Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

Antypolonizm


Art. 257.


Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Nam Polakom powinno zależeć na obronie naszej Ojczyzny i jej oraz naszego dobrego imienia (oczywiście pamiętając, że każdemu zdarzają się czasem takie czy inne błędy). Jednakże skoro inni mogą kwilić i bronić się nawet gdy dostają tzw. konstruktywną krytykę, my powinniśmy robić to samo. Proszę odwiedzić ten link: walcz z antypolonizmem i rozprzestrzeniać treści tam zawarte. Nie może tak być, że tu, na naszej ziemi ktoś nam mówi jak mamy żyć, co mówić i co robić.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Antysemickie żarty o Polakach robią furorę Nie rozumiem tylko dlaczego w artykule tytuł jest ‚antysemickie’, przecież one są antypolskie. Czyżbyśmy byli semitami? Czy tez w redakcji pracuje ktoś kto logicznie nie ogarnia treści artykułu?

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Z cyklu: polskie obozy koncentracyjne itd.:
„Nazistowska Polska” w czołowym amerykańskim dzienniku

Nawet Wikipedia podaje, że podczas II Wojny Światowej Polska została podzielona na 2 części. Każda z nich została wcielona do obszaru kraju okupanta Niemiec i Rosji. Co oznacza, ze nie istniała wówczas żadna POLSKA, a już tym bardziej nazistowska. Czyżby w USA była cenzura na wikipedie? No skoro już do szkoły się miało pod górkę, czy tez szkoła sama w sobie kulała to może chociaż warto najpierw sprawdzić w necie jakich się słów i zwrotów używa? Jak sobie pomyślę, że naród o poziomie wiedzy jego inteligencji reprezentowanej przez ta panią chce rządzić ta planeta, to się tak zastanawiam, czy to rzeczywiście oni zwariowali, a może my pozwalając im na to. To tak jakby dziecku dać siekierę czy nóż do zabawy…

Hasło wikipedii nt. Polski (po angielsku, specjalnie dla tych wyedukowanych inaczej)

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Antypolskie cytaty

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

PS. Jak ktoś ma inne przykłady rażącego antypolonizmu i absurdalnej poprawności politycznej to proszę o linki. Z góry dziękuję.

Reklamy

Komentarzy 7 to “Antypolonizm”

 1. pedros said

  A ja mam pytanie do wszystkich otóż co się stało ze stroną
  newwordlorder.com.pl ? 🙂

  • zagrypiona said

   pewnie nie wykupili domeny czy cos tam, oni juz mieli pare razy taka sytuacje z tego co pamietam. spokojnie.

   • pedros said

    Dzięki za info 😉

  • Leszek Sz. said

   Na jakimś forum czytałem, że podobno ktoś dopatrzył się na newwordlorder.com antysemickich artykułów, ale nie wiem czyt to prawda! Trzeba sprawdzić! Zresztą dzisiejsze państwo na wszystko znajdzie paragraf! Polonica.net też zablokowali przeklęci lucyferianie!

   • zagrypiona said

    tak sie wlasnie stalo, jakis burak zglosil wlasciciela neworldorder do ipnu, dlatego strona byla zawieszona. wlasciciel dostal ostrzezenie.

    co do polonicy.net to krazy taka plotka, ze nie byla ona aktualizowana od 2 lat, ktos ta sttrone wstawil na serwer i tak sobie wisiala, moze po prostu ktos nie wykupil domeny czy hostingu i dlatego zniknela… chociaz wersji z zamknieciem tez nie mozna wykluczyc.

    • Leszek Sz. said

     A jak to wygląda od strony czysto prawnej, bo twórcy Polonica.net wstawiali na tą stronę artykuły z ”Naszego Dziennika” i audycje z Radia Maryja, zarazem nie odżegując się do obu wyminionych przeze mnie mediów? Czyżby umieszczali na Polonica.net tamtejsze artykuły bez zgody autorów? Można tak robić?
     Z drugiej strony podobno ktoś chciał wytoczyć Polonica.net sprawę odnośnie znieważenia JP II!

 2. miziaforum said

  A TO
  http://miziaforum.wordpress.com/2010/07/24/czy-polacy-zamieszkaja-pod-mostami-czyli-rugi-pruskie-i-roszczenia-diaspory-n-y/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: