sie ostatnio naczytalam i przestalam slodzic herbate. Co wiecej, stwierdzam ze to bylo uzaleznienie jakies psychiczne o ile nie fizyczne. Teraz herbata smakuje nawet lepiej bez cukru, a wczesniej to nie bylo dla mnie do pomyslenia. Tak wiec dzieki moim tu Drogim Czytelnikom wyszlam z cukrowego nalogu. 🙂

     A myslalam ostatnio tez o tych owocach (tez w koncu zawieraja cukier). Ja bym z nich nie rezygnowala. W końcu zwierzeta jedza owoce i w warunkach naturalnych nie choruja na raka. No chyba ze tak jak Poliszynelu Andrzeju wspomniales moze jak ktos ma raka to tymczasowo moglby zawiesic owoce… Ale czy calkowity brak cukru wtedy dodatkowo nie wykonczy czlowieka? Zdrowe komorki przeciez chyba potrzebuja…?

     A co na przyklad z tymi co mdleja jak maja za niski poziom cukru? Szkoda ze czlowiek nie moze sie lekarza w takich sprawach zapytac o zdanie (i liczyc na przychylna fachowa obiektywna porade). 😛

   • Malwa said

    poczytajcie sobie o diecie Hunzów – dość dobrze opisana na stronie davidicke.pl – ludzie żyją po 140 lat – bez mięsa, słodyczy, nabiału z kazeiną (sporadycznie i bez przetwarzania !), bez glutenu , bez rafinacji i chemicznych polepszaczy – wszystko naturalne. To gotowa wzorcowa dieta do stosowania od zaraz !

    Nawiasem mówiąc – zastanawia mnie jedno : że całe to liczne grono decydentów czy użytecznych idiotów, wszystkich którzy dokładają się do trucia innych ludzi jedzeniem, pseudo-leczeniem i innymi technikami – ściąga również na siebie konsekwencje takich działań. Wszyscy urzędnicy wszystkich szczebli, lobbyści różnej maści, pracownicy i właściciele big-pharma, lekarze, diagności, pielęgniarki i farmaceuci – wszyscy ci ludzie uczestniczą w wielkim oszustwie, oszukują innych ale także siebie ! Bo ostatecznie oni i ich rodziny też wpadają w sidła, też cierpią z powodu zatrutego jedzenia, fałszywie stawianych diagnoz medycznych na podstawie fałszywych przesłanek, oszukańczych praktyk big-pharma, też są truci chemikaliami nazywanymi nowoczesnym leczeniem… Czy to nikogo nie zastanawia ? Przecież to jakiś groteskowy ale przede wszystkim tragiczny cyrk… Wszyscy wszystkich oszukują : politycy, dziennikarze, urzędnicy, prawnicy, lekarze, producenci tego czy tamtego, finansiści, nauczyciele, księża takiej czy innej frakcji…
    CZY TO OSZUSTWO KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY ???
    BO JEŚLI SIĘ NIE SKOŃCZY, TO WŁAŚNIE GROZI NAM ZAGŁADA…

    • ALFA said

     Wszystko na surowo i jesteśmy zdrowi wiemy ,że w każdym zakątku świata ludzie odżywiają się inaczej.Jak w ciągu 30 dni można wyleczyć cukrzycę,czy któryś lekarz zaleci taką dietę tylko proszę stosować dietę cukier wykluczyć i leki łykać lub insulina.Ale nie powie jakie skutki uboczne po tym są.W tym filmie jest jak leczono w Arizonie cukrzyków.Najważniejsze jest uświadomić rolników ,żeby nie robili oprysków tyle,ale oni dobrze wiedzą bo tego nie jedzą sobie sieją osobno,ale można poznać warzywka ,które mają dużo nawozu i głośno mówić w miejscu gdzie sprzedaje ,żeby ludzie nie kupowali.Jak tego nie zrobimy to dalej rolnicy będą nas truć.

 12. antykk said

  Przepraszam nie na temat ale chyba ważne! Jak nieżąd chce nas wykonczyc umową gazową! Znalazłam na forum pod atrtykułem o gazie łupkowym http://finanse.wp.pl/opinie.html?wid=12693406&title=To-prawdziwa-goraczka-lupkowa&kat=104122&sort=1&oid=23354278 A tutaj ta audycja o kulisach umowy gazowej http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23002

 13. antykk said

  Moja siostra (pielęgniarka niereformowalna-mimo mojego tłumaczenia wierzy burakowi czy ćwikła bo tak się dr.nazywa) ma rakowiaki od 10lat. Jest po 7-miu operacjach (okruszek człowieka,bez zębów-horror) 20.09 zgłosiła się na kolejny zastrzyk cystoplatyny?(nie pamiętam nazwy-a jest to kuracja ponadstandartowa! więc lekarz leczący i klinika ma z tego kasiorę), dowiaduję się,że właśnie przetaczają jej krew! Słów mi brak!!!

  • antykk said

   -O szkodliwośći transfuzji krwi http://www.neurolingwistyka.com/transfuzja-krwi-niebezpieczna/

  • Malwa said

   Antykk
   podeślij jej strony : bioslone.pl i igya.pl
   Może zwyczajnie wystarczy ją odrobaczyć i odgrzybić – wtedy znikają toksyny wytwarzane przez te pasożyty i znikają nowotwory, które są wtórną reakcją na obecność pasożytów.
   Przykro mi, ale chemioterapia przyspieszy tylko jej koniec…wyzwalając np. inny nowotwór (kłaniają się wykłady dr.Ratha o IG Farben – matce wszystkich firm farmaceutycznych, eksperymentach w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej – kto nie uczy się historii, płaci wysoką cenę, nawet życiem …)

   • zagrypiona said

    Przepraszam, nie rozumiem dlaczego wordpress wsadzil to do spamu. 😦 Ale juz zatwierdzilam…

    PS. Z tego co pamietam ze szkoly, to nie ucza tam o IG Farben. Ta wiedze pozyskalam sama poszukujac. Wiec ktos kto nie ma motywacji, nigdy nie pozna prawdy i bedzie myslal ze kartele farmaceutyczne maja jego dobro na uwadze.

   • antykk said

    Dzieki Malwa za wsparcie 🙂 Ja to wszystko wiem i rozumiem, siostra(cięzki przypadek wiary w nieomylnośc farmy-chemicznej) też czasem! przyznaje mi rację, ale dalej stosuje się do zaleceń buraka! Wkurza mnie całe działanie środowiska medycznego, to jak są okrutnymi,obłudnymi, bez uczuć i litości dla drugiej osoby(pacjenta). Nie wierzę, że nie znają skutecznych metod walki z chorobą(bo w naturze zwykłego człowieka jest poznać za i przeciw). Ile spustoszenia robią w ludzkich mózgach nawyki! Ale tak jest w każdej dziedzinie życia, zbyt łatwo opieramy się na nałkoffcach” i ałtorytetach” z bożej łaski wykształconych za nasze pieniądze, przeciwko nam!

 14. Mamba said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2495

  Niebezpieczne lekarstwa
  Dodany: • 2010-09-24

  Znane nam lekarstwa w większości nam szkodzą niż pomagają!

  + FORUM – CZYTAJCIE I PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!

 15. plutto said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2495

  + forum – polecam przeczytac i przekazywać dalej

  Niebezpieczne lekarstwa
  Dodany: • 2010-09-24

  Znane nam lekarstwa w większości nam szkodzą niż pomagają!

  Dziś dowiecie się prawdy na temat leków które codziennie są między nami w ciągłym ruchu. Ale jak widzimy nasz kraj to toleruje… Ciekawe kto wziął niezły szmal za nasze zdrowie

 16. Mamba said

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2212,Bojkotuj-Izrael

  Moi drodzy – pod tym linkiem mamy gotowy przepis jak bojkotować chazarów – wraz z wykazem ich firm i produktów !!!
  POLECAM !!!
  I DO DZIEŁA !!!

 17. Mamba said

  http://newworldorder.com.pl/post,679,0

  Najnowszy atak robaka Stuxnet wywołał wiele dyskusji i spekulacji odnośnie zamiarów, celów, pochodzenia i – co najważniejsze – celu i tożsamości osoby atakującej.

  Kaspersky Lab nie zdobył wystarczających danych pozwalających zidentyfikować osoby atakujące oraz zamierzony cel ataku, mogą jednak potwierdzić, że jest to unikatowy, zaawansowany atak szkodliwego oprogramowania przeprowadzony przez dobrze finansowaną grupę dysponującą dużymi umiejętnościami i specjalistyczną wiedzą o technologii SCADA. Uważają, że tego rodzaju atak mógł zostać przeprowadzony tylko przy wsparciu władz państwowych.

  -Incydent ten stanowi przełom, pokazuje, że wkroczyliśmy do całkowicie nowego świata: o ile w przeszłości mieliśmy do czynienia zaledwie z cyberprzestępcami, obawiam się, że teraz nadszedł czas cyberterroryzmu, cyberbroni i cyberwojen” – powiedział Jewgienij Kasperski, współzałożyciel i dyrektor generalny Kaspersky Lab.

  Przemawiając na sympozjum na temat bezpieczeństwa, zorganizowanym przez firmę Kaspersky Lab w Monachium, które zgromadziło dziennikarzy z całego świata, Kasperski porównał Stuxneta do otwarcia -puszki Pandory”.

  -Ten szkodnik nie został stworzony po to, aby kraść pieniądze, wysyłać spam czy przechwytywać dane osobowe. Jego celem jest sabotaż planów, niszczenie systemów przemysłowych” – powiedział.

  Analitycy odkryli, że robak wykorzystywał cztery różne luki zero-day. O trzech z nich bezpośrednio poinformowali Microsoft. Ponadto ściśle współpracowali z tą firmą podczas tworzenia i publikowania łat na te dziury. Oprócz wykorzystywania czterech luk zero-day Stuxnet wykorzystywał również dwa ważne certyfikaty (od Realtek i JMicron), które pomogły monitorować szkodnika przez długi czas.

  Cel ataku oraz geografia epidemii (głównie Iran) sugerują, że nie został on przeprowadzony przez zwykłą grupę cyberprzestępczą. Ostatecznym celem robaka było uzyskanie dostępu do Simatic WinCC SCADA, wykorzystywanego jako przemysłowy system kontroli, który monitoruje i kontroluje procesy przemysłowe, infrastruktury oraz oparte na urządzeniach. Podobne systemy są powszechnie wykorzystywane w rurociągach naftowych, elektrowniach, dużych systemach komunikacyjnych, na lotniskach, statkach oraz w instalacjach wojskowych na całym świecie.

  Źródło: Kaspersky Lab

 18. Mamba said

  http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID415041989,index.html

  ZOBACZCIE CO ZNALAZŁAM – PRZERAŻAJĄCE DANE NA TEMAT ANTYKONCEPCJI I IN VITRO – POWIKŁANIA O KTÓRYCH WSZYSCY MILCZĄ ! TO MASOWE MORDERSTWO !!!
  NAGŁAŚNIAJCIE !!!

 19. antykk said

  Niedziela 26.09.2010 godz.13;15 TVP-INFO Medycyna niekonwencjonalna. Ciekawe co pokażą!

  • antykk said

   Wojna w Wietnamie zakończyła się ponad 30 lat temu, ale swoje żniwo zbiera do dziś. Z powodu toksycznej substancji o nazwie Agent Orange, rozpylanej przez amerykańskie wojska nad Wietnamem, ludzie chorują na raka, a dzieci rodzą się zdeformowane. Niektóre z ofiar tego konfliktu jeszcze nie przyszły na świat.

   Powykrzywiane ciała. Brak rąk lub nóg. Twarze bez oczu. Dzieci, które nie słyszą i nie mówią. Taki widok to koszmar dla każdego rodzica. Taki widok nie jest rzadkością w wietnamskich szpitalach z tzw. „gorących miejsc” – rejonów, gdzie przez dekadę w latach 60. Amerykanie rozpylali i składowali środki zawierające duże ilości dioksyn. To jedne z najgroźniejszych dla zdrowia związków chemicznych uznanych za rakotwórcze. Ludzie narażeni na kontakt z dioksynami mogą cierpieć na choroby wątroby, płuc, serca, skóry, układu nerwowego, rozszczepienie kręgosłupa – lista jest długa i przerażająca. Substancje te powodują także wady wrodzone u dzieci, o ile ciąże są w ogóle donoszone. Dioksynami został zatruty też były ukraiński prezydent Wiktor Juszczenko. O mało nie stracił życia, a jego skóra jest oszpecona. W Wietnamie już trzecie pokolenie po wojnie walczy ze schorzeniami wywołanymi przez te toksyny. http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Dzieci-bez-oczu-i-rak-wielkie-koncerny-odwracaja-wzrok,wid,12699810,wiadomosc.html?ticaid=1af37&_ticrsn=3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: