Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

Blogi Rekomendowane


Blogi rekomendowane. Poniższa lista, jest zbiorem stron i blogów, które moim skromnym zdaniem powinny stać sie lekturą obowiązkową każdego komu zależy na Polsce – wolnej, niezależnej i chrześcijańskiej.

grypa666.wordpress.com – blog utworzony przez M. Podleckiego oraz P. Beina latem 2009 roku, którego celem było ostrzeżenie ludzi przed sztucznie wywołaną pandemią i szkodliwymi szczepieniami. Jak wiemy, udało się ochronić polskich obywateli przed propagandą świńskiej grypy – właśnie dzięki temu blogowi – o czym niektórzy zapominają.

Dziś blog pełni szeroką działalność edukacyjną.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
judeopolonia.wordpress.com – krótko, zwięźle i na temat – zbiór aktualności oraz materiały archiwalne dotyczące kompleksu J.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

marucha.wordpress.com – blog na różnorakie, aktualne tematy – bez cenzury i owijania w bawełnę.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

monitorpolski.wordpress.com – blog utworzony przez M. Podleckiego – autora serii dokumentalnych materiałów wideo „11 Minut”.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

piotrbein.wordpress.com – referaty naukowe po polsku i angielsku. Bardzo dużo istotnych informacji na temat konfliktów bałkańskich oraz kompleksu J. Dla zaawansowanych Czytelników.

Powyższa lista nie jest zamknięta… Jesli drodzy Czytelnicy znaja jakiś blog czy stronę które powinny byc rekomendowane i propagowane – proszę podac adres i uzasadnienie. Dla ułatwienia podam ogólne cechy którymi takowy powinien się charakteryzować:

1. rekomendowany blog nie może zawierać propagandy NWO (np. że przylecą anunaki/gady/jaszczury i nas pożrą żywcem; że zło które się dzieje na ziemi to kara za grzechy i co prędzej trzeba intronizować Chrystusa; new age…) chyba że treści tego typu są demaskowane jako mit czy propaganda. Nie dajmy się zwieść.

2. rekomendowany blog powinien być apolityczny – tzn. nie popierać, a zwłaszcza w sposób fanatyczny, jakiejkolwiek partii politycznej.

3. to samo co w punkcie 2. tyczy się jakiejkolwiek religii zinstytucjonalizowanej, trzeba miec dystans i oczy szeroko otwarte, złe ma dostep do wszystkiego co ziemskie i rządzone przez ludzi.

Reklamy

Komentarze 3 to “Blogi Rekomendowane”

 1. grypa666 said

  patrz przeglad blogow: http://wykluczeni.info

  • zagrypiona said

   Dzieki. Świetne to jest.

 2. TV Fides et Ratio said

  Już działa TV Fides et Ratio

  http://www.polonitas.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: