Zagrypiona's Blog

Centrum komunikacji i edukacji dla wszystkich zagrypionych i nie tylko. • Witam wszystkich gości, a szczególnie tych któ- rzy są zainteresowani wzajemną wymianą in- formacji. Zachęcam do podsyłania linków i dzie- lenia się ciekawymi ar- tykułami oraz do dysku- sji. Zbiory w działach będą służyły nam wszy- stkim grypowiczom i osobom początkującym do edukacji.

  Data założenia: 03.06.2010 • wykluczeni.info

  Internet bez Antypolonizmu

  Popieram Internet Bez Chamstwa

  Bykom - stop

 • Nie popieram i tolerować nie będę:

  -fanatyzmu:
  -- politycznego
  -- religijnego Fanatyzm zakłada nieomylność ziemskiej - tworzonej przez ludzi - instytucji politycznej bądź religijnej. Nierozsądnym i nieodpowiedzialnym jest przypisywanie grupom politycznym nieomylności w sposób bezkrytyczny. W przypadku instytucji religijnych, wiara w nieomylność, nieskazitelność, niezdolność do grzeszenia religijnych dostojników jest herezją i obrazą Boga. Omylność i zdolność grzeszenia dotyczy tych ludzi tak samo jak wszystkich innych.

  -hipokryzji - jednostka ludzka powinna być spójna: to samo robi, to samo mówi, to samo myśli. Przypadki rozdwojenia, czy nawet roztrojenia stanowią o chorobie takiej jednostki lub jej nieczystych intencjach. Jeśli wyznajemy taką a taka wiarę, czy poglądy - według nich postępujemy.

  -zacietrzewienia - ludzie którzy w gniewny, agresywny sposób bronią swoich idei, zazwyczaj merytorycznie czują się i są słabi - stąd agresja. A przecież można się pięknie różnić, szanować nawzajem.

  -głupoty - brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem. Jeśli czegoś w danej chwili nasz rozum nie pojmuje, np. w wyniku braku wiedzy albo mechanizmu wyparcia nie znaczy to, że to nie istnieje. Rzeczywistość i wszystkie jej zjawiska istnieją bez względu na możliwości percepcyjne poszczególnych jednostek w tej rzeczywistości tkwiących.

  -owczego pędu - jesteśmy ludźmi, mamy rozumy. Czasami jednak ulegamy instynktom stadnym, być może z lenistwa? Powinniśmy swoje decyzje, opinie popierać argumentami opartymi na faktach, a nie: 'bo tak wszyscy robią', 'bo tak powiedziała pani w TV'.

  -manipulacji - podpuszczania, prowokowania, dezinformacji...

  ...
 • Reklamy

Świńska grypa


Dzięki edukacji (wielkie zasługi w tej kwestii dla J. Burgermeister oraz twórców bloga grypa666 – M. Podleckiego i P. Beina – o czym wielu zapomina) udało się uniknąć masowych szczepień na świńska grypę. Czyli jest to dowód na to, że można że da się jeśli ludzie zbiorą się w grupę. Poniższe materiały dla potomnych, i na przyszłość dla nas, bowiem intuicja podpowiada mi, że temat dziwacznych wirusów i szczepionek nie został jeszcze zakończony.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Materiały wideo:
Beautiful Cheerleader Develops Dystonia After Receiving Vaccine
Women Takes Flu Jab-She is Disabled For Life
Gary Null – Przesłuchanie w sprawie szczepionek
Swine Flu 1976 & Propaganda

Dr Piotr Bein o szczepionkach i pandemii:
GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA – Dr Piotr Bein o niebezpiecznych szczepionkach. NOVARTIS, BAXTER

Artykuły prasowe:
Woman Suffers Severe Reaction To H1N1 Mist
Another Shocking Warning About Swine Flu Vaccine
Opłacani przez koncerny doradzali w sprawie grypy
Flu vaccines revealed as the greatest quackery ever pushed in the history of medicine
UCF Takes a Shot At Reaching World Record
Szczepionka na świńską grypę zabijała ludzi
Swine Influenza A Outbreak, Fort Dix, New Jersey, 1976

Forum, tematy o grypie:
Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa – A/H1N1

Ogólne informacje o świńskiej panice:

– akcja propagandowa nie została przeprowadzona skrupulatnie, pozostało wiele luk, niedopracowań, jakby wszystko było robione w pospiechu (od wiosny 2009 do powiedzmy stycznia 2010)
– planowano szczepić dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby powyżej 65 roku życia w pierwszej kolejności
– szczepionki nie były testowane, zawierały żywe syntetyczne wirusy i szkodliwe adjuwanty – tym bardziej dziwią pomysły o przymusie szczepienia, zważywszy ze w latach ’70 doszło już do podobnej sytuacji w której należało szczepienia przerwać bowiem przyjmujący je zaczęli podupadać na zdrowiu.
– kto namawiał do szczepień? KE, WHO + ich ‚eksperci’, firmy farmaceutyczne: Baxter, Novartis i inne

Komisja Europejska zarekomendowała w środę państwom Unii Europejskiej zaszczepienie przeciwko sezonowej grypie 75 procent populacji w wieku powyżej 65 lat. Zasady te powinny być wprowadzone w danym kraju najpóźniej do zimy na przełomie lat 2014/2015

I jak to wszystko się skończyło?

Mimo ogłoszonej pandemii i siania paniki w mediach, ludzkość poradziła sobie świetnie BEZ przymusowych szczepień. A może właśnie dla tego, że szczepień nie było.

Niestety bez wyjaśnienia pozostało wiele tajemniczych zdarzeń które towarzyszyły pandemii. W tym, testowanie szczepionek przeciw grypie w Polsce, wynikiem czego śmierć poniosło kilkanaście osób.


Reklamy

Komentarze 3 to “Świńska grypa”

 1. asterix said

  Opłacani przez koncerny doradzali w sprawie grypy http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/swiat/artykul167012.html

  *********************
  od TT: dzięki, link został dodany do spisu linków, szkoda że winni nie zostaną osadzeni i sprawa rozejdzie się po kościach, aż żyć sie odechciewa.

 2. czytelniczka said

  http://wyborcza.pl/1,75476,8045763,Swinski_spisek_.html

 3. grypa666 said

  od piotra beina: masz racje ze temat niezakonczony; scypionkarze wyganiaja swinioka z chlewika na Kopaczowa i krytykow ss-ynów farmacji:
  http://www.right-to-health.org
  potrzeba kogos ze znajomoscia angielskiego, tematu i z dobrym blogiem ;<))
  znasz kogos, TakaTam?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: