Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

Chemtrails


Wszystko co wiemy o zjawisku CHEMTRAILS. Jak dotąd, sprawa najtrudniejsza do udowodnienia, najmniej zbadana, najbardziej ignorowana, choć widoczna gołym okiem dla wszystkich.Wielu ludzi na słowo ‚chemtrails’ dostaje wręcz szału i neguje cokolwiek co by nie powiedzieć – łącznie z samą ideą opryskiwania czegokolwiek z samolotu, że niby technika nie jest tak daleko itd. tymczasem nie jest tajemnicą, że istnieje patent rozpylania w atmosferze związków siarki na przykład. O czymś takim jak geoinzynieria, która jest faktem, nawet nie wspomnę. swoja drogą, dziwie się że nikt nie pyta jaki wpływ na atmosferę i życie na ziemi ma to rozpylanie siarki. W sprawie chemtrails jest wiele pytań bez odpowiedzi.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Filmiki na youtube:
Areosol attack
Chemtrail vs contrail Krakow Biezanow-Prokocim Poland 22.11.2009
co się dzieje na naszym niebie??? KONTROLA POPULACJI ONZ POLITYKA MĄDREGO PRZYROSTU!
Unusual vapour trails. Full length version
CHEMTRAIL 6.06.2010 godz.17.57 Przemyśl POLAND

Strony internetowe:
STRANGE DAYS STRANGE SKIES
zatruteniebo.wordpress.com

Artykuły:
Igranie z chmurami na polskim niebie
Obama chce użyć radykalnej technologii do schłodzenia Ziemi
Projekt Deep shield
Tegoroczna powódź to małe piwo w porównaniu z tym, co nas czeka
Wywoływanie opadów za pomocą lasera
Kontrowersyjna geoinżynieria

Dokumenty:
Global Warming and Ice Ages: I. Prospects for Physics-Based Modulation of Global Change
The Geoengineering Option, A Last Resort Against Global Warming?
An overview of geoengineering of climate using stratospheric sulphate aerosols

Inne:
http://www.flightradar24.com/

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

18.06.2010

 

04.07.2010

 

09.07.2010

 

 

 

Reklamy

Komentarzy 14 to “Chemtrails”

 1. asterix said

  http://www.wykop.pl/link/379712/pytania-z-jasnej-gory-czy-powodzie-w-polsce-powoduja-tajemnicze-samoloty/

  **********************

  od TT: dzięki, artykuł został dodany do działu ‚chemtrails’

 2. Buka said

  Dziś od rana w Wawie czyste niebo,ale koło południa zaczął się nalot(przynajmniej ja wtedy to zauważyłam),co raz więcej smug i „zamleczone” niebo wraz z upływem czasu.Pogoda piękna,ciepło, mnóstwo ludzi w parkach,nie wspominając o uroczystościach beatyfikacyjnych.

 3. CoZaSyf said

  Nie wiem gdzie wpisac. Rozbłysk Caringtona . http://www.polskatimes.pl/fakty/265926,tegoroczna-pow-ld-to-ma-e-piwo-w-por-lwnaniu-z-tym-co-nas,id,t.html

  ***********************
  od TT: dzieki za linka, link został zapisany w zakladce CHEMTRAILS

 4. zenobiusz said

  W 1957 r,w USA zmarł w wiezieniu ,a jego książki spalono !!!!!!!!!!!!!!
  Opublikował/a zenobiusz w dniu Czerwiec 20, 2010

  00Rate This

  Wyciek ,w Zatoce Meksykańskiej ,zagraża całej planecie.Jest pare miesiecy czasu.Budujcie Chembustery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

  Z uwagi na powagę stytuacji , posty nie związane z tematem, są usuwane trwale.Zenobiusz.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/20/chemiczne-opary-zagroza-zyciu-budujcie-chembustery/
  http://free.of.pl/z/zlabs/podstawy/orgon/reich/reich.htm

  Agenci federalni działali z zapałem mścicieli, kiedy otrzymali polecenie zniszczenia owoców pracy naukowca Wilhelma Reicha w jego laboratorium w Maine. W sądowym orzeczeniu z 1956 roku stwierdzono, że materiały użyte do budowy przypominającego wyglądem skrzynkę „akumulatora orgonowego” da się uratować, z wyjątkiem płyt celotexu, które agenci roztrzaskali na kawałki. Nowojorscy współpracownicy Reicha, dr Michael Silvert i dr Yictor Sobey, zostali zmuszeni do zebrania całej literatury znajdującej się w archiwum Instytutu Orgonu i załadowania jej do wielkiej ciężarówki, która pojechała stamtąd prosto do spalarni na Dolnym Manhattanie, gdzie wszystkie papiery spalono zgodnie z poleceniem Urzędu ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA). Amerykański Związek Swobód Obywatelskich przystąpił do działania, gdy było już za późno. W wydanym przez siebie oświadczeniu dla prasy stwierdził, że nakaz sądu stanowił pogwałcenie wolności słowa, ponieważ zaledwie jedna spośród spalonych książek mogła być uznana za materiał promujący bądź wyjaśniający zasady działania kontrowersyjnego akumulatora orgonowego. (Orgon to nazwa nadana przez Reicha życiowej sile, która przenika i otacza wszystkie żywe organizmy, nie wyłączając Ziemi). W oświadczeniu tym można było przeczytać między innymi: „Kiedy agencja rządu wykorzystuje tak wątpliwe preteksty do tłumienia wiedzy, bez względu na to, jak bardzo jest ona ekscentryczna czy niepopularna, stanowi to poważne zagrożenie dla wolności prasy oraz zasad wolnej myśli…..

 5. exhale said

  Negują może właśnie dlatego, że łatwiej dla świętego spokoju zanegować, mimo, że jest to widoczne gołym okiem, niż zbadać sprawę i zastanowić się nad czasami w jakich żyjemy. Ale wycofujemy się z wszelkich rozważań z obawy chyba przed szokiem, że taki obrót spraw rzeczywiście ma miejsce.

  Polecam stronę:

  http://www.polskaakcjaobywatelska.pl

 6. zenobiusz said

  Na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.

  • zagrypiona said

   Aha, no to pewnie maja juz jakas nastepna niespodzianke w zanadrzu by nas truc. Albo uchwalili by uspokoic publike. Chociaz ciekawe, ze skoro uchwalili cos takiego, to przyznaja ze to istnieje…

  • miziaforum said

   CZYM GROŻĄ EKSPERYMENTY NIEDOŚWIADCZONYCH OSÓB – STOSUJĄCE URZĄDZENIE Z PRODUKTÓW OFEROWANYCH NA SPRZEDAŻ PRZEZ SP.ZOO
   ZENOBIUSBLOG- MONITORPOLSKI
   =======================================================
   WSZYSCY WIEMY ŻE PO AWARII W JAPONII NA TEREN POSKI DOTARŁY OPADY RADIOAKTYWNE – A WIĘC WSZYSTKO JEST SKAŻONE NAWET MATERIAŁY DO PRODUKCJI URZĄDZEŃ REICHA – I TO JEST FAKT.
   JEŚLI ZATEM MATERIAŁY DO BUDOWY APARATURY SĄ SKAŻONE TO
   POCZYTAJ PONIŻEJ
   pytanie dlaczego zenobiusz blog i monitor o tym nie wspominają ????
   =====================================================
   Reich w swoim laboratorium we wsi Maine posiadał kilka dużych 20-warstwowych akumulatorów wewnątrz jeszcze większego wielkości pokoju. Kiedy radioaktywna próbka została wprowadzona do tego silnie naładowanego środowiska pole energii orgonowej zostało, w całym górzystym regionie gdzie znajdowało się laboratorium, wprowadzone w stan takiego poruszenia, które łatwo było widoczne i odczuwalne. Pracownicy laboratorium pochorowali się, a doświadczalne myszy trzymane w sąsiednim budynku wyginęły w dużych ilościach.

   Reich odkrył, że efekt oranur’u trwał jeszcze długo po usunięciu materiałów radioaktywnych z laboratoryjnych akumulatorów, powodując że wszystkie urządzenia badawcze pozostały bezużyteczne na wiele lat. Przy tak silnym wystąpieniu i pobudzeniu efektu „oranur” energia orgonu została jakby „zdemobilizowana” i stała się „martwa”. Reich nazwał ten śmiercionośny stan energii jako „dor”, co było skrótem od deadly orgone – śmiertelny orgon
   http://miziaforum.wordpress.com/energia-orgonu-wiedza-od-a-do-z/
   ====================================================
   niewielka ilość MATERIAŁU SKAŻONEGO W URZADZENIU MOŻE SKUTKOWAĆ NAWET ŚMIERCIĄ OPERATORA EKSPERYMENTATORA -to jest , FAKT
   =====================================
   DALTEGO BYŁEM I JESTEM PRZECIWNIKIEM PROPAGOWANIA TYCH EKSPERYMENTÓW PRZEZ CIEMNYCH CHŁOPÓW – PO KOMUNISTYCZNYCH.

   • miziaforum said

    miziaforum powiedział/a
    Maj 10, 2011 @ 9:13 PM e
    1 Vote

    OTO PRAWDZIWE OBLICZE SZARLATANA – SPRYTNE ZRZUCENIE EWĘTUALNEJ ODPOWIEDZIALNOŚĆI – SENSOWNE ZIMNE WYRACHOWANE – ZNACZY WIE CO REKLAMUJE …….
    ===================================
    I MAŁY SZCZEGÓLIK KIM JEST TEN FACIO – ZE DURNY MIZIA OBALIŁ JEGO TEORIE JEDNYM POSTEM ????
    =============================================
    TU JEGO TŁUMACZONKO
    zenobiusz powiedział/a
    Maj 10, 2011 @ 17:59 0
    0

    Rate This

    Od czasów Reicha minęło ponad 60 lat,Prace jego uczniów i następców np Dona Crafta, wyjaśniły wiela kwestii,zagrożenia wyeliminowano.,To jedna z taktyk zwalczanie orgonu,ostrzeganie przed jego szkodliwością,każdy jest kowalem swojego losu,ma dostęp do netu,w którym są wszystkie potrzebne dane.U mnie na blogu jest tylko drobna zachęta, by iść w tym kierunku.Ci .którym wystarczy samozaparcia, talentu,będą działać,inni pójdą na piwo.

    ====================================================
    NIEŚWIADOME NAWET DZIAŁANIE – MAJACE SKUTEK UTRATY ZDROWIA I NARAŻENIA ŻYCIA JEST KARALNE…..
    ===================================================
    ale wiem że on to wiedział i działał wspólnie i w porozumieniu z monitorem -MAJĄC W DUPIE WASZE ZDROWIE I ŻYCIE – BYLE KÓRWA FORSA SPŁYWAŁA Z HANDLU
    – OJ NISKO CENI ZDROWIE BYDŁA POLSKIEGO – MOŻE WAM TO DA COŚ DO MYŚLENIA

 7. Tomasz said

  Nie wiem czy jeszcze Pani Zagrypiona prowadzi swoj blog ale chcialem polecic stronke o medycynie ,ktora polecila mi jakis czas temu pewna Angielka.

  http://www.mercola.com/

  • Tomasz said

   ooo moj stary Avatarek ,me like it haha

 8. miziaforum said

  tu jest sprawa którą powinni się zająć wszyscy w imię wspólnego interesu POLAKÓW
  może to właśnie idealny moment na zwrócenie uwagi w środowiskach artystów w jakim kraju żyjemy
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/11/48-festiwal-w-opolu-z-finalem-w-sadzie-pracy-bezczelne-oszukiwanie-ludzi-znaleziono-w-lokalnej-prasie-skandal-i-wstyd/

 9. miziaforum said

  EUROPOSEŁ JANUSZ WOJCIECHOWSKI , ZAMIEŚCIŁ NA OFICJALNYM BLOGU
  ARTYKUŁ MIZIAFORUM jako główny art. – CZYZBY MOJA ARGUMENTACJA W KOŃCU DOTARŁA DO POLITYKÓW
  http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/5660403,428808263,1,200,200,88750793,428828005,7037784,100,forum.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: