Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

Kobiety a NWO


Spora liczba osób podejmuje kwestie związane z NWO, globalizacją, itd. Mało kto jednak porusza problemy kobiet. Być może jest to spowodowane faktem, że dyskusja prowadzona jest przez mężczyzn? Ciężko stwierdzić. Zamierzam spróbować nadrobić zaniedbania w tej kwestii.

W mediach głównego nurtu tyle mówi się o wolności, postępie, równouprawnieniu. Jak to jednak w rzeczywistości wygląda? Co zyskały kobiety dzięki tzw. ruchowi feministycznemu? Bo co zyskało ‚państwo’ to juz wiemy (podatek). Na moje oko, prócz dawnych obowiązków doszły nowe. Tak więc prócz zajmowania się domem, wychowywania dzieci, doszła jeszcze praca zarobkowa (w Polsce za nędzne grosze i często na więcej niż 1 etacie), no a po pracy jeszcze uśmiech i pięknie wyglądać i pachnieć. 😉

Być może na samym początku, ruch feministyczny miał zacne idee i walczył rzeczywiście o dobro kobiet. Jak jednak wszyscy dobrze wiemy, co dobre jest szybko przejmowane przez grupy trzymające władzę i przeinaczane, wypaczane, koślawione, by służyło złemu. Dziś feminizm kojarzy mi się z hasłami w stylu: ‚mam ci**ę’ lansowanymi przez GW oraz z pseudoposzerzaniem praw kobiet polegającym na okaleczaniu i niewoleniu oraz zabijaniu naturalnych instynktów. Uprzedmiotowienie pełną parą.

Poza tym, nie zmieniło się niemalże nic od czasów starotestamentowych. No może, kobiet już się nie kamienuje za urojone przez mężczyzn przewinienia. Poza tym wszystko po staremu. Czemu się jednak dziwić skoro nasza kultura – lub raczej instytucje opiniotwórcze są w rękach tych, dla których te pisma są ważne i chyba obowiązujące do dziś.  I żeby nie było: nie jestem ateistką, Bóg jest miłosierny jak uczy nasza religia. Wypaczenia ludzkie trzeba jednak wskazywać i napiętnować.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Materiały video:
Porodowy Biznes (Napisy PL) 01/09

Materiały audio:
Emancypacja w marksizmie

Artykuły:
Contraception: Five Important Facts That You Need to Know
Study shows how radiation causes breast cancer

Reklamy

Komentarze 4 to “Kobiety a NWO”

 1. CoZaSyf said

  Ciekawie Ktos pisze o chorobach, ich przyczynach itp-poczatek od I.2010 http://naturalhealthconsult.wordpress.com/2010/01/

  ***********************
  od TT: dzieki, dodane do linkow

 2. Leszek Sz. said

  Feminizm nie jet tym za co kobiety go postrzegają! Feminizm dąży nie do równouprawnienia kobiet, lecz do rządów kobiet nad mężczyznami co ma w przyszłości pociągnąć za sobą wielki konflikt między płciami i rozpad takich instytucji jak np, rodzina! I oto masonom chodzi!
  Feministki nie mogą uważać się za przeciwniczki NWO, bo to nonsens! To tak samo jakby wegetarianin powiedział, że lubi jeść mięso. Masoneria stworzyła ruch feministyczny, aby mieć poparcie dla swoich planów wśród kobiet. I tak feministki popierają depopulację (są za powszechnym prawem do aborcji, popierają homoseskualizm i eutanazję), są antyreligijne (nie chodzi tu o niechęć do kleru, ale do całej wiary chrześcijańskiej i jakiejkolwiek wiary i duchowości)i popierają wszelkie dewiacje i zboczenia promując je zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży! Przypomnę, że jedna z pierwszych przywódczyń masońskiego New Age Alice Bailey była feministką, podobnie jak i wiele ze zwolenniczek segregacji rasowej i kastrowania niepełnosprawnych obywateli w USA (tzw. prawo eugenicznego) należało do ruchu feministycznego! Feministki nie walczą o równouprawnienie kobiet! One są narzędziem w rękach wolnomularzy, służącym do destabilizacji życia społecznego!

  Zagrypiono! Nie wracajmy do czasów starotestamentowych! Wróćmy do średniowiecza, gdzie o rękę kobiety rycerze walczyli konno lub na miecze, a potem kłaniali się damom i całowali je po rękach 😉

 3. antykk said

  Koniecznie przeczytajcie!Seks nius z Iranu!!!Jak się nagina religię co tzn,do jakich wniosków prowadzi? http://wolnemedia.net/?p=23146

  • Leszek Sz. said

   Wielu muzułmanom często odbija o byle co, fakt! Nie możemy jednak potępiać Iranu czy islamu! Pamiętajmy, że jest to dziś wielka przeszkoda na drodze do NWO!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: