Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

DEPOPULACJA


Jak powszechnie wiadomo, istota ludzka (z wyłączeniem grupy trzymającej władzę) jest rakiem tej planety i zajmuje miejsce w szeregu zwierząt, tudzież bydełka czy innych insektów. Dlatego trzeba kontrolować jej przyrost, odwrócić go by przyjął wartości ujemne (patrz założenia: Georgia Guidestones).

Depopulacja wybranych obszarów może się odbywać za pomocą różnego rodzaju narzędzi. Poczynając od eliminacji fizycznej (podtruwanie, zabijanie, głodzenie), po edukację (czy raczej programowanie umysłów już od najmłodszych lat by przyzwyczajały się do śmierci i do niej dążyły). A najlepiej zrobić to programując poszczególne osobniki by same dbały o to by przyrost był niski. Mistrzostwem jest przekonanie osobników populacji by ochoczo ubezpładniały się własnoręcznie, w imię idei wolności, postępu i tego typu bzdur.

Poza tym, istota ludzka to nic więcej niż kawałek biomaterii. A na tej można zbić niezły interes na każdym etapie jej życia. 🙂

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Artykuły:

ONZ chce, by w Polsce zabijano więcej dzieci
Linie komórkowe w szczepionkach pochodzące od żywych abortowanych istot ludzkich
Krem z napletków lepszy niż botoks

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Ktokolwiek mówi, że Ziemia nie jest w stanie wyżywić większej ilości osób, proszę powiedzieć tym tam różnym ludom z Bliskiego Wschodu, by przestali się rozmnażać. A najlepiej to nawet oddychać. Bo jak wiadomo CO2 bardzo szkodzi matce ziemi.

Ktokolwiek mówi, że Ziemia nie jest w stanie poradzić sobie z zanieczyszczeniami jakie populacja biomaterii ludzkiej wydziela, to niech powie właścicielom koncernów naftowych by przez chciwość nie powodowały takich wypadków jaki przytrafił się koncernowi BP.

Ziemia da sobie radę i wyżywi większą ilość osób niż mamy teraz, jeśli władzę przejmą bardziej kompetentni ludzie. Remedium jednak napewno nie jest DEPOPULACJA. To tak jakby chciało się naprawić błędy spowodowane przez głupotę i chciwość jednych poprzez zabijanie drugich. Absurd, nieprawdaż?

Reklamy

Komentarze 4 to “DEPOPULACJA”

 1. zdenek said

  http://www.sfora.pl/Spadna-na-nas-kwasne-deszcze-Przyniosa-choroby-beda-zabijac-a21454

 2. antykk said

  Nerkobiznes! (horror,co się dzieje z ludzmi a może zawsze tak było,tylko ja byłam nieświadoma) http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nerkobiznes,1,3699156,kiosk-wiadomosc.html

 3. antykk said

  Czy elita chce otępiałego społeczeństwa? Hitler powiedział kiedyś: „Szczęśliwie się składa dla przywódców politycznych, że ludzie nie myślą.” Wykształcone społeczeństwo zna swoje prawa, rozumie pewne kwestie i podejmuje działania, jeśli stan rzeczy mu nie odpowiada. Patrząc na olbrzymią ilość dowodów, można uznać, że elita chce czegoś dokładnie odwrotnego: społeczeństwa schorowanego, przestraszonego, zdezorientowanego i apatycznego. Przyjrzymy się skutkom, jakie mają dla naszego ciała leki, pestycydy, fluoruek i aspartam, oraz temu, jak produkty te są promowane przez struktury rządzące.I wiele innych oczywistych oczywistości… http://medycynatybetanska.wordpress.com/aktualnosci-dr-enji/zabojcza-medycyna-naturalna-czyli-oglupianie-spoleczenstwa-czesc-1/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: