Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

24.06.2011 – O autyzmie, aspartamie, skandalu olgacom, kobietach w ciąży terroryzujących Polskę…

Posted by zagrypiona w dniu 25 czerwca 2011


Witam Szanownych Czytelników po długiej przerwie w aktywnym prowadzeniu tego bloga. Cóż ominęło mnie pisanie tu o wielu ważnych sprawach i wydarzeniach ostatnich miesięcy. Myślę jednak, że Szanowny Czytelnik nie ma mi tego za złe, zważywszy na to że mamy wiele wartościowych blogów i blogerów, którzy w informowaniu społeczeństwa radzą sobie po mistrzowsku, o wiele lepiej niż ja. Zapraszam tu: wykluczeni aby ich poczytać.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Dzisiaj podzielę się z wami paroma rzeczami, które znalazłam na przestrzeni tych miesięcy, a które warte są przesyłania dalej i zarchiwizowania tu na blogu.

1. Najświeższa informacja: skandal olgacom – nie wiem na ile można tym rewelacjom ufać i na ile autorka/autorzy materiału są wiarygodni. Wątki polskie, lub raczej ‚polskie’ w gazowaniu ludzi chemtrailsem. Niestety strona po angielsku: olgacomscandal.wordpress.com

I do tego jeszcze materiał na youtube:

Warto obejrzeć i samemu ocenić. W kwestii chemtrailsów jest to jednak nowość. W każdym razie ja się z tym wątkiem zetknęłam po raz pierwszy.

EDIT:

Jak nietrudno się domyślić, ruszyło śledztwo dotyczące powyższej rewelacji. Sprawa wydaje się podejrzana od samego początku. Oto co dotychczas udało się ustalić:

– kobieta nie jest Polką, ma rosyjski, w każdym razie wschodni akcent. Na jej blogu nie ma absolutnie nic po polsku.

– jej strona olgacomscandal i strona firmy rejestrowane były w tym samym czasie.

– firma nie jest zarejestrowana w KRSie

Czemu miałaby służyć taka mistyfikacja? Ośmieszeniu teorii o chemtrailsach raczej nie, bo są one już dość w tym momencie ośmieszone. Co ciekawe natomiast, w całej sprawie pojawia się wątek Chiński. Co natomiast już zdumiewające, N I E K T Ó R E ‚polskie’ blogi już podjęły temat i dyskusję ukierunkowują w komentarzach na temat Chin jako naszych trucicieli. Ktoś nawet z całą pewnością rzucił, że widzi nad sobą chińskie samoloty siejące chemtrails i trujące nas… Inteligentny ten człowiek inaczej, nie pomyślał, że jeśli byłby to rzeczywiście chiński samolot latający samopas nad Europą czy Rosją, to byłby grzecznie sprowadzony na ziemie. Jeśli sprawa dalej pójdzie w tym kierunku to niebawem sie wyjaśni, kto i po co zamieścił taki materiał w internecie. Nie bronie Chin, bo swoje za uszami mają, ale drążenie sprawy z uporem maniaka, że to Chiny, jest dezinformacja najpodlejszą.

PS. To że pryskają to fakt. Ale to nie chińczycy. A jeśli juz to nie wyłącznie oni.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

2. Film dokumentalny o tym, że autyzm można wyleczyć poprzez odtruwanie i zmianę diety. Stary film, pewnie wiele osób już obejrzało. Ale może ktoś jeszcze nie jest z nim zaznajomiony, a ta tematyka go interesuje. Polecam.

Wszystkie objawy u dzieci pojawiły się PO SZCZEPIENIU. Przy okazji powiem, że pośród nas są niestety tacy, niby o otwartych umysłach, którzy pod niebiosa wychwalają szczepionki z lat 50 którymi byli szczepieni i przecież żyją. 😉 No tragedia. Bo oczywiście te stare szczepionki to zupełnie to samo co teraz. W moim odczuciu prawda jest taka, że wiele z tych chorób przeciw którym szczepi się dziś ludzi, można by było zapobiec dzięki zachowaniu i dbałości o higienę, mycie rączek, sprzątanie chałupy, pranie, mycie się, korzystanie z pewnych ujęć wody a także higienę życia seksualnego. 😉 No ale wiadomo, że bydełko samo sobie z takim wyzwaniem nie poradzi więc trzeba zaszczepić jak zwierzęta. A przy okazji jeszcze na nich poeksperymentować i zarobić fortunkę na leczeniu powikłań. A co!

Nie uważam, że szczepienia są z gruntu złe i bezskuteczne. Jednak w obecnych realiach: braku badań, braku testów, przemysłu farmakologicznego w rękach psychopatów – szczepienia mogą więcej zaszkodzić niż pomóc. Niektórzy jednak by to pojąć muszą się przekonać na własnej skórze, albo skórze własnego niewinnego niczemu dziecka – takich przypadków z mego otoczenia znam kilka. No ale czego się spodziewać skoro dla większości wyksztauciuszuf szkodliwość szczepionek to teoria spiskowa…

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

3. Ciąg dalszy sagi o ASPARTAMIE. Sporo już było pisane o tym w wielu miejscach, także i u mnie we wcześniejszych wpisach: . Także tu wersja dla wyksztauciuszkuf na GW: Aspartam. Szczury od tego zdechły. My to jemy i pijemy. Artykuł z 2005 roku. A bydlęstwo nadal to żre i pije. Bo już nie wspomnę o bojkocie produktów zawierających substancje słodzące czy o nacisku na producentów drogą naukowo sadową. Tragedia po prostu. Żyjąc pośród takiego społeczeństwa można się naprawdę załamać. Wymaga przeogromnej siły by nie stracić panowania nad sobą i chęci do życia. I proszę nie mówić, że bez aspartamu nie da się żyć. Da tylko trzeba czytać skład produktu (wbrew pozorom, są oznaczone) i nie żreć byle gówna przetworzonego 150 razy z zawartością całej tablicy Mendelejewa i pakietem E. Wciąż jeszcze mamy wybór!

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

4. Polski policjant zastrzeli terrorystkę w ciąży albo małego 5-letniego binladenka. Jakoś nie widziałam żeby ktoś o tym pisał na blogach czy komentował. Może mi umknęło. W każdym razie… Policjant zastrzeli terrorystkę w ciąży. Gdy czytam tego typu newsy i przypomnę sobie jak to nasza wuadzia chciałaby uczyć Białorus demokracji… To płakać mi się chce. Ale na Białorusi chyba nie strzelają do kobiet w ciąży co? Boże widzisz i nie grzmisz. Niech się lepiej wuadzia zajmie kantującymi pracowników, ZUS, skarbówkę pracodawcami wyzyskiwaczami. Albo menelami cuchnącymi w komunikacji miejskiej, bo ja płacę, a oni syfiarze nie płacą i jeszcze sobie jeżdżą. Nikt ich tknąć nie może, kanary nie mogą, policja nie kwapi sie. Oni są siedliskiem chorób i smrodu. Toż to dopiero terroryzm. Albo zabrać się za domowych damskich bokserów, nie ze trzeba dziesiątki razy błagać i dzwonić po pomoc. A nie kobiety w ciąży eksterminować. No ale wiadomo, że kobieta i to w ciąży to łatwiejszy target niż na przykład jakiś mafioso pasożytujący na społeczeństwie.

Doprawdy dziwne, że nikt o tym nie pisze. Wiadomo, że jest wiele ciekawych tematów globalnych i kosmicznych, ale czasami też trzeba spojrzeć na to co się dzieje na naszym podwórku. A co jeśli globalno kosmiczny szum informacyjny to przykrywka dla tego co się dzieje u nas w naszym domu. Tak właśnie na to wygląda. Niestety wielu na to się łapie wynikiem czego takie ‚drobiazgi’ jak ten tu o którym piszę zostają pominięte.

Policjant będzie mógł strzelać nawet do kobiet w widocznej ciąży i dzieci – jeśli uzna, że mogą dokonać aktu terrorystycznego. I nie musi nawet oddać wcześniej strzału ostrzegawczego – taką możliwość przewiduje projekt założeń do nowej ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej przygotowywany przez MSWiA. Właśnie trafił do uzgodnień międzyresortowych.

Mnie ciekawi kto jest autorem tegoż pięknego pomysłu? Trąci mi to zaawansowaną psychopatią. Pewnie dlatego nie podają autorów z imienia i nazwiska. Typowe dla psychopatów tchórzostwo. I dlaczego mam wrażenie, że ta władza pała jakaś wyjątkową niechęcią właśnie do kobiet. Jak tak sobie przejrzeć projekty ustaw i generalne podejście do kobiety w tym kraju to rzeczywiście można do takiego wniosku dojść: kobieta człowiek drugiej kategorii, uprzedmiotowiona i zredukowana znaczeniowo do organu rozrodczego, no a teraz dodatkowo TERRORYSTKA.

————————————————————————————————–———————————————————————————————————————————————————————————————–

Na tym kończę dzisiejszą pisaninę. Do następnego…

Reklamy

Komentarzy 13 to “24.06.2011 – O autyzmie, aspartamie, skandalu olgacom, kobietach w ciąży terroryzujących Polskę…”

 1. mgrabas said

  cieszę się, że Zagrypiona wróciła 🙂 brakowało Jej obecności
  pozdrawiam

  nawiązując do poruszonych wyżej tematów odniosę się tylko do jednej sprawy, mianowicie zadam pytanie: komu zależy na tym by spowodować wrogość do Chińczyków, a obecnemu układowi rządzących dać pretekst do jawnego wprowadzenia w Polsce państwa policyjnego?
  podrzucanie nam fałszywej i krzywdzącej tezy, że „chińska firma truje Polskę” jest tak samo perfidne jak lansowanie fałszywej tezy o „polskich obozach śmierci” (które w rzeczywistości były obozami faszystowskiego okupanta, a nie narodu niemieckiego, a tym bardziej polskiego), albo fałszywej i rozdmuchanej liczbowo tezy o „holokauscie jedynie Żydów”, a przecież w faszystowskich obozach śmierci zbudowanych na terenie Polski zginęło więcej nieŻydów niż Żydów, o czym wszyscy syjonistyczni propagandziści zgodnie milczą, podobnie jacyś chyba użyteczni dla syjonizmu idioci usiłują budzić wrogość do Chińczyków, uzasadniając ją kolejną manipulacyjną „tezą”, jakoby „Chińczycy torturowali nieChińczyków”, co jest tak samo sprytnie skonstruowaną kłamliwą „prawdą” ukrywającą prawdziwą prawdę, że każdy czyn przestępcy popełniają konkretni przestępcy i nie ma to nic wspólnego z ich narodowością, pochodzeniem czy czymkolwiek innym, a jedynie własnym wyborem i własną odpowiedzialnością
  za wszystkimi manipulacjami medialnymi ktoś się ukrywa, ktoś chce nami się posłużyć do swoich ukrytych celów!
  wyjście na ulice to samobójstwo, a głosowanie na dotychczasowy układ to głupota
  jest inna droga, tylko ludzie śpią, trzeba ich obudzić – jak? – zapraszam na swój blog http://7777777blog.wordpress.com

  • zagrypiona said

   Dzieki. Rowniez pozdrawiam. 🙂

   Masz racje. Tacy z nich Chinczycy jak z redakcji GW Polacy. Moze obywatelstwo maja ale… W kwestii globalistycznych ludobojcow i manipulantow nie ma sensu w ogole mowic o jakiejkolwiek konkretnej narodowosci bo oni sa ponadnarodowi.

   No trzeba ludzi edukowac, chociaz z tym to ciezko, niektorzy juz tak wrosli w system niewolnictwa, ze barbarzynstwo pracodawcow itp. uznaja za normalnosc ‚bo wszedzie tak jest’. Obracam sie wokol takich ostatnimi czasy i powoli juz nie daje rady sie trzymac na wodzy.

   • mgrabas said

    podjąłem temat…
    tutaj: http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/#comment-439
    a tutaj inny temat: http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/01/wyniki-glosowania-sejmowego-nad-obywatelskim-projektem-antyaborcyjnym/#comment-354
    wydawać by się mogło, że nikogo to nie interesuje, a mi się wydaje, że ludzie boją się o tych sprawach otwarcie rozmawiać
    może to mądrość wyniesiona z czasów PRL-u?

    • zagrypiona said

     No beda wiec strzelac do ciezarnych poszerzac asortyment srodkow bojowych przeciw obywatelowi podatnikowi a co… Ostatnio blogierzy podjeli dyskusje na temat trabek ogluszajacch ktore zakupilo ministerstwo. To ich przeraza, a artykul o strzelaniu do ciezarny ni chu chu… Moze to dlatego ze w Polsce mamy jakis taki dziwny stosunek do kobiet. Odgorny ze tak delikatnie powiem. Nie raz odczulam to podczas dyskusji na blogach i widzialam jak wyrazajaca swa opinie kobiete odsylano do garow. Coz…

     Oni sie bardziej martwia teraz plodami, niz tym ze wladza bedzie miala wolna reke by ich odstrzeliwac jak kaczki. Kto wie czy wywlekanie tych aborcyjnych problemow nie sluzy wlasnie odwroceniu uwagi. (swoja droga nie popieram aborcji jako srodka leczacego problemy socjologiczne i jako srodka antykoncepcyjnego i nie marginalizuje problemu, ale to co sie teraz wokol tego dzieje to jest jakas paranoja).

 2. 999AQQ said

 3. 999AQQ said

  Co zawierają popularne warzywa-kiedyś i dziś!!!!
  http://sm3.blog.cz/1104/porovnanie-studii-z-rokov-85-96-02-obsahy-latok-v-ovoci-a-zelenine

  Oszustwo z bajera cd! Środki p/ciążowe.
  http://tomaszandrzej.nowyekran.pl/post/20446,smiertelne-pigulki-niemieckiego-koncernu-co-na-to-min-kopacz

 4. Ola said

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/07/23/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/

  • mirek said

   jak poprzeglądałęm kilkanaście blogów, czy forów, to widzę że większośći się ‚nie podoba’ bo to oni akurat nie są ‚elytą’ po za tym było by bez zmian zapewne, tacy wszędzie ‚prawdziwi patryjoci’…

 5. seeya said

  kobieta w tym kraju a już w wieku rozrodczym jest traktowana jak szmata. Po pierwsze pracodawcy, którzy na rozmowach kwalifikacyjnych mimo paragrafu na to pierwsze pytanie jakie zadają to ostan cywilny i stan dzieci. Chodzący potencjalny inkubator. Posiada waginę i nie zawaha się jej użyć, z niekorzyścią dla pracodawcy.

  Śmiem twierdzić że kobiety mają najgorzej. Nikt ich nie chce na umowy bo posiadają komórki rozrodcze.

  • zagrypiona said

   Dokładnie tak jest. Sama tego doświadczyłam kiedyś. Jak jeszcze byłam młodsza i niewinna, teraz jak mi jakiś palant zada takie pytanie ‚czy planuje pani dzieci?’ to w mordę dostanie jako odpowiedz. ewentualnie nabluzgam parchaczowi. Nie mam juz nic do stracenia. 🙂 Bo nie posiadam nic. 🙂

 6. miziaforum said

  UPRZEJMIE PROSZĘ ADMINA TEJ STRONY O NIE USUWANIE TEGO LINKA – DOTYCZY SPRAWY WAŻNEJ DLA POLSKI I POLAKÓW

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/18/akcja-anonymous-przeciw-rzadowi-tuska-nie-obcej-interwencji2-marca-fala-protestow-w-polsce/

 7. miziaforum said

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/24/skandal-tusk-zada-dozywotniej-ochrony-b-o-r-u-oczywiscie-dla-siebie/

  KOLEJNA USTAWA SKANDALICZNA CICHACZEM WPROWADZANA

 8. miziaforum said

  A TU NOWA INICJATYWA NOWY BLOG – ODPOWIEDŻ NA MONOPOL MEDIALNY

  ONETÓW INTERII I INNYCH POPULARNYCH STRONEK – BEZ CENZURY – MAM NADZIEJE ZE BĘDZIE TO BARDZO POPULARNA STRONA TAM SKRYTYKUJESZ TEKST GWIAZDORÓW MWDIALNYCH BEZ SKRĘPOWANIA – POLECAM

  “PRĘGIERZ” dosć monopolu na prawdę ..

  http://dokop.wordpress.com/

  szczegóły na stronie przewczytaj i włacz sie do wolnych dyskusji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: